691
Saját öngyilkossági gondolatok, közeli rokonok, barátok halála, beszéljünk róla
  • csgery
    #289
    hopp, hülye vagyoik, minden rossznak
  • csgery
    #288
    Én csak annyit mondok, h NINCS ÉRTELME megölni saját magunkat! Aki megöli saját magát, az gyáva. Megfutamodik. Nem kell magunkat megölni, mert a halál előbb-utóbb utólér minket! (Lehet, h holnap elüt egy busz, de lehet nem) ...
    De akkor is, ha maximálisan elkeseredettek vagyunk, akkor sincs értelme, mert egyszer minden jónak vége van... (vagy nincs)
  • wallaby
    #287
    Nincsen az olyan ritkán. Bár most éppen eléggé ki vagyok borulva, és inkább akkor tőr rám igazán erősen, ha előtte jó volt a kedvem. Bár ki tudja...
  • csgery
    #286
    Hát, ez is egy izgalmas topic:D
  • Fido4life
    #285
    addig jó amíg várnod kell
  • wallaby
    #284
    Na, úgy tűnik ez a fórum is kimúlt. Mindegy végülis, már megvan a megfelelő módszer. Csak meg kell várnom a következő depressziós rohamomat.
  • Fido4life
    #283
    elvileg fejlövést úgyos túllehet élni, hogy nem lesz semmi mellékhatása a további élet során..:S
  • sz4bolcs
    #282
    rosszabb eshetőség, hogy lebénul, valami vegetatív tudatállapotba kerül, élete végéig ellátásra szorul, vagy ha meglátja, hogy mi van túl, akkor inkább visszafordulna.
  • haxoror
    #281
    #267
  • wallaby
    #280
    Fegyvert tényleg nem könnyű beszerezni, meg amúgy is egyáltalán nem olyan biztos módszer, mint amennyire elsőnek tűnik. Rengetegen túléltek már fejlövést.
    Haxoror: a lehetséges következmény, hogy több évre bebasznak egy elmegyógyintézetbe, meg menne a cirkusz körülöttem. Na, ezekből nem kérek.
  • PíszLávJuniti
    #279
    ..a hullamosó keze simogató és lágy..
  • Hajnalcat
    #278
    Kellemetlen.

    És mi a faszért szúrkálta a kezét körzővel? Ki akarta próbálni a legújabb akupunktúrás módszert vagy mi?
  • Fido4life
    #277
    elkell menni a tüntesékre, kikapni az egyik rendőr pisztolyát, ha neki nem sikerül elsütni, akkor a többiek elintézik... mondjuk nekem az ilyen nekem nem tetszene, és egy több órás piázást tartanék elötte, gyönyörű zenével megspékelve stb..stb..
  • Fido4life
    #276
    :D
  • haxoror
    #275
    Majd lepszichosorozatgyilkol egy rendőrt a fegyveréért!

    (btw sportboltban akárki vehet szigonypuskát bár nem tudom hogy azzal hogyan lőheti fejbe magát de biztos meg lehet oldani... )
  • szando
    #274
    figyelj, ha arra nem vagy képes hogy egy szaros kis fegyvert szerezz, akkor nem is akarod igazán hogy meghalj!!!
  • desigo
    #273
    jóóóó
    és honnan vegyen fegyvert:(
  • szando
    #272
    ugyanmár

    ha meg akar halni, akkor ne beszéld már le róla!
    na szóval segítsünk neki. biztos de fájdalommentes halál? én azt mondom, lődd magad fejbe.
  • haxoror
    #271
    "Szóval a lehetséges következméynek miatt inkább valami biztosabb kéne."

    Lehetséges következmény?
    Mondjuk véletlenül túlélnéd, rájönnél hogy hülye voltál és lenne még 80 boldog éved? :DDD
  • haxoror
    #270
    ahaa...

    a skizo sorozatgyilkos, először öngyi akar lenni most meg már a haverjai erét vagdossa!
  • haxoror
    #269
    "Nem lát okot, hogy éljen."

    Miért? És arra lát okot hogy NE éljen? Ez hülyeség.
  • desigo
    #268
    Nah meg gondoltad magad?

    (jól tetted)
  • desigo
    #267
    Ugás egy magas épületről?
  • Fido4life
    #266
    ma majdnem elvágtam a haverom ereit.. a körzővel szúrkálta a kezét, én meg kiakartam venni a kezéből, azt úgy meglöktem hogy végíg húzta a kezén a tű-jét..:S szetrencsére csak a bőrt vágta meg...
  • Ron Ragm
    #265
    Szólj a szüleidnek hogy menjenek inkább moziba.
  • wallaby
    #264
    Azért egy fájdalommentes módszer engem is érdekelne...
    Gondoltam a gyógyszerekre, de félő, hogy kihánynám. Szóval a lehetséges következméynek miatt inkább valami biztosabb kéne.
  • sz4bolcs
    #263
    LEgalább egyszer az életben legyél kreatív. :)
  • iko
    #262
    skizo sorozatgyilkos, első áldozata önmaga :D
  • Zoli007
    #261
    Ennyire biztos vagy benne? Amúgy jó nagy adag különbség van aközött, hogy nincs mit csinálnom, és nem látom életem értelmét.
  • desigo
    #260
    Hát nem unalomból szoktak öngyilkosak lenni hanem kilátástalanságból vagy elkeseredésből...
  • Zoli007
    #259
    Mondjuk valaki unalmasnak találja az életét. Nem lát okot, hogy éljen.
  • Moyko
    #258
    Az öngyilkosságban nincs semmi méltóság. Kímúlsz és ennyi. Az hogy hogyan teszed az csak azt befolyásolja hogy mennyivel nagyobb fájdalmat hagysz magad útán és mennyivel tovább pletykálnak rólad. (szebb esetben bekerülsz a fókúszba).
  • desigo
    #257
    "esetleg menj le egy Zsigulival Pestről Pécsre a hatos úton"

    Na ez tényleg jó ötlet:)))))
  • Vlala #256
    Pszichopata öngyilkos? Ha találsz egyet, küldd át, hadd tanulmányozzam. :)
  • iko
    #255
    Szerintem az öngyilkosság nem biztos, hogy rossz dolog. Végülis az élet, csak a halálig tart. Vannak emberek akik jobban járnak, ha nem folytatják az életet. Például olyanok, akik nem képesek küzdeni, hogy jobbra forduljon a sorsuk. Persze segíteni lehet rajtuk, hogy megváltozzon a világnézetük, de hamár eltökéltek, akkor nincs mit tenni. A másik, hogy minden emberbe bele van kódolva az élni akarás, tehát a természetes szelekció úgy kivánja meg, hogy akiben ez az ösztön nem elég erős az idővel kiszelektálodjón. Arról nem is beszélve, hogy vannak olyan emberek akik a társadalomban csak kárt tesznek, szerintem senki sem háborogna, ha egyes pszihopata sorozatgyilkosok, mielőtt elkezdenék szimplán öngyik lennének.
  • haxoror
    #254
    :DD
  • Vlala #253
    Nem tökmindegy az már? Így legalább gyorsan bomlasz le, nem évekig. Ha félsz, feküdj hasra, és énekeld, hogy "ha elindul a vonat, a belem majdnem megszakad"...

    De a legjobb módszer, ha inkább a vonat mögé fekszel. Vagy mellé. Esetleg benne.

    Ha méltóságos véget akarsz, akkor borotváld le a hajad, vegyél fel egy bőrdzsekit és látogass el Gyálra, éjszaka, esetleg menj le egy Zsigulival Pestről Pécsre a hatos úton.
  • szando
    #252
    na sikerült? :DDDD
  • desigo
    #251
    lol
    ne csináld már...

    inkább mondd el mi bánt!
  • Fido4life
    #250
    nah mind1, majd eldől holnap.. jóéjt mindenkinek..