691
Saját öngyilkossági gondolatok, közeli rokonok, barátok halála, beszéljünk róla
  • Fido4life
    #329
    de ha az ember nem tudja magát jól érezni ? akkor mi a teendő ?
  • szando
    #328
    Szia, üdv!
    Ilyen helyes lányok ne öljék meg magukat! Mi lesz akkor velünk? :)
    Próbáld magad picit jól érezni. Szerintem ez a dolog nyitja.
  • Goth
    #327
    hát veled mi a helyzet, élsz még azóta? :)
    Érdekes belegondolni abba, hogy egy valaha ide író fórumozó egyik napról a másikra öngyilkos lett DD:.
  • Goth
    #326
    mi az hogy nem válnak be?
    Ha bödönszámra beszedsz mindent ami otthon van, biztosan meghalsz. :D
    Amit nem ajánlok, inkább egy célt kell találnia az embernek, amiért képes egész életében küzdeni, egy utat, amin az előrehaladás elégedetté tesz, és akkor meg sem fordul az ember fejében, számos egyéb problémát is könnyebben vesz. De a két lelkiállapot közül egyik sem képes rálátni a másikra, ezért nehéz a boldog embernek az öngyilkosokat megérteni, az öngyilkos hajlamúaknak pedig nehéz belőle kilábalni. A határvonal nagyon vékony, és visszafelé könnyebb átlépni, előrefelé viszont küzdeni kell. Ezért az élet és az előrehaladás nem más, mint kung fu, azaz kemény munka =))
  • Kate19
    #325
    Sziasztok!
    Itt még új vagyok (de nem sokáig)... olvasgattam, h miket írogattok ide... és lenne egy kérdésem: abba például nem gondol bele senki, h vajon mi zajlik azokban az emberekben, amikor arra gondolnak, h nincs más kiut??? Mert bennem eléggé sok dolog kavarog... és okom az megvan(sajnos elég sok is, és nem az, h nem sikerült a félévem), és a nálam már nem válnak be a gyogyszererk...
  • REALista
    #324
    Ekkora baromságot!!!!
  • Hajnalcat
    #323
    Minden topikba berakta szpemmel és ezért büntetőt is kapott.
  • Goth
    #322
    ez tetszik nekemis, jól meg van vágva, összefoglalja a magyar helyzetet, de ezért akarsz öngyilkos lenni vagy hogy vág ez most témába? :D
  • Fido4life
    #321
    -.-
  • buda
    #320
    ez kemény nézzétek+: http://www.youtube.com/watch?v=r7lomdMrlS0
  • Goth
    #319
    Ez így teljesen természetes. Legyen nagy a szád, amíg nagy lehet. Ha már nem lehet nagy a szád, mindegy hogy régen az volt-e vagy nem, az a tényálláson nem változtat.
    Egyébként én nem vagyok rá kíváncsi "mennyire lenne nagy a szájuk, ha.." =)
  • Ron Ragm
    #318
    Amúgy érdekes milyen hatalmas könnyedséggel beszélnek itt egyesek az öngyilkosságról... kíváncsi vagyok, ha mondjuk összeszednének valami jófajta kis gyógyíthatatlan halálós kórt mennyire lenne nagy a szájuk.
  • Gunnersboy
    #317
    vérnaranccsal akkor már o_O
  • Kokler69
    #316
    es kul, miert nem narancs lével toltod tele a szadat? az sokkal faszabban nez ki:D :D :D
  • Kokler69
    #315
    igazabol nem kivitelezheto, mer ha elvagod a kezeden kessel az utoered, 99% hogy olyan inat is elvag a kes, hogy aztan nemtudod meghuzni a ravaszt;)
  • Hajnalcat
    #314
    Lol :D elképzeltelek.
  • csgery
    #313
    A terv azért kivitelezhezhető:D
  • haxoror
    #312
    De ha ráesel a kocsimra akkor kinyírlak!
  • Fido4life
    #311
    ez morbid poénnak jó, valóságban talán mégse próbálkozzunk ilyesmivel...
  • Goth
    #310
    Épp az imént gondolkodtam el rajta, hogy hogyan ölném meg magam.
    Nos szerintem, felmennék egy húszemeletes tetejére az alábbi kellékekkel:
    kés, 3 doboz nyugtató, vízzel teli flakon, gázpisztoly, hashajtó.
    előszöris benyelném az összes gyógyszert ami belém fér, majd beszedek egy rakás hashajtót, majd telenyomom a pofazacskómat vízzel és benntartom. Aztán fogom a kést, elvágom mindkét csuklómon az ütőeremet, pisztoly markol, és ledobom magam a húszemeletesről.
    Aztán amikor már fél úton járok és rámjön a fosás, vízzel teli számba nyomom a pisztolycsövet, meghúzom és szétküldi agyamat, koponyámat.
    Tök fíling látvány lenne egy szétdurrantfejű zuhanó begyógyszerezett holttest amint két ütőeréből spriccol a vér, és szanaszét fossa magát a levegőben =))9
  • Harly18
    #309
    Hát aki ezzel akar kitűnni.....Inkább tenne valami olyat, ami elismerésre méltó és azzal tűnjön ki....Egyébként ez is igaz, hogy figyelmet akarnak...
  • Fido4life
    #308
    a múlt héten épp üvöltve kivágott a házából az őrült nagyanyám, és épp amikor elhelyezkettem volna az egyik padon hívott fel anyám, hogy talán mehetek haza is-.-
  • Dynamic
    #307
    gyávaság és/vagy kitűnni vágyás...
  • Harly18
    #306
    Az öngyilkosság a totális gyávaság jele. Mindenki volt már szerintem olyan rossz helyzetben, hogy nem tudta, hogy most hogyan tovább. De aki képes még csak a gondolattal is eljátszani, akkor már ott gondok vannak....
  • Fido4life
    #305
    félig-meddig én is így fogom fel, amíg van cél, addig van értelme élni
  • Dynamic
    #304
    Élet-szerűség?Addig örülj míg van hol laknod, van szg-ed, interneted, és alapvetően el vagy látva.Arról csakis te tehetsz, ha nem találod meg az élet örömeit, nem foglalod el magad értelmes, éltető dolgokkal, és csak az élet árnyékos oldalát nézed.Majd 10-20 év múlva, ha ne adj' isten utcára kerülsz, nem lesz munkahelyed, lakhelyed, szülői segítség AKKOR kezdhetsz aggódni.
  • bens
    #303
    hmm. érdekes téma. én úgy gondolom, hogy amíg valakinek van célja az életben, addig nem tud öngyilkos lenni. nekem is volt már nagyon durva szerelmi csalódásom, de mivel vannak komoly céljaim, amiket el szeretnék érni, így habár megfordult a fejemben gondolat szintjén, nem fajult tettlegességig. példa: edző vagyok és ott vannak a tanítványaim, akik előtt még állhat nagy jövő. az lehet h nekem nem kell az életem, de nekik igen, mert én vagyok az aki lelkesíti őket. így önzőség lenne elvenni tőlük ezt a lehetőséget.
    szerintem a kulcs az h másokért kell élni. ha másoké az életed, akkor nem fogod elvenni tőlük.
  • Hajnalcat
    #302
    Egyetértek. A pszihológusok csak arra vannak, hogy a gondolatainkban kurkáljanak, hülyeség, hogy segíteni akarnak, hisz nekik csak egy újabb eset vagyunk, mit tanulmányozni szeretnének.
  • Goth
    #301
    nah végigolvastam jótopik, gondolkodtam hogy berakom-e a kedvencek közé, de akkor mindig ott virítana jól láthatóan, és emlékeztetne annak tudatára, hogy nincs kedvem élni, amire végülis nap mint nap emlékeztetem magamat is, sazl mindegy xD
  • Hajnalcat
    #300
    Tényleg, miért nem tetted meg, ezen gondolkodom én is.
  • Goth
    #299
    a pszichológus lófasz, a szavak semmit sem érnek, főleg nem egy full idegentől
  • Goth
    #298
    döfj a szemeden keresztóül egy kést az agyadba, vagy lődd magad fejbe, mindegy, csak az agyadat büntesd. Végülis ő a kis köcsög, hogy abbahagyja néha a boldogsághormon teremlését -.-
  • Fido4life
    #297
    én mindennap úgy kelek fel, hogy nem értem mi értelme folytatni ezt az élet szerűséget.. de inkább megtartom magamban a gondomat, elég a pszichológusnak panaszkodni (mondjuk annak se szoktam, de mind1)
  • toysoldier
    #296
    hát jah, és mostmár sajnos ismerem énis...
    tegnap meg akartam halni,végülis nemtom miért nem tettem meg...
  • Fido4life
    #295
    pontosan, messze rosszabb a fizikai fájdalomnál
  • toysoldier
    #294
    Hát sztem a szerelmi csalódás az lehet rosszabb...
  • csgery
    #293
    Azt azért nem hiszem el, h valami annyira elkeseredik, h annál már nincs rosszabb... Mindent át lehet vészelni, és egyszer csak vége lesz. De komolyan, mi lehet rosszabb még egy fizikai fájdalomnál is? (légyszi mondj egy példát).
  • Fido4life
    #292
    "I Live In a Dream World"
  • Ron Ragm
    #291
    "Suffering is a fact of life. Either you learn to deal with that or you go under. You can stay in your little dream world..."
  • wallaby
    #290
    Aki ezt gyávaságnak nevezi, annak fogalma sincs az egészről. Ne tudd meg soha, milyen érzés mindennap olyan kínban élni, amely ellen nem tudsz tenni semmit, és ami sokkal rosszabb a fizikai fájdalomnál.