157
Szal...
  • Jinchuu
    #117
    Szvsz ilyesztőbb mint az SH3! :D
    Nagyon jó kis game!
  • Sephi
    #116
    OFF

    Nafene! Es ffline nem lehet gamazni vele?
  • aabyssx
    #115
    OFF

    Nem. Az Outbreak az új, onlájn resi.
  • Sephi
    #114
    OFF

    Te ez a Resi Outbreak ez nem a Dead Aim ?!
  • Yoz
    #113
    Gondolkoztam rajta, hogy megszerzem. De most a Resi Outbreakot rendeltem meg.
    Te szerinted ilyesztőbb ez a Siren mint a SH3?
    Láttam a SH4 trailer-jét húúúú az nem gyenge lesz
  • torrente
    #112
    Játszál a Forbidden Sirennel!
  • Yoz
    #111
    Én ps2-őn nyomom a Silent Hill 3-at, és pár napja vittem végig előszőr. És már el is kezdtem újra, nekem nagyon bejött a játék. A 2. résszel pedig még pc-n játszottam, akkor még nem volt ps2-őm , és az is jó volt.
    Az első résszel pedig még anno ps1-en, azt azonban csak kölcsön kaptam és nem volt időm végigvinni. Szerencsére mély nyomot hagyott bennem már az első rész is. És várom a 4. et, megmondom frankón nem tudom hogy lehet még pszichóbb a 3-nál, pedig biztos az lesz.
  • Harrey
    #110
    Mindössze arról van szó, hogy az Sh3 pc-s változatának kell egy olyan vidkártya ami támogat hardveresen DX 8-at. (tele van DX 8as efektekkel a gém) A gef3 ti volt az első nvidia kártya ami támogatta ezt, a gef4 mx-ek (és a gef 2 mxek is) csak 7et támogatnak a gef4 ti-k 8.1-et az fxek pedig 9-et.
  • aabyssx
    #109
    Jaj, igaz. A SH3 a SH2 morotját használja. Az pedig a PS2 után X-re lett portolva (és onnan PC-re). Tehát a motor X-es port. Na, csak összehoztam.
  • Harrey
    #108
    "És mivel a SH3 PC-s változata X-es port ezért érthető, hogy a 3 jobban is fekszik neki."

    Szerintem sh3 nincs x-en
  • aabyssx
    #107
    OFF

    A Gef3-ban sokkal fejlettebb chip van, mint a legtöbb Gef4-esben. A Gef4-esek a Gef2-es család folytatásai. A Gef3 egy külön fejlesztés. A 4-es sorozat azért kellett, mert a 3 erősségeit csak a külön rá fejlesztett játékok tudták volna kihasználni és a meglévő játékoknál nem produkált túl sok extrát. BTW az X-Box GPU-ja is a Gef3 buherált változata. És mivel a SH3 PC-s változata X-es port ezért érthető, hogy a 3 jobban is fekszik neki.
  • torrente
    #106
    Azt írják, hogy Geforce 3 a minimum, aztán mégsem megy Geforce 4 MX-szel sem. Ez aztán a szopatás!
  • Yoz
    #105
    Bocs!
    Sony Play Station 2-őn!!!
  • barret
    #104
    psx?
  • Yoz
    #103
    Én ezért is döntöttem a ps2 mellett.
    És olyan jó hogy megy, mert az én gépemen nem ment hiába az nvidia kari, ezt írta ki rá "GF4 mx not suported".
    Nos ilyen nincs psx-en
  • tibi82
    #102
    Hm...a SH2-höz én csak Gf FX patch-ről tudok!:
    http://www.pcdome.hu/news.php?id=5178

    Hol találtál Ati patch-et hozzá ??
  • Seth
    #101
    Szerintem az Ati-val van a gond. Hasonlóan a 2. részhez ( ahol aztán nyilvánvaló volt hogy nvidia kártyákra optimalizálták)Egyébként jellemző a Konamira hogy nvidia kártyákra készítik elsősorban, majd kiadnak valamilyen patch-et Ati kártyákhoz. Így volt ez a SH2-vel, a MetalGear 2-vel a Shadows of Memories-el.
  • Ramza
    #100
    Fórum >> Konzolosok fóruma >> Silent Hill 3
  • tibi82
    #99
    A Silent Hill 3 DVD-s verziója nekem állandóan fagy!

    A legkülönbözőbb helyeken! Más semmi nem fagy, tehát nem proci melegedés lehet az oka vagy ilyesmi, csak ez az 1 játék! A fagyás mellett még szaggat is sokszor(nem a grafika!) pl. ajtó nyitásoknál, mintha töltene (a winyóról) pedig az ajánlott kofigom van és nem állítottam magasabbra a felbontását(512x512); továbbá a hang is sokszor "beragad", recseg, visszahangzik.
    Telepítettem már újra a játékot meg a Windowst is,de hasztalan...

    A gépem:
    MSI 645 Ultra-C lap - SiS 645 chipset
    Intel Celeron 1.7 Ghz proc
    512 DDR PC2100 (256 Micron/Samsung+128 Samsung+128 noname)
    Sapphire ATi Radeon 9100 64MB videok.
    SB Audigy 2 hangk.
    Win98 SE op.r.

    256MB rammal is ugyanúgy töltögetett-szaggatott sokszor, mint most 512-vel.

    Más tapasztalja ezt a hibát, vagy hallottatok erről valamit ?
    Mit lehetne tenni ellene ?
    (Ja a demo asszem nem fagyott, csak a teljes.)


    SZerintem ez rendellenes dolog hogy így sem bírja, hanem tölt állandóan érezhetően pedig teljes installt csináltam, a filmeket is átvettem a DVD-ről.
    És elvégre nem a minimum, hanem a ajánlott konfigom is megvan amit írnak!Ráadásul a vinyóm is a gyorsabb, 7200 RPM-es.
    Mégis amikor tölt, akkor szaggat a kép (meg a hang is talán).

    [email protected]
  • Ramza
    #98
  • UNREG
    #97
    És még nem akadtál el?
  • torrente
    #96
    Már a kórháznál tartok. Zseniális ez a játék!
  • UNREG
    #95
    Easy fokozaton nincs csavarhúzó, simán ki lehet nyitni a fiókot.
  • torrente
    #94
    Bent vagyok a többszintes épületben. Állítólag az 5. emeleten a kartondobozok tetejéről el kellene vennem egy csavarhúzót, amivel 1 fiókot tudok kinyitni, amelyben egy kötél lesz. A bajom az, hogy NINCS MEG a csavarhúzó!!!
  • torrente
    #93
    Már megcsináltam, kösz!
  • UNREG
    #92
    Ne vedd szószerint az ugrást, a SH-ben nincs ilyen, a peron mellett nyomj egy akció-gombot, arra visszamászik. De nem kell mindent megkérdezni, próbálkozz egy kicsit.
  • torrente
    #91
    Nade melyik az ugrás?
  • torrente
    #90
    Mentési pont hol van? Utoljára az épületben mentettem a mozgólépcsőknél. Ja és melyik az ugrás?
  • UNREG
    #89
    A platform1-en keresd meg a csípőfogót, ezzel vágd el a platform2-t lezáró láncot. Menj a platform3-hoz, a peron végénél a sineknél látsz egy ajtót, próbáld kinyitni és amilyen gyorsan csak tudsz, ugorj vissza a peronra! A beérkező metró végén be tudsz szállni.
  • grebber
    #88
    LESZ egy hatalmas game kérdés kijön-e PC-re.Erre tessék!
  • torrente
    #87
    Mit kell csinálni a metrónál? Nem jártam be a terepet, csak lerohantam a 3-as metróhoz, ott volt 2 kutya; 1 a peronon, 1 a síneken. Megöltem mindkettőt, aztán leugrottam a sínekre, hogy elinduljak valamerre, de jött a metró...
  • torrente
    #86
    Valaki játssza már le otthon az ominózus ajtóig könnyű fokozaton! 1 óra játékidő alatt el lehet jutni odáig.
  • UNREG
    #85
    Ez nem jött össze, szóval klikk ide:
    http://www.gamefaqs.com/console/ps2/game/32795.html
  • UNREG
    #84
    Nem értem. Cserélgesd a könyveket és próbáld ki az összes variációt amit kiad. Ha nagyon nem megy <a href=http://www.gamefaqs.com/console/ps2/game/32795.html>nézd meg itt.
  • torrente
    #83
    Csak az egyes és a hármas hiányzik (könnyű fokozaton !!!). 2 van a földön és több nem is fér be a polcra, mert 2 hiányzik. Nem tudom mitévő legyek.
  • UNREG
    #82
    Úgy emlékszem, hogy legalább 3 könyv kell, nézz jobban körül.
  • UNREG
    #81
    Mennyivel egyszerübb lenne, ha ide írnád be, másnak is hasznára lenne.
  • UNREG
    #80
    Lehet hogy nem jó sorrendbe raktad a könyveket, mert a kód bizony ott van a könyv élén.
  • torrente
    #79
    Még mindig nem jött. Egyébként volt olyan is, hogy szombaton kaptam meg egy kedden elküldött levelet.
    Arra már rájöttem, hogy a könyveket vissza kell a polcra helyezni és kialakul egy számkód. Nekem 412 jött ki (könnyű fokozaton), de azt nem fogadja el az ajtó. Nem tudok továbbmenni. Ezen a pályán az ajtó a főellenség?
  • Sugam
    #76
    Elküldjem még egyszer?
    Mert ha igen akkor elküldöm.
    Oké:?