157
Szal...
  • Sugam
    #74
    mail ment
  • bastard187
    #71
    Sh1 a Sh3 al van kapcsolatban. Méghozzá elég komolyan.
    De na aggodj, ha nem játszottál 1 el atol még tudni fogod mit kell csinálni a 3 ban. Csak olyan érzésed lesz mintha néznéd a GYU 2-t pl. Tehát nem vágod az utalásokat az 1 részre.
  • lowdog
    #70
    hali!

    milyen ez a gamma? nehéz? =]
    az érdekelne, milyen az irányítás? nekem a Ghosthunter pl nagyon bejött mikor kicsit hozzászoktam, ez is ilyen third-person jellegű?
    az egymást követő részek mennyire épülnek egymásra? lehet rögtön a 2-vel vagy a 3-mal kezdeni, vagy érdemes előtte az első részt is végigvinni? (ez utóbbi gondolom ps1-es)

    beszéljetek rá erre a játékra, mert nincs mit játsszak most hogy a Ghosthunternek vége =]
  • bastard187
    #69
    x.dream.hu
    itt több info van rolla.
    Nagyob jobb képek.
    MEgvan amugy az összes Sh.
    3. ban lézerkard odateszi. :D
  • Ramza
    #68
    Az első kép a negyedik részből:


    THX to 576 :)
  • Ramza
    #67
    Közelíteni kell a bezárt ajtó felé, akkor megjelenik néhány ellenfél. Ekkor nem szabad leállni tökölni velők, hanem vissza kell mászni a peronra, még mielőtt jön a metró és elüt.
    Ha gyorsan csinálod, akkor a metró nem üt el, megáll és felszállhatsz.
  • szurmakotium
    #61
    ja 1.ször felosztja a forrásra, majd nézi a kéréseket. egyenlőre a letöltésed hagyd normálon, a high priorityhez nagyob szorzo tarsul ...
    a statusnal mutatja hogy ki hanyadik helyen all
    (visszafelé számol, ha nullára és akkor jön a te kliensed által kért darab ...

    egyenlőre várnod kell, nincs kredited.
    kb. éjszakára bekapcsolva hagyhatod.
    nem kell megosztani semmit ... amit le fogsz huzni az meglesz osztva ugyis, es azok utan kapsz majd kreditet
    akik toledi huzzak a gamanak a darabjait ...
    ha mar lejött egy pár mega kb 5-10mb akkor amikor megjelenik a shared könyvtárba, érdemes a meglévő filet priority release-re állítani (ezért jár a legtöbb pont), na ezután letöltésnél te is high priority-t állíthatsz ...
    már csak ki kell várni azt a 300valahany megát ...
    ha engeded az uploadot meg a userek számát hamarabb tudsz letölteni viszont ha sokan viszik töled a cuccos az nagyon
    lefogja a gépet ... én mindig csutkára rakom had vigyék ..
    és a gépet meg bekapcsolva hagyom ...

  • szurmakotium
    #59
    Igen, siman elfut. Most játszok vele pont másodszor.
    Én a connectix virtual gamestation emulatorral nyomom.
    A game jó, csak ha a kettővel kezdted a SH sorozatot akkor
    nagy csalódás lesz a grafika :( ez a PSX -es gfx még a TV-n is elég gyenge ...

    De a játék egyébként jó ... egyszer már 98%-ig nyomtam ..

    Ja és hogy honnan lehet letölteni:
    E-mule-vel search, global: silent hill:
    és jön a hit ezerrel:

    de itt egy link:

    ed2k://|file|Silent.Hill.1.Psx.Eng.Ntsc.Emulator.For.Pc.ace|338658526|91B86E26C5B60B324B298EE4414A2C57|/


  • Sephi
    #57
    Loal :)) Ez a Pc-es verza te agyament :) Itt Konzol forum van bogaram!
  • szurmakotium
    #56
    SILENT.HILL.3.DVD-DEViANCE

    2.679G

    Innen
  • Ramza
    #55
    Ha jól emlékszem, akkor nagyon hamar, egy-két héten belül!
    Eddig szinte semmit nem tudtam róla, de egy jó kis fröccs-hörr játék mindig jól jön és már nagyon várom.
  • Sephi
    #54
    U bazze!!! Ez mikor jon ki?!?!?
  • REAL_CIÁN
    #53
    Itt az SH3 trónbitorlója a Sonytól, a Siren:



  • Sephi
    #50
    ugy ugy DVD-en is szerintem mert tul nagy lenne. Bar le lehetne kompreszalni :)

    A jatek nem annyira hoszu de a grafika olyan amilyet meg soha eletedben nem lattal garantalom!
  • gyurmandia
    #49
    Terv szerint október 31-én jelenik meg Eu-ban (gemafaqs), és tudomásom szerint nem CD-n, hanem DVD-n jelenik meg.
  • Sephi
    #47
    Mitomen... ps2-on 3 giga :) Szal pc-re lesz minimum 3 cd lehet 4 is :)
  • Sephi
    #45
    Hat az is :)))
  • Atcom
    #43
    Hi Zaki!

    20-án? Hiszen már kint van...

    Bye!
  • Atcom
    #42
    Hi Sephi!

    Nahát! E játék kapcsán is összefutunk?

    Bye!
  • zaki
    #41
    20-án jön a game, senki sem várja?!
  • Sephi
    #40
    Ahh szal engem a harmasban egy jelenet remitett halalra. Espedig az amikor a felet betorom es ott van egy emberi test befalazva de csak felig latom. Szerintem az a legbrozalmasabb...
  • Ramza
    #39
    Én meg azt nem értem, hogy a történetet miért hagyták ki belőle
  • Sephi
    #38
    Van benne igazsag! De szerintem a harmas se semmi. Csak nem ertem miert kellet megint vegig menni azon a hulye korhazon a harmasban :(
  • Sephi
    #36
    Ja szerintem is az elso resz a legjobb :)
    Bar a harmas se rosz... most vagyok a vegen :)
  • Ramza
    #35
    Ez így van!
    Bármennyire is jó a második és harmadik rész, az első rész félgőzzel agyonalázza őket.
  • CarajoEsp
    #34
    Sh1 az etalon. Annál jobban eltalált horrort nem tudtak még csinállni.
  • Sephi
    #28
    Nah bazz... majd meglatom koszike!
  • UNREG
    #27
    nem kulcs van, hanem keresni kell valami szerszámot, ha jól emlékszem... sok lépcsőt kell lemenni..
  • Sephi
    #26
    Jo akkor hol van a kulcs a racsahoz ott a haromas peronon?
  • Adi
    #25
    Ahrgh de mit csináljak a metron?? Mert már ugrotam is kihátul... hát egy jót röhögtem :)
  • Ramza
    #23
    Nyugodj meg, a hullámvasút is el fog ütni egyszer-kétszer :D
  • Ramza
    #22
    Sőt: a "dobogást" a Silent Hill 1-ben találták fel.
  • Sephi
    #21
    De hulyeseg volt a metros jelenet baz... honnan apicsabol tudhattam volna hgoy elut a metro ?:(((( Ez tok nagy baromas volt komolyan! Pont akkor jon mi? Oaii de ideges lettem!
  • Adi
    #19
    Ez a dobogás már volt a moh:fronline-ba :)
  • Sephi
    #18
    Engem mondjuk az is kiakasztott (pozitivan) hogy amikor egyere kevesebb az eleted akkor a joy egyre erosebben dobog mint a szived! Kurva jo filing :)

    Egyebkent en se szokatam megolni mindekit de azokat a tonna allt szornyeket akiknek mozog egyfeszt a fejukazokat meg lehet olni?
  • UNREG
    #17
    a végén a templomban.
  • Ramza
    #16
    Persze, én sem, csak volt egy rész, ahol elég sokat kellett visszaszaladni egy részen, és akkor vettem észre.
    Ennyi volt a "tesztelés" :)
  • UNREG
    #15
    annyi ideig nem vártam... :))
  • Ramza
    #14
    Ez nem teljesen igaz. Előszőr én is azt hittem, de (teszteltem, és) idővel eltűnnek.
    Viszont tény, hogy nagyon sokáig ott maradnak.
  • UNREG
    #13
    sőt, ha a pálya végéről visszamész az elejére, akkor is az összes hullát úgy találod, ahogy megölted.