81609
  • zsotesz
    Felb*szott a meccs, megint gólvonalról sem tudnak gólt lőni. Viszont azt nem értem, hogy Vinicius lekaszálását miért nem nézték vissza. Ha jól tudom van videó bíró, kapus tisztán elhúzta a kezével a lábát és még csak vissza sem nézték az esetet
  • REALista
    A mai meccs egyetlen pozitívuma Lucas kiallitasa, jó lenne elfelejteni a srácot egy időre mert borzalom amit csinál. Ez a szezon már kuka úgyhogy én kezdetném mostmár végig Viniciust a bajnokságban hátha lesz belőle valaki...
  • LasDen #81567
    egy kókler. Reméljük Perez messze elkerüli...
  • REALista
    Na Mourinhot kirúgták a MU-nál, van egy rossz előérzetem...:D
  • REALista
    Az Eibar szépen elpicsázott minket.:D
  • REALista
    Ez az év már szinte biztos hogy kuka, jó lenne legalább a kupát behúzni + a BL-ből se kéne egyből a csoportkör után kiesni.
  • LasDen #81563
    igen
  • smith09 #81562
    Ő az aki 2000 körül a madridban játszott?
  • Voyager5
    Menesztették Lopeteguit.
    Solari az új edző.
  • SLICK
    idén még európa ligába se jutunk be
  • Voyager5
    Remélem ez volt Lopetegui utolsó meccse a padon. Ha igen, akkor megérte ez a vereség.
  • LasDen #81558
    welp...
  • REALista
    Azért 5 bajnokin 1 pontot szerezni még egy kis csapatnak is kínos lenne...:D
  • REALista
    http://soccerlegacy.net/la-liga-live-stream/
  • LasDen #81555
    http://www.sport365.live/hu/home
  • grebber
    Streamet tud valaki a meccsre?
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.10.28. 16:28:10
  • __Jacek__
    Giroud?
  • REALista
    Hakimi 3 gólpassz az Atletico ellen.
  • Voyager5
    Minek az?
    Hát itt van nekünk Benzema! Előbb is betalált.
    Rúg még 4-5 gólt az idényben és hozza is az átlagot
  • REALista
    Szerintem csak egy vérbeli csatár hiányzik aki akkor is képes legalább egy gólt rúgni mikor nem megy a játék...
  • zsotesz
    Conte inkább ne, a 3 védős rendszere az itt nem hiszem , hogy működne. Amúgy meg tegnap nem a játékkal volt gond, helyzetek megvoltak, csak vagy kapufára ment vagy a kapusuk kivédte (ill. volt két meg nem adott gól les miatt).
  • Voyager5
    Conte

De remélem minél előbb, mert ez katasztrófa.
  • REALista
    Na vajon ki lesz Lopetegui utódja?
  • REALista
    Ez kezd kínos lenni.
  • REALista
    Mondjuk a csatársorunkat elnézve lehet mindegy...:)
  • REALista
    Este sorsolnak a Bl-ben.Jó lenne elkerülni a Liverpoolt...

1. Real Madrid, Atlético Madrid, FC Barcelona, Bayern München, Manchester City, Juventus, PSG, Lokomotiv Moszkva.
    2. Borussia Dortmund, Porto, Manchester United, Sahtar Donyeck, Benfica, Nápoli, Tottenham, Roma.
    3. Liverpool, Schalke 04, Olympique Lyon, Monaco, Ajax, CSZKA Moszkva, PSV Eindhoven, Valencia.
    4. Viktoria Plzen, Club Brugge, Galatasaray, Young Boys, Inter Milan, Hoffenheim, Crvena zvezda, AEK Athen.
  • LasDen #81543
    bajnokságot amúgy is csak 5 évente nyerünk, hozzá vannak szokva a szurkolók :D
  • REALista
    Nyilván igazad van, de azért a Real szurkolók nagy részének nem mindegy, hogy mikor nyer valamit a csapat...:D:D
  • Monoton
    Ennyi
  • LasDen #81540
    Csak hogy én is elmondjam a véleményem a dologról. Az az igazság, hogy pont leszarom, hogy CR megy v marad. Semmilyen érzést nem váltott ki a távozása vagy anno az érkezése. Soha nem volt kedvenc játékosom, így nem érint. Lehet 12 v 32 év múlva, de úgy is lesz még bajnok a Real. Min aggódjak vagy szomorkodjak? Szép volt, jó volt, köszönjük, csá.
    Utoljára szerkesztette: LasDen, 2018.07.11. 17:47:52
  • 6unn3r
    Arsenal szurkolóként ellenszenves volt az Mu-ban. Habár tehetségét elismertem és az ellenszenv is a tőle való félelemből fakadt. Na meg persze, hogy takonyként mekkora arca volt. Ahogy a Realba igazolt kíváncsi voltam rá, mire megy ott. Azelőtt a Madrid sem volt a kedvencem. Aztán 9 év után azon kapom magam, hogy a meccsek 95%-át láttam, amin Ronaldo pályára lépett. Kritikusából rajongójává váltam. Mint személyiséget lehet szeretni vagy nem szeretni, mert pökhendi, önző és hiú. De sportemberi teljesítményét nem tudom vitatni. És amivel ő engem egy életre rajongójává változtatott az a munkamorálja, a győzni akarása. Sose szerettem belemenni a Messi vs CR vitákba, mert két különböző stílusú focista. Messi istenadta tehetség, aki zsigerből focizik. Ronaldo pedig kőkemény munka által érte el amit. 33 évesen amilyen góléhesen, trófea éhesen, sikeréhesen játszik, amilyen keményen dolgozik, hogy fitten tartsa magát, ahogyan átalakította stílusát és szélsőből halálos befejező csatár lett...hihetetlen ambícióról tesz ez tanúbizonyságot. És valahol ennek tudható be az önzősége, a rinyálása. Megszerettette velem a Madridot, egy életre lekötelezett, mint rajongója és rendkívüli példaértékkel szolgált. Nem örülök neki, hogy elment. Nem szeretem sem a Juvét, sem az olasz focit. De őszintén remélem, hogy a környezetváltozás, a kihívás új lendületet ad neki és lábra húzza az olasz csizmát.
  • REALista
    Ö bennük már nem volt több szerintem de Ronaldo amilyen kondiban van simán lenyomhat pár remek szezont.
  • Woodpecker
    Mint Casillas meg Raul! xDD
  • REALista
    Azért jó lett volna ha a Real-ból vonul vissza...:(
  • SLICK
    Ronaldo csak egy tényező a sok közül, hogy itt széthullás lesz. Zidane sem véletlenül léphetett le. Tuti Perez akarja kiélni megint a fétiseit...
    Abban viszont nagyon reménykedem, hogy nem hozzák ide azt a fetrengő cigány Neymart.
  • Jim Morrison
    érdekes választás a juve, meglátjuk mi sül ki belőle.
  • LasDen #81533
    ITT A VILÁG VÉGE!!!! MOST AKKOR MI LESZ VELÜNK!!!! HOGY FOGUNK TOVÁBB ÉLNI?!!?!??!!? HÁT RONALDO ELŐTT NEM VOLT MADRID, MOST AKKOR MI LESZ VELÜNK????!?!?!? VÁÁÁÁÁÁááááááááá.......
  • REALista
    Na úgy néz ki hogy Ronaldo a Juve-ban folytatja.nagyon remélem hogy nem Neymar jön a helyére...:)
  • 6unn3r
    Zidane megy a francia válogatotthoz.
    Wenger meg ide. :D Szóval a keret tele lesz néger franciákkal. :D
  • SLICK
    Én is azt sejtem, hogy az öreg valami nagy durrogtatásra készül. Mivel az utóbbi időben nem nagyon költöttünk játékosokra, mégis behúztunk 3 BL-t zsinórban és 4-et ugye 5 év alatt, gondolom Perez perverziói nem lettek kielégítve még így sem.. Meg ahogy írtad is ehhez Zidane nem akart asszisztálni...
    Bár ha ez valóban így van - igaz ez soha nem fog kiderülni - akkor viszont Perez repülhetne innen a bús faszba. Voltak eredmények, igaz az idei év egy katasztrófa volt bajnokság terén, kupában sose voltunk nagy menők, de az hogy egy ember ennyire ilyen nagy igazolásfétissel rendelkezzen mint Pere és ezáltal mindent elseper ennek útjából, az szerintem nem megengedett.
    A BL győzelem után én már tényleg annyira kíváncsi voltam, hogy na egy ilyen nyögős szezon után tényleg mivel fog készülni Zidane meg a klub a következő szezonra, most inkább azt látom, hogy itt valami óriási nagy gáz lesz. Sokszor nagyon pesszimista tudtam lenni, egyes hírek hallatán, de most szerintem itt tényleg a mennyből a pokolba tipikus esete lesz. DE! Ne így legyen természetesen.Viszont az aggodalom az nagyon meg fog maradni.

Kíváncsi leszek Zidane hova ül le és az ő helyét ki veszi át... Egybe reménykedem, hogy az a cigány Neymar nem fog idejönni...