439
Az új kiegészítő
  • antijedi
    #279
    nekem is ez votl elsőre, aztán amikor megint elinditotam ment, nem tom milehet
  • #278
    Hi.Nekem olyan gondom van,hogy felteszem BHD-t,no crack.Felteszem a Team Sbre-t,creck.Elindítom a játékot
    kezdi betölteni a pályát és kb. 80%-nál megáll és csinál egy .txt hibafilet.Sokszor feltettem,pacheltem de semmi mindíg ugyanaz történik.Van valakinek valami ötlete?
  • inaki ramirez 1
    #277
    te nem tudod mit beszélsz........

  • Coco
    #276
    én a graf 0-ra mondtam :)
  • Coco
    #275
    én is jáccottam df1-el, és más...bhd ugye inkább a film, és a történet alapján, a df1 meg...
  • antijedi
    #274
    nem de valljuk meg bhd nagy visszaesés pl df1hez képest, bár lehet csak nekem csalódás de akkoriban df1el sokal jobban elvilet mint msot bhdval...
  • antijedi
    #273
    AL = ai? :)
  • Coco
    #272
    azért azt nem mondanám
  • Takigabi
    #271
    mert az ilyen játék valljuk meg nem is nagyon érdemli meg AL nulla + graf 0
  • Coco
    #270
    mondjuk a bhdnak nincs vmi nagy "rajongó tábora", mint máshol, ugyhogy nem hiszem, hogy vki pont ebbe a gémbe vágna bele, és magyar hangokat csinálna hozzá....
  • antijedi
    #269
    azt spéci torzitásokal meg lehetne csinálni szvsz :)
    vagy háborús filmekből kiszedni az esetleg odaillő beszolásokat (ugyebár black hawk down film is létezik ám lp... :P)
    bár tény hogy iylen szinten mindenképp csak "fun" jellege maradna
  • Coco
    #268
    jaja :)
  • hykao #267
    hát ez az...
    ...meg az se, ha maga a hang nem valami katonás lenne...
  • Coco
    #266
    de az nem lenne az igazi ha a recsegést vmi nejlon zacskóval csinálnák :)
  • hykao #265
    ...mert az a része nem kivitelezhetetlen, hogy mikrofonnal pár ember rámondja a szövegeket, aztán kicserélni az eredeti fájlokat...
  • Coco
    #264
  • hykao #263
    ...legalábbis, hogy profi minőségben magyar hanggal, az tényleg reménytelen...
  • Coco
    #262
    akkor lenne az igazi ha hangok is magyarok lennének, és minden ami benne van, de persze ez elég reménytelen :)
  • hykao #261
    Hah, ez mind szép és jó, de akkor is ha lehet az ember magyarul játszik!!!
    És -lehet, hogy ez számodra meglepő - akadnak olyanok is, akik még az ilyen egyértelmű dolgoknál is képesek elakadni.

    ...de a lényeg: Egész más a játékélmény, ha az ember az anyanyelvén játszik!!!
  • geenq
    #260
    Minek a magyarítás? Multihoz nem kell, a single meg nem olyan bonyolult, hogy ne legyen nyilvánvaló, mit kell csinálni. Meg amúgy is 2 nap alatt végig lehet nyomni a single részt....
  • hykao #259
    Ezt a most kiadott Mod Tools-t nézte már valaki?
    A szövegállományhoz hozzá lehet férni vele???
    Egy esetleges magyarítás végett.
  • Coco
    #258
    nem épp ez benne a jó :)
  • Gfreiter
    #257
    Aha, akkor az állat. Eddig nem is próbáltam még, mer gondoltam, hogy itt is tiszta cécó :) De akkor ennek örülök!
  • antijedi
    #256
    nem..., mivel ahol regizni kéne van egy oylan hogy egyből aserverekhez és nem érdekli a key, szal még a belső keresővel is lehet multizni, de ugye ottvan még a pinger meg a stb...
  • Gfreiter
    #255
    Nem mondja azt, hogy a cd-key már használatban van, vagy hogy érvénytelen?
  • Coco
    #254
    nincsenek tört serverek, minden serverre fel tudsz menni, nem tom mi a gond, velem is csinálta egypárszor, ujra tettem és jó lett :)
  • Gfreiter
    #253
    De hogy hol vannak ilyen tört szerverek, fogalmam sincs. Lehet, hogy a sima BHD topikban kébe utánanézni.
  • Gfreiter
    #252
    Más játéknoknál elvileg írott játékkal nem is tudsz multizni, csak ún tört szerevereken. Szal lehet,hogy ez a gond.
  • CarajoEsp
    #251
    Nekem ugyan ez van.
  • Coco
    #250
    az csak a sasos sniper karakternek van
  • inaki ramirez 1
    #249
    Gyerekek,hol kell beálitani hogy arab kendő legyen a muksom fején?
    A deltás sisak ok,a SAS kalap is ok.de az arab kendő...na,az hogy jon elő?

    thnx előre is..

    más.állandóan kidobáll a magyar serverröl,ennek mi lehet az oka?amik itt elhangzottak,az mind ok.de csak a magyar dobáll ki....

  • Gfreiter
    #248
    Én sajnos nem tudok játszani, mert a 3. iráni pálya egyszerűen lagos. Szaggat mint az állat, szal multira még csak nem is merek gondolni.
    Jóska Kapitány, ha upgradelsz/updatelsz, akkor a patch csak az eredeti exe-fájlra megyfel, tehát ha a crackelt van, arra nem megy. Érdemes elmenteni az eredeti exe-ket mindig egy külön mappába. Utána pedig kell az adott verzióhoz (amire felpeccselted) egy cracket találna, a régi nem valószínű, hogy jó lesz. Ha kidob a szerver, nézd meg, hogy be van e kapcsolva a PunkBuster, vagy valami cheater ellenes program engedélyezése.
  • nagykispeter
    #247
    Nah közben sikerült de kiderült nem ez az utolsó pálya!
  • nagykispeter
    #246
    Az Iráni utólsó pályán mikor odaérek azolajkúthoz ahol a piros lámpa villog mit kell csinálni hogy ne robbanjon fel mert ugye akkor vége!?Ha hatástalanítani kell akkor azt hogy kell,melyik gombbal?
  • Coco
    #245
    updatet azt feltetted nem?
  • CaviaR
    #244
    De, de mondtam is h eddig tök jól működött. Már megcsináltam több missont is. Ez már egy sokadik indítás volt.
  • Jóska Kapitány
    #243
    Szevasztok!

    Na még egy kis bibi, amelyik serverre véletlenül beenged kb 15 másodperc múlva már dob is ki. Semmi üzenet, semmi figyelmeztetés. Csak sutttyy....

    Plííízzzz, heeeeelllllppppp!!!
  • Coco
    #242
    nem crackelted fel nem?
  • Örm
    #241
    Miért van az, hogy játék közben a texturák néhol feketén villognak? A legújabb Nvidia driver van fent, a menűnél semmi baj csak a játék közben.
  • CaviaR
    #240
    Valaki segítsen! Fent van az alap DF: Black Hawk Down. Eddig tök jól működött, de most amikor elindítom nincs intró csak kb 2mp alatt bentvan a játék. De szürke lett a multi és a single mod is. Csak a beállításokat tudom nyomkodni. Most mi van??