439
Az új kiegészítő
  • Jóska Kapitány
    #239
    SIKERÜLT JEEEEEEEEE!!!

    Felraktam 1.5-ös upgrade-t, de a nova-n a amgyar serverre azt írja, hogy upgradelnem kell a játékhoz. Hmm

    Valami ötlet?
  • Jóska Kapitány
    #238
    Köszönöm, megkapta, de most meg másikra reklamál. Ehhh. Fene bele.
  • geenq
    #237
    mél/file elküldve ;)
  • Jóska Kapitány
    #236
    Igen írott mindkettő, vagyis iso file. Valaki küldje el a file-t plíííííííííííííííííííííííííz!!!
  • Coco
    #235
    még nem indult be az élet :)
  • antijedi
    #234
    hmm, hát egy db magyar servert láttam, de az is üres vót :P
  • Coco
    #233
    ok :)
  • antijedi
    #232
    majd meglátjuk :P
  • Coco
    #231
    nm, szólj ha neten is nyomod majd :)
  • antijedi
    #230
    királyos thx, akkor már rakom is fell :)
  • Coco
    #229
    rámegy nekem is rip a bhd és műxik rendesen
  • antijedi
    #228
    kérdés: rip-elt alapgamere felmegy az iso kieg vajon? :PPP
  • Gfreiter
    #227
    Írott mindkettő?
  • Jóska Kapitány
    #226
    Szevasztok!

    Sajna van egy kis gondom a game-val. Telepítés után el akarom indítani de nem indul hanem hibaüzenetet ír ki, az "IBrowse.dll nem érvényes Windows bináris fájl". Nem tudna valaki segíteni???? Vagy elküldeni a file-t mailban a [email protected] cimre.

    Előre is köszi.

    Szevasztok
  • Coco
    #225
    Kijött az új Pinger a BHD-hoz és a TS-hez is!

    Innen leszedhetitek! ;)
  • nagykispeter
    #224
    Na ezt addjátok össze miután innen visszamentem a játékba újra felszáltam az autóba és láss csodát elindultak!Így már tovább engedett a kisháztol is és a végén sikerült!Hát ez most mi lehetett bug vagy nem tudom mi!!??Köszi a segítséget!!
  • nagykispeter
    #223
    Ez az hogy nem birok tovább menni mert nem engedi tovább a játékot!Még a kisházat sem birom elhagyni már vége. Visszamegyek a teherautókig felszáltam a többiek közé is és semmi ha ujból elmegyek a kisházig akkor ugyanúgy vége!
  • Novca
    #222
    Menj tovább, és kiérsz egy repülőtérre, ahol egy gép éppen fel akar szállni. Nah azt kell megakadályoznod. Javaslom az AT4-et bele. ;-)
  • Gfreiter
    #221
    Mit ír ki indoklásnak fölül?
  • nagykispeter
    #220
    Hi már megint elakadtam!A Kolumbia jungle airfield takedownnál mikor odaérek ahhoz akis házhoz ami a hosszu erdős út végén van azhol fegyvert is lehet felvenni elindulok a nyíl irányába és alig megyek egy pár métert egyszercsak vége a küld.-nek!Van ötlete valakinek?
  • Novca
    #219
    Nekem a gépem gyenge hozzá sajna. Nem szereti a sok növényt. ;)
  • Gfreiter
    #218
    Honnan szedted le? Lehet, hogy virnyákos? Bár a pandám nem talált semit.
  • Novca
    #217
    Nekem sajna nem csak az szaggat.
  • Gfreiter
    #216
    A 3. iraki pálya nektek is szaggat mint az állat?
  • nagykispeter
    #214
    Hát köszi nagynehezen sikerült!
  • Novca
    #213
    Péter! Ahol bejöttél a faluba, attól jobbra jön majd egy Humwee konvoj. Őket kell bevárni. Addig viszont folyamatosan jönnek a szemetek.
    Inaki! Elég a legújabb patch, ami most az 1.5.0.5-ös.
  • nagykispeter
    #211
    A Columbiai Jungle Raid küldetésnél mit kell csinálni amikor fevettem a dokumentumot abba a pince szerüségbe és mikor feljövök akkor annyian jönnek kőrbe mint a szemét és sosincs vége, egyáltalán azt kell megvárni hogy elfoggyanak vagy mást kell csinálni?!
  • Gfreiter
    #210
    Most már jó, csak ki kell lépni a főmenübe és vissza.
  • Gfreiter
    #209
    Végül is élveztem :))
    Most viszont rohadt dühös vagyok. Megcsináltam az összes kolumbiai mapot, aztán az Irániból az elsőt, erre nem enged több pályát csinálni, se a BHD-ben, se az iráni mapokon...!
  • Novca
    #208
    Nekem is végre sikerült befejeznem (4-szer nyomtam végig) ezt a pályát. Nem tudom, mi lehetett az első 3-mal a gond?
    Silent G! Nekem az a véleményem, hogy ha single módban játszol, akkor nem sok jelentősége van annak, milyen módszerrel csinálod meg a küldetést. Szóval szerintem nem az a lényeg, hogy csalás, vagy sem, csak az, hogy élvezted e ezzel a megoldással.
    Egyébként meg lehet oldani a pályát e nélkül a trükk nélkül is, bár tény, hogy rohanni kell rendesen, meg jó helyeken menteni.
  • Gfreiter
    #207
    Megódottam. Ha valaki uaezzel küszködik, akkor én azt csináltam, hogy az első faluszerűségben nem vettem fel dokumentumokat, ezáltal a központ nem küldi a helikoptert, ami ezáltal nem tud lezuhanni, ezáltal nem tudják kivégezni a pilótát, és előre mentem, és mindenkit kinyírtam. Persze a pilóta is meg a lezuhant BH is ott volt :) Aztán visszamentem a dokumentumokért, és akkor jött egy BH, de utána már csak oda kellett sétálnom a pilótához, nem volt, aki kivégezze. Szerintetek ez csalásnak számít?
  • Gfreiter
    #206
    Az uccsó kolumbiai pályán (Attempted arrest asszem) állandóan game over, mert a pilotát kinyírják, de nem értem miért. Nem idő függvénye, szal nem értem. Semmi logika nincs benne. Valakinek van ötlete? Vagy ez bug volna?
  • Gfreiter
    #205
    Még nem tartok ott. Az az utolsó kolumbiai, ugye?
  • Novca
    #204
    Nekem az "Attempted Arrest" nevü kolumbiai pályán van egy komoly gondom. Megcsináltam a küldetést teljes egészében. Megérkezik a heli, amelyik kivisz a dzsungelből, illetve kiírja a bal alsó sarokba, hogy kész a küldetés, ám valami miatt nem zárja le a pályát. Valami durva bug lehet. Valakinek sikerült befejeznie ezt a pályát?
  • Gfreiter
    #203
    Nem engem nyírnak ki, hanem a túszokat, és egyszercsak vége a játéknak :( De akkor ezt kipróbálom én is. Csak bazi sokan jönnek.
  • Gfreiter
    #202
    Köszi, kipróbálom :)
  • Novca
    #201
    Én kétszer, kétféleképpen csináltam meg azt a pályát.
    Az egyik jó megoldás lehet, ha felmész a középen álló toronyba, és sniperként szedegeted az ellent (elsőként az rpg-seket).
    A másik mód nálam úgy nézett ki, hogy fogtam egy erős gunner fegyvert(m60-at javaslom), és körbe-körbe mentem a falu szélén, épp, ahol a legerősebb volt a támadás, és írtottam mindent, ami mozog.
    Persze mentés nélkül nekem sem sikerült, illetve jól jönnek a medic pack-ok a bunker lejáratánál.
  • Novca
    #200
    Nem. Összesen 11 misszió van: asszem iráni 6, kolumbiai 5 (lehet, hogy fordítva).
  • Gfreiter
    #199
    Hahó! A kolumbiai misszióban a harmadik pályát képtelen vagyok megcsinálni, amikor az embereimmel a faluban vagyunk, és minden oldalról jön a támadás. Az egyik idióta emberem elfoglalja az egyik toronyban lévő ágyút, azt richtig nem oda lő, ahova kéne, az 50 kaliberesekkel meg szart sem érek az rpg-sek ellen. Valakinek van valami taktikai tippje? Előre is kösz!
  • geenq
    #198
    Szerintem írj a fórumunkra is, elég sok BHD-s jár oda ~DFH~ Squad