439
Az új kiegészítő
  • Gfreiter
    #319
    Nekem lemegy teljesen az egész a tálcára, és megjelenik az asztal. De hát így sem sokat érek vele :(
  • hykao #318
    én is ki tudok lépni, csak a játék aktuális képe nem tűnik el nálam, így vakon kéne machinálnom...
  • Gfreiter
    #317
    Mondjuk nem a BHD könyvtárába raktam, hanem máshová, de nem hiszem, hogy at lenne a gond.
  • Gfreiter
    #316
    Jaja. Én elindítottam a játékot, de ki tudok lépni Alt-Tabbal, vagy a Windows gombbal, viszont hiába fut a játék, azt mondja az a trainer, hogy a játék nem fut :(
  • hykao #315
    Mondom, ha elindítom a trénert, kiírja, hogy előbb a játékot futtassam.
  • Gfreiter
    #314
    Ja érte, hogy előbb a játékot kell elindítani. Nézem :)
  • Gfreiter
    #313
    Azt írja, hogy elméletileg csak futnia kell a proginak a memóriában a játék alatt, de mindjárt megnézem én is.
  • hykao #312
    Ez jó!
    Letöltöttem a trélert, végtelen quicksave, god mód meg minden.
    Má' csak arra kéne rájönni, hogy a fenébe tudnám futtatni a játék alatt.
    Mert először a játékot kéne futtatni, viszont ha már elindítottam, hiába nyomok Alt+Tab-ot az egérkutzor megjelenik, viszont a játék képe nem tűnik el nálam, így nem látom hol, és mit kéne kattintani...
  • Gfreiter
    #311
    Nem tom, kitöröltem azt a fájlt, de aztán kifagyott megint, és újrakreálta magát. A fájlt nézzétek meg, mert ott van valami hibajelentés. Én abbira nem értek hozzá, szal aki kicsit otthon van ebben, az kukkantson bele, hogy mi a bánatról magyaráz.
  • Gfreiter
    #310
    Ezt találtam, de nem tom pontosan mit kell vele csinálni.
  • Gfreiter
    #309
    Vootam a vásárba... (ez germános magyaros parasztos vót, he...)
  • Gfreiter
    #308
    Na szóval a hídon át kell menni, és felrobbantani, de én most próbáltam, és még a hídon sem tok játszani, mert nekem is valami systemdmp.txt error vagy mi a hóhérral kivág... Ez érdekes, nekem sosem volt ilyen azelőtt :( Megnézem má majd, hogy mi a rosseb az.
  • Gfreiter
    #307
    Minnyá megnézem. Bizti, hogy van :)))
  • Gfreiter
    #306
    Krákágyil...
  • hykao #305
    De van CSÍT???
    Valaki!
  • hykao #304
    A krokodillal nem találkozott, ezért raktam be neki.
  • kisbruno
    #303
    G-nek!????
  • hykao #302
    mi van mé' ne nézhetnéd meg?
  • kisbruno
    #301
    Ezeket a képeket mi meg se nézhetjük vagy mi lolfasz van?
  • hykao #300
    úgy értettem nincs korlátlan quicksave...
    ...természetesen már az 5.-et is ellőttem...

    De mi van még utána, ha átmegyünk azzal a kurva pilótával a hídon???

    De milyen lol már, hogy el sem oldozzuk azt a pilótát...
  • kisbruno
    #299
    Mi ez a magyaros beszéd mostanában?
  • Gfreiter
    #298
    Ekő menni vásárolni :(((
  • Gfreiter
    #297
    Nekem egyébként nem volz ilyen sosem. Bár én egy relatív régi BHD-ra raktam fel a Team Sabret. Bár lehet, hogy az meg azér lagol, nem tom, de azt tom, hogy tele van buggal :( Pedig naon vártam a TS-t!
  • rezes
    #296
    vagy egybol vegigviszed vagy cumi
  • Gfreiter
    #295
    De van quicksave, F5, de minden pályán korlátozva van a mentések száma. Asstem ott 5-öt lehet menteni.
    Edig eljutottál mentés nélkül? Nem rossz! (
  • kisbruno
    #294
    Mindenkinek kifagy?
  • rezes
    #293
    ja az nekem is kijott nem tudom visszatolteni azt a palyat
  • hykao #292
    Faszom nincs valami csít?
    Azon a rohadt kolumbiai pilóta kiszabadítós pályán, mindig - még mielőtt sikerülne végigvinni a pályát - kivág SYSTEMDUMP-al.
    Nem ugyanott, mindig máshol, de ez így kurva idegesítő, hogy ugye nincs quicksave!!!

    Van még valami érdekes ezen a pályán?
    Felrobbantottam a sólymot, a pilótával átmentünk a hídon, felrobbantottam a hidat.
    Eddig jutottam max. aztán megint -> SYSTEMDUMP...
  • hykao #291
    és mi van a .txt-ben?
  • Coco
    #290
    mindig ez a baj?nem csak egyszer?
  • #289
    #278 hozzászólásra tud valaki érdemleges választ adni?
  • Coco
    #288
    :)
  • hykao #287
    Lehet, hogy olyanjuk is van ezeknek a kolumbiaiaknak, ha már mindenki kezében AK van...
  • Gfreiter
    #286
    Biztos az új hiperszónikus, telepatikusan is sebző szovjet cyborg-krákágyil (vagy hogy a búsba mondják, de baromi jól hangzik, hogy "krákágyil") :DDD
  • hykao #285
    Tiszta gyógy volt, közelebb mentem, hogy jobban látszódjon a gyíkja, de mint a képen látszik, ilyen távolságból már sebzett. MEGALOL!!!
  • hykao #284
    Mellesleg ezt a madarat csak úgy tudtam "kiakasztani" (a falból), hogy utasítottam egy villanógránát dobására.
    A sima kövess, stb. utasításokra nem reagált.
    Tovább futógépezett a falnál...
  • Gfreiter
    #283
    Mé nyem zoomoltál rá?? :))) "Távharapás NOVALOGIC módra" -> LLLOOOLLL :DDD
  • Gfreiter
    #282
    LOL :D Nem is tudtam, hogy itt is van krákágyil... És az zabálta föl folyton a pilótádat?
    Az okos "bajtársaim" nekem is állandóan belegyalogoltak órákig a falba.. Jó lenne a dolog, csak csont hülyék az embereink...
  • hykao #281
    G-nek!

    Ha barom már megint beakadt.
    Mingyá picsán lövöm az M240-el...


    Távharapás NOVALOGIC módra:


    Csak kimúlt a gyík:
  • Gfreiter
    #280
    Most itt nem olvastam végig a "vitát", de szerintem egy magyarosítás tényleg nem volna rossz ötlet. Már csak azért sem, mert ezt önkéntes srácok hobbiból, kedvtelésből, nonprofit megcsinálják, és aki akarja feltölti, aki nem nem tölti fel a patcht. Mindamellett tényleg nem bonyolultak a missziók, de szerintem izgi elolvasni az elején az "briefinget", és ha valaki nem tud (jól) angolul, akkor annak elég nagy segítség lenne, mert azért az elég hosszú szöveg ahhoz, hogy valaki minden küldetés előtt kiszótárazza... :)