439
Az új kiegészítő
  • Gfreiter
    #359
    Hali! Kira volt ma játszani, elsőre nem is voltam olyan béna, nem? Sajnos most már le kell lépnem, de majd holnap még gamelünk :) Köszi minden segítséget :)
  • Gfreiter
    #358
    Khm... nem...
  • Coco
    #357
    frissítetted?
  • Gfreiter
    #356
    Igen, és most is Server Down, pedig 6-an tolják rajta.
  • Coco
    #355
    ok csak ott egyszerübb lenne :)
  • Coco
    #354
    HUNGARY nevű?
  • Gfreiter
    #353
    Köszi :) Bár most töröltem le az icqt, mert nem használom :) De akkor újrainstallálom :) De ide is írhatsz privit, mert itt majdnem mindig megtalálsz.
  • Gfreiter
    #352
    Egy magyar szerverre sikerült bemennem, csak nem volt ott senki. Ráklikkeltem a pingerben egy másik magyar szerverre, és azt mondja, hogy the server is down, pedig játszottak rajta vagy 9-en.
  • Coco
    #351
    addoltalak icqn :)
  • Gfreiter
    #350
    Semmit, csak egyszerűen kilép. De mindjárt kipróbálom megint, hátha észreveszek valamit.
  • Coco
    #349
    mért mit ír ki?
  • Gfreiter
    #348
    Jaja, nincs a játékok között a listában. Viszont sikerült a pingerrel beléonem, csak kidob :(
  • Coco
    #347
    ASE nem látja, ha jól tom
  • Gfreiter
    #346
    Sikerült belépnem, de kb 5-10 mp után kivág :(
  • Gfreiter
    #345
    ööö... oké, megnézem. Bár még kicsit bonyolult nekem ez a pinger :) ASE meg nem látja a BHD-t :( Köszi :)
  • geenq
    #344
    Ne a "stat games"-ben keress, hanem a Publicban, oda felenged!
  • Gfreiter
    #343
    Mást nem tok...
    Coco, ha Pingerrel rákeresek egy szerverre, joinoloka játékból, azt mondja, hogy valami Novaworld statistic server is disabled, please try again later... Pedig játszanak a szerverem vagy 20-an...
  • lachun
    #342
    azt nem szeretem :)))
  • Gfreiter
    #341
    Én sms warezről szedtem le.
  • lachun
    #340
    Ja bocs ezt nem itam le : [email protected] téma legyen TS
  • lachun
    #339
    Ezt a kieget lelehet valahonan tölteni gyorsan FTP vagy valami no fizetös SMSsel?
  • Gfreiter
    #338
    Köszönöm szépen a segítséged :)))) Nemsoká kpróbálom. ASE-m az van, megnézem azzal. Bocsi, hogy ilyen láma vagyok ;)
  • Coco
    #337
    Ja, és nem muszaly állandóan végig csinálni a nonaworlodös szart, Pinger -rel sokkal egyszerübb, hasonló mint az ase

    Látja a BHD és a TS servereket is
  • Coco
    #336
    nincsmit :)

    nem feltétlenül kell regelni a novaworldön, rámész az utolsóra, hogy to bypass the login....click here...
  • Gfreiter
    #335
    Valaki mondta, hogy a multihoz nem kell CD- key. Hát pedig kell :( Remélem jó lesz a kamu is...
  • Gfreiter
    #334
    Sikerült!! Köszönööm! Köszönöööm!!!
  • Gfreiter
    #333
    Meg az updatet azt csak az eredeti exe-re lehet felnyomni, ugye? Na most nekem csak a TS exeje van meg, mert az rátolta a saját exe-jet az alap BHD-ra.
  • Gfreiter
    #332
    Ööö, köszi! :)
    Namost akkor nemcsak a TS updateje kell? Nekem így egyben van az egész, vagy hogyismondjam...
  • Coco
    #331
    Innen leszedheted az update-t Innen a crackjét, Innen a TS update-jét, és Innen a TS crackjét ;)
  • Gfreiter
    #330
    Nekem azt mondja, hogy updateljem fel a játékot, de amikor az optionsban rámegyek az updatera, akkor valami errort ír ki, meg hogy nem találja az update fájlt :(
  • Gfreiter
    #329
    Na most kipróbálom :)
  • geenq
    #328
    huhh...látom, elvagytok ezzel a sz@rral (mármint a single küldetésekkel)
    én azt mondom, nem ér meg annyi idegességet, hogy lássátok, mint ér véget egy küldetés
    az igazi élményt szerintem a multi jelenti, na de abból sem a TS-dzsungel-típusú pályák, hanem a hagyomános BHD- mapek, tehát hagyjátok a francba a singlét, nyomjátok a multit ezerrel, az a király!!!
  • hykao #327
    a pcx az a kis kép ami a mentéshez tartozik, majd megnézem, ha visszajöttem.
  • Gfreiter
    #326
    Naja, csak hol találom a mentéseket?? Ezek a pcx és bmx fájlok lennének?
  • hykao #325
    ok
  • Gfreiter
    #324
    Az nekem megvan, de mondom, kidob, amikor rámegyek a hídra :( főrakom, azt belinkelem ide, jó?
  • hykao #323
    Azt nagyon megköszönném!
    Csak ahhoz az is kell, hogy a listában egyáltalán szerepeljen a következő (azt hiszem utolsó kolumbiás) küldetés!!!
    Mert addig nem lehet hozzáférni a pálya mentésekhez.
    Lehet, jobb lenne egy pilótás pálya végi!
  • HammeRed
    #322
    Le kell pufogtatni mindenkit ill felrobbantani a hidat a tuloldalrol miutan ez megvan jon egy blackhawk es mission completed. Szivesen elkuldom ha kell a kov kuldi elejen mentett allasomat.
  • Gfreiter
    #321
    Én az utolsó mentésemet a hídon való átmenetel előtt lőttem el, szal nekem nem lenne gond, csak az a baj, hogy amint rálépek a hídra puff, kivág, mint macskát ****ni...
  • hykao #320
    Faszom valami kimentés kéne.
    Nincs se kedvem, se időm napokig ennek az egy pályának ezen részén próbálkozni, hogy "na mikó' fog nem kidobni..."