439
Az új kiegészítő
  • Coco
    #399
    Kijött egy új mod: "Driving Mod".Leljebb már voltak róla videók de, most már itt a full, amit neten is lehet nyomni.(Volt egy két hír hogy csak majd lanon lehet használni)Van BHD-s és Team Sabre-s mod külön!

    - Team Sabre-s mod
    - BHD-s mod

    Miután megvan,utána ezt aCrack/Patch féleséget

    Ezzel a crack/patch féleséggel, nem tallózni kéne, hanem felrakott BHD/TS mod exe-jének az elérését beírni!Ekkor elérhető lesz az SP és MP is :)

    Ui.:Egész jó, csak kissé bugos még, de érdemes kipróbálni!
  • hykao #398
    Ki kell lőni őket bazz.
  • Tirex
    #397
    hali !
    help!!
    az iráni 1 pályán ( a csónakos) jönnek többen csónakkal , aztán felrobbanok ..ezt hogy kell megcsinálni ?
  • antijedi
    #396
    jah az elég jó tény :)
  • Gfreiter
    #395
    Azzal én is sokkat játszottam. Egészen addig jutottam el, ahol valami telepbe kellett behatolni (körbe kerítés, őrtornyok), csak aztán baromira elkezdett szaggatni, és időre kellett volna valamit megcsinálni, de a szaggatás miatt sosem tudtam megcsinálni... Szal letöröltem, mert 1,5 gigát foglalt el.
    Szóval most a BHD-ban a Strongholdos iráni mapon vagyok, de az is szaggat, hogy azt a jóédes.... :(((
  • hykao #394
    Én az IGI 2-t szerettem nagyon, bár az sem volt azért teljesen élethű, de az a sokféle fegyver (meg a lézeres célpont jelölő) nagyon frankó volt, és hatalmas területű pályák voltak.
    ...és bármilyen (ellenfelekét is) fegyvert fel lehetett venni, de csak egy karabélyféleséget, egy pisztolyféleséget, egy kést, meg pár gránátot "bírtál" el.
  • Gfreiter
    #393
    Az Army viszont eléggé valósághű...
  • antijedi
    #392
    cod, ehh..., najo inkább hagyuk... :P
  • Coco
    #391
    nem is mondtuk h valósághű :)
  • Coco
    #390
    mondjuk elég kevés a "valósághű" fps, talán a CoD.
  • antijedi
    #389
    fps-nek fps de a valósághűség nem kevés helyen hibádzik... :P
  • Gfreiter
    #388
    Ez FPS... :P
  • antijedi
    #387
    azokat is utálom szal tökmmind1, de valahogy nekem nem jön be ezse, pedig a valósághű fpseket szeretem (mongyuk ez nem is az :PP) de mégse jön be valamiért, mind1... :)
  • hykao #386
    Kiszopattam!
    Igaz kénytelen voltam csalni a sok rohadt bug miatt!!! (utoljára 96-ban csíteletem!!! a Duke Nukemnél)

    "Iráni" képek:



    ...és a "Főmufti":
  • hykao #385
    Ja, aha, mer' még én se találtam jó bannert...
  • Coco
    #384
    a háttérképekről vágtam le :D
  • hykao #383
    a két fejlécet melyik oldalról szerváltad?
  • hykao #382
    Ezt a gyökérséget:
    Azon a kibaszott olajmezős pályán 9 mentést engedélyez, azt megcsináltam 3 mentéssel!!!
    Az 5. iráni, jó szivatós pályán meg csak 3-at enged menteni, ez hihetetlen...
  • Coco
    #381
    hát más mint a cs vagy az ut....:)
  • Gfreiter
    #380
    Az a második iráni pálya meg még mindig tiszta szaggatás, az negyedik (mer a harmadikat soron kívül megcsináltam) pedig simán indul, de amikro a helikopterrel odaérek az ellenség közelébe, akkor elkezd akadni, és azonnal leszednek rpg-vel :(
  • Gfreiter
    #379
    LOL, én is szoktam hasonló okosságokat tapasztalni :) Pedig nagyon jó kis játék, csak valami baj lehet a TS patchel, mert totál behalt tőle az egész BHD.
  • hykao #378
    Faszom má' ebbe a bugos gecc programba!!!
    A (valszeg uccsó) iráni pálya elkezdett akadozni, hang, kép, minden.
    Egyszerűen hihetetlen!!!
    Tegnap még belenéztem, és meg se röccent, ma meg már játszhatatlan...
    Ilyet!!!
  • hykao #377
    LOLságok:




    Karcsi lába földbegyökerezett:


    Valamiféle furcsa teleportáció NOVALOGIC módra:


    "Sziámi tűzoltók" -> Dezső, emlékszel a 36-os tűzoltóbálra?
  • antijedi
    #376
    problem megoldva bár közbe rájöttem nem ez az én játékom, gondoltam multi jobb lesz mint single de nem :P
  • antijedi
    #375
    másfél óra alatt vége vagy csak nekem tünik ugy hogy nemmegy a szerver? :)
  • Coco
    #374
    Ma este 20:00-tól DFH vs All-ként fog a serverünk üzemelni!
    Várunk mindenkit szeretettel :)




  • Coco
    #373
    192.188.245.216:1749
  • antijedi
    #372
    nem tudsz mondani inkább egy ip-t vagy valamit ami alapján normálisan lehet connectolni? :)
  • Coco
    #371
  • Novca
    #370
    Najó, így az igazi.
  • Coco
    #369
    így nem? :)

    ]~DFH~ Statserver :)
  • Novca
    #368
    Upsz. Szal így: ~DFH~ Statserver
  • Novca
    #367
    Dehogynincs!!! Az egyik például a miénk. http://www.dfh-squad.com/babstats/index.php?action=servers&id=1"]~DFH~ Statserver
  • Gfreiter
    #366
    Asszem nincs.
  • antijedi
    #365
    csak az az egyszem magyar létezik több nincs?
  • Gfreiter
    #364
    Ott nem volt senki, szal a WYD2 Swe szerveren vok :)
  • Gfreiter
    #363
    Coco, most megyek kicsit a WYD2 snipers szerverre (valahogy így van a neve. Ha van kedved, gyere :)
  • nagykispeter
    #362
    Szerintem 1 uj Windows
  • TTomi
    #361
    Hali! Nem teljesen ide vág, de ez a topic él!
    Nem tudom felinstallálni az alap BHD-t. Répgebben semmi ilyen problémám nem volt ezzel, de most közli, hogy "16 bites Windows programot nem lehet futtatni. Kevés a memória az alkalmazás futtatásához." Már nem fut szinte semmi. A gép TUSL2-C 1,3Celeron 512SD Ge3Ti200 WinXP.
    Tud valaki segíteni? Játszani szeretnék a BHDTS-sel.
  • Coco
    #360
    Jaja jó volt, elsőre télleg nagyon jól nyomtad :)

    nincsmit :)