1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • CHEAPBOY
    #1101
    Vega neha hibazik, van ez igy. Egyebkent dino a becses fajtaja.
  • Max 36
    #1100
    Szóról szóra egyetértek veled!Ez az álerkölcsös duma gusztustalan 1dolog.Bezzeg mikor ők köpködtek a ps2-és N tulajokra,az szép volt!Nekem is van mindkét gépem,és múltkor nagyon-nagyon jól adta vissza az F-generációról szóló cikk,milyenek is az ilyen emberek.
  • The Hedgehog
    #1099
    nem utálják őket csak éppen már elegük van a középszerű Mario játékokból...ahogy nekem is....
  • guardian hero
    #1098
    Jah, és még azt sem tudják, hogy Yoshi nem teknőc, hanem Yoshi!!! LE VELÜK!!! :)
  • CHEAPBOY
    #1097
    KI-KI hol akadt el?
  • Super Mario
    #1096
    Én szeretem az 576 Konzolt, de utálom a szerkesztőséget, mert mindenki olyan "Mariofób", utálják a Mariós játékokat. Nekem van otthon Gamecube-om Mario Karttal, és igenis király a játék!!!
  • Max 36
    #1095
    Sajna az a szomorú magyar igazság,hogy amíg annyiba kerül 1 játék idehaza,mint Németországban,de a bérek meg balkáni szinten mozognak,warezolás volt,van,lenni fog.Hiába ítéljük el.
  • Toroco
    #1094
    Na azt hittem már valaki tud adni, erre te is csak keresed :D
  • dolfy #1093
    Jól beszél a srác, én is ebben a cipőben járok. Ha valaki tud egy szkenelt végigjátszást az küldje el nekem is! [email protected] vagy [email protected]
    Előre is thx!
  • Toroco
    #1092
    Helo srácok!
    A segítségeteket kérném. Meg van valakinek az 1999-es januári 576 Konzol száma?
    Az a kérésem lenne hogy, a benne található Zelda végigjátszást legyen szives valaki szennelje be és küldje el a [email protected] -ra. Csak innen lehet magyarul megszerezni. Legalábbis én nem találtam máshol és azt mondták keressem ebben az ujságban.
    Remélem tud vki segíteni. Köszi
  • sigmavirus1
    #1091
    Igen mert az ifjúságot meg kell védeni az ilyen "gazemberektől"!:DDD
  • hzx
    #1090
    Bocsánat, elfelejtettem smiley -t rakni. Kamu, de sajnos az irónia alapja valóságos :(
  • Afe
    #1089
    ez most csak kamu ugye?...nekem úgy tünt, hogy Martin szemethuny Csipi bármely akciója felett..szal mellette áll, ha földig verik is :)
  • REAL_CIÁN
    #1088
    Érdekes megfigyelni, hogy emberek milyen hamar válnak a tiszta erkölcs hirdetőivé. Amíg a PS2-t lehet szídni, addig olyan is elhangozhat, amitől még egy ferencvárosi örömlány csuklásrohamot kapna. De ha Dzson vagy Csipi egy csúnya szót mer ejteni, már a zsenge ifjúság jövőjéért aggódik mindenki. :)
  • REAL_CIÁN
    #1087
    :)
  • hzx
    #1086
    Me' beírtak az xbox365.hu -sok, hogy csúnyán beszélt, és vagy kirúgják vagy feljelentik az Erkölcsrendészeten a lapot. Mivel Martin nem akart börtönbe kerülni Csipi miatt, inkább kirúgta.
  • Horror
    #1085
    Marti nmé rúgta ki csipi-t?Az tírták az e hónbapi konzolba?
  • Horror
    #1084
    Sajnálom de ne mtaláltam neked végigjátszást pedig vagy 20 poldalon megnézte mmegpróbálom még megkeresni:(
  • hyppi
    #1083
    Ha megtennétek,hogy elkülditek nekem,nagyon megköszönném.
    The suffering végigjátszás.
    Millió puszi a homlokotokra:))
  • hyppi
    #1082
    Sziasztok.
    Van itt olyan közületek,akinek vannak végigjátszásai?
    Nagyon kéne egy valami:)
    The suffering.
    Puszika:)
  • winnie
    #1081
    Előként kicsit csípi a szememet az hogy mélyen elhallgatták az 576-osok azt a cikk elején hogy bizony a 80-as évek végén és a 90-es évek elején ők is űzték az ipart programmásolás terén

    azt egy másik cég csinálta, ők csak hirdettek.

    amúgy meg fura, hogy egyik oldalon földönfutó programozók rémképével fenyegetik szegény warezelőt - a másikról pedig a főszerk. többször is említést tesz arról, hogy milyen filmet látott (van helsing anno, sky captain most) - pedig ezek a filmek, az említés idején ugyancsak warezileg voltak csak hozzáférhetőek
  • Kaplan
    #1080
    vicces volt ;)
  • Ramza
    #1079
    :)))))
    hülyéskedtem
    nem kell mindent elhinni, amit leírva lát az ember
  • Kaplan
    #1078
    ti most az 576 konzolról beszéltek?

    Mert ha igen itt van egy vélemény:

    "akadnak egyen-ketten."
    -kicsit többen!-

    "Legutóbbi infóim szerint egy kínai cég pénzmosodája lett, de ez csak pletyka."
    -pletykára nem leeht alapozni az újság mai napig létezik!-
  • mila69en
    #1077
    ezek szerint te pletykát infónak veszed? hasónlitasz öreganyámra
    ajjajajj
  • Ramza
    #1076
    Nem hiszem, hogy bárki is vásárolná azt a szutykot.
    Legutóbbi infóim szerint egy kínai cég pénzmosodája lett, de ez csak pletyka.
  • mila69en
    #1075
    vagy még annál is többen:)
  • rrroka
    #1074
    akadnak egyen-ketten.
  • Ali
    #1073
    Ez az újság még létezik? Van még, aki veszi???
  • insp
    #1072
    Priv ment.
  • SnoopyZfather
    #1071
    HI!
    Eladó 576 Kbyte 1992-es számtól a 2003-as 576 konzolig kifogástalan állapotban/összes szám poszterekkel/.Ha valakit érdekel akkor privátba írjon.
  • PS3
    #1070
    Holnap lehet érte menni az újságoshoz?
  • CSOCSO
    #1069
    betehetnetek az 576 ba:
    *sztak*rva!!!! :))))
  • Oldern the 1st
    #1068
    Sztem most EZEKKEL a képekkel ne zavarjunk be :)
  • PS3
    #1067
    A GT4 leírásban említett képeket (hagyományos és HDTV felbontású) hol lehetne megtekinteni?
  • liquid
    #1066
    Azt mondjuk még mindig nem értem, hogy hol láttál te ilyen képet, talán a követekző kommentedben rávilágítasz, és akkor valaki tud neked érdemben válaszolni.
  • liquid
    #1065
    Nekem kell fizetni. Képenkét 5 rongy. Ha összeszámoltad, hogy hány képet akarsz betenni az újságodba, írj mailt, és megadom a bankszámlaszámom. :-)

    [Irónia OFF]
    Képekért általában nem kell fizetni, kolléga. Azok az esetek többségében promóciós anyagok, a kiadó direkt arra szánja őket, hogy az online / offline publikációk közöljék. Nem tudom, milyen az "enforszos" kép (warezből származik, vagy ilyesmi?), de fizetni azért sem kell - max a kiadó rugdos meg érte, ha kiderül, hogy egy hivatalosan még nem megjelent game kilopott verziójából közöltél masszív képanyagot (az ilyesmit NAGYON nem szokták szeretni)
  • CHEAPBOY
    #1064
    Anékű már nem is megy?
  • Martin576
    #1063
    Ne haragudj, de nem értelek.

    Milyen kép? Hol? Honnan letöltve?
  • maffia79
    #1062
    MGS3 folytatás miért maradt ki a mostani számból?
    Nagyon hiányoltam!