1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • hzx
    #1141
    De pölö tavaly volt Off the Ball, most viszont nincs.
  • Winz
    #1140
    Elovastam a FIFA 2006-os cikket a Konzolban.
    Valami ilyesmit ír csipiemlí,hogy az irányítás évről évre változik.
    Nemtom mivel jáccott szegény,mert nekem már a 98-as fifa gém is megvolt és azóta rvára nem változott az irányítás,x a pasz,o kapurarugás,R1 a sprint stb...
    Az meg hogy kicsik a játékosok nemtom mit böki a szemét,mekkorák legyenek mint a Tekken 4-ben?:nemtudja
    Hálistennek kicsit újult a nézőtér,és remélem a carrie mód is benne van:ugral
  • kolichan
    #1139
    "szememben mind csak kÁrbaveszett hely, ahol ÍrÁs is lehetne"

    Ez jogos,de biztos sokan dícsérték mert ez marad ahogy elnézem :- (
    megoldás: a másik oldalon már kis kép se legyen hanem az egész oldal írás :-) (akkor a screenshot a gond... )
  • Rincewind
    #1138
    Speciel nekem sem tetszenek ezek az egyoldalas kepek, de nekem azert nem, mert a szememben mind csak karbaveszett hely, ahol iras is lehetne. A kulfoldi ujsagokat is azert nem szeretem, mert 90 szazaleka kep, meg reklam, es felo, nehogy az 576 is ebbe az iranyba mozduljon el.
  • Oldern the 1st
    #1137
    Ellenvélemény: szerintem az egyoldalas képek újra elővétele (kbyte,2000 óta) nagyon jó ötlet volt, igazán igényes irányba mozdult a design.

    Már csak egy dolgot kell tennetek a tökéletes design érdekében, az állandó rovatoknak megcsinálni egy normális, emészthetű színvilágú és jelzésű "stílust", mivel az előétel, hír-rovat, cool-tora rovatok jelenleg nagyon undorítóan festenek a többi laphoz képest (bár a tartalom meg pont itt található, :)
  • kolichan
    #1136
    Ahoy! Az én véleményem az 576-ról: ez az egy oldalas kép nem nagyon jön be (pláne dobozkép,még egy artwork nagyon szép de ezek nem annyira).ha már egy oldal kép akkor legyen olyan mint tavaly hogy egy csomó screenshot van rajta.Ezen felűl az írások színvonala még mindig nagyon jó.Hzx agymenéseit imádom plusz a japán cucc is emberfeletti.Egyetlen gondom csak ez a "dobozképes egyoldal" de ezzel együtt is az 576 az ország legjobb újsága.(nekem a világ legjobbja is ;-)
  • Super Mario
    #1135
    Gondolom a legújabb grafikai nívóság szerint készül, de azon túl nincs más elgondolásom. Az 576 Konzolban mindig panaszkodnak, hogy az ilyen évente megjelenő játékok már nem tudnak sok újdonságot behozni.
  • Winz
    #1134
    Az eddig rendben,mer a nyári leigazolásokat rákell nyomni a gépre....de miben újul meg a játék?
    Dolgoztak a nézőtéren,lesznek zászlók is ,meg "füstölők"?
    Csapatot is lehet kreálni,vagy csak játékost?
    stb...stb..
  • Super Mario
    #1133
    Általában, mint mindig. Az év végén, november fele.
  • Winz
    #1132
    Mit tudtok a FIFA 2006-ról,mikor jön már ki?
  • Super Mario
    #1131
    Az csak 576 KByte lehet!
  • Petyus_
    #1130
    Tales of. =)
  • Ronin1350
    #1129
    Eladom az 576Konzolújság gyűjteményem 1994 évi összes szám. Egybekötve keményfedeles borításban. Ár megegyezés szerint. [email protected]
  • Ryo san
    #1128
    Igen tényleg jó lenne egy teszt róluk!
  • Poet
    #1127
    Cheap, nem tudnál küldeni Martinnak egy Baiten Kaitos-t, mert már májusban megjelent, de azóta sem született teszt róla...
    Tudom, a Nintendo nem küld neki, de a Resi 4-et is Te szereztél...
    Szóval szeptemberre már szeretném megtudni, hogy a Tales of a number one, vagy a Baiten GC-re!
  • torrente
    #1126
    Legalább most már tudom, mi az az artwork.
  • gyurmandia
    #1125
    Köszönöm.
  • liquid
    #1124
    Nem. Jövő hét. csütörtök magassága szerintem.
  • gyurmandia
    #1123
    Ezen a héten lehet számítani az új Konzolra?
  • liquid
    #1122
    Ok, mint írtam szíved joga. (Hárman próbáltunk magyarázatot adni a problémádra - a döntésed nyilvánvalóan érzelmi alapú, ha négy darab egész oldalas artwork miatt lett sz@r az a szegény lap... :-)
  • torrente
    #1121
    Jó van, akkor téma lezárva! Ez volt az utolsó szám, amelyet megvettem. Majd megveszi helyettem egy 14 éves. 14, 30, 34, 44. oldal tipikusan olyan, ami miatt nem tetszik az újság.
  • liquid
    #1120
    Dear torrente,

    Szíved joga nem venni a lapot, de pár apróságot nem ártana figyelembe venned. Elsőként: abszolút minimális karaktercsökkentés történt, 10-15 százalékos. Nem fele, nem harmada. Másodszor: a Konzol egy oldalán ezzel még mindig MESSZE több betűt olvashatsz, mint bárhol máshol (megkockáztatom, hogy a magyar havilapok között nagy általánosságban nálunk a "legszorosabb" a helykihasználás). Egy vaskosabb Konzol-cikket (8 oldal - a jelenlegi "csökkentett" rendszerben 48 ezer karakter, minimum) máshol már (kis túlzással) kisregénynek adnak el. Szó sincs itt külföld-majmolásról: az irásművek feszesebbé, élvezhetőbbé tétele a cél. Az információtartalom dekára megegyezik, abból soha nem volt szándékunk alább adni.
  • guardian hero
    #1119
    De abból meg a képek hiányoznak, nincs igazság a földön!!!
  • hzx
    #1118
    Thomas Mann: József és testvérei? Abban tuti elég betűt találsz :)
  • torrente
    #1117
    Hát akkor a többség majd megveszi továbbra is az újságot, én viszont nem. Ilyen egyszerű. De az biztos hogy a konkurencia lapjait sem fogom. Nem véletlenül ezt olvastam ezidáig.
  • Ramza
    #1116
    Ez gyönyörű kitérő válasz, csak éppen nem értem, hogy jön ide, hogy "akkor már írni sem kéne".
    Mitől lett kevesebb a cikk most? Mitől lett kevésbé tartalmas? Mindig elmosolyodok azon a fiatalemberen, aki az 576.hu fórumán telesírt legalább három topikot, hogy milyen borzasztóak lettek az új, csökkentett karakterszámú cikke, mindezt még azelőtt, hogy egy leütéssel kevesebb éett volna bármelyik.
    Írjál kézzelfoghatóbb tényeket és indoklást, mert attól nem lesz jobb egy lap sem, hogy 1000 vagy 10000 karaktert írnak egy oldalon bármiről.
    Azt már kérdezni sem merem, hogy az olvasásban, szövegértésben, stb. Európa-utolsók között járó Magyarország miért él még most is úgy az emberek fejében, hogy nálunk zsenik élnek, máshol pedig hülyék. Soha ne saját magadból vagy a baráti körödből indulj ki. Én is nagyon szeretek olvasni, de tisztában vagyok azzal, hogy a többség nem így van ezzel.
  • torrente
    #1115
    Az eddigi 576 Konzol. Talán épp emiatt vásároltam meg mindig, mert TARTALMAS volt és imádtam a cikkeit. Igen, a cikkeit és nem a képeit.
    Miért kell mindig külfölddel példálózni? Biztos, hogy az a jó, ami külföldön bevált az alig olvasni tudó ifjúság körében? Én a cikk olvasásával akarok szórakozni és nem az egy oldalas képek nézegetésével.
  • Toroco
    #1114
    Valakinek van 1999 januári szám?
  • Dzson
    #1113
    South Park rulez! :)
  • Ramza
    #1112
    Tudsz bárhonnan (ismétlen: bárhonnan) a világról olyan konzolos (vagy akár pc-s) lapot mondani, ahol 5000 karakternél több szerepel egy oldalon? Legalább egy darabot, mondjuk. Köszönöm, várom.
  • Kaplan
    #1111
    hehe, igazd van egy kis desdign változtatás jót tenne az 576 konzolnak.
  • cenobite
    #1110
    Szerintem jók a nagy képek, hangulatosak, csak én valahogy máshogy tördelném be a szöveget, illetve a többi kisebb képet. Változtatnék a nagy kép-szöveg-kis képek elrendezésén, illetve talán egy teljesen új design-ban gondolkodnék, mert az irányvonal jó. De ez én vagyok... :)
  • Kaplan
    #1109
    jujj az értelem kifakadt , mondjuk nekem se tetszik ezekkel a nagy képekkel elveszik a cikk helyét s nekem egy velős cikk kedvesebb mint a nagy képek amiket ha akarok megnézek a gamespoton vagy bárhol.
  • CHEAPBOY
    #1108
    na ez am a velos kritika.
  • torrente
    #1107
    Béna az újság a nagy képekkel. Tegyetek bele még nagyobbakat, akkor már írni sem kéne.
  • yiddishe
    #1106
    Hol találok a suffering-hez véigjátszást?
  • Super Mario
    #1105
    Yoshi valóban egy dínó, és a világ legaranyosabb dínója. Én nem tartom középszerűnek a Mariós játékokat, nekem az új GC-s játékok hozzák ugyanazt az élményt, mint régen a NES-es Mariók.
  • Ramza
    #1104
    Az a csávó amúgy is egy k*cs*g
  • Ramza
    #1103
    Ki nem sz*rja le, hogy mi az a teknős? :D
  • guardian hero
    #1102
    Ezt egyébként mondta valaki, hogy dínó, vagy csak a kinézetéből gondolod? Mert én úgy emlékszem, hogy mindig csak úgy hivatkoztak a fajtájára, mint "the Yoshis", vagyis a Yoshik.
    (Bár a Super Mario mozifilmben valami dínós maszlag volt, de azt nem tudtam végignézni, kevés olyan szart láttam, mint az :))