1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • hzx
    #1181
    Nem kijövés vagy magyarázat kérdése. A videojáték foci akkor is lúzerség, ha éppen sokan szeretik. Tök mindegy hogy NorbiTök mit gondol róla.
  • Ramza
    #1180
    Bocs, de ez a magyarázat ellenére is hülyeség marad :(
  • DoNorBi
    #1179
    ebből már nem fogsz jól kijönni,na erről van szó,aranyapám!
  • Kaplan
    #1178
    Hát jah. Én szeretem nyomatni a focit szimulátoron. Mert nem a szomszédba van a puskás ferenc stadion csak nekem az egész nemzeti tizeneggyel :)
  • Petyus_
    #1177
    "(nem hiszem, hogy mindenkinek parkolna a garazsban egy kis 747-es, focilabda azert csak akad, mert ha konzolra futja...)"

    Old Trafford nincs mindenkinek a kertjében, és van Nistelroij sem vár középen mindenki pontos beadására.
  • hzx
    #1176
    Öröm látni, hogy van, aki gondolkozik is, miközben olvas :)
  • CrucifX
    #1175
    Nem, hzx kollega pusztan ket dologra probalt ravilagitanyi velemenyem szerint:

    1. nincs ertelme a ket rajongotabornak egymast illetve a termekeket pocskondiazni, foleg most, mikor mar TENYLEG megszunt a ketto kozott a hatarvonal

    2. vannak olyan nativ sportagak, stilusok, amiket nevetseges/szanalmas dolog otthon, a TV elott ulve uzni - a foci pl ilyen, hiszen azt barki tolhatja a grundon, akar haverokkal, akar egyedul, mig mondjuk egy szimulatort nemigazan (nem hiszem, hogy mindenkinek parkolna a garazsban egy kis 747-es, focilabda azert csak akad, mert ha konzolra futja...)
  • Kaplan
    #1174
    Akkor gyakorlatilag ne is játsszunk....ejj....
  • DoNorBi
    #1173
    jólvan...
  • Winz
    #1172
    Sztem meg xar a Killzone és a Shellshock is,ha egy kis lődözés kell lemegyek Iraqba vagy megnézem a Rambo 8-at.
  • Petyus_
    #1171
    A GTA is szar, ha GTA-zni akarok kölcsönkérem a haverom verdáját, meg adok egy tockost a nagybátyámnak, aki rendőr, kimegyek a józsefvárosi piacra, és megkérdezem a kínaiakat, hogy mennyire tisztelnek; ha meg profit akarok látni, megnézek egy akciófilmet!
  • hzx
    #1170
    Erről van szó, aranyapám!
  • DoNorBi
    #1169
    ennyi erővel a gt4 meg az enthusia is szar mert ha autózni akarok akkor lemegyek például fótra a focussal zúzni ha pedig profit akarok látni,megnézek egy WRC-t,F1-et vagy egy Le Mans-t.Szerintem.
  • hzx
    #1168
    Szerintem meg szar a FIFA is meg a PES is, mert ha focizni akarok, lemegyek a térre rúgni a labdát a srácokkal, ha pedig profi focit akarok látni, megnézem a BL meccseket.
  • Winz
    #1167
    Letöltöttem a demóját fifa 06-nak.
    Nem ájultam el tőle,a közönség elég Pro evos-ra sikerült,a kommentátort a Champions league 04-05-ből szedték asszem vagy az Euro 2004-ben csipogott,de a hangja már akkor sem teccett,megmaradhattak volna a két kreténnél.
    Remélem ps2-n szebb lesz a játék (xar a gépem valszeg).
    Remélem jövőhéten az elektrovörldbe is lehet kapni,semmi humorom megrendelni.
  • DoNorBi
    #1166
    Egyetért
  • DoNorBi
    #1165
    PESbe olyan hiányosságok vannak amit egy kis modolással meglehet oldani (liszenszhiány) na de a fifába ott a gameplay alapból necces meg még sorolhatnám,azon nem tudsz javítani!
  • Super Mario
    #1164
    Olvasd el az 576 Konzol 2002. áprilisi számában az SNES retro rovatot, meg a 2003. decemberi számában a NES rovatot.
  • Kaplan
    #1163
    Ízlések és Pofonok . Kinek EZ kinek AZ.
    Amúgy nem értem miért fikázod le a PES sorozatot. Mert ha grafikába nem is de GAMEPLAY-be 1000* túlszárnyalja a FIFA-t. Az ilyen BL,VB,EB,Street re meg nem mondok semmit. Külön-külön is eléggé fogyaszthatatlan még, hogy együtt. Ejj. :)
  • Winz
    #1162
    Mi lenne ha egyszer-e olyan tesztelné a FIFA sorozatot(EA)aki szereti is-e,és nem állandójanfikázza a gémtet?
    Én minden EA Sports fockát megveszek,BL,VB,EB,Street stb...és szerintem az elektronikárc csinálja a f@szányost,a Proevo sorozattól kiver a víz...csúnya,lassú,és a csapatok nevei..:)) Kit válasszak az Ajzenált,vagy a Miilánt?:))
  • Kaplan
    #1161
    Nah , megvettem az újságot. Az előitéleteimmel szemben (játékfelhozatal) nagyon jó kis szám lett. Vega és Krisz hozták a szokásos formájukat [pozitív értelem :]. Grat nekik!
  • Ramza
    #1160
    "állandóan azt írják, hogy nem volt nagy konzol az SNES"

    Egy, azaz 1 darab idézetet tudnál írni?
  • Super Mario
    #1159
    Lehet, de állandóan azt írják, hogy nem volt nagy konzol az SNES. Akkor elárulom, hogy az SNES a 2. legeladottabb konzol a világon, a maga 117 milliós eladásával. 1. helyen a Game Boy 177 milliós eladással, a 3. helyen meg a Playstation áll 106 milliós eladással.. Egyébként nem is elsősorban Csipire gondoltam, tudom jól róla, hogy imádja a mariókat, hanem Martinra.
  • Super Mario
    #1158
    Mi az, hogy nincs benne újítás?! Már az önmagába nagy dolog, hogy két embert választhatok ki! És két tárgyam lehet, meg a Battle Mode-ban is az új módok sokat dobnak a latba!
  • Kaplan
    #1157
    Jajj, boys, nehogy két gombon akadjatok fenn :)
  • SnEaK MASTER
    #1156
    "Nemtom mivel jáccott szegény,mert nekem már a 98-as fifa gém is megvolt és azóta rvára nem változott az irányítás,x a pasz,o kapurarugás,R1 a sprint stb..."

    Nem akarok kellemetlenkedni, de a FIFA 2000, 2001 es 2002 alapbeallitasaban biztos nem az R1 volt a sprint, hanem a haromszog. Az R1=sprint konfiguraciot az ISSbol vettek at...
  • Kaplan
    #1155
    Jó neked.... :D
  • FFX
    #1154
    nemtom nekem mindig előre köszönnek.
  • Kaplan
    #1153
    Hát jah :(
  • öregharcsa
    #1152
    ezt szerintem nem csak te tapasztaltad....én már be sem megyek a boltba....minek, úgy sem foglalkoznak azzal hogy mit is szeretnék,ha meg igen abban sincs köszönet..
  • Kaplan
    #1151
    Hát az 576-s eladók , kurvára sokat értenek az újság készítésének folyamatához.
    Inkább dolgoznának rendesen, sokszor volt az, hogy bementem mert megakartam venni egy adott gémet. Le se szartak, semmi segíthetek stb. Erre bepipultam s elmentem máshova megvenni a játékot.
  • Ramza
    #1150
    Egyébként meg a DS verzióra 9 pontot adtam emlékeim szerint, szóval miről beszélünk?
  • Ramza
    #1149
    A MK:DD azért lett annyi, amennyi, mert kb. nulla újítás volt benne az N64-es részhez képst, még grafikaileg sem tettek hozzá szinte semmit. Ettől függetlenül egyébként tényleg jó játék.
    A cikk szerzője Csipi egyébként Mario buzi, szóval szerintem paranoiás vagy :)
  • Super Mario
    #1148
    Elsősorban a nevemmel ellátott játékokra gondolok. pl. a Mario Kart Double Dash!!-ról mindenki azt írta, hogy milyen jó játék (és nekem is ez a véleményem, hisz megvan nekem a játék), az 576 Konzol meg 6 pontosra írja. Mert az, hogy a Mario Party sorozatra rosszabb pontszámot adnak, azt még értem is, mert már a sokadik bőr (nekem az N64-es 1. rész, és a GC-s 5. rész van meg, és szerintem nagyon jók), de a Double Dash!! egy nagyon igényes játék.
  • Ramza
    #1147
    LOL.
    A bolti eladók valóban nagyon rálátnak ám az újságkészítés folyamatára.
    Egyébként egészen pontosan milyen lehúzásról beszélünk?
  • Super Mario
    #1146
    Az egyik 576-os üzletben mondták nekem, hogy a tesztelők direkt húzzák le a Nintendós játékokat.
  • hzx
    #1145
    És akkor lenne a lap 20 oldalas?
  • Bogyi007
    #1144
    Jó ez igaz, de erre lehetne megoldás, hogy a vacak játékokról nem az újságban, hanem az 576.hu oldalon lenne írás. Akár úgy, hogy csak az férhetne hozzá, aki megveszi a lapot és így lenne egy kód a lapban.
  • aabyssx
    #1143
    Hogy tudd, hogy azokat nem szabad megvenni a doboz hátulján lévő három képből felbuzdulva.
  • Bogyi007
    #1142
    Hát nekem ez a mostani újság annyira nem jött be, sok a kacat játék, mi a fenének bele ezek a 2-3 pontos vackok?