1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • Afe
    #1265
    "Amiket itt ott írtam, azokat nem úgy gondoltam... csak indulatból.. de ne haragudj Martin ennyire..."

    hehe pontosan meik topicban osztod a Martint, mert erre már kiváncsi vok?
    bár azóta biztos törölték a hsz-t:)
  • Super Mario
    #1264
    OK. De én is szoktam odaírni AttilaCorr néven.
  • Super Mario
    #1262
    És ehhez le kell mondj a büszkeségedről? De mit csinálsz? Áruld már el légyszi!
  • Kaplan
    #1260
    Szerintem te meg vegyél kicsit vissza..
  • Sliderx
    #1259
    jólvan hülyegyerek menjél verd ki a brokit...
  • mb66
    #1258
    Érdekes lehet, de ez a csóka iszonyat unszimpatikus, ez rontja csak el..
    (számomra unszimpatikus)
  • hzx
    #1257
    De igen :)
  • UNREG
    #1256
    Nagyrészt pont nem róla szól, az első egy-két fejezet csak, a többi már a PS3-é. Annyira nem zavaró, sőt engem érdekel, hogy egy hazánkfia ilyen magas pozicíóban dolgozik a PS3-on.
  • cenobite
    #1255
    Sztem meg jó volt a ps3-as cikk. Nekem az ilyen táblázatos/megaherzes/CPU-s szárazság helyett jobban bejött ez a kis lazább szöveg. Úgyis csak akkor lehet végleges és megmásíthatatlan info-kkal szolgálni, ha ott figyel a gép a TV-k alatt. Ezért is sz*rom le nagyívben az ilyen technobuzulásos írásokat. PS3-am 100%, hogy lesz, és nem érdekel milyen vassal tömik meg. Annyira sztem nem tudják elb*szni a masinát szoniéknál...

    Úgyhogy jó a cikk, nekem legalábbis tetszett.
  • Sliderx
    #1254
    Akkor sem kellett volna a cikk nagyrészének róla szólnia...
  • Ramza
    #1253
    Szerintem sokakat érdekel, hogy milyen életúton jut el egy magyar ember ilyen pozícióba. Persze lehetett volna a személyes interjú helyett táblázatba összefoglalni a technikai specifikációkat, azt csá, de az ugyanúgy nem érdekelt volna sokakat (pl. engem mélységesen hidegen hagyott volna, a testközeli élmények valahogy mindig többet érnek mint a nyers számadatok).
  • Afe
    #1252
    engem nem az zavar különösképpen, hogy erröl írnak, csak akkor tegyék azt az elejére: FÁBIÁN ISTVÁN ÉLETE ÉS MUNKÁSSÁGA. AZ EMBER AKI MINDENT TUD, DE NEM MOND SEMMIT.
  • Sliderx
    #1251
    A másik meg az hogy ki a fa**t érdekel a Fábián mittudoménkinek az élettörténete, meg hogy mit csinálő egész nap(semmit).
  • Afe
    #1250
    hehe, nekem az tetszik, hogy az elején nagy betűkkel: "VILÁGPREMIER! PLAYSTATION 3 TITKOK ÉS TÉNYEK!" és ami benne van az a nagy semmi, legalábbis a PS3-ról. semmi olyan amit ne tudtunk vna. mondjuk az SCEE központ az érdekes:)
  • Sliderx
    #1249
    No ez az első szám nem lett valami nagy szám a PS3 ÉS AZ Xbox360 cikket leszámítva. Ráadásul tete van helyesírási hibákkal, de töménytelen mennyiségben. A kritikák is eléggé személyes jellegűek, egy-két kivétellel.
  • Super Mario
    #1248
    És ez nmost hogy jön az 576 Konzolhoz???
  • John Cena
    #1247
    Hellosztok PS2őn Network apadort kell vennem???ha neten akarok játszani nem?? a szélessávú chellom van az jó az online módhoz?SCPH-30004(leg régibb asszem)szóval mit kell hozzá venni kábelt cd-t stb.??és chipes! és Másolt Játékom is van ami támogatja az onlinet pl: Smack Down! vs. Raw 2006
  • Super Mario
    #1246
    Nem szabad. A saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy a fórumokon kiutálják a nagyszájúakat. Én is ugyanígy jártam az indexen.
  • Super Mario
    #1245
    Akkor érthető a haragjuk. Biztosan ők is rendesek, szerintem nem kéne kivívni a haragjukat.
  • mb66
    #1243
    Csak nem te voltál Bajnok? :)
  • Kaplan
    #1242
    Tényleg lehetnének kicsit megbocsájtóbbak, szerencsére én még bannt se kaptam :P
  • Super Mario
    #1240
    "Te lőj több gólt"
    Na, 16 karakter
  • guardian hero
    #1239
    A FIFA 06 végigjátszás inkább lenne 16 karakter, mint 16 oldal:

    "Mindig te lőj több gólt"

    bocs, ez 19 lett... :(
  • Animefox
    #1238
    Ment a privi! ;)
  • Winz
    #1237
    Sztem a nyomi kis 6 pontos játékoknak fél oldal is elég lenne-e a lapban
    Egy 16 oldalas fifa 06 végigjáccásnak tudnék örülni
  • Super Mario
    #1236
    aha!
  • Animefox
    #1235
    Eláruljam milyen néven vagyok most ott? :D hehehehhehe
  • Super Mario
    #1234
    Hát, igen! :-)
  • Super Mario
    #1233
    Gratula!
  • Number One
    #1232
    hat igen ott ovatosan kell

    eleg csak a PES5-os cikket elolvasni a decemberi konzolban:DD
  • Animefox
    #1231
    sőőt még engemet is ismertek... ;) csak egy pár ezerszer kidobtak onnan :)
  • Super Mario
    #1230
    Köszönöm az 576 Konzolnak a Mario Kart DS posztert!
  • Super Mario
    #1229
    Miért nem veszed meg, vagy rendeled meg valamely 576-os üzletben? Jóval olcsóbb, és nem is kérnek nagy összeget :-)
  • maruzst24
    #1228
    Basszus most látom hogy mit írtam.Nem nagyot akartam írni hanem sokat de végülis mindegy:)valóban mentos már beszélgettünk az 576 fórumán:)kicsi a konzolvilág!
  • Number One
    #1227
    annyira azért nem kell nagyott:D


    off:mi asszem ismerjük egymást az 576 forumról(mentos)
  • maruzst24
    #1226
    Megvan valakinek az 576 konzol 2004 januári,1998 1es és 2es száma,9es,10es,11es,és 12es,valamint1999/1, 1999/5, 1999/6,1999/10es
    Nagy összeget adok érte.
  • Number One
    #1225
    ha lcd tv van komponens kábelt vegyél annak már korrekt lesz a kép;)
  • Super Mario
    #1224
    Nekem megvan, de bocsi, semmi pénzért nem válnék meg tőlük.
  • tyler82
    #1223
    Hali. keresem az 1994 Január, Február és Márciusi 576KByte számokat.
    És akkor megvan 94től az összes végre!
  • KiDracula
    #1222
    Korrekt lett az ehavi szám.liquid és hzx cikkei tetszenek legjobban