1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • Böjtös
    #1342
    Dzsonni boy, dícséretes lett a Black-cikked. Élvezet volt olvasni (folyamatosan azon gondolkodtam, milyen faszán ír Vega, azután meg mindig rájöttem, hogy a Te aláírásod van a végén... de ezt már írtam egy másik fórumon, csak hátha nem láttad:D), még ha a pontszámmal nem is értek egyet, ami meg mint tudjuk, egyéni szocproblem.:)
  • Böjtös
    #1341
    Meg tudod mondani, mi az az objektív?
  • Martin576
    #1338
    Csókolomcsókolom!
  • Super Mario
    #1337
    Én 1994. januárja óta veszem folyamatosan az 576 KByte-tot, én is sokat köszönhetek Martinnak.
  • LordVenom
    #1336
    Nahát öregem! Nem hittem volna,hogy ez a Martin Az a Martin! Kölyökkorom óta az újságotokon nőttem fel,és annak idején egy ilyen jó arcot sem ismertem az írott médiában,mint Te és Zolee. Még egy viccet is írtam nektek anno,remélem emlékszel még rá:
    "Édesem,hívhatlak téged hóvirágnak?
    Persze,hogy hívhtasz drága,de miért?
    Mert nekem te vagy az első!
    Rendben,és angyalom,én hívhatlak téged kilobyte-nak?
    Igen édes,de miért?
    Mert nekem te vagy az 576."
    Az ezért beígért 576 pólótokat nem kaptam meg sajnos,pedig mekkora sztár lettem volna a haveri körben.
    Szóval kezdtem veletek egészen a varázslatos C64 korban,egészen a mai csodagépekig,és elképedve olvastam a sztorizást a csevegőben. Szép idők voltak.
    Bocs a hosszú monológért,csak köszönni akartam!
    Szevasz Martin,örülök,hogy neten keresztül is írhatok neked!
  • Unknow
    #1334
    Akkor már beszálok amúgy én is abba,hogy mennyi pénzem van... mikor lesz a konzolhoz dvd melléklet? Mert én tudom fizetni a különbséget :D
  • Winz
    #1319
    Van hír-e a "FIFA 06: Road to FIFA World Cup"-ról.
    Meg-e jelenik mostanában,még a VB előtt?
  • Dzson
    #1318
    Szerintem nem vagánykodás a TV-jével, hanem leírja, neki mi van és kész.
  • spockee
    #1317
    A februári Konzol jó lett.
    Nem. Nem jó, "bitangjó"! Ami nem csak a teszteknek köszönhető, hanem azoknak a pazar oldalaknak is, amelyeket volt bátorságuk közzétenni az 576-nak. Ezen azt értem, hogy ezek a képek nem éppen a mostani generációnak szólnak, hanem nekünk, akik kisdobos- és úttörő nyakkendőben feszítettünk a rajgyűlésen. Nekünk, akiknek ezek a játékok jelentették az alfát és az omegát. A fiatalabb korosztály biztos fejcsóválva nézegette ezeket, a mára már csak retronak nevezett screenshoot-okat, de bennünk, régi motorosokban beindított valamit... Köszönöm! Köszönjük!
    Most önző leszek! Egy C64-es Wizard Of War, vagy Bruce Lee márciusra?
  • Super Mario
    #1314
    Tényleg, ez a másik, ami zavart engem, hogy csak a legdrágábbat érdemes.
  • Max 36
    #1308
    Benne van a pakliban,de azért nem hinném,lásd a Fix.TV-ben nagy arccal magyarázó,pattanásos képű 13-14 éves szakértőket.Véleményt lehet mondani,de azért savazni 1 bő évtizede ezzel foglakozó embert,az hatalmas önbizalomra vall a mai generáció részéről.
  • Super Mario
    #1302
    De egy tesztelőnek, akinek az írását országszerte olvassák, annak objektívnek kell lenni.
  • SnEaK MASTER
    #1301
    A pontozás relatív dolog. Emiatt fölösleges hadakozni....
  • Super Mario
    #1295
    Mindegyik autónak más a tulajdonsága. Mindegyiket másért jó választani.
  • Oldern the 1st
    #1294
    Mondtam már, hogy mea culpa, de egyébként játszottam a Double Dash-al, olyan módban is, amikor az egyik játékos csak lő, ,meg elrántani tudja a kocsit balra/jobbra, a másik pedig vezet :P

    ez az autóválasztás annyira nem ragadt meg bennem :D
  • Super Mario
    #1293
    A Double Dash!!-ban is lehet autót választani, és nincs annál jobb dolog, minthogy minden Kartosnak más a tuladjonsága, így minden pályához más Kartos jó. Én azt gondolom, hogy nem olyan nagy hátrány, hogy nincs ugrás, mert ugyanúgy lehet farolni az R gomb megnyomásával. De ha azt mondod, hogy a Double Dash!!-ban nem lehet autót választani, akkor szerintem te még nem játszottál vele. Akkor milyen lapon ítélsz meg egy olyan játékot, amivel nem játszottál???
  • Balintka1
    #1292
    Double Dash-ban is választható autó.
  • Super Mario
    #1291
  • Oldern the 1st
    #1290
    Azzal a résszel játszottam a legkevesebbet, mert nincs cube-om :D
  • hzx
    #1289
    A DS-el kevesebbet, lévén csak kölcsönben volt nálam gép, a többivel többet. Btw, a DD-ben is lehet autót választani :)
  • Banyapapa
    #1288
    "Az angol Nintendo Official Magazine 94%-osra értékelte a játékot, és ezt tartom hitelesnek."

    Az a hiteles?
    :D
  • Oldern the 1st
    #1287
    Amúgy meg más pályák, Double Dashban nincs ugrás, máskor kell lenyomni a gázt ahhoz hogy elrajtolj, megváltoztatott tulajdonságok szereplőnként, a DS-ben már autót is választhatsz, más bónuszok (n64es verzióban jelent meg sok sok új extra, ezeket variálják minden részben)...
  • Oldern the 1st
    #1286
    Szabad megkérdeznem, hogy mennyit játszottál ezen játékokkal? :P
  • hzx
    #1285
    Azért érdekelne hogy a Super Mario Kart, a Kart 64, a Double Dash és a Kart DS között a grafikán kívül milyen különbségeket láttok, mert szerintem teljesen ugyanaz a négy játék :)
  • Balintka1
    #1284
    Nekem ez az első GC játékom, de mellette sokat Xbox-oztam, én azt mondom, hogy szerintem 8-9 pontot ér simán. A grafika nekem nem tűnt gyengének Xbox után, bár tény, hogy biztos van szebb GC-re. Tetszik a Double Dash, jó game.
  • Oldern the 1st
    #1283
    értékelésed szubjektív- a nintendo official meg direkt felül pontoz, pont mint a fizettett magazinok legtöbbje.

    én halálra játszottam magam a snes-es karttal, az n64essel is, a cube-os nem fogott meg különösebben. A ds verzió viszont megint bitang.
  • Super Mario
    #1282
    Én 1994 óta vásárolom rendszeresen az 576 KByte-ot.
  • Super Mario
    #1281
    Nekem nyújtja azt a Mario Kartos élményt. Én imádom.
  • Super Mario
    #1280
    Nem, most nézem, hogy 6 pont. Grafika: közepes (jó, ezt aláírom), Játszhatóság: közepes (én jól tudom kezelni a kartjaimat) Szavatosság: közepes (All Cup Tour azért nagyon felviszi) Zene/hang: Jó (Én imádom a zenéjét, úgyhogy részemről kiváló) Hangulat: Jó (Ez helyén van) És így jött össze a 6 pont. Az angol Nintendo Official Magazine 94%-osra értékelte a játékot, és ezt tartom hitelesnek.
  • Oldern the 1st
    #1279
    Jajj, elnézést, én a DS-es Mario Kartra gondoltam.... GOMEEEN :P

    Egyébként meg a Gc-s kart lett a legrosszabb az összes közül, a kritika érte pedig jogos, szóval ezt jobb lenyelni, mert igaz :D
  • Super Mario
    #1278
    6 pontot. Lásd a 2004. januári számot. És teleírták mindenféle negatívummal.
  • cenobite
    #1277
    Én játékvásárlás előtt azért neten is körbenézek, nem csak az 576 értékelőjét veszem alapul. Volt már rá példa, hogy az egyik tesztelő (asszem Csipi) írta az adott tesztben, hogy tulajdonképpen ő nem szereti az adott stílust, meg hasonlók. Na ott akkor bezártam az újságot. Mi a f*sznak ír róla, ha nem ismeri/utálja/egyéb?
    Ezért inkább átnézek 5-6 online magazint is (főleg a user review-k miatt), ahol van remény rá, hogy olyan ír a játékról aki ismeri is.
    Ezek után már el tudom dönteni, hogy érdemes -e kiadni az adott játékért pénzt, vagy nem.
  • Balintka1
    #1276
    Én a mai napig előszedem olvasni a régi 576 Konzolokat (ps1, n64 idők).
  • sigmavirus1
    #1274
    Nekem úgy 8 éves koromban leesett hogy az 576-nál nem találok jobbat(akkor még kbyte aztán ugye konzol), nem mintha abban az időben túl sok választásom lett volna, meg se gép se játékok de imádtam nézni a képeket benne és az egész dizájnt imádtam, még saját -megjegyzem ROHADT BÉNA- kis utánzatot is csináltam, de inkább nem részletezem milyen volt....
  • Animefox
    #1273
    Ez a pontozósdi is relatív dolog.... Én úgy csinálom hogy azt veszem figyelembe hogy egy játék jobb e mint 7 pont. Ha nem akkor az szar játék. 7 pont felett már mind1 mer onnantól kezdve nagy az esély hogy az adott játék megteccik. Nálam volt példa hogy letojtam hogy mit írt Martin egy játékra és nem fogadtam meg a tanácsát... A játék írója is óvva intett... nem kell részletezni hogy hallgatni kellett volna rájuk... az a játék kevesebb volt mint 7 pont...
    Na meg pontok ide oda, a cikk a lényeg. És ha egy játék keveset kap, akkor az részletesen le van írva hogy mér... Na meg az se lenne jó ha elfogultak lennének a tesztelők... az 576 el van találva. keresve se találnék jobb magyar újságot. ez van... de kellet kis idő hogy erre rájöjjek...
  • Banyapapa
    #1272
    az sok érte.
    De irásait nem minösitem,mert ahhoz semmi közöm sincs,de a véleményei (vagy legyen megjegyzései) jok,söt naon jok.
  • Oldern the 1st
    #1271
    8-at, ha jól emlékszem. Csipi 7-et akart volna adni rá, de Martin feljebb vitte.

    Ha megengedtek egy személyes véleményt:Csipi nintendós értékelései néha nagyon NEM megbízhatóak- vagy fanatikus, és sok pontot ad rá (9 vagy afölött :D), vagy pedig direkt lehúzza... de 90%ban lehet neki hinni-csak tudni kell, mikor van épp ilyen/olyan kedve :D
  • Banyapapa
    #1270
    mé mennyit kapott?
  • Super Mario
    #1269
    Tökéletesen megértelek. Az Indexen már én is megjártam. Nagyon kell vigyázni egyes emberekkel. Amúgy Martin meg tök normális ember. Az 576 Konzollal sincs semmi bajom, egyedül a Mario Kart: Double Dash!! teszt szúrja a szemem, de nagyon. Az a játék simán kaphatott volna 9 pontot.
  • Balintka1
    #1267
    Most nem azért, de minimum annyi büszkeség lenne bennem, hogy nem regelek vissza 25 névvel, hanem nem regelnék vissza! De te tudod. Vállald amit tettél, és ne szórakozz a moderákkal, szerintem. Martin döntése jogos és érthető.