1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • ffxi
    #1382
    Az multiba a legjobb sztem..
  • John Cena
    #1381
    az téleg király! csak túl könnyű!
  • sigmavirus1
    #1380
    Crash Team Racing a best. Pont ma toltuk a Bettle módját megint, még mindig rohattyó.
  • CrucifX
    #1379
    Szerintem az összes többiben is (kivéve augusztus)
  • ffxi
    #1378
    Most ebben a hóban jön, kivácsi leszek.
  • KiDracula
    #1377
    És? Attól kevesebb lesz a te szórakozásod? Az 576ban keresed az önigazolást vagy a gammel eltöltött órákban? Gamer vagy vagy lamer? : )
  • Super Mario
    #1376
    Hát, megvan az áprilisi szám is. Annyira nem sikerült erősre ez a hónap, de így sem. Nagyon tetszik a címlap.
  • ffxi
    #1375
    Akkor nincs miről tárgyalnunk.
  • Winz
    #1374
    Már vágom mit fox írni..."a grafika tökéletes,ahogyan a mozgást lemodellezték egyszerűen perfect,a menü rendszer kifogástalan,életem játéka!"
  • ffxi
    #1373
    Holnap megveszem és együtt megtárgyaljuk.
  • Winz
    #1372
    Majdnem agyvérzést kaptam mikor elolvastam a FNR3 tesztjét.
    Hogyan kaphat ilyen értékelést egy olyan játék ami egy talicska xart sem ér?
    Nekem megvan ez a pudva,és még a 6 rugót is sokallom rá,nem hogy a tizenötezret!
    A második része tip-top,ha csak a grafikához nyúlnak hozzá egy kicsit már megéri megvenni a folytatást....de nagyon butára sikerült,ez olyan mintha a Christies egy áron licitálná a Modigliani képet a cigó naív festőével
  • SnEaK MASTER
    #1371
    Pontosan.
  • Super Mario
    #1370
    Igazad van, csak az, hogy nagyon sokan danak az 576 Konzol véleményére, és ez a 6 pont, ez ellenreklám.
  • Böjtös
    #1369
    Figyelj, az a lényeg, hogy Neked tetszik. Most az, hgy ki mit ír róla, ilyenkor számít? zerintem nem. Te élvezed, jókat szóraozol vele. Neked jó játék. Az a fontos.
  • Super Mario
    #1368
    Nem tudom, lehet, hogy a Mario játékok iránti elfogultságomból van, de én imádom a Double Dash!!-t. Mindegyik Mario Kart számomra mást jelent, és mindegyik jó a maga nemében. De összehasonlítva a Mario Kartokat a N64-es a No. 1. Nincs még egy olyan játék, ami ekkora multiplayer élmény nyújtott volna.
  • Böjtös
    #1367
    Fene tudja, én olyan hét körül dobtam volna rá, de nincs bajom a hattal sem. Nem volt rossz, de közelében sem volt az SNES-es változathoz, vagy akár a Crash Team Racing-hez. De ez annyira lényegtelen. Én mindig azt szoktam mondani, hogy nem is annyira az értékelést, hanem inkább magát a cikket kell nézni, abból nagyjából úgyis összerakja magában az ember, ez a játék/film/könyv/zene érdekli őt vagy sem.

    Szerintem... de ez az én véleményem, szóval ahogy az objektivitásról alkotott gondolataimat, ez sem kell szentírásnak venni. Valaki másként gondolja, szíve joga.
  • Super Mario
    #1366
    Te voltál tesztelő. Neked van tapasztalatod, hiszek neked.
  • Böjtös
    #1365
    A "közösség szempontjait figyelembe" lehet maximum, ahogy Martin is említette. De ez nem objektivitás. Max emlékeztet rá. Objektivitás nem létezik, de ez a sznob értelmiségiek és divatdiktátorok, esztéták és műkritikusok végső mentsvára az emberek orránál fogva vezetéshez.

    Én nem is várom el az objektivitás egy játékteszttől, és ezért annak eredménye nem is okoz csalódást. Nehogy már valaki sokezer ember különböző ízlését is tudja telepatikusan, majd azokat egyetlen cikkbe összefoglalva közzé tegye.:)
  • Sir Quno Jedi
    #1364
    Moderáltam ezt azt. Most már jobb ha visszavesztek!

    Ha Martin apó baxtatása a téma, akkor moderálom (őt magát is)!
    Ha személyeskedés és 576 fórumkalandok kerülnek szóba, azt is moderálom.
    Igazából MINDENT moderálok ami nem kapcsolódik szorosan az újsághoz és/vagy nekem nem tetszik.

    Köszönöm az együttműködést!
  • Super Mario
    #1363
    Persze, hogy nem, hiszen mindenki más az ízlése. Többször is hangoztattam már, hogy nekem egyedül a Mario Kart: Double Dash!! teszttel van problémám. Szerintem, az jóval többet ért volna, mint 6 pont.
  • Martin576
    #1362
    Nem, de a közösség szempontjait figyelembe véve lehet...
  • Banyapapa
    #1361
    közösség elvárásainak nem lehet tesztelni (vagyis hát nem kénne na:P)
  • Oldern the 1st
    #1360
    Jajj, ne csináld már ezt: tesztelő voltál te magad is, nagyon is jól kellene tudnod, hogy vannak bizonyos elvárások a tesztelés folyamatával kapcsolatban.

    Például hogy az adott produktumot a jelenlegi kínálathoz képest és a közösség (jelen esetben a konzolosok) elvárásainak megfelelően kell érdemesnek tartani arra, hogy megvegyék, vagy ne vegyék meg.

    Az objektivitás jelen esetben mindössze annyit jelent, hogy személyes vélemények helyett egy általánosabb, sokkal tágabb szemszögből kell megvizsgálni azt a játékot.

    Senki nem mondta hogy a végső objektivitás a cél- hisz mi, emberek játszunk ezekkel a játékokkal. De az értékelés folyamata távol áll a szubjektivitástól. Vagy legalábbis távoll kellene álljon.

    De ezt hadd ne én magyarázzam.
  • cenobite
    #1359
    Ha gondolod megrendelem neked külföldről és utána postán elküldöm neked. Kb. 2-3 hét mire megjön. Ha kell, dobj egy privit!
  • John Cena
    #1358
    Hello! valaki nem tudja honnan lehet a Smack Down! vs. Raw 2006-ot meg rendelni netről vagy valahola 4dik 15dik kerületben hol van ilyes fajta bolt?????
  • Böjtös
    #1357
    Khmm... és szerinted hellyel közzel mindenki véleményét lehet tükrözni?
  • Super Mario
    #1356
    Ami mindenki véleményét - hellyel közzel - tükrözi.
  • Max 36
    #1355
    Fekete Pákóé,megmondta ő ezt már nem egyszer :DDDD
  • Böjtös
    #1354
    Hehe, nagyjából.:o)
  • aabyssx
    #1353
    Létezik objektivitás. A "takaró alá bújás", meg "okoskodás" kevésbé hátrányosnak tűnő megfelelője.
  • Böjtös
    #1352
    Igen, leírtad. Csak megjegyeztem, hogy ez nekem hiányzik. Egy ilyen multiplayer-támogatás (vagy egy kooperatív mód, amely szintén jól szokott elsülni) nagyban megtoldja a szavatosságot. De hát ez van. Végignyomom, azután nem hiszem, hogy egyhamar újra előveszem.:(

    Szombaton jössz gaming partira?
  • Dzson
    #1351
    Sajnos még nem a kész játékokat kaptam meg... Nem tudtam, hogy lesz-e valami multi vagy ilyesmi, de ezt asszem' le is írtam.
  • Böjtös
    #1350
    Most, hogy már jobban beleástam magam, nekem olyan nyolcas, de mondom, ez igazából tök lényegtelen.
    A multi hiánya az, ami legjobban fáj. Képzeld el, hogy egy Halo-parti jellegű buliban ott van több gép, több tévé, vagy 16 ember, és mindenki dönti a házakat, miközben csapatokban rohamozzák egymást. Azért az nem kicsit ütne, és emelné a minőséget.;)
  • Dzson
    #1349
    Szia! :)

    Köszi a dicséretet. Nem láttam másik fórumon sajnos, de majd körbenézek. :) A pontozással meg úgy vagyok, hogy 9 pont után már szinte mindegy, hogy 9,5 vagy 10 a játék. :) Nekem 10 volt. :)
  • Böjtös
    #1348
    Olyan játékokkal, mint Tokyo Bus Guide (arról írtam az első próbacikkemet:D), Crazy Taxi, Sword of the Berserk, Illbleed és tsai. Köszönöm, jó lesz, akkor elő is fizetek.
  • LordVenom
    #1347
    Esetleg a jó öreg Dreamcast.
  • Böjtös
    #1346
    Egy X360 esetleg?=)
  • hzx
    #1345
    Hú, akkor legyen már benne 3 dvd is: egy dvd-video trailerekkel, egy ps2 játszató demókkal és egy xbox játszató demókkal. Sőt, legyen hozzá olyan GBA cartridge is, amin GBA demók vannak. Az így 10.000 forintossá váló újságot ugyan kifizetni nem tudnám, de az mindegy, mert úgyis mindig kapok tiszteletpéldányt :)
  • Böjtös
    #1344
    Örülök, hogy ezt nem csak egy páran látjuk be, és egyre többen jönnek rá az "objektív" meseszerűségének tényére.:o)
  • IGAZIWILLIAMS
    #1343
    Objektívitás,mint olyan...na az nem létezik :)