1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • hzx
    #500
    Az ebay aukciós site. Amit ott látsz, az sokszor a kikiáltási ár, ami akár 3x -a is fölmehet az aukció lejárta előtt. Ha olcsón de biztosan origi cuccot akartok szerezni, akkor amazon.co.uk

    Üdv: Z.
  • The Hedgehog
    #499
    Valamilyen szinten minden nagy üzlet lopás. Csak nem tudunk róla :D
  • rrroka
    #498
    olcsón venni, drágábban eladni azér nem lopás.:))
  • The Hedgehog
    #497
    Nem lopás. Geciség!

    Végülis nem maguk az árusítók ám a ludasak, hanem a magyarországi forgalmazók. Pl az ECOBIT egy ilyen nagy forgalmazó MO-n. Többek között az EA játékait terjeszti és ő szabja ki az árakat. A viszonteladók - mint az 576 - nem tudnak ezellen mit tenni, mert annyi pénzük nincs, hogy külföldről hozzák be az árut. Persze most, hogy UNIÓ-s tag lettünk ez bizonyára változik majd. A TESCO és más multi cégek pedig persze, hogy olcsóbban adták hiszen ők eleve a terjesztőtől/gyártótól szerzik be az árut így kevesebb plusz költség is megy azokra!
  • torrente
    #496
    Nem üzlet, lopás.
  • rrroka
    #495
    Nem vicc, üzlet... ;)
  • Adi
    #494
    Vicc bazzeg!!
  • Adi
    #493
    Jaaa.. és legalul ott van, hogy select country: Ott german!:D
  • torrente
    #492
    Ezt magyaráztam nemrég: magyar árusítók, terjesztők megveszik potom áron külföldön, aztán eladják Mo-n 17000 Ft-ért. Nyilvánosan kilopják a pénzt az emberek zsebéből.
  • torrente
    #491
    Mi a cím?
    www.ebay.com angol nyelvű. A németnek mi a címe?
  • The Hedgehog
    #490
    Vissza az eBay-re. Hogyan tudok rendelni?
  • Sephi
    #489
    Ok!
  • Adi
    #488
    Most már jó!
  • Adi
    #487
    XNA..
    Na most?
  • Sephi
    #486
    XNA :P
  • Adi
    #485
    Melyik?
  • Sephi
    #484
    Rosz a link.
  • Adi
    #483
    Emberek!
    Voltatok már a XNA oldalán?
    Pff.. Crash-ek nagyon királyak.. és az a gádzsi.. uhhh
    Ezt szedjétek le!!
  • Adi
    #482
    Kicsit szívás, hogy nem tudok németül.. los az tudom, hogy mit jelent azt kész... Feltehetnék pár kérdést?
    Gebote? - ez mit jelent?
    Neu!!! Aunschauen!!!?? - ez mit jelent?
  • Adi
    #481
    WOW!!!! REZ €16,28!! 576-ba 17e!!
    Emberek, hogy tudok rendelni az e-bayról? (németre mentem, mert azt olvastam, itt, hogy ti is onnét nyomjátok) Mi kell hozzá? Bank kártya? Vagy mi?
  • The Hedgehog
    #480
    Hihetetlen... komolyan hodász "ocsó" minden, szal' ha vki tud pontosan a rendelés körüli árakről légyszi írjon...!
  • Kaplan
    #479
    Én is megdöbbentem az árakon.
    Ezért kérdeztem Sephi-t.
  • The Hedgehog
    #478
    Én még büdös életben nem nézegettem az eBay-t de most elnéztem a német oldalra és megdöbbenve vettem észre hogy potom 15 EURO-ért van PES3 PC-re...

    kipostázzák ők hozzánk is a cuccot? mennyi lehet a pluszköltség? nem tudja vki?!
  • Sephi
    #477
    En mar elozoleg leirtam hogy haver eltanult valakitol egy cselt hogy hogyan kell pl megszerezni ot darab vadonatuj T610-est potom 80 Euroert.

    A gyerek mar egy eve jaccik az e-bay -el es elegge megszette magat penzugyileg es ami poen hogy egyealalan nem illegalis :)
  • rrroka
    #476
    És nincsenek rossz tapasztalatoka német ebayjal?
  • The Hedgehog
    #475
    Akkor Kaplan megtalálta az emberét :D
  • Sephi
    #474
    Nemet e-bay-en meg lehet venni barmit. Havar egy eve ilyenekkel boltol :)
  • Kaplan
    #473
    Asszem Amerika.
    Miért?
  • torrente
    #472
    Az ebay hol van pontosan?
  • karfiol
    #471
    Már nincs!
  • torrente
    #470
    Van még vám az EU-n belül?
  • The Hedgehog
    #469
    vót há'!

    Kaplan: huh! nem kis tétel! Változhattak most a külföldi vámtarifák az UNIO-s csatlakozzassal vagy még a régiek futnak egy ideig?! Ez ettől is függ töbköz!
  • Kaplan
    #468
    Ha az ebay-n veszek mondjuk 100 ps2 játékot, mennyi lehet a vám+posta stb.
    ??
    Előre is köszönöm a választ.
  • rrroka
    #467
    Nahát, mire amcsiból hoz a haver 20dolcsiér addigra itt is lehet kapni. ilyen az én formám :)

    hedgehog: vót beszóni! :)))
  • The Hedgehog
    #466
    Bírom az ilyen "egyikokosabbamásiknál" párbeszédeket. Öröm olvasni :D
  • Sephi
    #465
    rrroka!

    Szerintem van meg de ha neked kozelebb van a Deli Pesti Metro akkor szolok hogy ott is 3500 Ft a Gladius :)
  • rrroka
    #464
    najó mindegy hagyjuk télleg :)
  • Adi
    #463
    "mert ugye nincs büncselekmény"
    :) :)
  • Adi
    #462
    Pfff... még mindig nem gondolkozol. Ha leviheted az árakat akkor szerinted nem tehetsz el párat nagy ker áron???
  • rrroka
    #461
    Hát azér gondoltam ilyen naivan arra hogy nem csórnak a tescoban, mer mondjuk ha én megtehetném akkor így csinálnám, és nem pedig bugáznék, mer igy aztán senki se szólhat, mert ugye nincs büncselekmény, nem kapnak el.

    Sephi, volt ott sok Gladius..?