1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • guardian hero
    #580
    Én meg szombaton, kommersz újságosnál... Meg is lepődtem, mert még nem hallottam senkitől, hogy kijött az új.
  • IGAZIWILLIAMS
    #579
    én már pénteken megvettem a WestEnd 576-ban
  • rrroka
    #578
    boltból, vagy fusiba nyomdából?
  • guardian hero
    #577
    Nekem már megvan az új szám... legalábbis nekem újnak tűnik ez az E3-as :).
  • rrroka
    #576
    randa és öreg... :)))
  • torrente
    #575
    Az újságot hagyjad, de a csajt ne!
  • rrroka
    #574
    A héten lesz a megjelenés, zaklassam az újságos csajht vagy se? :)
  • rrroka
    #573
    c4 nemtom, elírás :) simán 4 cikk akart lenni.
  • Böjtös
    #572
    Nálam is hobbi. Imádom a játékokat, kiskorom óta írogatok ezt-azt. Ebből a fizetésből megélni nem lehet. Vagy szereti az ember, vagy nem. Nálunk senki nem a meggazdagodás reményében publikál.:)
    Mi az a c4 cikk?
  • rrroka
    #571
    Tisztán él bennem hogy az egyik cikk első két hasábjában van vmi ismétlés, de most vagy nem te csináltad, vagy én emlékszemrosszul mer nem találom amire gondolok... vagy halucinálok és akkor tökjó! :)))
    Neked azér hobbinál komolyabb állás az 567K, c4 cikk, HV rovat stb?
  • Böjtös
    #570
    Nnna ugye...
    Direkt megmondtam a haveromnak, hogy vagy tökéletesen abban a stílusban ír, amiben én, vagy egyáltalán nem ír.
    Upppsz...elszóltam magam.;)
    Na mindegy, szóval örülök, ha csak félrenézted.:)
  • Dzson
    #569
    Hm. Mindenképpen másodállás / hobby. Tehát nem a pénz miatt csináljuk (persze jól jön az is), hanem mert szeretünk jáccani és leírni a dolgokat. Ha a mostani fizetésemet kéne újságírásból előállítani, akkor havi 44 oldalt kéne megírnom.

    Mondjuk ez mind 2oldalas cikk, amihez !minimum! 4-5 óra játék kell, + 3 óra a megírás ha kapkod az ember. Az 44x8 óra = 346 óra egy hónapban, ami napi 9-10 óra munkaidő lenne, vagy hétvégék nélkül 11-12. Tehát elvileg megoldható, csak az adott lap lenne kissé egysíkú. :)
  • Adi
    #568
    Na ez engem is érdekkelne!
  • Adi
    #567
    Szívesen!!
    De tényleg bejön amit szoktál írni!!
  • rrroka
    #566
    Meg lehet élni csak újságírásból vagy ez mindekinek másod, harmadállás?
    Nem a dellára vagyokkiváncsi, hogy mennyit kaptok,hanem hogy van-e vki akinek főállás.
  • Dzson
    #565
    Köszi köszi.

    Na akkor majd belehúzok jobban. :)
  • rrroka
    #564
    Szerintem is jók a cikkeid. Ebben a számban stiletto Hitmanja teccet a legjobban.
  • Dzson
    #563
    :) Köszi neked is! Írhatom a számlaszámomat az adományokhoz? :)
  • Dzson
    #562
    Hali!

    "Eddig úgy voltam veled, hogy a leggyengébb pont az újságban ("index: a dc nem bírná el a fifa2000-et," meg a timesplitters2 miatt van a topon a ps2 duma, ilyesmik...")"

    :) Köszi a kritikát, de a fifa2000 3 éve volt, a TS2 másfél (ha jól emléxem), és nem emléxem ilyen megnyilvánulásra, hogy ez miatt van topon a ps2. :)

    "de mostanra tök jól írsz már, és nem is isteníted annyira a ps2-t"

    Köszönöm. Bár jobb lenne, ha a játékokról alkotott gondolataim miatt lennék jó cikkíró, mert végülis ez a Konzol lényege. :)
  • rrroka
    #561
    böjtös! megnéztem hogy mi keltette bennem azt a benyomást hogy két cikk közt szignifikáns minőségi különbség van és nemtudom :) tisztán emlékszem hogy aszondtam az egyik cikknél, hogy "némán már harmadszor ismétel" de nem találom... :) szóval vszínűleg nem te csináltad, vagy nekem vagy agyhugykövem. :)
  • torrente
    #560
    Igen dicséretes.
  • Rincewind
    #559
    Nekem nincs chipelve a gépem... ;)
  • torrente
    #558
    Akármelyik boltban veszed, chippelés után elvész a garancia.
  • Rincewind
    #557
    Én nem veszek sehonnan semmit.
  • torrente
    #556
    Én Cheapboynál vettem pár hónapja, de most el kell adnom, mert másra szeretném használni a pénzt. A gép tökéletesen működik, mindent lejátszik. Új széria (50004), nagyon jó chip, 8Mb-os memóriakártya, Action Replay kártya, 1 controller és ha szeretnél, tudok játékokat is adni hozzá. Divx-et és mp3-at is lejátszik! Ha érdekel az ajánlatom, akkor írjál privátot.
  • KopaX
    #555
    Hali!
    Honnan veszed, hogy a cheapboy.hu nem ad rendes garanciát?
  • Rincewind
    #554
    Mindenképpen valami hivatalos boltot ajánlok, ahol rendes garanciát kapsz a gépre.
  • Adi
    #553
    Én nekem mindig is Dzson volt a kedvencem!!
  • Adi
    #552
    Konzolkuckó!!
  • duc
    #551
    www.cheapboy.hu
  • STLRR
    #550
    Sziasztok!
    Lehethogy nem a legjobb helyre irom de szeretnek venni egy PS2-t csak nem tudom hogy hol es mennyiert eri meg!Tudnatok ebben nekem segiteni?Elore is koszi!
  • Oldern the 1st
    #549
    Hi Dzson. Azt kell mondjam, egészen tetszenek az utóbbi időben a cikkjeid. Eddig úgy voltam veled, hogy a leggyengébb pont az újságban ("index: a dc nem bírná el a fifa2000-et," meg a timesplitters2 miatt van a topon a ps2 duma, ilyesmik...") de mostanra tök jól írsz már, és nem is isteníted annyira a ps2-t (hozzáteszem: nekem is ps2-m van) úgyhogy gratula :)
  • The Hedgehog
    #548
    Gyerekek ne hagyjuk már a Böjtit aludni. Mondjatok még valami rosszat rá :D
  • rrroka
    #547
    5? huha akkor elusztam vhol az olvasásnál! :)))
    Böjtös, hétfőre megnézem majd mondok pl-t is, addig aludj nyugodtan! :))) de asszem az egyik a Serious Sam volt.
  • gyurmandia
    #546
    Ezt mos én sem értem, mert 5 (Driv3r, Alias, Serious Sam, Crimson Sea, RSC2) cikke volt a Böjtösnek ebben a számban:)
  • Böjtös
    #545
    Tessék megmagyarázni, mert most napokig nem fogok tudni aludni.:))
  • rrroka
    #544
    az első rosszabb mint a második, nemtom most miről szól melyik :)
  • Böjtös
    #543
    Milyen stíluskülönbség?
    És melyik két cikk között?
    Fel vagyok háborodva a gyanúsítástól. Minden cikket én írok, ami alatt a nevem szerepel.:))
  • rrroka
    #542
    fúj, nem is tudom miről beszélsz! :))))
  • The Hedgehog
    #541
    Bár lehet, hogy azért van berágva Martinra mert ő már próbálkozott! :D