1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • rrroka
    #620
    Nem tetüségből nem modnom meg, hanem mer lusta vagyok kikeresni, ne sértődj mámeg,mi vagy te depis tini? :)))
    A Front Mission 4 pl az tuti 8as lett,meg a Psi-Ops is, erre emlékszem, de nincs kedvem előszedni és kinézegetni.
  • torrente
    #619
    Jó hogy nem mondod meg, mert az SG fóruma tele van ilyen tetűvel mint te.
  • rrroka
    #618
    Pont mondani akartam, hogy megvan az újság, de nem fogom megmondani neked melyk legalább 7 pontos :))))

    Martin, miért titkoltátok előlem hogy van egy ilyen stílus, mint az FM4? hát nekem az kell, akarom, nagyon teccik, körös meches (bocs, wanzeres), square mi kellhet még? :))))
    az előtő rész (gondolom volt 3) is ps2 és kafa?
  • torrente
    #617
    Ha jól tudom, már megjelent a legújabb szám. Akinek megvan, megírhatná, hogy milyen jó játékok vannak ebben a hónapba ps2-re! (Kb. 7 feletti értékelés.) Kösz.
  • Rincewind
    #616
    Jó'van ne piszkálj már! ^.^ A franc gondolta volna ekkora eltérések vannak a különböző platformok közt, ez azért nem egy általános dolog. Sőt itt találkoztam vele először.
    A képeket meg nem kérjük, több színvonalas írást akarunk! És nézz a körmére a Big gyereknek, hogy gyorsabban körmöljön, mert igényeljük a beszámolóit! ^.^
  • Martin576
    #615
    A zjó mer képaz van bennedögivel...
  • guardian hero
    #614
    Mink csak a képeket nézegessük a zúlyságban
  • rrroka
    #613
    Na jó de akkor mi marad hogy visszavágjanak a készítők...? :)))
  • Martin576
    #612
    Ezért kell először olvasni, és csak ezután fikázni... ;)
  • rrroka
    #611
    ennyi elég, aszittem vmi olyannak a rövidítése, hogy "megvettünk minden jogot és eredtiek ajátékosok" vagy ilyesmi.
  • guardian hero
    #610
    ESPN: egy amerikai sportcsatorna, de sajnos nem tudom feloldani a rövidítést - talán majd az okosabbak :).
  • rrroka
    #609
    Tegnap egész délután napocskáztam a kertbe és közbe teljesen átböngésztem az E3 híreket, mert ugy szeretnék jobban képbe lenni majd. fogtam egy cetlit és kifirkáltam rá, hogy mik érdekelnek majd.
    Szegény EIDOS nagyon rosszul állhat ha kétszer akkora betükkel kellet a cikket írni, hogy legyen 2 oldal, mint a többieknél...
    A SEGA NHL, NBA stbnél mit jelent az ESPN?
  • Böjtös
    #608
    Hmmm...csak nem egy műértőhöz (LAM) van szerencsém?;))
  • guardian hero
    #607
    Engem is meglepett, ráadásul azt gondolnám, ha már van eltérés, akkor PC-n jobb a grafika, vagy komolyabb a játékmenet, de itt mindkettő pont fordítva igaz...
  • Rincewind
    #606
    Igen, miután elolvastam az 576 cikket, és megnézegettem a képeket, villámként csapott belém a felismerés, hogy a két verzió homlokegyenest különbözik. Én a PC-sel játszottam, ami tényleg teljesen már, mint a konzolos, sokkal gagyibb. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen szintű eltérések lehetnek a platformok közt... :P
  • guardian hero
    #605
    PS2-őn toltad? Mert a PC-s verzió teljesen más, mint a konzolos (sokkal gagyibb).
  • cenobite
    #604
    Jó lett ez az 576, a Cool-Túra főleg bejött. L.A.M. Nyamiiiiiiiiiiiii...! :) Az E3 infok is faják, ismét bizonyosodott, hogy őszre/télre megint kell egy vagon pénzt szerezni a kijövő stuffokra.
  • rrroka
    #603
    Jó a marketingjük :)))
  • Sephi
    #602
    Tudnek am errol meselni :)
  • Rincewind
    #601
    Igen ezt már én is megfugyeltem, de kommentárt inkább nem fűzök hozzá. Úgysincs elég rálátásom a dologra. De azért érdekes... ^.^
  • Rincewind
    #600
    Igen, és szerintem katasztrófa volt. :)
  • rrroka
    #599
    A játékokat én nem néztem vmi izginek. az elsőt láttam PCn éskatasztróga volt.
    a kviddics kupával játszottál?
  • aabyssx
    #598
    Az EA játékok mindíg, mindenhol jó értékelést kapnak.
  • Rincewind
    #597
    Nekem nem kell mondanod én valamilyen szinten HP rajongo vagyok. :) A 3-astól felfelé mindet olvastam többször is és a játékokkal is játszottam. ezért monsdtam, hogy ez a 3-as egy szar. 2-3 óra alatt végigvittem a fő szálat és újab másfél óra ráfordításával 100%-ra kipörgettem minden secret-tel. Ráadásul rengeteg lehetőség, ami mondjuk a kettesben benne volt, ebből hiányzik. Ez a rész egy óriási visszalépés a második részhez képest, ami ezerszer sokrétűbb, jobb és hosszabb volt.
  • rrroka
    #596
    Könyvbe nagyon jó, ott kezd átmenni nem gyereknek való történetbe az egész. a film is király lett állítólag. :)
    Érdekes, hogy a konzolba senki nem olvas HPt és a filmeket se látta :) de a mostani cikkben legalább nincsen olyan, hogy HP nemismeretből értetlenkedne a szerző vmi tök egyszerű dolgon. Viszont a képek alapján nagyon kölykök a szereplők a játékba, a filmbe meg má tök nagyok.
  • torrente
    #595
    Kösz!
  • Sephi
    #594
    Transformers vaazz... :PPP
  • Rincewind
    #593
    HP3, vazz... :P
  • rrroka
    #592
    transformers, harrypotter3, way of samurai, onimusha 3, england football, redead revollver.
  • torrente
    #591
    Melyik ps2-es játékok kaptak ebben a hónapban minimum 7-est?
  • rrroka
    #590
    Nem ugy nem mondott semmit, hogy nincs értelme globálisan, félve is írtam le. Ugy értem, hogy egy nagy csomó cuccról nemtom hogy milyen játék, mer nem vagyok képbe annyira mondjuk az előzmányek, cégek stb tekintetébe, mer ugye az egy idő alatt rakodik az emberre. egy részét meg nem olvastam még el.
    Valóban nem száraz, nem fikának szántam.
  • Martin576
    #589
    Sajnálom, hogy a harmincakárhány oldal E3 hírek neked semmit sem mondott...

    Színes volt, olvasmányos, nem száraz, inkább személyes...
  • rrroka
    #588
    Nekemmmondjuk rengeteg infó nem mondott semmit, de a burnout3 pl nagyon érdekel, meg a FF7 film is érdekesnek hangzik.
    király lehet egy iylen feszt, bár én az ilyen helyeken nagyon tudom utálnia tömeget, főleg ha mondjuk sorbanállás van vmi ingyen dologér... akkor mindeki állat lesz.
  • UNREG
    #587
    Pont ez, hogy nem volt semmi nagy dobás, csak hitegették a jónépet. :))
  • guardian hero
    #586
    Liquid, bocsi :)
  • guardian hero
    #585
    Végül is mi volt a SEGA nagy dobása? Liqiud írta, hogy jól beégtek, meg hogy a SEGA beszámolóban lesznek részletek, de ott sem volt részletezve...
  • rrroka
    #584
    Ja énis :))))
    télleg sok az E3 info. Martin meg hogy kiakadt, még a végén a FF rajongóknak is beszólt :) ejnye!
  • guardian hero
    #583
    Akkor jól megszivattam őket! :)))
  • UNREG
    #582
    Érdemes megvenni a rengeteg E3 infó miatt (is).
  • rrroka
    #581
    Titkolják, alacsony lapszámot akarnak :)))