1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • aabyssx
    #660
    OFF

    > a CDGalaxisban vásárolok az tutifix

    Jó helynek tűnik. Én vettem náluk egy Jak & Daxter Platinumot 6-ért és kaptam mellé egy csokit. Nem mintha olyan sokat érne, de jól esett. :D
  • Sephi
    #659
    Tehat. Alitolag van olyan nalatok hogy mar alapbol nem lehet folias valami vamvizsgalat miatt... bar ezt nem tudom pontosan.

    A lenyeg az hogy en csutortokon felhivtam a West-End boltot es felraktam ezt a peldanyt. Amikor penteken bementem nagyon siettem es a pasi berakta nekem zacsiban es elhuztam. Termeszetesen azt lattam hogy a jatek az de nem neztem meg ha folias e vagy sem. Kesobb kocsiban eloszedtem a EA-s zacsibol a cuccost es a kovetkezo volt benne.

    Egy darab fekete fehet kezikonyv. A boritoja az szines de nem az a erdeti szin es belul minden fekete feher. Lehet erzekelni a lapokon hogy nem az aminoseg. A lemez az meg agyon volt strapalva. Foltos volt es van rajta egy kiseeb karcolas is az egyik vegen. A doboz belul egy igen lathato feher foltott tartalmaz amit le kapartam. Olyan volt mintha valaki gyertyat egetett volna benne.

    Beszeltem ismerossel es nekem aszonta hogy o amikor megvette Budapestrol valami maszek csavotol akkor foliazott-at kapott es volt benne full szines kezikonyv , valami Techinkal adatlap es ami a legfontosabb az a kis 250 pontos lekaparos fuzet es volt hozza egy szines terkep es a hatan mindefele leirasokkal.

    A panaszom meg az hogy ha mar elmegyek egy profi boltba mint a 576 es kifizetem erte a 14000 Ft-ot akkor ne egy hasznalt piszkos es nyomtatott kezikonyvel elatott jatekot.

    En nem vagyok az a elegedettlen tipus de ez engem nagyon kiakasztott.

    A lenyeg hogy a jatek megy de zavar a dolog akkoris.

  • Martin576
    #658
    Az a fekete-fehér nyomtatás a gépkönyv volt? Most beszéltem a tulajjal, szívesen utánajár az ügyednek, segít, de pontosan kénr tudni, hogy mi a panaszod, stb...
  • Martin576
    #657
    Kösz, hogy szóltál, megyek én is veszek egyet akkor!
  • Sephi
    #656
    Ez most tenyleg akkora baromsag volt vazz... mintha Martin menne oda es arazna a jatekokat... baaz. Egyebkent ez a tema mar regi.
  • Jinchuu
    #655
    n64 grafika minusz a pixelek elmosása, mert szegény metroid prime nds-en olyan pixeles, hogy az már fáj. Maradjunk inkább a psx szinten. :D
  • Ramza
    #654
    Könyörgöm, mi a fasz köze van Martinnak, az 576 Konzolnak és ennek a topiknak az 576 üzletekhez???
  • Adi
    #653
    Csak 14e a külömbség!
  • Adi
    #652
    Nem akarok kötekedni Martin de ma illetve most már tegnap vettem meg a pólus tescoba a REZ c. game-t... 2990 ftért.. nálatok 17 ezer forint!!!!!!
  • Ramza
    #651
    Jó, hogy szóltok, azt hiszem megyek is valamelyik Figyelő-s topikba, és elpanaszolom, hogy nem tetszett a múlt heti Nők Lapja.

    (talán néhányan értik a párhuzamot...)
  • Sephi
    #650
    Barozsalok.... ennyit errol a cegrol.
  • CSOCSO
    #649
    nemtom.. de nekem ez a mario kart igy tunik jo-nak.. marmint.. szethuztam a kijelzot es nem latszik a kep szethuzzottnak..hanem pont igy jo.. de erdekes!
  • CSOCSO
    #648
    mert ez igy van.. nem csak igy tunik hanem az nds n64 grafika... mig a psp dc grafika
  • guardian hero
    #647
    PSP kurva nagyot fog bukni ha tényleg 3 órát fog bírni az aksi. A Sega Game Gear legalább annyira odavert a Gameboynak grafikában mint a PSP az NDS-nek, de 6 cerkaelem kellett neki és az is lemerült 3 óra alatt, ki is múlt a szerencsétlen rövid úton.
  • Fosamax
    #646
    Miért tűnik nekem úgy, hogy ezt a grafikát már láttam kb 10 éve a tv-re csatlakoztatható videójátékoknál? PSP grafikája viszont a mai kornak megfelelőnek tűnik az első képek alapján.
  • Adi
    #645
    Szerintem a psp megeszi reggelire!
  • CSOCSO
    #644


    nah en vhogy igy kepzelem ez az NDS-t...
    bar a formaja es az anyaga meg mindig nem a legjobb de ez igy meg mindig sokkalta sokkal jobb mint az alap.. de ezt nemtom miert nem lehet megcsinalni.. mr miyaomot hogy szopjad telibe....

    szoval a felso kepernyo nagyobbacska...sok jatekhoz jo.. sokhoz felesleges...
    gombok kicserelve...mert az a sok gomb ugy nez ki mint egy 30 eves nintendo kvarcjatekon
    plusz legalul egy kis lcd van ami kijelzi hany or avan pontosan es az elem toltottseget..esetleg hogy van a kozelben valaki e zonan belul NDS el jatekkal hogy lehessen jatszani.. plusz annak a tereje...

    szal szerintem ha ilyennel kene kijonnie minimum a nintendonak...
    kicsit a muanyag minosegen kene kicsit elgondolkozni... mert ez nagyon olcso muanyagnak nez ki. mig a PSP szinte csillog mintha uveg lenne rajta... legalabb tegyek pofas kis femvazba! vagy akarmi! szal ennyi lenne
  • Adi
    #643
    Ezen mit olvassak el 2x... ott van cím. egy .hu teszel a végére!
  • hzx
    #642
    Sephi: velem is PONT UGYANEZ történt a Westend -beli 576 boltban (Eternal Darkness), és még személyesen ismerek 3 embert, akiknek az 576 új játék árban adott el hasonlóan használt cuccot: no fólia, no pontkártya GC esetében, karcos doboz, összefogdosott lemez. Felhívtam a céget, ott hárítottak, szerintük a forgalmazó a bűnös. A fogyasztóvédelem szart a levelemre válaszolni, de mondjuk én is hunyó vagyok: ott helyben is csekkelhettem volna a cuccot, de sajnos, én is rohanásban voltam.
  • Petyus_
    #641
    Ez nagyon gáz! Szerintem rendeld te is Kanadából a játékokat, azzal nem lehet ilyet szívni. Ha egy teljes árú játékot veszel Freeloaderrel együtt az kerül annyiba, mint itt egy akármilyen. Plusz minden játék fóliás, és van hozzá két darab színes kézikönyv. =) A múltkor rendeltem 3 Xbox játékot, és küldtek nekem hozzá egy GC memóriakártyát ajándékba. Szóval jófejek.
  • Sephi
    #640
    Ja meg kicsit tuti az van hogy a csavo sajat maga peldanyat sozta ram vagy valami....
  • Sephi
    #639
    De bazz ez nem akarmelyik sarki bolt! Ez az 576 bolt! De mato' mar ez is sarki. Tobbe be sem lepek tobbet oda.
  • Sephi
    #638
    Meg szerencse hogy figyelmeztettel! Olvasd el megegyszer a hozzaszolast azta' kovetkeztese' Gyulam!
  • CSOCSO
    #637
    szomoru dolgok ezek:(
  • Adi
    #636
    Amúgy szerintem látták rajtad, hogy sietsz!
  • Adi
    #635
    Amúgy egy szólásmondás:
    Megbizni jó! Ellenőrizni mégjobb!
  • Adi
    #634
    Nem akarok geci lenni de itt te hibáztál a legnagyobbat.. Egyet tanulj meg vazz: Mindig ellenőrizd le mit adnak a kezedbe!!
    Ez igaz a boltok ba... Én pár napja az árkádba vettem, egy BF-t és ahogy kaptam meg és indultam meg már nézztem, hogy mi van a zacskómba. Ez igaz amúgy ha beállsz a MeCi-be drivingolni:) akkor mikor kiadják a kaját. Sose kezd el sietni mint vmi barom, mert mögötted állnak. Nyugodtan ahogy a kezedbe nyomja nézz bele abba a kurva zacskóba.
    Adják, kinyit, megnnézz, számol, kisebb fajta dolgokat is megnézzed. pl: mustár, ketchup és hasonlók. Egyéb szószok.
    Figyyelj oda vazz Sephi!
    Rince: melyik 576-ba vágtak neked unott pofát!?
  • Adi
    #633
    "kudd mar el legyszi a cdgalaxis cimet privibe.:)"
    LOL.. te sem vagy egy iq bajnok azzér. talán ha egy .hu-t teszel a végére... :):)
  • Sephi
    #632
    Akadnak ember de igy atbaszni valakit?

    Mind1... kudd mar el legyszi a cdgalaxis cimet privibe.
  • Rincewind
    #631
    Lol a Westendben én is kikaptam a múltkor egy nagyon "okos" és "hozzáértő" emberkét, aki 5 percen keresztül magyarázta nekem, hogy márpedig PS2-höz nem létezik utángyártott head set, és meg kell vennem a SOCOM 2-őt, ha olyat akarok... ^.^

    Mellesleg nem akarok egyik cég ellen vagy mellett sempálcát törni, mert negatív és pozitív tapasztalatok mindenhol akadnak dögivel!
    De legközelebb érdeklődj utána a cdgalaxisban is, hátha akad náluk GC játék (bár a honlapon nincs kirakva). Én a múltkor jártam úgy, hogy venni akartam egy PS2-es Way of Samurai 2-t és bementem az 576-ba, ahol is az eladó unott pofával közölte, hogy nem tudja mi az, majd beszélgetett tovább a haverjával... :P
    Mondom jó, felhívtam a cdgalaxist, kedves hölgyike közölte velem, hogy most éppen nincsen, mert elvitték az összeset, de felhívnak, ha majd lesz. Pár nap múlva jött a telefon, hogy van, és ki is küldik a címemre, ha még áll a dolog. Mondom jöhet. Másnap futárszolgálat hozta ki házhoz a játékok: teljesen korrekt, fóliás, vadonat új game volt, kaptam hozzá ajándék posztert, meg katalógust meg törvásárlói kártyát, meg minden hülyeséget és mindezt közel 5000 ezer forinttal olcsóbban, mintha az 576-ban vettem volna meg. Én ezentúl csak a CDGalaxisban vásárolok az tutifix. A legkorrektebb cég Magyarországon ezen a területen!
  • Sephi
    #630
    Berozsalok! Most nezem! Ez a lemez hasznalt! Tiszta ujlenyomat es karcos kicsit belul!

    Tehat az 576-ban nekem ma hasznalt jatekot adtak el 14000 FT-ert.

  • Sephi
    #629
    Ide fogom irni a kovetkezo eleg zavaro dolgot mert nagyabol ide tartozik.

    Tegnap delutan felhivtam a WestEnd-i 576 boltot hogy szuksegem lenne egy HarvestMoon GC-es jatekra. Nagyon kedves volt az elado , kerte a nevem , es felre is rakta nekem. Amikor ma delutan bementem a jatekert nagyon siettem es lattam hogy berakta a zacsiba a jatekot majd elrohantam. Utkozben vettem csak eszre , amikor mar keso volt visszamenni , hogy a doboz nem is volt vadonat uj , meg volt karcolva majd kinyitottam es akkor nagyon ideges lettem. A lemez benne volt az ok de mellete egy szerencsetlenul kinyomtatott ,fekete-feher, hasznalati utasitas volt.

    Na most kerdem en. Ha mar bazeg elmegyek es kiadom erte a bolti arat akkor nehogy mar igy atbaszanak? Hol van az erdeti konyvecske belole? Hol van a pontozos lapom belole?

    Bazz ez az utolso eset hogy onnan vasarolok. Ennyi penzert ez mar a minimum de hogy igy atbaszak az embereket eleg szomoru.

    De sajnos en is hibas voltam mert nem neztem meg akkor. Nem baj most mar megvan a velemenyem.

    Ennyit arrol hogy "Batoritsuk a nepet eredeti jatekokat venni es ne warezt".
  • rrroka
    #628
    Ügy nem volt, de télleg jó fej vagyok :))))
  • torrente
    #627
    Csak ennyi lenne az egész: x,y,z,w.... kb fél perc
    Különben már megdumáltuk. Ügynek vége. Nem is volt ügy.
  • Adi
    #626
    Amúgy szvsz egyáltalán nem tetüség...
    Satyogj el a boltba és ölelj át egy darabot.. Aztán nézzegesd ki magad.
    UI.: rrroka az egyik legjobb fej a fórumon vazz..
    [nem nyalás kép mondom]
  • Adi
    #625
    Annyit is ér vazz...
    1-hez képest sehol sincs..
    He..
    De a vége nagyon üt!! Szerintem!
  • rrroka
    #624
    Szerintem be akarta etetni... :)))
  • torrente
    #623
    Martin, szerinted milyen az újság? Olvastad már? :)
  • Martin576
    #622
    6.5 az a "tízes"...
  • mohus
    #621
    driver 3, olyan jó cikk lett...asszem tízest kapott mehetsz a boltba venni...Martin szerint is jól fog fogyni...szóval spuri


    DEPNI!!!!