1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • Ramza
    #740
    Gondolj bele: mégis hogy lehetne? Olyan mesterséges intelligenciát csinálnak a programba, ami hallás után feliratozná neked a szövegeket és automatikusan felismerné, hogy melyik az éneksáv, amit le kell halkítania? :)
    Ha pedig ezeket a funkciókat nem igényled, akkor be kell tenni egy hifibe és lehet rá énekelni.
  • rrroka
    #739
    megtaláltam az 576.hun :)
    http://www.576.hu/index.phtml?action=termek&termek_id=6145
    kár hogy az én ízlésem annyira nem fedi, de van egy két jónak ígérkező.
    Cimbim gondolkodik vesz-e egyet énmeg támogatom :)
    Nem lehet ehhez saját zenebonát berakni mi?
  • rrroka
    #738
    vagy egy linket, de keresek majd én is csak most soka dolog.
  • Ramza
    #737
    Most azt a negyvenet sorolja fel valaki? :)
  • rrroka
    #736
    Nem tudjátok tiszta véletlenül fejből, hogy a singstarnak milyen zenéi vannak? 50ropi a Tescoba a PS2+singstar+2 miki ;)
  • Banyapapa
    #735
    Ittvan Nef, jesszus
  • Nefasturris
    #734
    Télelg Martin van valami különösebb dolgod augusztus 14-én?:D

    Ádi: Te meg kabbe!!!! :D
  • Adi
    #733
    jah!:D:D
  • Nefasturris
    #732
    Ez tképtelen lettél volna MSNen leírni :D
  • Adi
    #731
    Nef fontos fárasztanod?!:D:D
    És nem tudom, hogy megyek-e vidámparkba!!
  • Nefasturris
    #730
    Ádival ne ebszélj, Ádi egy nagy fasz... Komoan, aztmodnta kölcsönadnék-e pár játékot? Aszittem barátok vagyunk, úgyhogy köclsönadtm és nem adta vissza.... Plusz ezek után fel volt háborodva és feljelentett engem (!) hogy el akarom szedni a ző játékait amika giazábóla z enéymek voltak!!!!

    Utálom ezt az ádit!
  • Sephi
    #729
    Ahh minem volt tiszta a "hagyuk mar abba a temat" kiejelntesben? Mit fitattod?

    De ha mar ennyire akarod tudni akkor amiutan ki lett szedve a zacsit a ules melle raktam es azutani idegemben a jatekot beraktam a taskaba es a zacsit ott felejtettem.
  • Nefasturris
    #728
    Jó én most megoldom az egész játékvásárlás ügyet. Aztán lezárhatjuk a témát. Nos első teendő: Fel kell gyújtania parlamentet. Ez egy természetes dolog, segít az ügyedben. Utána meg kell borotválni egy menyétet, ami ugyancsak fontos teendő, aztán enni egy kis tiktakkot kell enni, vagy egy csomag rágó is megfelel a célnak. Ezek után, már csak egy teendő van: Inni egy pohár kakaót.

    Remélem segítettem!!!
    PEACE
  • Nefasturris
    #727
    Szia Ádi :D
  • Adi
    #726
    HAGYD BÉKÉN!!:D:D
  • Adi
    #725
    1:
    "Termeszetesen azt lattam hogy a jatek az de nem neztem meg ha folias e vagy sem. Kesobb kocsiban eloszedtem a EA-s zacsibol a cuccost es a kovetkezo volt benne."
    2:
    "Most gondoltam arra hogy vissza lehetne menni de sajnos a blokk a EA-es zacsiban maradt az meg a kocsiban es a tulaj aki vitt asoznta hogy azt mar kidobta szal mar blokkom sincs."

    Na nem akarlak baszogatni de ez, hogy jött össze?!?!?!?!?!
    Pont a blokkot hagyod ott?! Láttod a kocsiba, hogy nem koser a game erre ott hagyod a blokkot?!?!

    Ezt tényleg elbasztad vazz... :( :(
  • Nefasturris
    #724
    Szia Csocso (((:
  • CSOCSO
    #723
    nah szeritnem mar eleget veszekedtetek ezen...nagyon komolyak vagytok ahogy mondatonkent felhozzatok a dolgot holott sephi mar 8 szor leirta hogy mindegy felejtsetek el... szerintem innentol mar ne hozza fel senki.. sephi se fog elkezdeni anyazni... (ha nem hzzatok fel)
  • Sephi
    #722
    De tisztan ertettem de normalis hogy ha valaki tovabb kerdez akkor valaszolok... lehet nem igy kellet volna. Mittudom en :((
  • Ramza
    #721
    "Sajnaltatni magam?!
    Mi van?!"

    SEMMIT nem értettél meg a hozzászólásomból.
  • Sephi
    #720
    Harvest Moon GC-re...
  • Nefasturris
    #719
    Télleg mien gamet vettél?:A
  • Sephi
    #718
    Nem... en oszitem rajottem hogy degeneralt vagyok mert nem vagyok kepes megerti a gondolat mentet. En soha semmi roszat nem akarok tenni senkinek de megis mindig en vagyok az aki megszivja. Bevallom hamar leszek ideges es megondolatlanul irok ide de aztan van amikor megbanom.

    De ebben az esetnem eskuszom hogy nem sajnaltatni akartam magam csak szomoru voltam hogy igy jartam. Es Martin-nak akkor sincs totalisan igaza mert en 14000 FT -ert selejtet vettem.

    Bocs hogy ide irtam de gondoltam ide tartozik. Hat roszul gondoltam.
  • Sephi
    #717
    Sajnaltatni magam?!
    Mi van?!

    Te aszieszed baratom hogy en azert irtam ezeket hogy sajnaltasam magam?!

    URISTEN!
  • Ramza
    #716
    Sephi kérlek vedd észre, hogy ami ebben a topikban történt, az - a témától függetlenül - teljesen természetes emberi reakciók összessége. Ha megvertek volna és azt sírod el egy másik topikban, ugyanez lett volna a vége, csak a hozzászóláók lennének mások.
    Nézzük a folyamatot.
    1. Az embert valami olyan sérelem éri, aminek hatására embertársaiból sajnálatot vált(hat) ki.
    2. A sérelmének hangot ad - jelen esetben egy fórumban.
    3. Megjelennek a sajnálkozók (ld. egyes pont, számítani lehetett arra, hogy jönnek), a problémamegoldók és a tanácsadók is.

    Normális esetben itt 4. pontként annak kellene következnie, hogy a társaság továbblép, konfliktus-kezelésként a probléma megoldásán fáradozik, vagy hasonló dolgokat tesz. Ezzel szemben itt Te visszaugrottál a 2. ponthoz, majd hamarosan megint ugyanezt tetted. Azzal nem számoltál, hogy akik egyszer sajnáltak, azok egy idő után durvára megunják azt, hogy folyamatosan sajnáltatod magadat. Ezért a harmadik pont is szépen lassan kicserélődik arra, hogy:
    3. többen megkérnek, hogy most már hagyd abba a sírást.

    Mi ebben a meglepő? Lépjünk tovább. Ez 576 Konzol topik továbbra is, tudtommal.
  • Sephi
    #715
    Ne fejj maskor meg fogom nezni miert adok ki penzt!
  • Bagó Péter
    #714
    Nos, ebben tökéletesen egyetértünk... Mindenki életében megesik hasonló méretű szívás, de a nagyobb baj az, ha a legközelebbi esetnél nem tudod hasznosítani az ebből levont tanulságaidat.

    Peace.
  • Sephi
    #713
    Most gondoltam arra hogy vissza lehetne menni de sajnos a blokk a EA-es zacsiban maradt az meg a kocsiban es a tulaj aki vitt asoznta hogy azt mar kidobta szal mar blokkom sincs.

    Hulyen jott ki az egessz es kesz.
  • Bagó Péter
    #712
    Konkrétan én venném a fáradtságot, és felutaznék Pestre. Hogy ne tegyem hiába, a cég oldalán található elérhetőségeken (mondjuk telefon), egyeztetnék a felelős emberekkel (boltvezető, vagy felsőbb vezetők, akik ilyen esetben kompetensek nyilatkozni, illetve intézkedni), hogy érkezem, illetve milyen alternatív úton-módon tudnák a problémád kezelni. Ha fenntartod az állításod, hogy Te nem ezért, illetve nem ilyen állapontban fizettél, akkor kérd vissza a pénzedet, és szolgáltasd vissza a játékot, vagy kérdezd meg, hogy tudnak-e felajánlani cserepéldányt.

    Bár lehet, hogy ez csak számomra evidens...
  • Sephi
    #711
    Nem tudok mit csinalni... sajnalom de ez igy marad... megszivtam es kesz... en nem vagyok megelegedve de jelenleg mast nem tehetek.

    Szerinted mit kene tennem?
  • Bagó Péter
    #710
    Sorry, ha annak érezted, nem lekezelni akartalak, csak "megtéríteni". A hangnem miatt elnézést akkor, de a leírtakat fenntartom úgyis, ha rózsaszín szatyorba csomagoljuk: nem fog változni a helyzeted a fórumba írásodtól - ennél hatékonyabb úton kéne megoldanod a problémádat, szerintem...
  • Sephi
    #709
    Hat ebben a forumban en leirtam mi tortent es tovabb fajult a dolog. Normalis hogy valaszolok ha kerdeznek nem?

  • Sephi
    #708
    Lekezelo volt a #698 hozaszolasod. Nem gondolod? Milyen reakciot vartal joember?
  • Bagó Péter
    #707
    Nyílván nem minden esetben kell átszelni a fél országot, és mindenkinél máshol van egy bizonyos ingerküszöb-határ, de jómagam erősen gondolkodóba esnék uszkve 15 ezer forint kifizetése után, hogy mit tennék... Bár mondjuk a fórumba irkálás továbbra sem a megoldás fonalát görgeti előre, de ha már ezt teszem, akkor lehet, hogy nem egy újság topikjába, és biztos, hogy távolság függvényében megpróbálnám felvenni a kapcsolatot más, hatékonyabb úton az engem sértő üzlettel.

    Persze ez csak tipp, lehet, hogy más, mást tenne...
  • rrroka
    #706
    ne hülyéskedj már! ha müxik a játék akkor nem fog 300 km-ert utazni a folt miatt bazz!
  • Bagó Péter
    #705
    Azt hittem az ember saját érdeke nem idő, és távolságfüggő. Eszerint tévedtem... A továbbiakban, akkor így kezelem a hozzászólásaidat, és sajnálom, hogy megpróbáltam segíteni...
  • rrroka
    #704
    mostmár te is mást mondasz mint az előbb, mert eddig azt mondtad a srác biztos egy haverja használt cuccát árulta.
    most szimplán az derült ki, ahogy martin is mondta, hogy ilyen cuccot árulnak és kész. bontott mer 1-2 db van és lehet foltos, mer az a bemutató lemez.
  • Sephi
    #703
    Orvendek hogy maganal igy lenne de maga nem lakik 300 Km-terre Budapestol es van egy tonna szabadideje.

    Mit gondol en nem mentem volna vissza?
  • Sephi
    #702
    Hat figyej ez felfogas kerdese. En leirtam az allaspontomat errol az ugyrol.

    Kevered kavarod itt a szavakat es reszben igazad is van nem mondom de ettol en meg mindig nem leszek boldog.

    Lassuk mirol is van szo megegyszer utojara :

    -A jatek hasznalt
    -A doboz piszkos (keesel kapartam ki azt a foltot)
    -A kezikony nyomtatott (esku megyek fel pestre megutatom!)
    -A lemez karcolt (piszkos a kozepe fele es kijjeb meg egy karcolas)

    En megertem hogy mindere van magyarazat de ne ugy altisuk elo hogy most en vagyok a hibas.

    Igen abba hibas vagyok hogy nem neztem meg a cuccost de mondom sietem es meg voltam rola gyozodve hogy ha egy 576 shopban vasarolok akkor minoseget kapok nem bemutato darabot.

    Martin ne erts felre en nem sirok es nem nyugdecselek es mesze nem probalok okoskodni sem. Nem vagyok a szavak embere es itt a forumokon mindekinek hajlama a masik szavat kiforgatni.

    Egyebkent nem eppen ezt hangujoztak itt hogy neked mesze semmi kozod a 576 boltokhoz? Nem is mertem neked irni mert nem ismerlek ugy es siman elkudhetel volna a francba nem? Honnan tudgyam hogy hozzad kell fordulni?

    Visszamenni nem tudok , sepanaszt tenni mert nem Pesten lakom :(

    Azt meg vegkepp honnan tudgyam hogy nalatok minden jatek alapbol bontott? Mar tobszor is leirtam hogy ez talan a harmadik alkalom hogy egy 576-bol veszek cuccost es eddig mindig minden ok volt.

    Most vasaroltam eloszor a Westendbe :(

    Nem szindom az 576 boltokat de ez az eset nem esset jol nekem es jogomban all felhaborodni. Ez legyen akar szoban vagy forumon vagy chaten tokmindegy!

    Ne forgasd ki a szavaimat legyszives! Fejezzuk be itt es most! Mar elegem van a temabol! Mert mar odajig sujed hogy en vagyok a hulye meg a fasz mert ellenraklamot csinalok a boltnak. Bocsanat hogy nem hozzad fordultam :(

    Egyebkent ettol most tokre kiborultam szal kosz szepen. Ha segieni szeretnel maskor akkor ne igy tedd oksa?



  • Nefasturris
    #701
    :A