1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • rrroka
    #780
    kingdomhearts? Finalfantasy + donaldkacsáék :)))
  • UNREG
    #779
    Mijjazza KH??
  • Dolphin
    #778
    akkor holnap még nem hozza meg a postás vidékre ugye?
  • Sir Quno Jedi
    #777


    Emléxel, mikor a KH-t nyomtam nálatok ?! Múltkor volt nálam egyik barátom a militáns, kopasz bátyjával és beraktuk neki, ott előtte nyomtam a gammát. Nyomorult először csak nézett ki a fejébőlől, el sem hitte amit lát, később meg már a falat kaparta kínjában ! Olá ! Már megérte beszerezni a proggyt ! :DDD Odaadtam hát a barátomnak, otthon is azt nyomatja, a bátyja meg lassan öngyilkos lesz !!! :DDDDDD

    SZal. a konzolok tényleg ölnek !
  • Martin576
    #776
  • Sir Quno Jedi
    #775
    Csácsumi Martin !
  • Martin576
    #774
    Elkészült az októberi számunk, ma délután elvileg az 576 Shopokban, holnap már újságosoknál is!
  • Vinz
    #773
  • rrroka
    #772
    DVD melléklet.
  • Vinz
    #771
    Egyébként f*sza volt a dvd melléklet,szar lehetett Londonban nyált csorgatni
    A Manson nóta is ott volt....de asszem a FIFA-t már a Tescoban veszem meg :)
  • Vinz
    #770
    Már nyomom a Shellshockot,a 8-as értékelés amit a Konzol adott reális,de sztem a Killzone simán lealázza majd.
    Már csak a FIFA 2005 kő,meg az MGS3.
    Örülnék ha nem lenne annyira Hard a Sznékíter,nem kéne agyvérzést kapnom az ünnepekre :/
  • Dolphin
    #769
    jé, Csip:)
    ezer éve nem láttalak:)
    ami már csak azér se jó mer azt jelenti h rég vettem új játékot:))))
  • CHEAPBOY
    #768
    :D S egy kicsit jobban meg kellett volna vilagitani mi?:PP
  • rrroka
    #767
    Nem is szólok, bár ebben a számban én az egyik képet egy miliméterrel balrább raktam volna.
  • CHEAPBOY
    #766
    Csak a japánit tudom, azt nagyon hamar, de soké, az amcsira meg varni kell, nem tudom mennyit, en mindenesetre nem tennem ra a nyakamat hogy belathato idon belul:/ Ehh lassan mar kene vmi source hogy az ilyenek hamar s gyorsan menjenek...:) DSem az latod lesz azonnal (a poklot is megjarom erte :P), azt majd szivesen adok kolcson, persze csak, ha köll.:)
  • Martin576
    #765
    Puszillak gyöngyöm. Pikmin 2? ;)
  • CHEAPBOY
    #764
    Pontosan, ezert ne szojjatok bele Martin bacsi dolgaiba:)
  • rrroka
    #763
    Vágom.
    Te ez az újságkészítés... ez egy külön szakma! :))))
  • Martin576
    #762
    Nem gondolok senkire. Egy újság elejére bármit rá lehet rakni, azt is, hogy exkluzív Final Fantasy XIII teszt, aztán belül meg van két kép meg egy rajz a főszereplőről - "nyugaton" imádják ezt nyomni a konzolmagazinok...

    Egyszerűen csak annyi a helyzet, hogy az előzetes verió - amiből nekünk is van 5 kölönböző - nem tartalmazza az összes opciót, ami a véglegesben már benne van...

    Liquid fullos tesztet akart írni, ezért nem kockáztattunk.
  • rrroka
    #761
    azt láttam hogy a station elején BO3van, rájuk gondolsz?
  • Martin576
    #760
    Kiderült, hogy a Burnout 3 végleges tesztverziók SEHOVA nem értek oda időben - mert nem adta ki őket az EA Magyarországon. Legalábbis mi ezt az információt kaptuk a forgalmazótól.

    Aki tesztet írt róla, az az előzetes, nem végleges, nem teljes verzióról írt.
  • rrroka
    #759
    Azér nagy szívás hogy pont a burnout 3 nem ért oda időben.
    Szerintem ez egy tök jó szám, van benne csomó érdekes dolog, pl a két TVs kartonpapíros megoldás két playerre :)))
    Tök jók a sufniborítók! :)
  • rrroka
    #758
    Mikorra számítsunk megjelenésre? már két napja zaklatom az újságosokat :)
    elő kéne fizetni...?
    martin: sok olyan panasz érkezik, hogy elcsórták a lapot a postaládából?
  • Sephi
    #757
    ROTFL
  • guardian hero
    #756
    Jaj ne is mondd! Akartam is reklamálni, hogy a naptej teljesen feloldja a festéket az újságon, ami különösen a sötét oldalak esetében volt zavaró. Felhábórító, hogy legalább a nyári számhoz nem képesek normális festéket keverni a nyomdászok! :)
  • rrroka
    #755
    Igen nekem is ezek a kedvenc olvasóhelyeim, meg most nyáron a napon kiterülve :)
  • Sephi
    #754
    En Vecen akarmit elolvasok. Az a kedvenc placem :)
  • guardian hero
    #753
    Asszem nem vagyok egyedül, de én legtöbbször vécén vagy utazás közben olvasom az 576-ot, oda meg nem viszem a gépet :).
  • Sephi
    #752
    Nem baj!
  • Ramza
    #751
    Magazin = havilap
  • Sephi
    #750
    Kiskegyed es Nok Lapja is ?:)))
  • Ramza
    #749
    Ebben a 6-7-ben természetesen nem csak számtech és konzol lapok vannak.
  • Sephi
    #748
    En nem igenylem. Nem igazan szeretek olvasni szamtech es konzol lapokat. Ha olvasom is neten azt azert teszem hogy ismerjem meg az uj jatekokat es a a hireket. Persze mindezt online.

    Van szomszdom aki vessi a 576 konzolt szal ha mar nagyon akarom olvasgatom nala.
  • Ramza
    #747
    Én viszont fizikálisan érezném rosszul magamat, ha havonta nem tudnék elolvasni 6-7 magazint, egész egyszerűen igénylem a nyomtatott lapokat.
  • Sephi
    #746
    En mar regen lemondtam a ujsag vevesrol. Netrol toltom le PDF kiterjesztesben a kulfoldi ujsagokat oszt eleg az nekem.
  • Ramza
    #745
    Legalább akkora "pofátlanság", mint az, hogy az újsághoz nem lesz dvd melléklet, 40 oldalas bővülés és A0-s poszter - mindez persze változatlan áron.
  • Adi
    #744
    Túl éljük!
  • Kaplan
    #743
    Nem lesz 2004 E3 videó, ez elég pofátlanság volt.
  • Ramza
    #742
    Igen, mi is csináltunk hasonlót hzx karaoke "programjával", király volt :D (ott sem volt már szomjas a társaság)
  • rrroka
    #741
    hámér ne tudná? :))))
    utóbbi szoktuk, szégyenlem is magam, utólag,mer akkor annyira nem szomjas már az ember... ;)
    van vmi gáz a tescos PS2vel? régebben hallotam hogy a szuper akciósok felújítottak voltak...