1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • rrroka
    #860
    :DDD
    Üvöltötték is, csak jóval régebben és így: Jááááj, szaracééén, jáááj szaracéééén! :))))
  • rolika
    #859
    ja, képzeld, azt üvöltik a csatamezőn, hogy 'szaracén, szaracééén'
  • guardian hero
    #858
    Ja, próbáltam már ilyesmit, és nem is húzom fel magam a dolgon, meg nem is a cikkírót hibáztatom, bárkivel megeshet. Csak ez akkora blődség, ráadásul többször is le van írva, ezért meglepett, hogy így kerülhetett nyomtatásba.
  • rrroka
    #857
    Ezért kell másnak átnéznie az írásokat, saját hibát írtó nehéz észrevenni. nemrég küldtem szét pár CVt aminek a logójába multimédia helyett multiméda volt :)))
    a szaracénok nem fekete jampik?
  • rolika
    #856
    az ilyeneket én se szeretem, meg a helyesírási hibákat (nemcsak újságokban, hanem könyvekben is egyre gyakrabban), de: próbáltál már pl. egy 4-5 oldalas fogalmazványt (amit te írtál) kipofozni? iszonyatos sok idő, a helyesírás-ellenőrző nem mindeható... nemrég szenvedtem ilyesmivel, és minden nyomtatás után találtam benne valamit, ami nem tetszett (vagy 4x egymás után)
    szal a dolog továbbra sem tetszik, csak nem húzom fel magam rajta (annyira), mert valszeg én sem tudnám jobban csinálni
  • guardian hero
    #855
    Én azért is szeretem az 576 újságot, mert mindig sok új érdekes történelmi információt tudhatok meg belőle. A legutóbbi számból például a szaracénok vietnámi háborús szerepvállalásáról. LOL

    Az egy dolog, hogy a cikkíró pillanatnyi elmezavarában összeszavakat a keveri, de gondolom az iromány átment még legalább Martin + a korrektor kezén, komolyan nem tűnt fel senkinek, hogy a szaracén (arab törzs) nem ugyanaz, mint a szanitéc (orvos)?
  • Sephi
    #854
    En mar egy eve ezt alitom megis a sok okos leanyazott miatta...
  • Kaplan
    #853
    Mahnunt tényleg egy fos.
  • Vinz
    #852
    Most úgy jártál mint csajom a Harry Potterrel.
    Mondtam neki,hogy ne nézze meg mert kula,azért is megnézte
    21 gramm rulez
  • Sir Quno Jedi
    #851
    Nohát a Manhunt egy szar. Uncsi, rusnya, béna és túlhype-olt. Annyira szánalmas volt, hogy sokáig fel sem fogtam, hogy ez KOMOLY, nem vicc !
  • Ramza
    #850
    Ez csak véletlen lehet.
    Vagy mégsem? :)
  • Jibe
    #849

    Miért szólitja Martin legalább két cikkben Vegát Ramzának?
    Vega=Ramza?

    Nem hinném... vagy mégis?

  • Petyus_
    #848
    Ez övön aluli volt! :D
  • rrroka
    #847
    Dzson cikke a koprosóshátú fickóról (4pont) nagyon jó lett! :)
    Az E3on szortyogtam, hogy a sok hülye hír xy játékról nem érdekel, de most ez a tgs beszámoló tök érdekes volt, a BO3 meg a SW:BF után azt olvastam el harmadszorra.
    Má nagyon vágom ezeket a rövidítéseket bakker.
  • Vinz
    #846
    Az 576Konzol hasábjain:
    Megboldogult Martinunk elhagyta a csapatot miután letesztelte az új Állatsimogatós gémet.
    A Dalai Láma válaszlevelében biztosítja,hogy megtisztulásának legmegfelelőbb helye biztosítva van,és a Chipszen kívül még mogyorót is ropogtathat.
    Martin éppen a sok lődözős játék okozta nem keresztényi tettei miatt vezekel a messzi Himaláján.
    Amint megtisztult kicsiny lelke visszatér hozzánk.
    Üdv: Konzol szerk.
  • Vinz
    #845
    "Harlem El Bario kerületének élettel teli spanyol nyelvű közössége burito majszolása közben a "Korán kelek,fát nevelek" rigmusokkal zengi be New York szegénynegyedét.
    Néhány sarokkal lejjebb az Upper East Side-i Orosz kolónia Rekesszám hordják vissza a Wodkás palackokat,friss tejre váltják be a mámorító italt.
    Riporterünk ezt az új PS2-es játéknak tulajdonítja,amely emberíbbé varázsolja a konzollal töltött néhány órát."
  • cenobite
    #844
    "3 új mexikói fiatalt bíróság elé állítottak, mert beérve az iskolába, minden pajtásukhoz kedvesek voltak, az iskola körül sétáló kutyákat többször (mind a hárman!!!) megsimogatták. Az iskolapszichológus szerint ez a monolitikus agresszió erőteljes megnyilvánulása. A srácokat megfigyelés alatt tartják."
  • Vinz
    #843
    Hírek.
    Az új animal táccsing gém lealázta a Killzone-t!(USA Tuday)
    Napok alatt hordták el eme remekművet,az MGS3 a polcokon rohad!(576 Konzol)
  • Vinz
    #842

    Tripla bónusz a jégcsákánnyal fejbesuhintott fókakölykök tetemein végzett életmentő műtét után járna
    A Paradicsom madarak tollainak polírozása és fészkük kulátlanítása újfent 200 pont
  • torrente
    #841
    Akkor kapsz bónuszpontot, ha kihalt állatot simogatsz! Például egy emut.
  • Ramza
    #840
    És természetes GameCube only lenne
  • Vinz
    #839
    Sztem szavazzuk meg,hogy a RockStar következő gémje "állat simogatós"progi legyen
    Minden állat simiért 100 pont járna,a kaffer bivaly here simiért pediglen 200,vinnék mint a cukrot
    A Shellshocban nyalókákat kéne a Vietkongok bucijába tolni,stb...
  • Ramza
    #838
    Igen, dinók mehetnek :D
    Páros lábbal rúgás is mehet, feltéve, ha kiállít a bíró érte :)

    Oké, tényleg nem tudom egyérteműen megmagyarázni, de egész egyszerűen taszít az, amit vadászatnak neveznek. Legyen virtuális vagy valóságos.
  • Petyus_
    #837
    Nem kell azért leharapni a fejem! =)

    Persze ebben van igazság, lehet én is azért vagyok rosszul a Full Spectrum Warrior-tól, mert valóságos, a Riddick meg azért OK, mert nem az.

    Akkor ezek szerint ha a Deer Hunterben dinókra kellene vadászni, akkor OK lenne? Vagy ha a valóságos FIFA 2005-ben valakit hátulról szerelsz páros lábbal (ami elég fájdalmas is lehet) az is borzalmas?

    Értem én, hogy mit akarsz, mondom, nekem is van olyan játék, aminek a témaválasztását nem veszi be a gyomrom, de szerintem nem a "szomorú valóság" - "fantázia" mentén lehet ezt igazán megkülönböztetni.
  • Sephi
    #836
    Hajra!
  • Devla
    #835
    Hmm, mostmar megszerzem ezt a Manhuntot, meghoztatok hozza a kedvem. Amiben embereket kell halalra kinozni, az rossz jatek nem lehet!
  • Ramza
    #834
    Egyébként a világ legkönnyebb dolga a más véleménnyel rendelkezőkre rámondani, hogy "hülyeséget mond, rossz az érvelése, stb.".
  • Sephi
    #833
    Pontosan.

    Es meg milyen buszke hogy a gyereknek jo jegyei vannak a suliban. :(
  • Ramza
    #832
    Már ketten elmondták előttem, de én is leírom: péklapáttal kéne fejbebeaszni az illetőt (mármint az apát).
  • Ramza
    #831
    "Szomorú valóság" - a bűnözés nem szomorú valóság? "

    De, a bűnözés az.
    Ellenben a "meggyilkolok egymás után ezer embert válogatott módszerekkel, úgy, hogy szenvedjenek", az fantasy.
    Aki ezt nem látja be, azt sajnálom. Ezek után mi fog következni? Hogy a GTA is valóság?

    (persze, egy töredéke mindkettőnek igaz nyilvánvalóan, de nem a 100%-a, ahogy egy vadász-szimulátornak. Na mindegy)
  • Neme.
    #830
    Az ember inkább a saját hülyeségei felett uralkodjon.
  • cenobite
    #829
    Beásnám magam nyakig és megkérnék valakit, hogy hugyozza le a fejem, ha a 9 éves gyermekemnek Manhunt-ot vennék.
    Teljesen egyetértek a #828-as véleménnyel.
    Ha normálisan van nevelve a gyerek és később esetleg ilyen jellegű játékokkal játszik, szerintem nem fog véres ámokfutásba kezdeni. De ahol szarnak a gyereknevelésre, illetve gyerknevelés alatt azt értik, hogy "nesze fiam, itt van 20.000 Ft, menj, vegyél valamit." ott nem biztos, hogy kell a Manhunt (vagy ilyen jellegű játék), hogy a gyerek megzakkanjon.
  • guardian hero
    #828
    Nem a Manhunt-tal van a gond elsősorban, hanem az olyan szülőkkel, akik szarnak rá, hogy a 9 éves gyerek mivel játszik.
  • Sephi
    #827
    Erre van egy nagyon jo es szomoru peldam. Az egyik ismerosom megvette a fianak a Manhuntot. A gyerek 9 eves. 9 evesen vegig vitte es par nap utan amikor elmentem hozajuk a gyereken ilyen hokis mask volt es mukessel rohangalt a hazban hogy o a pasi a Manhuntbol es mindekit legyilkol. Majd kimentem vele a udvarra es egy kis sarkoban megmutta a "fegyvereit". Egy kisdobozban volt neki egy uveg darab es egy zacsko...

    Marhara edukativ. En 100%-ban ManHunt ellenes vagyok es emiatt kicsit besertodtem a RockStar-ra mert az hagyam hogy a GTA-kban mit muvelnek (ami nekem a harmadik kedvenc jatekom) de a ManHunt-ban erosen eltuloztak....

    Tehat ugyanott tartokk mint tanult kollegam Petyus... Ki erti ezt?
  • Petyus_
    #826
    Alapjában igaz, hogy rossz Ramza érvelése. =)

    "Szomorú valóság" - a bűnözés nem szomorú valóság?

    A vadászatról én sem vitatkozom, azért szerintem ha valaki eszik húst, ugyanolyan "erkölcstelen", mint egy vadász, az átlag baromfi, sertés, marha a szállítás/vágás során biztos szenved annyit, mint egy meglőtt vad.

    Na mindegy, ugyanakkor megértem, aki nem szeret vadászos játékkal játszani. Én meg az "amerikai katonákkal írtom az arabokat" feelingtől vagyok rosszul, ilyen játékkal alapból nem bírok játszani. GTA-val viszont szívesen ámokfutok, autóval, láncfűrésszel. Ki érti eztet? =)
  • Vinz
    #825
    :))
    Gondolom Queens 2 háztömbből áll ;)
    De inkább haggyuk mert szét offoljuk a topicot.
  • Davidus
    #824
    1. Giuliani már nem polgármester.
    2. Egy családtag Queensben lakott 2 évig.
    Neki jobban hiszek mint annak aki az akciófilmekből meg a videoklippekből véli tudni milyen New York:P
  • Vinz
    #823
    Gondolom beveszed,hogy javult a közbiztonság New Yorkban.
    Javult,MANHATTAN-ben!
    Vannak még helyek ahova még járőrkocsit se nagyon mernek küldeni,mint anno a Pokol konyhájában.
  • Davidus
    #822
    kicsit el vagy tévedve:P
  • Vinz
    #821
    off
    Remélem szerdára mejön a FIFÁ-m,akkor úgy bekreálom magam az Arzenálba mint a huzat :))
    on