1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • Oldern the 1st
    #900
    Jesssz!!!!

    Ugye Metroid Prime 2 lesz végre???
  • Martin576
    #899
    Nyert! :)
  • Ramza
    #898
    14-16...
  • balumaci
    #897
    jah, olyan 18-20 körül szokott lenni általában...
  • Ramza
    #896
    Soha nem volt nyolcadikán Konzol.
  • Winz
    #895
    Na mivanmár?!
    Nincs Konzol? :))))
    Ne lustálkodj Martin!
  • mohus
    #894
    "Jut eszembe!
    Már akrtam kérdezni, hogy az Eyetoy2höz van új kamera vagy a régivel megy? mert nekem eza cikkből nem derült ki, így nemre tippelek."

    persze hogy megy...
    gyerekkel már egy rakás hamburgert csináltunk:) van benne ilyen mekdonaldszos kiszolgálós vendéglátós minijáték

    én a singstar partyra ruháztam még be...."Video killed the radio starrrrr" nagyon jó volt az András napom:)
    most már van benne rendes duett felváltva...naná hogy a mikrofon a régi....nem kell abból sem új
  • mohus
    #893
    "Hehh, titkon valahol erre a reakciora szamitottam... "

    hogy lefarkazzanak?
  • torrente
    #892
    Fight Night 2004, Def Jam Fight for NY. Próbáltad már ezeket?
  • #891
    Csak ellenségeidnek... pedig mennyire vártam ezt a játékot...
  • torrente
    #890
    magadnak nem, csak távoli rokonnak karácsonyra
  • Winz
    #889
    Fight Club-ról mit tudtok?
    Érdemes megvenni?
  • Atcom
    #888
    19-et, de a bank nyert 21-el!
  • guardian hero
    #887
    Ketten tesztelték, Dae 9-et, Böjtös Gábor 10-et adott rá.
  • Rincewind
    #886
    Mennyit kapott a HALO2?
  • CrucifX
    #885
    Emiatt viszont lesz szép kis MGS3 végigjátszás.
  • guardian hero
    #884
    Már kijött, és nincs benne, el lett tolva januárra.
  • Winz
    #883
    A Decemberi szám mikor jön ki?
    Lesz benne MGS3?
  • rrroka
    #882
    Mér pont Rodland van a tartalomjegyzék mellett?
  • rrroka
    #881
    Aha, vhol a hírekben talán. De már régebben.
  • Ramza
    #880
    Sg-n EyeToy2 cikk?
    Amúgy nem, a hagyományos kamera kell hozzá.
  • rrroka
    #879
    nemtom mér merült föl bennem, de vhol itt az sgn olvastam az ET2 cikket és nekem abból teljesen ugytünt, h új (érzékenyebb, nagyobb felbontású?) kamcsit is fejlesztenek hozzá.
  • UNREG
    #878
    Nem is kell!
    Az MGS3-hoz sem kell új kontroller. :))
  • rolika
    #877
    nehogymá új kamera kelljen hozzá...
  • rolika
    #876
    nekem az _összes_ számítógépes (cov, pc ultra, 576 kbyte) és konzolos (külföldi n64, ps, ps2) újság megvan, amit valaha is vettem... kinek van szíve ezeket kidobni? néha előveszem a régieket nosztalgiázni, tök jó. csak a mennyiség a baj, már kezelhetetlen. ha keresek egy bizonyos számot, beterítem az egész szobát, mire előkerül :)
  • rrroka
    #875
    Jut eszembe!
    Már akrtam kérdezni, hogy az Eyetoy2höz van új kamera vagy a régivel megy? mert nekem eza cikkből nem derült ki, így nemre tippelek.

    roli: bakker nekem is annyi rohadék újságom van elfekvőbe, de nem dobok ki egyet se. még a 90es évek 576kbytjai is megvannak (Rodlandos számtól kezdve). DE hogy hova tegye az ember...? lassan a Stephen King könyveim se férnek el a polcon. Kéne ilyen gyüjtőmappa évfolyamonként az felgférne a szekrénytetőre.
    Aza baj, ha keresek vmit akkor előszedek vagy 20 lapot azt azok két hétig hevernek a földön ;)
  • rolika
    #874
    martin, nem lehetne valami olyasmit kitalálni, hogy online is olvasható legyen az újság? persze előfizetés keretében. megmondom őszintén, már nem vagyok előfizető, de csak azért nem, mert egyszerűen nem tudok hova tenni ennyi újságot... eldobni eretnekség lenne :), de a hét teljes évfolyamom már akkora kupaccá kerekedett, hogy megálljt kellett parancsolnom.
    lehet, hogy totális baromság a felvetés, csak hát szeretném olvasgatni valamilyen formában...
  • Martin576
    #873
    Beszállok majd, de megvárom az európait!
  • Rincewind
    #872
    Megjott a Konzolom, koszonom szepen. Ahhoz kepest, hogy nehany ezer merfoldet utazott szegenyke, egeszen jo allapotban van. :)
    Nem nyalaskeppen mondom, de nem sok minden van, ami hianyzik Magyarorszagrol, de a Konzol ezen keves dolgok egyike. :)

    Martin te meg, ha tenyleg szereted a szep fantasy vilagokban valo barangolasokat, meg horgaszast es hasonlokat, akkor ajanlom csekkold meg a World of Warcraft-ot.
  • Dolphin
    #871
    Hali Martin!

    A mostani konzolba tesztelt Men of Valor -ra az E3as összefoglalóba azt irtátok jön ps2re és GCre is. MOst mégse jön, vagy csak később adják ki a másik két verziót??
  • Rincewind
    #870
    Mellesleg csak kivancsisagbol, de szallitotok kulfoldre is nehany peldanyt vagy a terjesztes csak Magyarorszagra terjed ki? Tehat, ha nem lennel te, meg tudnam szerezni kulfoldon? Gondolom erre kicsi az esely.
  • Rincewind
    #869
    Hehh, titkon valahol erre a reakciora szamitottam... ^.^
    Orok halam, bar csak ez az egy szam kell, mert azert tovabbra is jar nekem a Konzol odahaza. :)
    Dobok egy mail-t, bar nem t'om megkapod-e, mert ez a freemail, amim most irto szar...
    Nem is inkabb kuldok egy privatot itt SG, az tutibb.
  • Martin576
    #868
    Miért nem dobsz egy címet te farok, küldök neked minden hónapban!
  • Rincewind
    #867
    Kurva elet, nem lehet valahogy hozzajutni kulfoldon a Konzolhoz? Atfutottam a tartalomjegyzeket az 576.hu-n es eros kesztetest erzek, hogy elolvassam, csak nem tudom hogyan... :P
  • rrroka
    #866
    pláne ha most jött volna ki még a burnout3is... akor az a lap már szétrobbant volna :)
  • barret
    #865
    Ja,jó az összeállitás!
  • UNREG
    #864
    Iszonyatosan erős az új szám, igaz ezt a PS2 tulaj mondja belőlem.
    Csak a lapban levő játékokért már érdemes venni egy PS2-t. :)) Az írásokról még nem tudok nyilatkozni, csak a címeket futottam át...
  • rrroka
    #863
    kaf az új szám.
    Martin nem rugott picsán a szerkesztő killzone 1ptos betűje miat? ;)
    félhomályban olvastam,aszittem kifolyik a szemem :)
    Az ujságárus csaj meg nagyon dícsérte a sötétkék alapon sötétlila árfeltüntetést, merhogy nem találta sokideig.
  • guardian hero
    #862
  • rolika
    #861