1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • Ghz
    #940
    Pedig tényleg írhatnál egyet akár te is hzx, mert lévén, hogy ilyentérű tudásom eléggé korlátozott, nem tudtam én sem elmagyarázni, hogy mért nem tudják a pck emulálni a konzolokat.
  • rrroka
    #939
    ha százból egy megérti már érdemes volt ;)
    meg akkor ha vki megin jón hogy küldjön neki mindeki 20021 BIOSt akkor csak link oda...
  • hzx
    #938
    Lenne értelme? Tudod, hogy működnek ezek a droidok: elolvassák, aztán jön az anyázás a fórumba meg e-mail -be, hogy nekik a haverjuk azt mondta, van működő PS2 emu, az cikkíró meg köcsög buzi.
  • rrroka
    #937
    én nemis kimondottan az újságra, hanem mondjuk az 576 onlinera gondoltam. azt szokják nézni mind.
  • UNREG
    #936
    Van egy olyan gyanúm, hogy a vérpistipécések nem olvassák a Konzolt..
  • balumaci
    #935
    jó ötltet!!
    nagyon jó!
  • rrroka
    #934
    Kedves Martin!
    Legyetek olyan kedvesek és egyszer egy rövidke cikkben írjatok már vérpistiPCseknek is érthető módon arról hogy miért nincs normálisan működő ps2 emulátor, meg xbox emulátor se, mert itt a szomszédos fórumokban má nagyon... jajjj... aufff... ááá... fáj.
  • surdilovic
    #933
    Üdv Konzolosok!

    PLAYSTATION 2-höz vadiúj egér(USB csatlakozós) eladó az eredeti ár feléért (3500.-). Stratégiai játékokhoz nagyon jól használható (Red Alertek, Age of ... sorozat, foci manager stb.). Én még 6900 ft-ért vettem, vagyis az eredeti ár kb. feléért már elviheted !! Egyszer sem használtam, mert a megvétele után nem sokkal el kellett adnom a gépem.
    Hibátlan, gond nélkül működik, a játékgépem eladásából maradt meg. Mivel USB-csatlakozós kifejezetten Playstation 2-höz való, a dobozán is rajta van !
    Köszi a figyelmet!

    Attila
    Telefon: 0670/220-9436
    E-mail: [email protected]
  • UNREG
    #932
    Eléggé el van dugva ez a menüpont, elsőre én sem találtam meg.
  • Mark123456
    #931
    Kösz szépen.
  • UNREG
    #930
    Ha nyersz pontokat kapsz, ezt elvásárolgathatod, kocsikra, pályákra, tuningra, ilyesmikre...
  • Mark123456
    #929
    A WRC 4-be hogyan lehet a Time Trial pályákat unlockolni?Csak minden első pálya unlocked...
  • MikX
    #928
    Köszi
  • torrente
    #927
    Def Jam Fight for NY, Fight Night 2004, Smackdown! vs Raw (pankráció).
  • MikX
    #926
    Hali all!
    Lenne egy kérdésem! A Fight Club tényleg annyira gázos?
    Még SMS-es "bolt"-ban sem érdemes megszerezni?
    Ha igen akkor ajánljatok vmit helyette amivel többen jól el lehet játszani!
  • Bagó Péter
    #925
    A Metal Gear Solid 3 európai megjelenése márciusban esedékes, így Magyarországon is csak jó másfél hónap múlva lesz kapható...
  • Winz
    #924
    Jó a konzol,az MGS3 cikk is faszányos
    Télleg márciusban lesz kapható a Pal verzió?
  • Jinchuu
    #923
    Gratulálok az MGS3 cikkhez, minden szempontból nagyszerű, hangulatos és méltó ehhez a tökéletes játékhoz!!
    A melléklet szintúgy, köszi Savage! :)
  • rrroka
    #922
    én még nemtom két bekezdésből h ki írta.
    de a cikkíró+pontszám nem is rossz ötlet, sokkal több játék beleférne, örülhetne aki a mennyiségre megy :)
    de mondjuk ez nem is rossz ötlet, vmi toplistaféle, hogy dzsonTOP10, meg csipiTOP10 és akkor aki már vágja h ők mit szeretnek, milyen stílusúak az levonná a konzekvenciákat,a fórumok meg pörögnének az anyázától...
    na akkor ne aláírást, hanem logót a cikk elejére, mint itt a fejléc pl!
  • Oldern the 1st
    #921
    Elnézést!! :D

    Csak gondoltam nektek is meg kell élni valamiből :D
  • Martin576
    #920
    Hüje. Azt ingyen is odaadnánk... :)
  • Oldern the 1st
    #919
    És ezentúl az 576 Konzol, 800 ft-os áron egy levelezőlap formátumban jelenne meg, egy listával a játéknevekkel, és azzal hogy ki írja épp a csevit. Meg a cooltúrát :D
  • Oldern the 1st
    #918
    Mint a mangákat! :D
  • Kaplan
    #917
    Loál!!!! :)
  • spockee
    #916
    Erre a legjobb megoldás, ha hátulról kezded olvasni az újságot!:)
  • Martin576
    #915
    Nem lenne elég cikk helyett csak a szerző? Így a stílust már vágod, a tesztet meg elképzeled! :D
  • Oldern the 1st
    #914
    Hmmm.... nem kell ahhoz az aláírást megnézné.

    Szvsz egy bekezdés elolvasása után (vagy még kevesebb, attól függ miről van szó) egyből lehet vágni, hogy ki írja. Pláne Martin, Liquid vagy mondjuk Csipi esetében. Dae, meg Böjtös már nehezebb ügy. Veres Mikinél nincs szükség erre, elég megnézni melyik játékról van szó :)))
  • rrroka
    #913
    ja! a cikkeknél nem lenne jobb, ha az elején szerepelne a szerző? az ilyen sztorizósoknál, főleg a többoldalasnál kicsit zavaró hogy lapozni köll hogy megtudjam ki is képzeljek el, pl martin-MGS3.
  • rrroka
    #912
    ez az MGS cikk nekem nagyon bejött, szerintem jók a szotrizós, visszaemlékezős cikkek.
    Kérdés: az NGagenél hogy maradt bennt a fehér keretes kép, avagy ez design? :D
    a levrov második oldalán a szaftos kéznyomoknak kinéző szürke foltok (először aszittem én tepertőspogácsáztam össze, de nem, gyári) szintén design? rúgjátok tökön a nyomdát.
  • CHEAPBOY
    #911
    innet lehet torolni fogjak ezt....
  • xmen365
    #910
    *Reklám on*
    Smartjoy frag billentyűzet/egér átalakító xboxhoz , 9500-ért, amíg a készlet tart. [email protected]
    *Reklám off*
  • Kaplan
    #909
    2. helyezett lettem a sufnicímlapon jeeeee!!!!
  • gyurmandia
    #908
    Egy rossz hír. A Böjtös Gábor elmegy a Konzoltól.
  • karfiol
    #907
    Már tegnap is volt a shopokban!
  • qper
    #906
    akkor az már csak holnap lesz :(

    Illetve a Shopokban talán ma mér van. Délután arra veszem az utam, hátha
  • rrroka
    #905
    reggel a relayben még nem volt.
  • qper
    #904
    ma már kapható a lap az újságosoknál, vagy még csak a Shopokban lehet megvásárolni?
  • rrroka
    #903
    a posta biztos többér viszi ki, mint 999, de nekik tök megéri kifizetnia többletköltséget, mer nem kell azt a bazinyag raktárat fenntartani ;)
  • qper
    #902
    Martin:

    ha az 576.hu-n egyszerre rendelem meg 1998-2003-ig az 576 példányokat akkor is 999 Magyar Egység a posta? Nincs semmi plusz súlyfelár meg ilyenek? Hiszen ez már kilókban is igen tekintélyes méretű példányszám :)
  • Winz
    #901
    Adjátok ki ami már kész!
    A bónusz Metálgíres különkiadást meg 18.-án