1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • Ghz
    #980
    Az rendben van, csak azt megint elfelejted hozzátenni az idézgetéshez, hogy mindez szokás szerint egy ps2s fanboy által indított vita egyik hozzászólása volt, némileg "feltűzelt" állapotban:) Na mind1 csak ragaszkodjunk a tényekhez;)
  • aabyssx
    #979
    > Nem 80, hanem 80 millió

    Ja-ja-ja-ja-ja!
  • UNREG
    #978
    Szerintem is félreolvastad, a 80millió gigaflops kicsit sok lesz, bármennyire jó is az az X... :))
  • UNREG
    #977
    Én sem mondhattam volna szebben. :))

    Ghz: nem kell minden marhának a pártját fognod, csak azért mert őneki is X-e van.
  • hzx
    #976
    Ghz, felesleges ezen rágódnod, nem az XBox ellen beszélnek a srácok, hanem a hülyék ellen, olyanok meg mindenhol vannak szép számmal.
  • hzx
    #975
    Aby, szerintem félreolvastad, amit a srác írt. Nem 80, hanem 80 millió (80.000.000) Gflops -ról beszél. Az IBM Blue Gene/L is "csak" 70 Tflops -os...
  • Ghz
    #974
    Jó ez az idézgetés meg másokon a tudtuk nélkül nevetgélés, de mintha ps3 meg Nrev. téren más lenne a helyzet. Csak nincs normális magyarországi only oldal az Xesen kívül, ahonnan lehetne mazsolázni:P Arról nem is beszélve, hogy mintha bármelyikünk is tudná, hogy mi lesz az X2ben... Lehet, hogy 10milliómegagiaterrabrutálflipsflopsos lesz:P
  • aabyssx
    #973
    > 80 MILLiÓ GIGAFLOPS!! Maga az Nvidia állítja

    Ha a shader-eket is belevesszük a GPU-n, akkor ez még több is lehet.
    Más téma, hogy ér-e ez valamit.

    OFF

    Audio effekt és hangszer témában (ami elég CPU igényes real-time feldolgozást foglal magában - főleg ha én is írok valamit ;) vannak olyan törekvések, hogy a grafikus kártyák shader-eit használnák számolásra (mivel az olcsó és sokaknak van), és kb. 10x-es teljesítményt remélnek a csúcs x86-osokhoz képest. De ez még sci-fi.
  • Winz
    #972
    Reménykedjünk,hogy valamelyik focis progi bent lesz a februári konzolban
  • rrroka
    #971
    nálunka koyhamalac 4csilliárd gigafloppos, de csak ha éhes.
  • guardian hero
    #970
    "4-500 millió gigaflopsot kezel majd" - LOL
  • UNREG
    #969
    Az alábbi két idézetből az is kiderült, hogy azok (is) szeretnek a GFlopsal vagdalkozni, akik láthatóan azt sem tudják, eszik-e vagy isszák.
  • hzx
    #968
    Érdekes hogy előjött ez a GFlops téma, eddig nagy kuss volt róla, mert a PS2 EE 6 GFlops -a ütötte az X P3 procijának alig 2 GFlops -át. Mindig is mondtam, nem sokat jelent egyébként ez a szám, de hogy felfutott manapság :)
  • UNREG
    #967
    Infókat akarsz? Nesze :))

    "Ami a gigaflopsokat illeti az Microsoft X2 konzola állítólag 4-500 millió gigaflopsot kezel majd."

    "Tessék jól figyelni! Az Xbox (a jelenlegi), ilyen irányú tudása 80 MILLiÓ GIGAFLOPS!! Maga az Nvidia állítja. Ezek alapján a ps3 256 Gflops-ja vajmi kevésnek tűnik..."


    Egy X-es fórumban találtam.
  • rrroka
    #966
    máshol merült fel de még egy jó (szerintem jó) ötlet:
    összeszedni ki mit tud mármost biztosra a nextgen konzolokról és amikor megjelennek összevetni mi lett meg mi meg nem.
    arról jutott eszünkbe hogy a ps3 cellje kölcsönkér powert a többi celltől ami a házba van, ha beszaggat a burnout6... ;)
  • Kaplan
    #965
    cheap van egy nfsu2-m mit tudsz cserére felajánlani nekem ráfizetés nélkül?
    Küldj mailt pls.
  • balumaci
    #964
    persze, mondjuk én spec még annyit se adnék ki érte :)
  • Ramza
    #963
    Egyetértek.
    És tudod mi a dühítő? Hogy egész jó a cucc :)
  • CHEAPBOY
    #962
    6990ert meg azt mondanam, okes kiraly kis kiegeszito... de igy... ra se nezek.
  • balumaci
    #961
    azaz, kurva anyját az EA-nek
  • CHEAPBOY
    #960
    Jóval tobb annal, hiszen, megszebb megjobb, s meg a neve is mas:) adjunk ki erte ismet 15000ret.
  • Ramza
    #959
    Gyakorlatilag ugyanaz, kibővített karrier-móddal.
  • torrente
    #958
    Így látatlanban azt mondom, hogy a Pro Evo sorozatnál nem lehet jobb. De most jelent meg a World Soccer Winning Eleven 8. Inkább ezt próbáld ki, ha jó focit akarsz!
  • Winz
    #957
    Mit tudtok az új EA-sports-os gémről??
    Champions league 2004-2005-ről beszélek.
    Érdemes megvenni,van olyan jó mint a fifa sorozat?
  • sigmavirus1
    #956
    Oké, mi várunk, "jó" munkát!:)
  • liquid
    #955
    Hát az tényleg bebaszna... :-) Minden vissza fog jönni, csak rendet kell csinálnunk (adatbázis komplett újraépítése), és ez még egy kis időt vesz igénybe.
  • sigmavirus1
    #954
    Hát bezony be....
  • karfiol
    #953
    Az b@szna be!
  • sigmavirus1
    #952
    Hát én is, és azt is hogy a regisztrációk,hozzászólások és topikok sem törlődnek mert jelenleg üres minden!:( Szemét férgek meg vírusok meg mittomén!
  • karfiol
    #951
    Bakker
    Remélem hamarosan tényleg megjavul a fórum.
  • sigmavirus1
    #950
    Gratula, nagyon dizájnos!
  • liquid
    #949
    A szerverünk rendetlenkedik / rendetlenkedett. A forum kivételével már mindegy megy, holnap már a forum is fog (Murphy: minden szar / baj hétvégén, és éjszaka szakad a nyakadba, csak hogy a lehető legnehezebb legyen megoldani)
  • Kaplan
    #948
    Értesíteni szeretnék mindenkit megnyílt az első magyar Resident evil fan oldal , amely már megtekinthető
  • windrunner
    #947
    Mi történt az 576.hu-val??
  • torrente
    #946
    Pedig van külön Kuon topic is. Nekem baromira nem jött be, főleg ha Fatal Frame után játszod.
  • Rincewind
    #945
    Tegnap megjott a Konzolom (thx Martin!).
    Mar el is olvastam, ami erdekelt belole, ugyhogy nehany megjegyzest fuznek hozza, ahogyan jo olvasohoz illik:
    - Cimlap nagyon jo!
    - A fika cikk bar nagyon stilusos volt (hiaba Liquid te tudsz irni, na), nem hiszem, hogy barmi jelentosege (foganatja) lenne a jovoben.
    - PSP cikket meg(!) nem olvastam el, gondolom ugyanaz vagy csak kicsit mas, mint az online-on fentlevo. Ha igazam van, akkor nagyon jo kis iras.
    - Nagyon jo, hogy vegre ujra BiG irja a Japan-cikkeket, MArtin tobbet ne engedd el!
    - Ghost in the Shell cikk kozben vegig azon jart az agyam, hogy vajon a cikkiro tudataban van annak, hogy ez a jatek a TV sorozat alapjan keszult...? Plusz fura volt, hogy a kozelharcrol (bullet time belassulasok) egy szot sem szol, vagy, hogy meg lehet hack-elni az ellenseges katonak kiberagyat es egy ideig iranyitani oket, mert ezek a jatek talan leghangulatosabb reszei. Foleg a harc.
    - Kuon-rol nem is hallottam ezelott, de biztos befuto nalam, FF ota japan horror maniakus vagyok, szal kosz felhivtatok a figyelmem erre a jatekra, nelkuletek szerintem nem is tudnam, hogy letezik!
    - MGS3-al kapcsolatban szomoru lettem volna, ha nem 10 pontot kap, de szerencsere annyit kapott. :)

    Nagyjabol ennyi, ami megragadt bennem.
  • liquid
    #944
    "érdektelen" akarom írni...
  • liquid
    #943
    Felesleges lenne erről cikket írni. A (szinte) mindenki számára érthető magyarázat nagyon rövid ("eltérő architektúra, a szoftveres emuláció roppant erőforrásigényes, valószínűleg az eredeti BIOS kell hozzá, amit nem használhatnak legálisan, blablabla...") a részletekbe menő tech-talk pedig csontszáraz, és a többség számára abszolút érdektetelen / érthetelen...
    Jelenleg nem lehet normálisan megcsinálni, és kész, pont. Próbálkozások vannak (fél éve olvastam egy Xbox-emuról, amin elindult a Halo, dugig grafikai bugokkal, penetránsan rossz frame/sec arány mellett), két-három év múlva érdemes visszatérni a dologra, addig ez gyakorlatilag halott téma.
  • Neme.
    #942
    Előbb a (sz)ámítástechnika alapjait kéne nekik elmagyarázni.. :)
  • hzx
    #941
    Túlságosan technikai lenne. De majd gondolkodom rajta :)