1462
576 KONZOL - MEGSZÁLLOTT JÁTÉKOSOK MAGAZINJA
  • FoToS
    #1021
    Én martint még az 576 kb indulásánál ismertem meg mikor c64 meg amigára árulták a játékokat az előfizetőknek jött a kis lista és lehetett vásárolni :-)

    Küldtem neki kis rajzokat amiket annak idején rajzoltam és jól esett,hogy tetszett neki és irta ,hogy küldjek még neki.Gondolom ő már erre nem emlékszik :-)Nyugi nem lettem rajztanár :-)
  • hzx
    #1020
    "nekem is némi rejtegetni valóm a témával kapcsolatban."

    Na, még 1 jogi tanács: ezt se írd be a fórumba. Ha a rendőrbácsik úgy döntenek, rendet csinálnak, az sg.hu és a szolgáltató logjai alapján visszakeresik a neved és a címed, a bizonyítékot pedig magad szolgáltattad, hosz bevallottad: van warez cuccod.
  • Martin576
    #1019
    Vegyél vissza az arcodból és a stílusodból, ne kelljen már kimoderálmon innen téged.
  • Bogyi007
    #1018
    Tudtommal három azaz 3 helyre írtam be a hozászólásomat összesen, de mindegy is, egyébként Krisztin Zoltán vagyok, de azt nem írom már le hogy honnan, mert mint írtam van nekem is némi rejtegetni valóm a témával kapcsolatban.
  • balumaci
    #1017
    höhö, áhh, nem flémel senki :D
    itt..ááá...soha :DDD
    kíváncsi vagyok mi kerekedik ki ebből :D
  • Microcosmos
    #1016
    *******! Az lehetséges ,hogy a korom sötétben nem írok helyesen! De legalább nem irok baromságokat egy ujságba! ***********
  • crx
    #1015
    De azért el tudtad olvasni?:))
  • crx
    #1014
    Persze:))
  • Banyapapa
    #1013
    Te nem olvasol?
  • Ramza
    #1012
    LOL, az országban van kb. 3 (5? 1? 10? mindegy) jogi végzettségű ember, aki ezzel foglalkozik, abból konkrétan az egyik írta a cikket.
    Bizonyára te jobban vágod a témát, jelentkezz Martinnál, kivágja a szerkesztőséget és lesz helyed.
  • PS3
    #1011
    Remélem az olvasás jobban megy, mint az írás!
  • crx
    #1010
    Bocs hogy ide merem írni de kezd beteleni a hócipőm az ujságokal nem személyesen az 576 ra értem hanem a tőbbi konzolos ujságal egyetembe. Kérem szépen hogy a nem meg jelent játékokat aprob betükel kiírni és a lap aljára 40 es betűvel hogy nem megjelent és ne keresék még a boltokba mert csak fél év mulva fog esetleg megjelení. Tudom hogy nem a ti hibátok hanem az ujság olvasoké de ha 40 es karakterel ki lene irva hogy még ne keresd a boltokba mert csak mi tudtunk vele játszani akor nem kelene a nap végére az őszes hajam tépni hogy már a 20 ember jön és még mindig nincsen gt5 meg metal gear 10. meg had ne soroljam.
  • Microcosmos
    #1009
    Én csak azt nem értem ,hogy miért nem olyan "ujságíró" ír ilyeneekről aki legalább felkészült a témából? Ez egy csöppet himi humi ujságírás
  • hzx
    #1008
    Kedves Bogyi007. Miután már az ötödik fórumon olvastam ugyanazt a hozzászólásodat, gondoltam, mint a jelesült cikk írója, reagálok. Először az intelligens változatot olvashatod, majd később a lelket inkább melengető, de profánabb kiadást.

    1.) A cikk abból az apropóból készült, hogy a főszerkesztő - tudván arról, hogy civilben ezzel foglalkozom - megkért, hogy írjak két oldalt a warez, az mp3, a divx, stb. jogi dolgairól. A száraz jogi szöveget színesítendő, került elé egy bekezdésnyi történelem is, hogy gyakorlati megvilágításba helyezze az egyébként elméleti fejtegetést. A magam részéről nem tudtam arról, hogy az 576 mikor és milyen warezt árult, de nem is érdekel: a legjobb tudásom szerint megírtam a cikket, ami kapcsán a megjelenés napján megvádolsz, hogy "elhallgatom" a tényeket. Gondold át ezt még egyszer, mielőtt nagy közösség előtt rágalmazol.

    2.) ...

    Na, nem akarlak megbántani, élőben biztos nagyon okos és jólnevelt fiatalember vagy, de téged is, mint másokat, megrészegített az, hogy az interneten egy nick mögé bújva biztonságban dobálhatod a sarat. Szomorú, de ez a nagy magyar valóság(show).
  • Ramza
    #1006
    ja jó :)))))
    (az indexen még nincs ott! :)
  • Bogyi007
    #1005
    Miért? Az sg.hu oldalon csak itt szerepel
  • Ramza
    #1004
    Nem akarlak megbántani, de még hány fórumra vágod ezt be?
  • Bogyi007
    #1003
    Helló mindenkinek! Lenne egy-két észrevételem az ehavi hónap témájával kapcsolatban.

    Előként kicsit csípi a szememet az hogy mélyen elhallgatták az 576-osok azt a cikk elején hogy bizony a 80-as évek végén és a 90-es évek elején ők is űzték az ipart programmásolás terén /csak nézze meg bárki egy ősrégi 576 kbyte újság középső oldalát/. Okés akkoriban ez volt a divat, de ők is ezt csinálták, nem kellene lapítani és ujjal mutogatni a többiekre.

    Másodsorban örülök hogy tisztázták a zenei letöltések körüli hercehurcákat, ezek szerint én szabályosan jártam el az mp3-as letöltésekkel.

    Harmadsorban a játékok másolása: Na igen ez a kemény dió. Itt lenne egy kérdésem: Szerintetek aki olvassa és veszi a Konzolt azoknak hány százaléka vásárolja meg a játékot eredetiben és pl tőlük a boltjaikon keresztül? Sajnos nem hinném, hogy mindenki így tenne, sőt megkockáztatom, ha annyian vennék/olvasnák csak az újságot mint amennyien eredeti játékot vesznek, akkor valszeg nem is lenne már mit kiadniuk 576 lap gyanánt.

    Őszintén megmondom, a warez téma engemet is komolyan érint, nagyon kevés játékot tudok megvenni /évente 1-2 darabot/ a többi az másolt /az mindegy milyen forrásból, mert nem volna szabad sehogysem/ pedig nem járok Mekibe, nem járok sűrűn moziba sem. egyszerűen kevés a money, a gépre összevakartam a lét, dobozos játékra már nem nagyon maradt.

    Tudom ezzel nem lehet magyarázkodni, de nem azért játszom másolt anyaggal, mert elvből nem adnék ki pénzt rá /XBox van otthon, és most szívfájdalom a GT4 miatt mert nincs a gépemrede viszont lesz Forza Motorsport így kezdek gyűjteni rá/ hanem mert kevés a pénzem rá, viszont játszani meg szeretek a programokkal.

    Azért is nem nevezném magam warez elkötelezettnek, mert mikor Amigás voltam szinte én voltam az egyetlen "barom" aki halomra vette a dobozos játékokat rá. Ennek főleg a néhai Szegedi 576 shop tudott őrülni, de a Pozsonyi útra is betévedtem néhanapján.

    Hát ennyit szerettem volna hozzáfűzni egyenlőre.
  • torrente
    #1002
    Akkor ezek bele fognak kerülni a Nemzeti Fejlesztési Tervbe? Legalább amiben élen járunk, azt tartsuk szinten!
  • balumaci
    #1001
    úgy értettem, hogy ebben legalább elöl játunk :)
  • balumaci
    #1000
    nem, a lakosság arányát nézve nálunk van a legtöbb dohányos, meg alkoholista...

    \ egyik csoportba beletartozik...néha picit a másikba is :DDD
  • torrente
    #999
    Ebben is utolsók vagyunk Európában.
  • rrroka
    #998
    aszondja a kipottyanós katalógus hogy FFX-2 Xbox 7490... elcsuszott egy sorral? mer a burnout3 alatt meg nincsen semmi.
  • rrroka
    #997
    azér még nem mindenkinél van a WC net ;)
  • zolee12
    #996
    szoktam a wc olvasni nincs abban semmi rossz és valószinű ha hazaérek betérek és olasok 1 kicsit és dolgozok 1 nagyot! :D
  • torrente
    #995
    A WC-n olvasod vagy a szobádban?
  • zolee12
    #994
    itt van a kezemben a magazin!
  • aabyssx
    #993
    ;)
  • Ramza
    #992
    A szükség biztos törvényt bontott :)
  • Ramza
    #991
  • UNREG
    #990
    Mindenki változik. :)
  • aabyssx
    #989
    Vega Tehchu cikket írt?
    Még kb. 2 éve ;) azt írta nekem (az egyik egymást fikázós vita közben), hogy el sem tudja képzelni, hogy ilyen játékot egyáltalán kipróbáljon.
  • UNREG
    #988
    Hozzátenném, ez az új arcz, a Wilson is jó választásnak bizonyult, stílusosan és inteligensen ír.
  • UNREG
    #987
    Na, az ehavi Konzol ismét kurta jó lett, gondolom jönnek majd az anyázások, hogy a RE4 miért "csak" 9-et kapott, vagy az a "rókabőr" GT4 10-et. De ne foglalkozzunk többet a butákkal, inkább dicsérjük Vegát, aki egyre jobb, a Tenchu cikke egyenesen 10 pontos, annyit röhögtem... :))
  • balumaci
    #986
    sry, későn írtam...
  • balumaci
    #985
    sztem még a héten, talán csütörtök, de lehet, hogy péntek, de majd mondja az illetékes
  • PS3
    #984
    Thx
  • Ramza
    #983
    Péntek
  • PS3
    #982
    Hanyadikán lehet érte menni az újságoshoz?
  • Winz
    #981
    Mégis megvettem a BL 2004-2005-öt.
    Teccik az új karrier mód,a szezont éppen a Villával nyomom.
    Érdekes feladatok elé állítja edzőnket a játék,pl hogy az első 20 percben bekő találni,vagy 3 góllal kell nyerni,vagy a gólt teszem azt Zidane rugja.
    A bónusz pontokbók kifolyólag elég jól belehet vásárolni ;)
    A pontrugásoktól viszont hányok :(
    Nekem a ProEvos sose teccet,bár az újat nem láttam.
    EA-Sport rulez,csak b*sznak fejleszteni :)