45215
  • Skinner_11
    #45015
    Az biza! 24-es pályáról elemelés után így szépen visszakanyarít az indulási eljárás
  • Hont
    #45014
    Amszterdam?
  • Skinner_11
    #45013
    1, 2, 3... Na jó, szóval több pálya van kicsivel mint Ferihegyen...

  • Hypo #45012
    ok el akadtál szólj
  • Hont
    #45011
    Hú! Ez nagyon jó ez a pdf. Remélem kicsit megvilágítja a helyzetet! Először baromi bonyolultnak tűnt, de lassan kezdek boldogulni vele!
    Még szarul konfigurált gépeket is be lehet lőni valamennyire... Bár én csak max 3-4 gépet használok.
    Per pillanat a fékekkel szenvedek! Vagy harapnak a dugattyúk, vagy félre húz. de előbb utóbb össze jön!
    A kormány meg nagyon jó! Legalább is a másikhoz képest!
  • Hypo #45010
    Ami nem axis azt buttonkent tudod szepen megadni, axisnal reverse re is lehet kkulon vagy a meglevo axison elkuloniteni reszt a reversre en ezt nem hasznalom. itt egy régi de még mindig aktualis guide hozzá http://www.uk2000scenery.com/fsuipc-guide-v1.pdf
  • Hypo #45009
    menthetsz peghez kapcsolod profilokat tobbet is, es akkor mindig azt hasznalja amelyik gepet epp hasznalod, pl nekem van 2 hajtomuves, single setupom illetve turboprop is. mindnél más és más.
  • Hont
    #45008
    Szia Győző!
    Nem az FS-n belül kínlódok, hanem a FSUIPC-ben kalibráltam a kezelő felületet!
    Már sikerült megoldanom, most arra keresek megoldást, hogy ne kelljen minden indításnál megadni fsuipc ben a kiosztási profilt...
    Mit érdemes még ott belőni?
  • gfarkas
    #45007
    A SETTINGS=>ASSIGMENT=>FLAPS EXTEND -----> FLAPS RETRACT => REPEAT-ot 0-ra állítottad? A trimmeknél pedig maxra? Ezek határozzák meg hogy folyamatos vagy szakaszos legyen a működés. (egy próbát megér) Egyébként gratula az új cuccoshoz !
    Utoljára szerkesztette: gfarkas, 2016.01.14. 08:48:14
  • Hont
    #45006
    A axis -okat sikerült konfigurálni! Tényleg 1000x jobb mint a beépített cucc!
    Amivel viszont nem boldogulok!
    pl a trimmek! Egyáltalán nem reagálnak ,valamint a kormányon a rudder trim oldalon van egy másik kétállású kapcsoló, amire a flaps-t szerettem volna rakni! Sikerült, de az a gondom, hogy egy nyomással végkitérésbe tolja a lapokat... Esetleg segítene valaki?
  • Hont
    #45005
    Na ez az amit én még soha nem próbáltam!Regisztrált FSUIPC kell hozzá gondolom...?!
  • Hypo #45004
    hali mindent kezelj az FSUIPC vel legalabb is az axisokat feltétlenül. Es akkor nem kell az fsx csuszkait baxtatni, az ugy se annyira jo es pontos.
  • Krisz8811
    #45003
    nincs vele baj...csal anyagi gondok....
  • Hont
    #45002
    Pedig szerintem baromi jó!
    A beállításaidról ha lesz egy kis időd, kérlek csinálj egy scryn-t!
    Nekem az érzékenységet nagyon le kellett venni, mert baromi érzékenynek tűnt...
  • Nyiri
    #45001
    Ennyire nem jött be?
  • Krisz8811
    #45000
    Sziasztok! Eladó egy szinte új állapotban lévő Pro Flight Cessna Yoke. 2 hete vásároltam németországban! Az ár 45 ezer forint. Személyes átvétel Székesfehérváron! Tel: 20 373 58 05


    Utoljára szerkesztette: Krisz8811, 2016.01.11. 19:09:44
  • Clidey
    #44999
    Na akkor húzzál bele!
  • Skinner_11
    #44998
    Idény még csak a háromrakétás nagytesóval röppentem...

  • Clidey
    #44997
    És idényrő?
  • zkalos
    #44996
    Sziasztok Szimtársak !
    Eladó megegyezés szerint a teljes FS2004 software gyűjteményem( főleg fizetős), mely áll az alap játékból, valamint sok-sok év gyűjtő és rendszerező munkájának gyümölcseként kb. 76 db dvd (tokokban), melyeken megtalálható a valaha kiadott szinte összes kiegészítő egy dekoratív álló famintás-króm cd-álvánnyal együtt. A dvd-tokok hátulján nyomtatott tartalom-lista is van. Kérésre küldök képet is.
    zkalos kukac t-online pont hu címen lehet érdeklődni. Ha még ezzel játszol, nem bánod meg ha megkeresel. Biztosan megegyezünk. Sok közülük már "beszerezhetetlen" . Én már nem hiszem, hogy valaha felinstallálom, mert átálltam FSX-re, bár sokszor szenvedek vele, mert nem mai a gépem. Az FSX rovatba is betettem, mert nem tudtam, hogy külön van FS2004 fórum is. Bocs !
  • Skinner_11
    #44995
    Tavalyró'

  • Hont
    #44994
    Mindenkinek Kívánok nagyon boldog, kiegyensúlyozott eredményekben gazdag, sikeres, szerencsés Új Évet!
  • L Viper #44993
    Boldog Karácsonyt minden topiklakónak
  • Clidey
    #44992
  • gfarkas
    #44991
    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok minden bárányfelhő kergetőnek!
  • Hypo #44990
    MINDENKINEK!!!
  • CptSAB
    #44989
    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek!

  • Hont
    #44988
  • L Viper #44987
  • gfarkas
    #44986
    Szabó Tomitól megkaptam, ez úton is köszönöm!
  • gfarkas
    #44985
    Gyerekek, ha megvan valakinek még az fs 9-hez a Wilco CRJ 200 Malév festése, elküldené nekem a [email protected]? Valahol elveszett a rendszerben. Előre is köszi!
  • Skinner_11
    #44984
    @Clidey: Kösz :D

    Múltkor a LOWW-LHBP 767 helyett LKPR-LHBP útvonalon jött a UPS, ráadásul darázstörzsű barátunkkal, muszáj volt replikálnom

  • Clidey
    #44983
    Azasztigen! :D
  • Skinner_11
    #44982
    Légyszemű MD kapitányunk látószögéből nézve UUDD final

  • geri1900
    #44981
    Sziasztok!
    Eladó egy Saitek x52 Pro Usb-s gázkar, érdeklődni privátban!
  • Fedon
    #44980
    Hát az elég nagy hiba, ha meg se kérdezik, köszi szépen.
  • Skinner_11
    #44979
    Leszedték az "originál linkeket" mert nem kérdezték meg az eredeti szerzőket, hogy használhatják-e az AI modelljeiket/repaintjeiket.
    Persze vannak bizonyos helyek ahol még mindig elérhető...
  • Fedon
    #44978
    Tudja valaki esetleg, hogy mi történt a Sky AI Traffic-al?
  • Skinner_11
    #44977
    Tegnap megvolt a teszt, alakul az új panel ("nyugatiasítás"), a robotpilóta kicsit bólintgatta az orrát, de amilyen jól trimmelhető úgyse nagyon használja az ember

  • Hont
    #44976
    Hasonlót próbált már valaki?
    [URL=http://kutyubazar.hu/multimedia-tv-dvd-projektor-hazimozi/1372-high-tech-video-szemuveg.html][/URL]