MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hypo
#33979
Francz Liszt - mert ugye igy ismerik mindenutt akkor ar ez, ha meg magyar zeneszerzo akkor INKABB KODALY o magyar volt, Liszt inkabb volt osztrak de hat......

jaszy76
#33978
+1

Hypo
#33977
OFF... A jo edes narancsos paraszt k anyjukat ezeknek. Mindent at kell nevezni, megvaltoztatni, mert szar komcsi libcsi akarmi.. es csak az o szep kitalaciojuk az igazi.....sotet egy orszag de hat megerdemli ezt akartak igy tessek pofat befogni...OFF

Liszt Ferenc LOL , legyen a zeneakademia egy ter, de ferihegyel mi volt a baj?? Komcsi volt? Ja hogy azt nem ok adtak akkor mar ertem innen fuj a szel.
Na akkor most jon a Budapest megvaltoztatasa ( Tarlos mar a zaszlon gondolkodik mai hirek)

A bibliat se hivjuk biblianak az olyan regi, legyen OrbanTAN.
Minden ujszulott akit Viktornak hivnak es a szulei megeszkusznek hogy csak is a szeretett vezerukre szavaznak azok kapnak egy lehasznalt s8 as audit a Lazar hagyatekbol.

[HUN]FaTaL
#33976
A vicc az egészben, idézet egy másik fórumról:

"btw, elsõ BAV-os komment:
Ferihegy was (is?) much simpler..."

http://goo.gl/gd6Zi5

#33975
na erre én is, de szerintem minimum 2 generáció váltás kell hozzá
polluxware
#33974
olyan kíváncsi lennék arra ,hogy milyen lehet egyszer egy valódi normális országban élni..


spyy55
#33973
JaJaJaJ!!! Ez aztán tényleg qrwára fontos... Reménykedtem benne, hogy nem válik valóra, de úgy néz ki, valaki húst rág és hidat ver... (no comment)<#levele>

[HUN]FaTaL
#33972
Franz Liszt lesz...

http://goo.gl/gd6Zi5

w77d
#33971
Mert azt, hogy Liszt Ferenc Airort könnyû egy külföldinek kimondani... lesz belõle List Ferencs kb...

[HUN]FaTaL
#33970
Állítólag ugye azért, mert nem tudták kimondani a Ferihegyet a külföldiek. Ki a faszt érdekel ez? Szerintem én is találnék olyan repteret, aminek nem tudom rendesen kimondani a nevét.

Egyébként ha már átnevezték akkor miért nem valaki olyanról nevezték el, aki legalább itt élt? Vagy lett volna Budapest Airport azt kész, azt ki tudják mondani külföldön is...

http://goo.gl/gd6Zi5

polluxware
#33969
fas*nak? ha ennyire harcban állunk a nyugattal, akkor ki *aszt nem izgat mire nevezzük át...

magyarország... fájdalom

[HUN]FaTaL
#33968
Ez a kormány a legfontosabb problémákat oldja meg elõször.

Elvis tér meg repülõtérátnevezés... <#taps>

Elvis tér állítólag azért mert 57ben kiállt a magyar forradalom mellett az USAban. Lehet hogy a sarki John bácsi is kiállt, róla is teret nevezzünk el?

http://goo.gl/gd6Zi5

w77d
#33967
rohaggyanakmeg

[HUN]FaTaL
#33966

http://goo.gl/gd6Zi5

Gegi86
#33965
A hovercontrol.com van néhány tanács, hogyan kell beállítani az fs9 és a joystickot.

Ja és van egy Bell-412 helikopter amit szerintem érdemes kipróbálni <#eljen>.
tsGucci
#33964
Free.

http://www.lhsimulations.hu

[HUN]FaTaL
#33963
"Németh Design féle Eurocopter 120."

Ez free vas nála vagy fizetõs?😊

http://goo.gl/gd6Zi5

tsGucci
#33962
Én hellizni csak úgy tudok ha a realism-et leveszem, különben esélytelen. FSX és FS9 szintén. Default helik meg eleve katasztrófálisak. A legjobb tanulógép a Németh Design féle Eurocopter 120.

Amúgy a témához visszatérve a festés lenyûgözõ.

http://www.lhsimulations.hu

Hypo
#33961
😊 jaja jo kis cucc inditas a legjobb😊

DANIELE
#33960
Srácok ezen lehet a trímmet állítani.
http://www.avsimrus.com/f/fs2004-helicopters-35/helicopter-mi-8mt-version-4-1-final-31486.html?action=download&hl=

polluxware
#33959
heli repmodell?

DCS Black Shark kiprószál

Fsx-es heliknél mai napig nincsen trimm modellezve... és így biza iszonyat fárasztó velük repülni egy idõ után (sztem)

Hypo
#33958
A kulonbseg FSX ben FS9 hez kepest helikopter teren az csak is a default helik jobb repulesi tulajdonsagai. De semmi mas. Ugyan az a szar mindketto.

[HUN]FaTaL
#33957
Ugyanaz a fos? pf :/

http://goo.gl/gd6Zi5

Clidey
#33956
Honnan veszed ezt a hülyeséget?? 😄 Ugyan az, dettó! 😊
Bár akadnak üdítõ kivételek...nemrég próbálgattam az ingyenessé vált ND Sikorsky S-76-ot, és egész jól elboldogultam vele...mondhatni megkedveltem... 😊

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

[HUN]FaTaL
#33955
Én is heliznék de fs9ben egyszerûen trágya. FSXben állítólag már jobb a helyzet.

http://goo.gl/gd6Zi5

w77d
#33954
én imádom õket, csak kár, hogy a fs-ben egyszerûen nem bírom õket uralni, pedig ezerszer próbáltm már...

[HUN]FaTaL
#33953
Igen, FSX only.

http://goo.gl/gd6Zi5

spyy55
#33952
PMDG Jetstream 41 csak FSX-re van?

m814
#33951
Ha esetleg valaki kedveli a helikoptereket.
A Heico Richter féle EC135 Air ambulance Hungary festése tölthetõ az LHS oldaláról.

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

#33950
<#eljen><#taps><#worship>
gfarkas
#33949
Nem gond, majd szavaznak a meg sem született gyerekek meg a legkönnyebben lóvá tehetõ, 1 féldecivel lefizethetõ faluszéli, városi gettó lakók, hogy a politikai "elit" tovább garázdálkodhasson kedvére.
De hagyjuk, ez nem a PoliDili.

polluxware
#33948
nyuggerisztán<#eplus2>

hát ez kész..

nyugalom.. ezután már nem is szavazhattok!

gfarkas
#33947
Na ! Szépen alakul a dolog, jól néz ki. <#wave>
OFF


Egyetlen ember sem akart egyetlen repezredtõl, repülõgéptõl sem megválni, nyugdíjba menni csak valaki valahol úgy döntött, ahogy...és ráadásul mi nyugdíjazottak tesszük tönkre az országot ("nyuggerisztán")

A remény hal meg utoljára...

Én már csak tudom...

ON

Nagyon ígéretes, csak így tovább.

#33946
hajrá
CptSAB
#33945
OFF .. Hisznek még a mesékben? Jó.. ha azt vesszük évtizedeken keresztûl látták el becsülettel, tisztességgel napjainkig a légierõ ill. honi légvédelem katonái a szolgálatot, és teszik ezt mindaddig amíg ki nem szedik alóluk a technikát, le nem szerelik, vagy szélnek nem eresztik õket.

ON

Még egy hét és minden épület modell meglesz Taszárra! 😄
CptSAB
#33944
Nya.. a tiszta modell valahogy emígyen fest az efesben. A reflektorok és a kandelláberek még nincsenek meg.

gfarkas
#33943
Most lett valami új polgári fõsólyom a magas hivatalban, a fiúk bíznak benne, hogy ez a narancsszínü tollas változtat a dolgokon....

polluxware
#33942
<#zavart1>

polluxware
#33941
bászom egy francia szó egyébként...

polluxware
#33940
? ááá a viccen lehet nevetni

ezen max....

nem bászom fel rajta magam

CptSAB
#33939
Ahogy én tudom, a Mig-15 UTI is sajnos lengyel lajstromot fog kapni. Vicc.. pedig jó lett volna a Bear UTI-t megfesteni.
m814
#33938
Akkor biztos tetszeni fog ez is,bár írásodat azért ne ismételd meg a PMDG fórumán mert biztos alaposan megsértõdnének.
Az utóbbi pedig landclass vagy AFCAD probléma.

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

w77d
#33937
én a CLS DC10-et használom és nagyon profi, simán PMDG színvonal... A CLS 747-200-at sem mondanám rossznak, sõt az A310-et is igen színvonalasnak találtam.

más: az mitõl lehet, hogy a Princess Juliana reptéren nálam a kifutópálya úgy másfél méterrel lebeg a föld felett?? de csak a textura, mivel a gép az elsüllyed benne..

m814
#33936
Röviden? Mint a CLS általában.Már már eléri a jobb free modellek színvonalát,de mégse.....

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

polluxware
#33935
polluxware
#33934
level-d 767

polluxware
#33933
* FMC functionality
* Limited function F-Lite style FMC
* Use of the SID’s and STAR’s in the Microsoft Flight Simulator database
* Radio and Navigation frequency entry
* V-speed calculation
* "Direct to" waypoint features
* Progress display
* "Direct to" waypoint features
* Estimated fuel on board, and more

sztem ez sokat mond..

w77d
#33932
senki?

gfarkas
#33931
...hozzánemértés.... bocs

gfarkas
#33930
Ez a legszörnyûbb, hogy nem pénzkérdés.Teljesen igazad van.
Azért sok elkötelezett ember van, lsd.: IL-14, Li-2, MIG-15 felújítása.
A magas hivatal H magasságról Fí szög alatt ...ik az egészre.
Az, hogy egy gép itthon kapjon lajstromjelet és ne külföldre kelljen vinni: nem pénz hanem hozzáállás kérdése.Csak jó fizetésért minél kisebb kockázattal elüldögélni egy magas hivatalban, na ez megy nálunk.A hozzáneértés meg nem hátrány, sõt.