MS Flight Simulator 2004
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Francz Liszt - mert ugye igy ismerik mindenutt akkor ar ez, ha meg magyar zeneszerzo akkor INKABB KODALY o magyar volt, Liszt inkabb volt osztrak de hat......
OFF... A jo edes narancsos paraszt k anyjukat ezeknek. Mindent at kell nevezni, megvaltoztatni, mert szar komcsi libcsi akarmi.. es csak az o szep kitalaciojuk az igazi.....sotet egy orszag de hat megerdemli ezt akartak igy tessek pofat befogni...OFF
Liszt Ferenc LOL , legyen a zeneakademia egy ter, de ferihegyel mi volt a baj?? Komcsi volt? Ja hogy azt nem ok adtak akkor mar ertem innen fuj a szel.
Na akkor most jon a Budapest megvaltoztatasa ( Tarlos mar a zaszlon gondolkodik mai hirek)
A bibliat se hivjuk biblianak az olyan regi, legyen OrbanTAN.
Minden ujszulott akit Viktornak hivnak es a szulei megeszkusznek hogy csak is a szeretett vezerukre szavaznak azok kapnak egy lehasznalt s8 as audit a Lazar hagyatekbol.
Liszt Ferenc LOL , legyen a zeneakademia egy ter, de ferihegyel mi volt a baj?? Komcsi volt? Ja hogy azt nem ok adtak akkor mar ertem innen fuj a szel.
Na akkor most jon a Budapest megvaltoztatasa ( Tarlos mar a zaszlon gondolkodik mai hirek)
A bibliat se hivjuk biblianak az olyan regi, legyen OrbanTAN.
Minden ujszulott akit Viktornak hivnak es a szulei megeszkusznek hogy csak is a szeretett vezerukre szavaznak azok kapnak egy lehasznalt s8 as audit a Lazar hagyatekbol.
A vicc az egészben, idézet egy másik fórumról:
"btw, elsõ BAV-os komment:
Ferihegy was (is?) much simpler..."
"btw, elsõ BAV-os komment:
Ferihegy was (is?) much simpler..."
http://goo.gl/gd6Zi5
#33975
na erre én is, de szerintem minimum 2 generáció váltás kell hozzá
JaJaJaJ!!! Ez aztán tényleg qrwára fontos... Reménykedtem benne, hogy nem válik valóra, de úgy néz ki, valaki húst rág és hidat ver... (no comment)<#levele>#levele>
Mert azt, hogy Liszt Ferenc Airort könnyû egy külföldinek kimondani... lesz belõle List Ferencs kb...
Állítólag ugye azért, mert nem tudták kimondani a Ferihegyet a külföldiek. Ki a faszt érdekel ez? Szerintem én is találnék olyan repteret, aminek nem tudom rendesen kimondani a nevét.
Egyébként ha már átnevezték akkor miért nem valaki olyanról nevezték el, aki legalább itt élt? Vagy lett volna Budapest Airport azt kész, azt ki tudják mondani külföldön is...
Egyébként ha már átnevezték akkor miért nem valaki olyanról nevezték el, aki legalább itt élt? Vagy lett volna Budapest Airport azt kész, azt ki tudják mondani külföldön is...
http://goo.gl/gd6Zi5
fas*nak? ha ennyire harcban állunk a nyugattal, akkor ki *aszt nem izgat mire nevezzük át...
magyarország... fájdalom
magyarország... fájdalom
Ez a kormány a legfontosabb problémákat oldja meg elõször.
Elvis tér meg repülõtérátnevezés... <#taps>#taps>
Elvis tér állítólag azért mert 57ben kiállt a magyar forradalom mellett az USAban. Lehet hogy a sarki John bácsi is kiállt, róla is teret nevezzünk el?
Elvis tér meg repülõtérátnevezés... <#taps>#taps>
Elvis tér állítólag azért mert 57ben kiállt a magyar forradalom mellett az USAban. Lehet hogy a sarki John bácsi is kiállt, róla is teret nevezzünk el?
http://goo.gl/gd6Zi5
http://goo.gl/gd6Zi5
A hovercontrol.com van néhány tanács, hogyan kell beállítani az fs9 és a joystickot.
Ja és van egy Bell-412 helikopter amit szerintem érdemes kipróbálni <#eljen>#eljen>.
Ja és van egy Bell-412 helikopter amit szerintem érdemes kipróbálni <#eljen>#eljen>.
Én hellizni csak úgy tudok ha a realism-et leveszem, különben esélytelen. FSX és FS9 szintén. Default helik meg eleve katasztrófálisak. A legjobb tanulógép a Németh Design féle Eurocopter 120.
Amúgy a témához visszatérve a festés lenyûgözõ.
Amúgy a témához visszatérve a festés lenyûgözõ.
http://www.lhsimulations.hu
Srácok ezen lehet a trímmet állítani.
http://www.avsimrus.com/f/fs2004-helicopters-35/helicopter-mi-8mt-version-4-1-final-31486.html?action=download&hl=
http://www.avsimrus.com/f/fs2004-helicopters-35/helicopter-mi-8mt-version-4-1-final-31486.html?action=download&hl=
heli repmodell?
DCS Black Shark kiprószál
Fsx-es heliknél mai napig nincsen trimm modellezve... és így biza iszonyat fárasztó velük repülni egy idõ után (sztem)
DCS Black Shark kiprószál
Fsx-es heliknél mai napig nincsen trimm modellezve... és így biza iszonyat fárasztó velük repülni egy idõ után (sztem)
A kulonbseg FSX ben FS9 hez kepest helikopter teren az csak is a default helik jobb repulesi tulajdonsagai. De semmi mas. Ugyan az a szar mindketto.
Honnan veszed ezt a hülyeséget?? 😄 Ugyan az, dettó! 😊
Bár akadnak üdítõ kivételek...nemrég próbálgattam az ingyenessé vált ND Sikorsky S-76-ot, és egész jól elboldogultam vele...mondhatni megkedveltem... 😊
Bár akadnak üdítõ kivételek...nemrég próbálgattam az ingyenessé vált ND Sikorsky S-76-ot, és egész jól elboldogultam vele...mondhatni megkedveltem... 😊
Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...
Én is heliznék de fs9ben egyszerûen trágya. FSXben állítólag már jobb a helyzet.
http://goo.gl/gd6Zi5
én imádom õket, csak kár, hogy a fs-ben egyszerûen nem bírom õket uralni, pedig ezerszer próbáltm már...
Ha esetleg valaki kedveli a helikoptereket.
A Heico Richter féle EC135 Air ambulance Hungary festése tölthetõ az LHS oldaláról.

A Heico Richter féle EC135 Air ambulance Hungary festése tölthetõ az LHS oldaláról.

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations
#33950
<#eljen>#eljen><#taps>#taps><#worship>#worship>
Nem gond, majd szavaznak a meg sem született gyerekek meg a legkönnyebben lóvá tehetõ, 1 féldecivel lefizethetõ faluszéli, városi gettó lakók, hogy a politikai "elit" tovább garázdálkodhasson kedvére.
De hagyjuk, ez nem a PoliDili.
De hagyjuk, ez nem a PoliDili.
Na ! Szépen alakul a dolog, jól néz ki. <#wave>#wave>
OFF
Egyetlen ember sem akart egyetlen repezredtõl, repülõgéptõl sem megválni, nyugdíjba menni csak valaki valahol úgy döntött, ahogy...és ráadásul mi nyugdíjazottak tesszük tönkre az országot ("nyuggerisztán")
A remény hal meg utoljára...
Én már csak tudom...
ON
Nagyon ígéretes, csak így tovább.
OFF
Egyetlen ember sem akart egyetlen repezredtõl, repülõgéptõl sem megválni, nyugdíjba menni csak valaki valahol úgy döntött, ahogy...és ráadásul mi nyugdíjazottak tesszük tönkre az országot ("nyuggerisztán")
A remény hal meg utoljára...
Én már csak tudom...
ON
Nagyon ígéretes, csak így tovább.
#33946
hajrá
OFF .. Hisznek még a mesékben? Jó.. ha azt vesszük évtizedeken keresztûl látták el becsülettel, tisztességgel napjainkig a légierõ ill. honi légvédelem katonái a szolgálatot, és teszik ezt mindaddig amíg ki nem szedik alóluk a technikát, le nem szerelik, vagy szélnek nem eresztik õket.
ON
Még egy hét és minden épület modell meglesz Taszárra! 😄
ON
Még egy hét és minden épület modell meglesz Taszárra! 😄
Nya.. a tiszta modell valahogy emígyen fest az efesben. A reflektorok és a kandelláberek még nincsenek meg.

Most lett valami új polgári fõsólyom a magas hivatalban, a fiúk bíznak benne, hogy ez a narancsszínü tollas változtat a dolgokon....
Ahogy én tudom, a Mig-15 UTI is sajnos lengyel lajstromot fog kapni. Vicc.. pedig jó lett volna a Bear UTI-t megfesteni.
Akkor biztos tetszeni fog ez is,bár írásodat azért ne ismételd meg a PMDG fórumán mert biztos alaposan megsértõdnének.
Az utóbbi pedig landclass vagy AFCAD probléma.
Az utóbbi pedig landclass vagy AFCAD probléma.
LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations
én a CLS DC10-et használom és nagyon profi, simán PMDG színvonal... A CLS 747-200-at sem mondanám rossznak, sõt az A310-et is igen színvonalasnak találtam.
más: az mitõl lehet, hogy a Princess Juliana reptéren nálam a kifutópálya úgy másfél méterrel lebeg a föld felett?? de csak a textura, mivel a gép az elsüllyed benne..
más: az mitõl lehet, hogy a Princess Juliana reptéren nálam a kifutópálya úgy másfél méterrel lebeg a föld felett?? de csak a textura, mivel a gép az elsüllyed benne..
Röviden? Mint a CLS általában.Már már eléri a jobb free modellek színvonalát,de mégse.....
LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations
* FMC functionality
* Limited function F-Lite style FMC
* Use of the SID’s and STAR’s in the Microsoft Flight Simulator database
* Radio and Navigation frequency entry
* V-speed calculation
* "Direct to" waypoint features
* Progress display
* "Direct to" waypoint features
* Estimated fuel on board, and more
sztem ez sokat mond..
* Limited function F-Lite style FMC
* Use of the SID’s and STAR’s in the Microsoft Flight Simulator database
* Radio and Navigation frequency entry
* V-speed calculation
* "Direct to" waypoint features
* Progress display
* "Direct to" waypoint features
* Estimated fuel on board, and more
sztem ez sokat mond..
Ez a legszörnyûbb, hogy nem pénzkérdés.Teljesen igazad van.
Azért sok elkötelezett ember van, lsd.: IL-14, Li-2, MIG-15 felújítása.
A magas hivatal H magasságról Fí szög alatt ...ik az egészre.
Az, hogy egy gép itthon kapjon lajstromjelet és ne külföldre kelljen vinni: nem pénz hanem hozzáállás kérdése.Csak jó fizetésért minél kisebb kockázattal elüldögélni egy magas hivatalban, na ez megy nálunk.A hozzáneértés meg nem hátrány, sõt.
Azért sok elkötelezett ember van, lsd.: IL-14, Li-2, MIG-15 felújítása.
A magas hivatal H magasságról Fí szög alatt ...ik az egészre.
Az, hogy egy gép itthon kapjon lajstromjelet és ne külföldre kelljen vinni: nem pénz hanem hozzáállás kérdése.Csak jó fizetésért minél kisebb kockázattal elüldögélni egy magas hivatalban, na ez megy nálunk.A hozzáneértés meg nem hátrány, sõt.