MS Flight Simulator 2004
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
Csak a Puffin ad nekem er?t és mindent lebíró akaratot. :-)
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
Csak a Puffin ad nekem er?t és mindent lebíró akaratot. :-)
Csak a Puffin ad nekem er?t és mindent lebíró akaratot. :-)
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
Azaz az eredetileg említett gyökérszerkezetben a kiegészítõre kattintva máris a fórumában találhatná magát az érdeklõdõ.
W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.
Jobb elkésni bárhonnan ebben a világban, mint túl hamar érkezni a másikba!!!!
Jobb elkésni bárhonnan ebben a világban, mint túl hamar érkezni a másikba!!!!
\"A tapasztalat az az iskola,ahol az ember megtanulja, hogy mennyire hülye.\"
Én nem találtam egy csomagot se...😞
Ami FAQ-t illeti, én itt fõleg arra gondoltam, hogy azokat a dolgokat, amiket a többség használ, azokat kigyûjteni.
Pl a világítás kiegészítõknél is van pl a Nicks Lightfix, de szerintem a Redux sokkal meggyõzõbb.
Persze a hang csomagokba is van több olyan ami tökéletes!
Mondjuk ezt akár mindenki megcsinálhatja saját magának (már mint a "kategorizálást")de ha többen benne lennénk, akkor sokkal nagyobb lehetõségek nyílnának meg mindenki elõtt!
Persze ha mind annyian olyan profik lennénk, mint Hypo és Fatal, akkor nem lenne rá szükség, de vagyunk itt páran hykomat-tok...😄
Faq-val kapcsolatban tetszene az ötlet nekem is, de az,hogy melyik repcsi milyen hangcsomaggal jó ez totál szubjektív, kinek mi jön be.
Van megoldás az IA forgalom "zajának" tuningolására?
Nekem nagyon hiányzik az, hogy semmi hangjuk szinte.
Most vissza tértem az Ultimate Traffic-hoz.
Azt gondolom, ez a legtutibb.Tetszett a WOAI-is, de ott többször elõfordult, hogy lapos gumival galoppoztak a gépek...
Más!
Kedves Alert ill Törzs Tagok!
Nem tudom, hogy van-e rá mód ill lehetõség ,valamint kedv és idõ...
Esetleg megoldható lenne a FAQ bõvítése oly módon, mint egy gyökér könyvtár.Elindulni az FS2004 mappából és szépen almappákba besorolni azokat a legfontosabb kiegészítõket ill hozzájuk kapcsolódó dolgokat. pl FS2004/Aircraft/iFLY737/TSS Sound B737NG
Nekem az a gondom, hogy simán elfelejtem, hogy mi az ami bevált és jól mûködött.
Gondolom, baromi nagy meló lenne, de szerintem ki lehetne osztani feladatokat...(Ha nincs rá igény, akkor nem szóltam...)😉
Jobb elkésni bárhonnan ebben a világban, mint túl hamar érkezni a másikba!!!!
Jobb elkésni bárhonnan ebben a világban, mint túl hamar érkezni a másikba!!!!
Talán nem véletlen.
Jobb elkésni bárhonnan ebben a világban, mint túl hamar érkezni a másikba!!!!
Jobb elkésni bárhonnan ebben a világban, mint túl hamar érkezni a másikba!!!!
Jobb elkésni bárhonnan ebben a világban, mint túl hamar érkezni a másikba!!!!
Jobb elkésni bárhonnan ebben a világban, mint túl hamar érkezni a másikba!!!!
Sose értem, bármilyen témából el lehet jutni Izraelhez...hihetetlen😊))
A Lazar csapkodjon az S8 asaval fenekbe😊
Valóban annyi a csavar, hogy magad sem érted.
Jobb elkésni bárhonnan ebben a világban, mint túl hamar érkezni a másikba!!!!
Jobb elkésni bárhonnan ebben a világban, mint túl hamar érkezni a másikba!!!!
Jobb elkésni bárhonnan ebben a világban, mint túl hamar érkezni a másikba!!!!
http://goo.gl/gd6Zi5
Tegnap pl. teljes egészében kikerülte Magyarországot pár járat:
Zurich - Singapore menetben Lengyelország(!)- Ukrajna ívvel került ki minket.
Tegnap este 9-körül egyetlen egy gép sem volt Nyugat-Magyarország légterében.
Nem tudom. Fater is megjegyezte, hogy szerinte kerülnek minket.
Vagy csak rosszkor nézzük. 😊
OFF
Ja és milyen jó lett volna ha megépült volna a szomszédba az nagy Cargo reptér, de a kormányt nem érdekelte egy 100 milliárdos projekt, majd elmennek Lengyelországba a beruházok.
Pár hete folyamatosan nézegetem a Flightradar24 oldalt.
Ami feltûnt: látszólag elkerülik a gépek Nyugat-Magyarország légterét.
A korábbi forgalomhoz képest elenyészõ az erre haladó gépek száma.
Beképzelem, vagy vmi oka lehet? Nagyon érdekelne. Köszi!

