MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

[HUN]FaTaL
#34229
Passz, egy percet nem repültem még sp2vel.

http://goo.gl/gd6Zi5

#34228
EDIT: ez már IFly sp2 után

#34227
Nem tudod véletlen, az mitõl van, hogy utazón magától fejre áll a gép? 😮OO

[HUN]FaTaL
#34226
Nekem a loccal nem volt gond a korábbival, ellenben a gs-sel igen.

http://goo.gl/gd6Zi5

#34225
nálam még mindig szar, ahogy elkapja a loc-ot

[HUN]FaTaL
#34224
SIDSTAR meg ILS elvileg javítva lett, autoland nem érdekel, kézzel szállok le. Viszont a TOD/TOC-t elvileg még mindig rosszul számolja. 😞

http://goo.gl/gd6Zi5

#34223
nekem a kinézete tökéletesen megfelel 😊 pmdg vc sem volt szebb 😄 az viszont, hogy az ils-t nekem képtelen volt normálisan követni, autoland meg kb kizárva kicsit megfeküdte a gyomrom, ezért nem is kezdtem el airbusokkal foglalkozni. viszont ha ebben az evolutionban javították a hibákat akkor szívesen játszanék vele 😊

polluxware
#34222
képek alapján nekem annyi jött le ,hogy integrálták a reaity wx500at, új gaukat készítettek, és köbö ennyi

a 2d panelek ugyanazok.. a 3d modellek is

szóval kinézetre gágyi, de legalább tlán stabil

#34221
😄 akkor várunk 😊

[HUN]FaTaL
#34220
Még nincs "próbaverzió" 😄

http://goo.gl/gd6Zi5

#34219
sziasztok! airbus series evolution-rõl valakinek tapasztalata? 😊 érdemes beruházni rá? 😊

[HUN]FaTaL
#34218
*csak olvastam, hogy változott az egyik textúra 😄

http://goo.gl/gd6Zi5

[HUN]FaTaL
#34217
Nem figyeltem, hogy mi változott csak olvastam. 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

Clidey
#34216
Csak az ülés szõrzete változott... 😊)) Én továbbra is használom az ide vonatkozó saját textúrám. 😊

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

[HUN]FaTaL
#34215
Ahogy akarod, úgy telepíted azt írják. Full install, de rámegy az elõzõre is. Viszont a festéseket ki kell menteni a cfgbõl (mást meg nem szabad mert akkor a módosítások ugye elvesznek) és változott az egyik vc textúra is, így azt át kell másolni a default festésbõl az összes többibe újra. De ezeket mind leírják a fórumukban. 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

Hypo
#34214
na vegre, de ez ugye full install nem sima update

[HUN]FaTaL
#34213
iFly 737NG SP2 released.

http://goo.gl/gd6Zi5

chicco
#34212
747

[HUN]FaTaL
#34211
Wilco Airbus Series Evolution Download version now available (FS9/FSX)

http://goo.gl/gd6Zi5

#34210
mit-mit-mit?
chicco
#34209
visszaemelés kegyetlen.Kicsi ohh A belseje nekem túl nagy.És most megyek szögelni 1 még nagyobbat.

#34208
nem nagyon barátkozott az átstarttal

spyy55
#34207
Milyen kis verébnek tûnnek ilyenkor 😊

chicco
#34206

polluxware
#34205
fsuipc 3.90 -> gomb macrók..

jobb ötletem nincs

Hypo
#34204
jo jo, de akkor se igy van most mit csinaljak😊) ulljel be egy ilyenbe este aztan kb ugyan ezt kapod. Vagy viszel elemlampat😊

FSX alatt van panel config amiben vilagosabbak de az se az amit Te szeretnel, fs9 bena vc lighting meg eleve egy problemas terulet.

Ezekkel nem jatszottal?

Day=255,255,255 -- ez a tok feher
Night=128,64,64 -- ez olyan halvany bordos
Luminous=128,64,64 -- detto

spyy55
#34203
Okés, hogy nem a valóság, de ha már a FÜLKE világítást kapcsolom be, akkor könyörgöm... na ne má', hogy tapogatni kelljen a gombokat!
Szóval? További ötlet? Senki? ProgiGuruk?

Hypo
#34202
mondjuk ez se a valosag😊))

spyy55
#34201
...ezt szeretném elérni:


Csak a strobe-t hiányolom FS9 alól, bezzeg a kapcsoló texturáját be tudták tenni...

spyy55
#34200
Néztem a .cfg-jét és nem fog mûködni. Véletlen nincs egy sor elrejtve, ahol ezt javítani lehet FS9 verziójánál?

Hypo
#34199
ay fsx es panel modifikacioban htha megtalalja ami neki kell, en fsx alatt hasznalom csak

spyy55
#34198
Én már mindent kerestem, de semmi. Próbáltam rájönni iFlyból tanulva, de nem találtam semmit filegazdaságban'sem. Talán valaki érti, hátha iFly VCje alapján - hozzáteszem: javított - programozható lehet...

[HUN]FaTaL
#34197
Itt én csak FSXre látok, vagy fs9 kompatibilisek?😊

http://goo.gl/gd6Zi5

spyy55
#34196
Pontosan melyikre célzol, mert itt csak Repaintokat látok...(FS2004-re) vagy bevakultam?

spyy55
#34194
Valaki tudna tanácsot adni a #34186-os problémára?

Hont
#34193
Még egy kicsit kell kitartani...
Aztán jöhet a csere!😊
http://www.sg.hu/cikkek/81010/megerkeztek_a_harmadik_generacios_intel_ssd_k
jaszy76
#34192
Kezdett sz*rakodni az egyik vinyó a gépemben. "Figyelmesen" beazonosítottam, leformáztam, majd csodálkoztam, hogy semmi baja a tesztek közben. Ekkora állatot!? 😄

Hypo
#34191
Na kellemes irek, remelem minel elobb felrakhatjuk, mostanaban nem volt kedvem repulni vele..

Hypo
#34190
LOL😞((

jaszy76
#34189
OFF
Tegnap este nem voltam képben: tévedésbõl azt a vinyót formáztam le, amilyeken az FS volt. Ma reggel eszméltem... 😞
Kérek egy fejlövést!

CptSAB
#34188
Az L-60 Brigadyr-al bõvûlt a jó öreg RNÁ készlet. Meg is pingálom a héten a két magyar (a valóságban hányatott, és alkalmatlansága miatt nélkülözött karriert befutott) gépet.. 😊
Clidey
#34187
Jól hangzik... 😉

"Before we release SP2 I thought I should explain what this update/new build is all about.

As most of you are aware we will be releasing FS9 and FSX in DVD boxed versions. When we started preparing the DVD versions, it made sense to add all the fixes and enhancements made to date as we work towards the release of the FSX and then the Feature Pack for both versions. This means that the DVD FS9 and FSX versions will now share the same manuals and have systems compatibility.

SP2 is not a service pack but a full build and will become the version on the product page. As this was not a planned update there is no complete list of fixes but a summery of the improvements. It includes all fixes made to date.

LNAV and Navdata

We have made some major improvements in the way the aircraft handles conditional waypoints and modified the Navdata, while createing a new tool for Navigraph to allow improve future airac’s. I think when you add a route with your arrival and departure you will see a difference in the way it is drawn on the ND.

Localiser Approaches

We have fixed this issue and the aircraft will now fly these approaches without issue

Excess Data Errror

When you now use the My Config tool you will see an additional section on the final page where you can add the length of runways that can seen in the ND.

Goflight Driver

We have coded the alpha version driver into this build as a little bonus. Please set Goflight to use default aircraft. The knob on the FO’s course is not functioning along with the illuminations for the buttons when making a selection. As soon as we get a chance we will release an update for this.

One Improved VC Texture

The team have updated VC texture VC_04_T remember to copy it to all liveries replacing the old texture.

Other fixes include those listed below.

1. The config tool can set "ATC ID", "ATC Airline" and "UI Variation" for every plane.
2. Add with/without VNAV ALT logic.
3. The SEL/OAT can be set always display in Celsius
4. The pitch limit indication can be display at low speed.
5. Every GPWS altitude callout can be set to play or not.
6. Add GPWS sensitivity option.
7. Add with/without double derate logic.
8. Add realistic DU start process
9. Add airport filter to only display airport with more than specify length of runway.
10.Add VREF Flap and Speed to PFD
11.Add Option for FS2Crew Voice edition
12. Checklists created by Sylvain Coolsaet available via the Knee board.

There are over 50 fixes in this build many have never been reported in the forum, but issues our real world crews identified. I know everyone has a particular issue they would like fixed, but this build was not about that. All the remaining bugs will be fixed in the Feature Pack , so if you try this and an issue you reported is still there it will be fixed for FP.

How to Install

All the normal install instruction still count and please remember that downloading with Google chrome will cause issue.

1. You can install this as a clean fresh build as it is a full version and not a service pack update. No further updates are needed.

2. You can also install this over your current build. Before doing so back up the livery part of the config file. Not the complete config file, but only the livery details as there are enhancements to the aircraft that require the new config files. No further updates are required

Finally

We hope to make this available in the next 24-48 hrs. Once this build becomes live the links to Sp1 Rev3 will be removed to make things a lot easier for everyone to understand. Please do not post does this fix this or that just enjoy the enhancements this build brings. The release is a bonus as we work towards the FSX release and the Feature Pack.

It may seem quiet in the forums but behind the scenes it is extremely busy, the developer and test teams are working really hard to get everything done as quick as possible. You can be sure everybody here wants to get the releases to you as quick as we can."

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

spyy55
#34186
Köszi, az megtaláltam. Próbálkozom vele...

A CARENADO Skywagon C185F AMPHIBIAN VC belsõ éjszakai textura színei is a poklot járják:


Anno az iFly-hoz az egyik fórumon volt erre megoldás, de ehhez a géphez nincs .fx file! Csak a panel.cfg-ben találtam a színre valami megoldást:


Day=255,255,255
Night=128,64,64
Luminous=128,64,64

Milyen értékre célszerû állítani, hogy hasonló értéket érjek el, mint iFly-nál? Egyáltalán itt kell?

w77d
#34185
igen, az fs hibája és nem lehet javítani.

#34184
ez szerintem nagyon illúzió romboló de akkor gondolom az fs maga a hibás érte nem az aes

polluxware
#34183
natúr fehér ripént van a festések között...

carenado way..

spyy55
#34182
Érdeklõdésesség: Tud valaki Carenado Piper PA-34 200T SENECA II-höz esetleg PAINTKIT-et? (FS2004)

w77d
#34181
a köd amúgy sincs jól szimulálva, pl egészen addig nem látod hogy ott van elõtted, míg bele nem mész, meg ugyanez igaz fordítva is, ha kijössz belõle,a kkor hiába nézel hátrafele simán ellátsz haza...

#34180
aes-nél tud valaki olyan beállítást hogy nagyjából egyenletes legyen az idõjárás változása? példa: beállítottam 5 percesre a frissítést, és még ezen intervallumon belül is olyan változásokat csinál ami elég szembetûnõ pl ködbõl hirtelen 100kmes látástáv, ha valakinek jól mûködik mondja el légyszi hogy mit állítsak 😊 köszi