MS Flight Simulator 2004
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
Vagy csak pillanatnyilag nem áll szándékomban megosztani (Pér-Bõny még az õsszel elkészült a VFR alap), az itt sokak álltal lehordott Orosz Mónika féle scenery épületei vannak benne pillanatnyilag, de már begyüjtöttem a fotókat az épületekhez, addig meg azok is megfelelnek. Sajna a Hungary 2004 objektumai fixek, azokat nem tudtam arrébb rakni.
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
tesztelem LHGY-t és az 5-ös parkolóhelyen egy MIG23-ban indítva a sceneryt building crash történik.
Egyébként gyönyörû és köszönöm a munkádat.
W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.
Nagyon éledezik a környék. Eddig tuti a Scenery <#eljen>#eljen>
Szépen passzol Laci Bácsi munkájához is.
Egy hajnali kör:
Gyöngyös - Pipishegy v.1.0.0 Béta
Remélem jó hír, hogy sikerült 92 km2-re kitolni a scenery határát, így folyik Abasár, Gyöngyössolymos és Gyöngyös feldolgozása. Az Ózon Hotel és a Sástó-i Élménypark azonban éppen kimarad, eddig lehetett sajnos feszíteni a határt. Szóval hétvégére egy update verzió. A hangárokat, gyárakat pedig várjuk. (amúgy is olyan csúnya a gyárak helyén látható autogen épülettömb)
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
A VGA egy VaporX HD5750 1G DDR5 Az ora jele 710Mhz, de 870 is vígan tud.
A memory clock 1160Mhz re van állítva, de az is 1430 tud.
A vinyoknak semmi hangja.
Nálam nem így jelenik meg! Persze ha így lenne, az normális...
Itt úgy néz ki, hogy ha egy terminál elõtt állok, semmit nem látok csak a falat, akkor is ingadozik! De nagyon! Repülés közbe mondjuk Fl100 on nem ritka a 100 fölötti érték, a következõ pillanatba meg csak 20, aztán megint 80 fölött van. Már olyan is volt, mikor 160 ig felment.
A proci csak 30% megy. 3,33Ghz.
A Sapphire oldalról raktam fel a legújabb 11.3 Drivert!
Ez úgy tûnik, hogy beválik! Most bármilyen nézetbe van, attól függetlenül, hogy az FS be be van kapcsolva, vagy nincs!
Ami az FPS-t illeti, most is szambázik, bár most egy EDDS fullon 3D iFLY be 25 és 50 között rohangászik!
Aki esetleg megnézné, hogy a sajátjánál mekkora ez az ingadozás, annak megköszönném.(persze ezt álló helyzetbe néztem)


