MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

spyy55
#34379
SÕT! Túl sok mindennek...

CptSAB
#34378
Ez az idõ nem a repülésnek kedvez.
spyy55
#34377
😊 Örülök, hogy túlélted! 😄

#34376
Hát úgy néz ki hogy én is fogom! Ez több mint 6csomó 😞

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

Hypo
#34375
entegnap buktam a repulest😊

#34374
Ha holnap az idõ engedi és minden össze is jön akkor ezt lesz szerencsém kipróbálnom 😊


PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

L Viper
#34372
Jó kis VFR gép.
polluxware
#34371
Tongass fjords és telephone creek (CBM5) -> CAB6

elõszedtem egy reppenésre a Da20-at😉

spmd
#34370

Az épületek felõli látkép.
#34369
Nagyon ott van!!!!!!


PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

L Viper
#34368
Melyik területen reppentél? Szép hegyek.
L Viper
#34367
Nálam is jó. Alapból kigyomláltam a többi csomag régebbi fájljait.
CptSAB
#34366
5-ös parking nálam default Cessna 172-el, Reims C150-el, L-60-al Carenado 172-el is jó. Crash nálam is be van kapcsolva.. azonban, ha az eredeti régi AFCAD állományt is használjátok, ami még a Magyar kisrepülõterek csomagban van, akkor lehet ilyen hiba, ugyanis az nincs optimalizálva. Ne felejtsétek el, én soha nem jártam még Pipishegyen. Enélkül csak fotókra tudtam hagyatkozni, ami azonban sokszor csal, mert egy aktuális pillanatot örökít meg. A LÉNYEG: a VFR-be csomagolt afcadot használjátok csak, minden más könyvtárban található AFX_LHGY.bgl felejtõs. A Péter módosított változata a PONTOS, így nincsen crash!
#34365
Nem mintha engem zavarna mert nem zavar csak gondoltam megosztom! AMÚGY 5ös😄

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

polluxware
#34364
elõferdül sajnos.. as hamburgnál is láttam ilyet már.. vagy as tegel-nél

#34363
Ez lehet csak nálam van így?

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

CptSAB
#34362
ToMy elküldöd újra a fotókat (LHOY)? Nem találom, valamelyik nem katalogizált dvd-re írtam.. szívok mostanában állandóan emiatt.
CptSAB
#34361
Nálam jó az 5-ös, de ezt is csekkolom bizti ami bizti. Áthelyezem stb.
Az éjszakai textúrákat átállítom. Anno kb. 1 évvel ezelõtt kisérleteztem ki ezeket a beállításokat FSET-hez, mert minden narancssárga LM megvilágításban ragyogott. Õcsénynél is írtad. (mondhatjuk minden scenery világos ez alapján, de mondjuk azt, hogy itt már javítva lesznek) Köszi az észrevételt!
CptSAB
#34360
Hazaértem melóból.. na igen tegnap kiszedtem az exclude négyzeteket. Átnézem és pontosítom a légifelvételek alapján (nem mûhold!!), a fa-bokor határokat. Ez 1-2 agn állományt érint. Köszi az észrevételt!
polluxware
#34359

csak úgy..😉

polluxware
#34358

#34357
Az évszakok egész jók lettek.
De az éjszakai talaj viszont nagyon világos.

Egyébként meg le a kalappal.
#34356
+1 LHGY <#taps>

Viszont egy apróságot észrevettem: a RAMP 5-rõl nem lehet elmozdulni a géppel, mert rögtön 'building crash' van. Az alap C172-vel is.
L Viper
#34355
<#taps>
#34354
Vedd vissza a nagyítást jó lesz az vagy ha arra jársz szem becsuk 😄

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

spmd
#34353
Most teszteltem, fantasztikus lett. Óriási élmény volt az ismert tájak felett repkedni. Egyetlen negatívum, hogy a reptéren ahol a modellezõk állnak, illetve a reptér északi végébe facsoportok kerültek. A valóságban csak alacsony bokrok vannak a modellezõs résznél, illetve a kifutó északi végében csak a mátrafüredi domb oldalában kezdõdnek a facsoportok, amit a reptérrõl nem látni.
Hont
#34352
Körbe, oda - vissza berepültem a környéket!
Nagyon tetszik! Igazán hangulatos!
Nagyon szépen köszönjük!!!!
#34351
köszike
CptSAB
#34350
Gyöngyös Pipishegy 1.1
Gyöngyös Pipishegy VFR 1.1
#34349
Kókai Tibor féle féle TU-154 okozza a hibát ( fx_contrail_l.fx ,,, fx_contrail_s.fx ) cserélde ezeket a fájlokat és elvileg megy! nekem is volt ilyen

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

Hypo
#34348
ez egy ismert bug amugy avsim file libraryban van szebb is

m814
#34347
A kondenzcsík gondot ha jól emlékszem valamelyik Nagy Tuskó okozza.
Keresd meg a telepítõ lemez (hogy melyik fejbõl meg nem mondom)effekt könyvtárában a contrail nevû fx fájlokat és írd velük fölül az FS-ben lévõket ill.ha van olyan amelyik a telepítõn nincs rajta azt töröld.
A második gond az már valami komolyabb gáz de hogy mi okozza azt így meg nem mondom.

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

#34346
ez dreamwings? mert nekem is megvan de csak dísznek...<#nevetes1> vhogy nem akarnak közremûködni a gaugesek...hát megcsináltam egy szép 15 perces videót...utána másnap teljes felfordulás volt...<#wilting>
spyy55
#34345
Uhhhuh 😄 Mit csináltál?

spyy55
#34344
...bárcsak amilyen szép lett kívülrõl, annyira szép és részletes lenne - hozzáértve kütyük - belül is (legalább)...

#34343
sziasztok. egy gyors kérdésem lenne....a játékomban a gravitáció annyira felerõsödött h a kondenzcsíkot lehúzza a földre...<#gonosz3> magyarán lefelé lóg a kondenzcsíkja a repülõknek <#ticking> anno is volt ilyen problémám azt mondták vmit ki kell másolni az fs telepítõjébõl de nem emlékszem h mit <#falbav><#duma> légyszi segítsetek... másik problémám h Ferihegyem vhogyan duplázódott...szóval landolás után 2 kifutó látszódik, a taxiwayek eltûnnek vagy egymás mellett vannak duplázódva<#idiota> letöröltem feltettem újra de ugyanez...hát wtf ? <#ijedt> pls help...<#confused><#rinya>
Gegi86
#34342
Köszönöm szépen!
Hypo
#34341
Gegi86
#34340
Az igazság az, hogy én még nem nagyon foglalkoztam ezzel NOTAM-mal ezért ez nekem kínai. Ha van valami jóféle útmutató hozzá azt megköszönném.
Hypo
#34339
Javaslom a friss notam reszt.

http://www.ourairports.com/airports/LSZH/pilot-info.html

Gegi86
#34338
Köszönöm szépen a linket, nekem meg van LSZH 2010 áprilisi térképe azon fel van tüntetve az RNAV Trasition de nem találtam semmilyen utalást a netten hogy ezeket az eljárásokat törölték volna, vagy csak én keresek rossz helyen.
Hypo
#34337
Gegi86
#34336
Lenne egy olyan kérdésem, hogy miért nincsen AIRAC 1103-1104 ben LZSH-nál RNAV TRANSITION? Mert most vettem észre, hogy ezek már nincsenek meg és éppen a 14 pályára akartam leszállni de MCDU szerint még el kellene repülni ZUE, AMIKI felé és ez után jön csak CF14. Ha valaki felvilágosítana, hogy miért csinálta ezt, megköszönném.
CptSAB
#34335
Még ma elkészûl. 12km2 van vissza. A repülõteret meg Péter befejezi amint ideje engedi, és akkor az lesz így komplettben az 1.2-es. 😊
#34334
1.1 hétvégén jön?
#34333
Nagyon jók ezek a scenery! Nagyon jó fognak jönni a helikopteres repüléseinkhez 😄

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

CptSAB
#34332
#34331
Ök köszi szépen! Akkor megy fel a gépre egy Virtuális XP 😊

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

CptSAB
#34330
Én Laci bácsitól kaptam az sbuilder mûködõ változatát, ugyanis a hivatalos letöltös nálam is mindig runtime errorral kihalt, hiába tettem fel minden cuccot. Privátban megy a mûködõ verzió. Azonban.. én XP SP3-at használok. Ha a 7-es alatt ez sem indul el, akkor sokat nem tudok tenni, a 7-es nem az én asztalom.