MS Flight Simulator 2004
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
__________________________________________
Néztem az iFly supportot: úgy néz ki, lemaradtam az SP2-rõl... Csak az SP2.1-et találom (SP2 off?). SP1-re fel lehet tolni egybõl SP2.1-et? (nem szeretném elbuherálni...)
Külön megtiszteltetés volt viszontlátnom a csomagban a screeneket.
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
http://goo.gl/gd6Zi5
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PA airbus az ami ingyenes és nincs neki, ill. az Overland SMS féle fizetõs csodának sincs.
LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
Varjú László Hungary Base Scenery-hez az alábbi textúrákat (scenery/world/texture) cserélem, felûlírva az eredetit:
- GE Pro textúrái közül a 010f2 kezdetû .agn és .bmp fájlokat átnevezem 005a2 kezdetûekre (ezek a "síksági" textek).
- GE Pro 011b2 és 027b2 kezdetûeket használom a "hegyi" textúráknak.
- GE Pro 128b2 kezdetûek a "mezõ" textúrák.
- Kalcsó Gyula textúra csomagjából pedig a hiway/rail/river/road kezdetûeket (ezek az utak, vasutak és folyók textjei).
Biztos létezik jobb megoldás is, de talán ez is segítség lesz valakinek.
Evot még nem próbáltam, majd kipróbálom 😊
http://goo.gl/gd6Zi5
Összességében nem rossz wilco EVO, azt nem mondom hogy ennyi pénzt meg ér érte, de ha ez van ezt kell szeretni, mert személy szerint az airsimmert már eltemettem abból nem lesz semmi (de ne legyen igazam), csak az a bosszantó hogy Boeing 737-bõl annyi van hogy csak na, tudom hogy sokan szeretik, de aki meg az Airbust szereti annak van a wilco és ennyi.
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
http://goo.gl/gd6Zi5
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
Elõször is köszönöm a tanácsot, meg ha nem is nekem szólt egyenest.A nyuszika elõbb jött és hozott egy ssd-t. végre szabadon tudok játszani és nem akadozik a kép. Sajnos 2db raptort raidban megvert. Majd kezdek velük valamit. Mintha több lenne a megjelenített tárgy is, persze ez lehet hogy érzéki csalódás. Továbbra is van egy igen komoly gondom, tényleg szükség lenne a segítségetekre. Másfél éves gyakorlás után nem tudok tovább lépni a két motoros gépekre, mert a gyári Saltek Pro Flight Yoke szarv rendszere tökéletesen a kar rendszere egyáltalán nem mûködik rendesen. A kontrol panelon minden mozgást tökéletesen és lineárisan mutat, de a játékban (gyári vásárolt fs2004 és fsx)csak minimum és maximum értékek vannak. Tehát ha csak ezt használtam akkor maxon felszálltam és utána lezuhantam. A VC panelen is azt mutatja a gázkar, propeller állítás és keverék, hogy a legkisebb mozgatásra is vagy minimum, vagy maximumon állnak a karok. Kicserélni nem akarják, mert az ellenõrzéskor a kontrol panelen minden jó. Venni nem szeretnék újat mert a szarvval együtt adnák. Még jó hogy vettem egy Saltek Pro Flight Qadrant-ot és így tudok egymotorossal repülni. Most már tovább szeretnék lépni a nagyobb gépek felé. Nem segített a formatálás, wincsi csere, újra telepítés.
Sajnos ez meghaladja a képességeim (túl ronda és nagyon erõforrásigényes lett amit csináltam). Úgy gondolom, hogy sokat dobna az összképen, ha ez elkészülne és nagyon hálásak lennénk érte.
az 5-ös parkolóból ha elõrefelé elindulok, kb. 3-4 méter után van crash.
Viszont valószínûleg amiatt lehet, amit írtok is: a HUVFR kisrepterek.
Majd kigyomlálom, és újra megpróbálom.
Az õcsényi képek most csorognak felfelé, ha kész, küldöm a linket PM-ben.