MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CptSAB
#34429
Azt sajnálom, hogy Laci bácsi sceneryjéhez az a rengeteg kép, ami fel volt töltve az eredeti Laci bácsi féle textúrákkal és a GE Pro + Kalcsó Gyula textúrákkal elveszett.
L Viper
#34428
De jó látni megint az oldalad. Remélem marad is.
CptSAB
#34427
Pipishegy 2.1 tölthetõ. Péter dobott 2 patch-et is, így frissítve lett a scenery. Oldalamon, letöltés menü legalján a link. 😊
spyy55
#34426
Gázmaszkos gép hosszú lábú pilóták kisegítésére 😊 (nem hittem a szememnek)
__________________________________________
Néztem az iFly supportot: úgy néz ki, lemaradtam az SP2-rõl... Csak az SP2.1-et találom (SP2 off?). SP1-re fel lehet tolni egybõl SP2.1-et? (nem szeretném elbuherálni...)

Hypo
#34425
air donald duck

[HUN]FaTaL
#34424
lolmár mi ez a hányás 😄DDD

http://goo.gl/gd6Zi5

spyy55
#34423
Ezt NEM HISZEM EL!!! 😄DDDDDDD Afrikából, vagy Romániából? 😊

CptSAB
#34422
Most indúlt Nagyberkibõl Pécsre az EC-135-ös. Szeles idõt fogtak ki..
eyecandy
#34421
<#taps><#mf1><#integet2>

#34420
köszi, csodás alkotás
CptSAB
#34419
ott van a helyük 😊
L Viper
#34418
<#worship><#eljen>
Külön megtiszteltetés volt viszontlátnom a csomagban a screeneket.
#34417
<#taps>

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

CptSAB
#34416
v2-es Pipishegy tölthetõ:

Gyöngyös Pipishegy 2.0
#34415
Értem! Ez csak egy hozzá szólás volt! Mostanság nem áll szándékomban amúgy sem nagy géppel repülni!

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

[HUN]FaTaL
#34414
Vasfmc-t akkor már lehet használni project airbussal is, csak ott meg vc nincs. Meg transition a vasfmc navadtaban...

http://goo.gl/gd6Zi5

#34413
Mindegy! Hagyjuk!

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

m814
#34412
Csak azt nem nagyon értem, hogy minek.

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

#34411
Lehet félre értettél! Úgy értettem hogy azzal is lehet használni!

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

m814
#34410
A PSS-nek van sajátja!
PA airbus az ami ingyenes és nincs neki, ill. az Overland SMS féle fizetõs csodának sincs.

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

#34409
PSS + Vas FMC! igen

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

m814
#34408
PSS Vas FMC?

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

spyy55
#34407
Na ja. Sûrûsödik minden és egyre kevesebb a hely - ami több és több figyelmetlenséget von (majd) maga után, sztem... Nem ültem volna a Bombardierben 😊 egy jobb pofonnal az arcomon.

Gegi86
#34406
Pont most láttam nagyon durva, hát így kell gyorsan megfordítani egy gépet😊
jaszy76
#34405
Eztláttátok már?

#34404
Erre szoktam mondani, hogy kinek a pap és kinek a papné? Nekem tökéletesen megfelelt ( anno ) az overland gépek is! Nem egy csúcs modell na de.....! PSS? Erre meg csak annyi hogy vas_fmc!

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34403
Köszi! Nekem egy próbát mindenféle képen megér! megnézem van e nálam GE PRO lemez és tesztelem is 😄! Még1x köszi!

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

spmd
#34402
Sokan kérdezték már, hogy a Magyar tájat miként lehetne realisztikusabbá tenni, illetve, hogy ne üssön el annyira a VFR sceneryktõl. Az én megoldásom a következõ:
Varjú László Hungary Base Scenery-hez az alábbi textúrákat (scenery/world/texture) cserélem, felûlírva az eredetit:
- GE Pro textúrái közül a 010f2 kezdetû .agn és .bmp fájlokat átnevezem 005a2 kezdetûekre (ezek a "síksági" textek).
- GE Pro 011b2 és 027b2 kezdetûeket használom a "hegyi" textúráknak.
- GE Pro 128b2 kezdetûek a "mezõ" textúrák.
- Kalcsó Gyula textúra csomagjából pedig a hiway/rail/river/road kezdetûeket (ezek az utak, vasutak és folyók textjei).

Biztos létezik jobb megoldás is, de talán ez is segítség lesz valakinek.
#34401
megvan a probléma... elfelejtettem, hogy visszaállítottam full tank-ra és úgy akartam 220-al repülni 😄 kb 330-nál beáll egyenesbe 😄 köszi😊 nah ha azt mondod, hogy g/s jó akkor próbálgatom, valszeg, csak én vagyok a láma 😊 nem lenne rossz egy ifly szintû a320 😊

[HUN]FaTaL
#34400
Overland kaki, PSS meg szar a navadta 😞

Evot még nem próbáltam, majd kipróbálom 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

Gegi86
#34399
Hát nem tudom, hogy wilco evolution problémája lenne mert én tegnap megpróbáltam mindent, hogy olyan szögben álljon mint a tiéd de nekem csak alacsony sebességnél csinálta ezt, a trim-be nem is enged belenyúlni ha AP van mert egybõl lekapcsolja azt. Szerintem nálad van valami gebasz és nem a géppel. G/S tény hogy még mindig nem az igazi de jobb mint volt, én már azért pár leszállás végig csináltam de talán egy szer volt, hogy nemvolt jó G/S, ja és az autoland mindig szépen lettet nekem a pályára a repülõt és nem elé, mellé.
Összességében nem rossz wilco EVO, azt nem mondom hogy ennyi pénzt meg ér érte, de ha ez van ezt kell szeretni, mert személy szerint az airsimmert már eltemettem abból nem lesz semmi (de ne legyen igazam), csak az a bosszantó hogy Boeing 737-bõl annyi van hogy csak na, tudom hogy sokan szeretik, de aki meg az Airbust szereti annak van a wilco és ennyi.
#34398
Próbáld ki a Simmers Sky Airbust vagy a PSS és nézd meg hogy vannak e ilyen hibák!

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34397
természetesen sebesség rendben, flaps visszaállítva :S ezt a wilco evolution-t próbáltam ki, de csalódás... G/S-el is küzd, nem bírja elkapni normálisan, aztán túlságosan felhúzza 3-400 lábakkal aztán persze le az eleje gõzerõvel és végül valahol a pálya elõtt a földbe zuhan 😄 autoland-et hagyjuk... mondjuk én két iskolakört mentem csak vele, lehet az a probléma, hogy fmc nem volt teljesen beprogramozva. na de hát akkor sem kéne ilyet csinálnia...

Hypo
#34396
szakszo helyett jo a screenshot is😊 deadzone kicsi sensitivity meg maxon, esetleg fsuipc progi bar fizetos, de en csak azzal konfigolom a joyt

[HUN]FaTaL
#34395
Esetleg a gyárilag szar pitch és static_cg érték a config fájlban? Márh a Wilcoról van szó. 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

#34394
Esetleg valami súlyelosztási probléma? Felszállás után a flaps vissza állítottad?

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

w77d
#34393
sebességed rendben van? hány csomóval repkedsz?

#34392
sziasztok! miért megy így az a320-asom, elvileg egyenesen utazómagasságon??? kép ez valami trimm probléma? köszi!

#34391
Mindkét esetben a Simple vagy Advanced esetben a Sensitivity kb. 95%-on van mig a null zones 10%-on. Minden axis-ban. Tehát szinte ugyan az.Még egy érdekesség. Ha a nem rendesen mûködõ egységnél a trothe, prop, mixture karokat megmozdítom(alapból)bármennyire kicsit is, akkor rögtön a maxra ugrik, de visszafele mozgatás esetén meg áll a kb75%-on.
#34390
Bocs hogy nem szak szavakkal írom le de a két karrendszer sensitivét és deadZone beállításait néztem meg és tökéletesen egyezik legalábbis szerintem. Ezért nem értem , hogy mi a franc van vele. Tudok valamit elküldeni hogy meg tudd nézni? Nagyon köszönöm, hogy próbálsz segíteni.
Hypo
#34389
Contols nal mi van beallitva a kulonbozo axisokhoz?
Sensitivity? DeadZone?

#34388
Sziasztok!
Elõször is köszönöm a tanácsot, meg ha nem is nekem szólt egyenest.A nyuszika elõbb jött és hozott egy ssd-t. végre szabadon tudok játszani és nem akadozik a kép. Sajnos 2db raptort raidban megvert. Majd kezdek velük valamit. Mintha több lenne a megjelenített tárgy is, persze ez lehet hogy érzéki csalódás. Továbbra is van egy igen komoly gondom, tényleg szükség lenne a segítségetekre. Másfél éves gyakorlás után nem tudok tovább lépni a két motoros gépekre, mert a gyári Saltek Pro Flight Yoke szarv rendszere tökéletesen a kar rendszere egyáltalán nem mûködik rendesen. A kontrol panelon minden mozgást tökéletesen és lineárisan mutat, de a játékban (gyári vásárolt fs2004 és fsx)csak minimum és maximum értékek vannak. Tehát ha csak ezt használtam akkor maxon felszálltam és utána lezuhantam. A VC panelen is azt mutatja a gázkar, propeller állítás és keverék, hogy a legkisebb mozgatásra is vagy minimum, vagy maximumon állnak a karok. Kicserélni nem akarják, mert az ellenõrzéskor a kontrol panelen minden jó. Venni nem szeretnék újat mert a szarvval együtt adnák. Még jó hogy vettem egy Saltek Pro Flight Qadrant-ot és így tudok egymotorossal repülni. Most már tovább szeretnék lépni a nagyobb gépek felé. Nem segített a formatálás, wincsi csere, újra telepítés.
Hypo
#34387
sorry😊

[HUN]FaTaL
#34386
Megelõztél 😄

http://goo.gl/gd6Zi5

spyy55
#34385
Hmmm... fincsi 😊

Hypo
#34384
AES 2.11 Released

Hypo
#34383

spmd
#34382
Az ügyben kérném a segítségetek, hogy aki járatos az élpületek modellezésében, az megcsinálná a sástói kilátót a Pipisi VFR scenery-hez?
Sajnos ez meghaladja a képességeim (túl ronda és nagyon erõforrásigényes lett amit csináltam). Úgy gondolom, hogy sokat dobna az összképen, ha ez elkészülne és nagyon hálásak lennénk érte.
#34381
Hali,
az 5-ös parkolóból ha elõrefelé elindulok, kb. 3-4 méter után van crash.
Viszont valószínûleg amiatt lehet, amit írtok is: a HUVFR kisrepterek.
Majd kigyomlálom, és újra megpróbálom.
Az õcsényi képek most csorognak felfelé, ha kész, küldöm a linket PM-ben.
Hypo
#34380
pedig már gép is utvonal is barát is minden megvolt,.......naaaaa