MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#34629
A Mai unalom ellen:



PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34628
FaceTrackNoIR ezt próbálta már valaki?

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34627
F1 hez ez is jó lesz nekik 😄

Hont
#34626
Tokozásra ugyan az!
CSak az a különbség, hogy nincs szemmel látható fénye!
Erre azért van szükség, mert a hagyományos fényt emitáló dióda fényét nem bírod olyan könnyen ki szûrni a természetes zavaró fényektõl!
(felkapcsolja valaki a szobába a mennyezet lámpát és neki repülsz a küszöbnek...)
A kialakítás tökéletes!
Amivel én kínlódok, az kicsit másabb. Bár szerintem a célnak ez sokkal inkább megfelel amit LViper csinált!
#34625
és az a dióda ugyanaz mint ez a lámpa led? tehát az világít?
És mia véleményed a kialakításról? sztem baromi komoly, csak nehezebb hajlítgatni mint amit te csináltál a drótost 😄

#34624
de hülye vagyok 😄 most már rájöttem hogy ez a cucc annyiról szól hogy világítsanak a ledek, a lényeg hogy az alakja legyen más, szóvla a kis leden a 2 eres drót egyik vége kábelen át az elem +os a másik a -os végéhez kapcsolódjon.

Hont
#34623
Tök egyszerû!
Anódot az anóddal, katódot a katóddal kötöd össze!
Használj infra széles spektrumú diódát, mert a sima LED zavaró a szemnek!
A kamerákból Microsof jó!
Genius nem kompatibilis!
#34622
Van két koliszobatársam, akik forma1-eznek és nekik csinálnék... 😄

#34621
Szia nézegettem a képeket egyértelmû hogy a legtöbb dolog hogy épül össze viszont a kábeleknél hogy mi mihez megy az nem igazán, viszont sztem itt sok emberkének lenne ilyenre szüksége ugyhogy akár sztem fizetnének is érte, ha megcsinálnád nekik 😄 (csak egy ötlet), viszont azt akartam kérni hogy esetleg el tudnád vhogy magyarázni az összerakását részletesebben? Akár úgy hogy képen nyilakkal, magyarázattal, elõre is köszi

Üdv Illés Laci

#34620
Ez tökállat lett.frankó!

L Viper
#34619
Létezik ilyen verzió is, ez az arcot érzékeli, de én nem próbáltam.(Mert a freetrack nekem nagyon bevált.)
Jól konfigurálható, rengeteg finomhangolási lehetõséggel.

Megjegyzés az elõzõ hsz-hez:
Az FS2004-hez a freetrack 2.2-es progi a jó, mert csak az támogatja a 6DOF-ot. Egyébként FSX-el is jól szuperál.
L Viper
#34618
Én most ezt használom, csak azóta egy kisebb csipesszel. Könnyû kis valami: 31 gramm.
A hsz alján van egy tesztvideó, milyen mûködés közben. VFR repkedéshez és harci szimekhez is nagyon jó.
#34617
Valahogy elég volt egy fényvisszaverõ is.Ha meg nem akkor majd szétszedek egy kiszuperált ledes lámpát.aztán majd meglátjuk.

#34616
okés köszi meglesem.

Gegi86
#34615
De ehhez a free track-hez kell csinálni érzékelõket is ha jól láttam, de én nem vagyok egy mûszaki zseni egyáltalán hogy álljak neki ilyet csinálni?
polluxware
#34614
#34613
Szevasztok!
Nem tudja valaki annak az oldalnak a címét amelyik ezaz arckövetõ program.Tudjátok mikor ugy mozog a kamera mint a fejed.Nem a trackIr az bazidrága,hanem ilyen fejrerakhatós kinyomtatható van az oldalon.Tudja valaki a címet?

polluxware
#34612
sky day/dawn/dark fájlok is meghatározzák ám a kinézetet... ha van rex fs9ed azzal lehet variálni melyik passzol a legjobban hogy az átmenet ne legyen olyan harsány

m814
#34611
60 mérföld a sight dist. és a cloud draw dist. is.
Annál messzebb úgysem igen látni akár milyen tiszta az idõ.

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

CptSAB
#34610
Ma van a Föld Napja! 😊
#34609
mármint az a 3000 nálam ami nálad 6000 és ha felraknám 6000re rossz lenne

#34608
tudod mi a baj? hogy ha 3000 fölé állítom akkor a horizont hofehér lesz, mármint a föld része és ott a kék éggel találkozik elég szar, szoval nekem valahogy nem veszi be a 600et. Neked fs9.cfgben milyen max vis van állítva?

#34607
jaja reget

[HUN]FaTaL
#34606
Szerintem a regisztrációt akarta törölni. Ha a beállításokat akkor az fsuipc.ini-t kell.

http://goo.gl/gd6Zi5

m814
#34605
Szia!
Tessék,nálam ez van:

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

[HUN]FaTaL
#34604
Letörlöd a modulesból az fsuipc.keyt.

http://goo.gl/gd6Zi5

#34603
beregelt fsuipc-t hogy lehet ujra telepíteni hogy regelés elõtti állapotba kerüljön?

Hypo
#34602
<#worship><#worship>

Hont
#34601
Nagyon brutál!
Várjuk!!!😉
#34600
köszike
g0a
#34599
<#wow1><#wow1><#wow1><#taps><#taps>

gfarkas
#34598
Megvan az semmi perc alatt,akár a saját uninstalljával is. Szerintem egyszerûbb azt a pár SCS-s mappát törölni, aztán egy Dr.gauge és már mehet is. Én tegnap este berepültem,nagyon jó lett.

CptSAB
#34597
Remek! Köszi Gyõzõ a linket! Este jó lesz beizzítani a kistuskót! Igaz, Dani írja le kell szedni elõzõ verzijót. 😊
#34596
ez a média!

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

CptSAB
#34595
Nem semmi a magyar újságírás. Hír😞rövidítve) Braziliában lezuhant egy Seneca típusu kisméretû utasszállító. 7-en meghaltak, 8-an túlélték. Mázlisták.. gondolom elsõre, de bevillan.. a Piper Seneca az egyetlen melyet a Seneca néven ismerek. Arra nem fér fel 15 ember.. csak 6-7 ha mégis, nesze egy indok miért is zuhanhatott le felszállás után. Elolvasom a hírt külföldi oldalon is, ahol emígyen írnak a fedélzeten tartózkodó mind a nyolc személy életét vesztette..
#34594

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

[HUN]FaTaL
#34593
<#eljen><#eljen><#eljen>

http://goo.gl/gd6Zi5

spmd
#34592
Nagyon szép lesz, már alig várom. Nem semmi munka lehet benne.
m814
#34591
Tessék csak kicsit kombinálni a feliratot....<#kacsint>

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

#34590
mikor jön ki az lhdc

gfarkas
#34589
Old timer kedvelõk !

Dani feltette a legújabb Tu-134hun csomagot, letölthetõ :

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9177019&la=109563288

5388-asban.
Kellemes ünnepeket minden fórumlátogató olvtársnak.

m814
#34588

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

#34587
Sziasztok! Nem tudjátok 2004-hez létezik olyan Góbé modell amiben van VC?

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34586
<#eljen>

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

Hypo
#34585
hat kerem valamiert kell dolgozni a hideg teli esteken....en a repulesert mas a sorert

#34584
Na igen aki megteheti! Majd valamikor én is de most reggel 7-ig meló 😄

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

Hypo
#34583
😊) en is mar uncsizom, szoval lassan irany Budaors aztan a dunakanyar😊

#34582
Látod Sanya mit nem hoz ki az emberbõl a munkahelye? 😄

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

Hont
#34581
Nagyon frankó!
#34580
Akkor Jó! <#nevetes1> A másiknál nem tudom mi volt a gond! <#falbav><#falbav>

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!