MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#34679
<#worship>
m814
#34678

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

#34677
Köszönöm.

W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.

#34676

Intel Core 2Duo E5800 3.20GHz 4GB DDR2 RAM NVIDIA GeForce GTS450 2048MB

#34675
Hello!
Keresek Malév festést Wilco Publishing - 737-300 Pilot in Command.

W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.

#34674
Majd ha lesz egy kis idõm kísérletezek vele mert tetszik! Érdekes kis program csak be kell lõni!

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34673
fehér részen kattintasz egyet, és beveszi😊

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

L Viper
#34672
A csuszkakat nalam is le kellett venni, foleg az "oldalazast".
Egy jo profilt elkesziteni tobb ido, de megeri "tokolni" vele es utana elmenteni, hogy mindig elerheto legyen.
Aztan lehet varialni meg a "dead zone" beallitasokkal is, de ezt mar mindenki a kamera tavolsag, meret stb. fuggvenyeben kell, hogy beloje.
#34671
Köszi Balázs!

Délig fel sem kelek a géptõl!!!!!! Akkor is csak enni.
#34670
Csao

win7 és talán Vista alatt is ezt csinálja az FS, hogyha a megfelelõ mappát kiválasztottad, rányomod az OK-t, és vagy visszább mész egy mappával, vagy pedig alatta a fehér részen kattintasz egyet, és beveszi😊

Üdv,
Balázs

Intel Core 2Duo E5800 3.20GHz 4GB DDR2 RAM NVIDIA GeForce GTS450 2048MB

#34669
Köszi, az szuper lenne! 😊

Intel Core 2Duo E5800 3.20GHz 4GB DDR2 RAM NVIDIA GeForce GTS450 2048MB

#34668
Szépjóreggelt mindenkinek!

Ha valaki tundna egy érdekes dologban segíteni ebben az ünnepi napokban azt nagyon megkoszonném. Gondolva egy nagyot Win 7/64bit-re telepítettem az alábbi tiszta Fs2004 és Budapest 2007 sceneryt. Fel is települ az aerosoft mappába, de a játékban nem jelenik sem a reptér sem a city. Persze tudom, hogy a settings lib-be hozzá kell adni amit rengetegszer meg tettem, de itt jön a probléma. Az Add aera gomb után megjelenik az fs mappa. Itt kiválasztom az Aerosoft-ot, ekkor megjelenik a Budapest 2007. Ha erre csak egyt kattintok semmi nem történik. Ha kettöt, akkor megjelenik 2 mappa city és a reptér. Bármelyikre kattintok egyett akkor az oké gomb megnyomása után kibontja a mappát és megjelenik a textura és a scenery mappa. Ha ezek bármelyikére kattintok, akkor ugyan a Directoryba megjelenik a az útvonal, de oké után üreset mutat és már csak a mégsem jöhet. Tehát semmilyen kiegészítõt nem tudok a régi bevált módszerrel hozzáadni. XP/32 bitnél ez nem volt gond. Szeretnék az ünepek alatt játszani de így csak az alap fs és default megy.
#34667
Leteszteltem 2db is! Egy alap ami a laptopomban van + a telóm camja! Megy mind2! Csak nem értem miért ilyen érzékeny!

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34666
sima kamera kell hozzá?

[HUN]FaTaL
#34665
<#eljen> 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

#34664
Na majd ha reggel haza megyek érdeklõdöm! Ilyenkor milyen jól a ferihegyi munkás múltam ( 3év )! Sok ismerõsöm van kint! 😄

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

[HUN]FaTaL
#34663
A probléma az hogy egyet sem találtam, ahol végig meglenne minden, vagy ugyanaz a személy mondaná. Ezért lenne jó ha valaki felvenne egy teljes repülést az összes hanggal. 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

#34662
Youtube van egy pár! Onnan nem lenne jó lementeni mp3 és utána átkonv... és go FS?

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34661
Na Sikerült! Nem kell hozzá regisztrál fsupc! Jó érzékeny tényleg 😄
Szemüvegben nem ajánlatos használni :d

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

[HUN]FaTaL
#34660
Valaki nem utazik mostanság wizz airrel? Nincs kedve felvenni a cabin hangokat, hogy be lehessen tenni FSPbe?😊

http://goo.gl/gd6Zi5

CptSAB
#34659
Micsoda képet leltem a neten..

#34658
Na sikerült elindítani de viszont nem csinál semmit! Látja az fs-t de semmi hogy kell ezt beállítani?

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34657
ahha frankóóóóó!

L Viper
#34656
#34655
jah ezt meg sehol nem találom állandóan vmi scannert akar nekem telepíteni.TIRViews.dll

#34654
nahallod ezt nem is néztem hogy a freetrackban mm-re le van irva hogy vannak a ledek.Nah ha majd lesz idõ sztem szerkesztek egyet.nem olyan nehéz ez!A tied frankó köszi a tippet!!

L Viper
#34653
A freetrack progiban található méretektõl én eltértem. Kisebbet csináltam:
Kockás füzet lapjára jó a pontokat lerajzolni, a tervezettet és oda hajlítgatni.
Az enyém:
28
48
67
72


#34652
az a lényeg egyedül a többit én is megtom csinálni.

#34651
okés csak a méretek hogy a 3led milyen messze van egymástól?vagy hasraütés?

L Viper
#34650
Bevallom én lusta voltam utána menni a dolgoknak, így az otthon fellelhetõ kacatokból raktam össze. :-)
#34649
Amit csináltál LED-ek milyen messze vannak egymástól?vagy az mindegy?honnan vetted a méreteket?

L Viper
#34648
Még egy tipp: a ledeket én nagyon kis szemcsés polírpapírral (vízpapír) lemattítottam. ezzel egyenletes fénye lett és oldalról is jól látja a kamera. Fõleg világosban elõnyös így.
#34647
Hát nemtom van e.Bár lehet megprobálok egy olyan izét szerkeszteni mint L VIPER.nemsok csak szét kell huzni a ledeket és kész.

L Viper
#34646
Nos mivel ez egy bicajlámpa, ellenállás nélküli fajta, párhuzamos kapcsolással, szétszedés után csak arra kell figyelni, hogy polaritás helyesen kösd be. A vezeték egyik szála csíkkal jelölt, ezért ha a ledeknél figyelsz, nem lesz gond.
Nappali fénynél is használható, mert szépen le lehet venni a háttérfényt a kamera progiban, vagy a freetrack programban egyaránt. A képernyõbe nem világít be számottevõen, de az infraledes persze a legjobb.

Nekem egy Genius i-Look 317-es Webkamerám van, mindenféle trükközés nélkül hibátlanul mûködik.
Majd teszek fel egy másik videót is FS2004-el milyen. Ja még egy dolog: Kell a TIRViews.dll is a netrõl a Freetrack programba bemásolva.
#34645
Na megnéztem! Sajnos ugyan úgy hiba! Valószínû hogy ez az ipp csak 32 bithez van
Vajon van 64bites kiadás is?

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34644
Akkor íme:

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34643
Megkel szokni! Nem Eurocopter! 😊

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34642
csak nagyon nehéz letenni, csak elõre halada megy, lebegve egybõl elmegy vmerre, állati nehéz

#34641
Nincs mit! 10perc és rakok fel képet a For Life KA26 gépérõl is! Most lett kész!

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34640
mûködik a heli 😉 thx

#34639
Majd ha megnéztem szólok de viszont ajánlom a 64bitet 😊

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34638
nemmondod.most akarom föltenni a 64bitest.

#34637
Bár lehet hogy nekem azért nem megy mert az IPPM ami a letöltött az 32bit nekem meg 64 bit van fent

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34636
Köszi! Mindjárt kipróbálom így!

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34635
Win7 32 bit.Nekem is kiirt valami dll hibaát amit letöltöttél tömöritett fájlt,abban van egy IPP534 könyvtár.ami abban van azt is föl kell tenni meg a vcredist-et is.utána csak bemásolod az update-t a telepített könyvtárba és megy is.Nekem igy sikerült.

#34634
Akkor nekem lehet ez a baj vagy nem tudom! Mikor inditanám alapban azt írja no DLL IPPm Libary Error! Neked milyen OP van fent?

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34633
Én próbáltam épp most,nem kell se sapka se led semmi,cask marha érzékeny.Picit mozdítod a fejed nagyot mozdul a kamera.Valahogy finomítani kell csak azt nemtom hogy kell még.De frankó mûködik jol,és regisztrált FSUIPC kell hozzá!

#34632
Készül a KA 26 is!

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34631
Sehonnan! De ha gondolod nagyon szívesen elküldöm a festést

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34630
ezt a vöröskeresztes helikoptert honnan lehet letölteni?