MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

m814
#34729
Köszönjük.
Igen,hamarosan jön X-re is.

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

zsoltfireman
#34728
Gyönyörû lett!
Nagyon köszönöm!
FSX-re készül?
Üdv!

L Viper
#34727
😄
Akartam még kicsit szerkeszteni a videót, feliratozni, stb, de hol van nekem erre idõm 😊
#34726
ugy értettem hogy a face track akadozik, ledes trackert még nem próbáltam

#34725
milyen ledre gondolsz?

#34724
ugye 😊
Tudod mi a kemény?😄 hogy sztem sehol sem találnék olyan tuti egybeöntött kupakot, ma már üregeset gyártanak igy nem lenne tartása a szívószálnak, de valahogy fával meg lehet oldani ha nincs más, igaz a mûanyag jobban megvéd, a 3 volt-tól XD
Ha valaki talál ugyanolyan kupakot, megveszem 😄

Hypo
#34723
Like-oltam😊 de neha nezz elore is😊

#34722
😄

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

L Viper
#34721
A #34717-ment volna 😄 a válasz.
L Viper
#34720
Csináltam egy FS9 tesztvidit.
Simán a Fraps-el vettem fel, (nem FS recorder után). Egy hangyányit gépzabálóbb így készíteni a felvételt, de még így is bõven használható.

Pipishegy tesztrepülés.

De jó ez a Scenery, ezúton is sok köszönet a készítõknek!
polluxware
#34719
te figyumán.. a ledet hova dugtad te?

Hypo
#34718
en megmmint egy burzsuj felrakom a trackir-t😊))

#34717
én a héten össze rakom a viper féle techinkát! Nagyon jó kis cumó 😄

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34716
ez komoly kamerát kíván 😄 olcsóbb hulladékból ledes motyót csinálni

Hypo
#34715
ne asits😊))

#34714
ez a facetrack noir nem jó, ásítok , vagy kidugom a nyelvem, felhúzom az orrom, akkor hátra néz, közelít, elnéz oldarra, nem az igazi, valami nagyon fullos webcam kell hozzá, ami nanométerre pontosan leköveti az arcvonalaidat és 100 fps-sel tolja a képeket. Sima ledes head trackernél van olyan hogy közelebb hajolásnál (zoom) akadozik? és húzza az fps-t? Mert ez igen

Hypo
#34713
esetleg fogd meg az fs9.cfg-t nevezd at mondjuk fs9.cfg.old es nezd meg van e valtozas

#34712
Win7 X64, aero ki van kapcsolva, amióta az eszemet tudom😊. Kompatibilitást próbáltam, vizuális javításokat kikapcsoltam. De sajnos nem javult meg. Az ikonra való kattintás után dolgozik kb. 3-4 mp a háttérben, majd 8-10 mp-ig semmi történés, a folyamat "beragad" 5-6 mb memóriahasználattal, majd egyszer csak egy fekete villanás és megjelenik a fõmenü. Kezdek tanácstalan lenni.
Hypo
#34711
w7? aero off? sot compatibilty modban is az osszes vizualis javitas off, hatha. Nalam peldaul az alt tab ra a menu erdekeseket csinalt pl a kneeboard cseszett megjelnni pedig aktiv volt a window, aztan ezeket kikapcsoltam es mindjart mas.

#34710
Ööö... nem találtam ilyen menüpontot a settings/general alatt.
Viszont nézegettem kicsit részletesebben a jelenséget;
ikonra dupla katt, nem látni semmit kb. 10 másodpercig (feladatkezelõben elindult az fs9 nevû folyamat, ezen tíz másodperc alatt konstans 5285 kb memóriahasználattal). Majd hirtelen egy pillanatra bevillan a splash screen és jön a fõmenü.
Szerintetek miért csinálja ezt?
Hont
#34709
Nézegettem a térképet!
Azért nem semmi...Valakit meg fognak most dicsérni...
A kényszer leszálló sáv a 31R mellett az irányított becsapódásoknak lett kitalálva?<#ijedt>
Volt már használatban?
#34708
settings/general show opening screen?
még nem próbáltam, de gondolom a splasht csinálja
spyy55
#34707
#34706
Azzal nincs gond, a fájl megvan.
gfarkas
#34705
Az FS fõkönyvtárban keresd meg az UIRES mappát, abban kell lenni egy dlgsplash.bmp nevû képnek.Elõfordulhat hogy véletlenül törölted vagy valami felülírta.Az AVSIM-rõl, SimFlight-ról stb. egyébként lehet letölteni ilyen képeket és a Readme szerint telepíteni.(át kell nevezni az UIRES-ben és kész)

#34704
Sziasztok!
Egy kisebb problémával fordulok hozzátok. Egy jó ideje nem használtam az fs-t, legutóbb mikor elindítottam, nem jelent meg a splash screen. Valakinek volt már hasonló? Több gond nincs az fs-sel, csak kissé zavaró, hogy indítás után nem tudom, hogy elindult vagy nem.
Hogyan lehetne megoldani, hogy ismételten látszódjon a splash screen induláskor?
Elõre is köszönöm a segítséget!
Hont
#34703
Nagyon szépen köszönjük!!!
Igazi remek mû!
Mostantól fogva biztos sokat járok LHDC!
Nagyon tetszik!
[HUN]FaTaL
#34702
Elsõ körben a generátort is átkapcsoltad?

Második körben pedig a gépet megkéne venni és rátelepíteni az sp2-t, mert a törés miatt csinál furcsaságokat 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

#34701
Sziasztok!

Aki ért az iFly 737 NG-hez, attól kérdezném, hogy vajon miért nem mûködik felszállás után az AP? Minden be van állítva, útvonal, SID, tömeg, hõmérséklet, szóval minden adat és hiába nyomkodom a panelen meg a z-vel, nem mûködik. Miért? V1.01 van de a V1.02 Patch 2 nevûvel sem mûködik. Mondjuk a Patch 2-vel csinált fura dolgokat, ezért azt nem is erõltetem. Pl. föld közelben lenyomta minden ok nélkül a gép orrát, pedig semmit nem csináltam, csak leszálltam volna. De persze akkor se volt AP.
És friss telepítéssel is próbáltam, úgyse mûködik.

Valaki esetleg tud rá magyarázatot adni? Elõre is köszönöm!
#34700
Szia! Nem írt át semmit! Mikor felraktam akkor hibával indult el! Aztán a progit betársítottam Xp SP2 -be és megy rendesen most már!

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34699
Elõszõr is felesleges aggódnod, hiszen a scenery sorrendet bármikor utólag változtathatod. A repterek egyenrangúak, sorrendjük közömbös.

Coolermaster RC-922M-KKN1-GP HAF,CORSAIR CX600W , GIGABYTE GA-P55A-UD3, INTEL Core i7-870(OC), Cooler Master Hyper 212 Plus, KINGSTON HyperX CL9 blue 1600Mhz 4x2Gb (OC), GIGABYTE GTX460SE 1GB

[HUN]FaTaL
#34698
A system32 egy mappa így bajosan tudná átírni. Maximum ír bele, mivel ott vannak tárolva a driverek és egyéb dllek.

http://goo.gl/gd6Zi5

#34697
BPA102-nek: Ez az Ipp akármi a track No IR telepítõjében ez valami system 32-t ír át? Mert kipróbálásból apám laptopján akartam telepíteni de le vannak védve a windows fájlok és hibaüzenetet irt ki hogy rendszergazda jogokkal van védve a system 32....stb nem is a hibaüzenet a lényeg hanem hogyha az én gépemen akarom telepíteni akkor nem ír át semmi cuccot a gépemen? pl a system 32-t?

#34696
Sziasztok!
Nagyon szép lett az LHDC. Ha van még józan reptárs és hajlandó az ünnepekrevaló tekintettel segíteni, akkor most szintén szökség lenne rá. Végre a segítségettekkel Win7/64-en 25fsp-vel tudok menni.Korábban 13-22 volt. Ezeket a gyönyörû Magyar reptereket látva továbra is szeretnék itt repkedni. korábban valamit elronthattam, mert a táj nem volt olyan mint közöltétek és némely reptern a kifutón fák jelentek meg. Most a teljesen új telepítést nem szeretném elrontani és ezért kérnék segítséget abban, hogy mit és milyen sorrendben telepítsek.(csak magyarország) A budapest mega airportot megvettem. Korábban a gyönyörû repterek miatt 4-et használtam rendszeresen: LHPP, LHTA, LHSM, LHBP. Most csatlakozik az LHDC. Köszönöm.
spmd
#34695
Nagyon szuper, köszönjük. Az M43-as személy nagyon ötletes és hangulatos 😊
[HUN]FaTaL
#34694
A szokásos minõségi munka, nagyon jó 😊 <#eljen>

Köszönjük 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

m814
#34693
Fölmerült valami önkéntes Paypal gondolat.De több macerával járna mint haszonnal.Így kénytelenek vagytok ingyen elfogadni a munkáinkat.<#vigyor3>

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

m814
#34692
Jut is eszembe....egy csúnya mozdulatlan kép virít a fõoldalon<#kacsint>

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

#34691
Nagyon tetszik ez a munkátok is. Az animáció (lásd MÁV forgalom) egyszerûen fenomenális.

Van-e lehetõség az LH Simulations támogatására?
<#taps> <#worship>
Hypo
#34690
😊 Semmi gond, csak gondoltam nem árt egy kicsit reszletesebb info, kepek esetleg, illetve a chart. De egy manual update siman kijohet kulon letoltesben😊

m814
#34689
A reptérrõl van azért némi infó, viszont a Chart az valóban csúnyán kimaradt........<#fejvakaras>

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

Hypo
#34688
Nagyon szép gratula, egy apró megjegyzés, remélem a kõzápor majd nem hullik a fejemre miatta. Szóval a manual lehetne egy picit tobb, már nem nekünk hanem esetleg külföldieknek, kicsit több infó a reptérõl chart stb, de ez semmit nem von le a scenery szépségébõl.

CSAK IGY TOVÁBB

m814
#34687
LHBP Peti "birodalma",mi ezt tiszteletben tartjuk.
Ez a legkevesebb azért a rengeteg segítségért, amit a kezdeti idõkben tõle kaptunk.

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

exTrem
#34686
Ez egy nagyon is méltányolandó ötlet lenne szerintem. Ha Petinek lesz ideje majd bekukkantani erre, akkor szerintem mindenféleképpen megérne egy próbát összeállni az LH team-mel és alkotni egy óriásit 😊

#34685
Nagyon szép munka!
Nekem is az jutott eszembe, hogy profi munka jó lenne ha az új ferihegy is ilyen részletesen lenne megcsinálva. Tényleg élmény most már lhdc-re repülni.
köszi
gfarkas
#34684
Csatlakozom az elõttem írókhoz. :-)

#34683
Gratulálok a hatalmas csapatnak, elképesztõ mennyire profi, precíz(mint már Tõletek megszokhattuk😊 ) Simán felveszi a versenyt az aerosoft, flytampa scenerykkel, és ingyen... max.respect nektek 😊

Üdv,
Balázs

Intel Core 2Duo E5800 3.20GHz 4GB DDR2 RAM NVIDIA GeForce GTS450 2048MB

exTrem
#34682
Gratulálok a minõségi munkáért! 😊 Hasonlóan szép munkákat még 😊

L Viper
#34681
Kimagasló minõség <#taps>
#34680
respect!