MS Flight Simulator 2004
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Igen,hamarosan jön X-re is.
LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations
Tudod mi a kemény?😄 hogy sztem sehol sem találnék olyan tuti egybeöntött kupakot, ma már üregeset gyártanak igy nem lenne tartása a szívószálnak, de valahogy fával meg lehet oldani ha nincs más, igaz a mûanyag jobban megvéd, a 3 volt-tól XD
Ha valaki talál ugyanolyan kupakot, megveszem 😄
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
Simán a Fraps-el vettem fel, (nem FS recorder után). Egy hangyányit gépzabálóbb így készíteni a felvételt, de még így is bõven használható.
Pipishegy tesztrepülés.
De jó ez a Scenery, ezúton is sok köszönet a készítõknek!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
Viszont nézegettem kicsit részletesebben a jelenséget;
ikonra dupla katt, nem látni semmit kb. 10 másodpercig (feladatkezelõben elindult az fs9 nevû folyamat, ezen tíz másodperc alatt konstans 5285 kb memóriahasználattal). Majd hirtelen egy pillanatra bevillan a splash screen és jön a fõmenü.
Szerintetek miért csinálja ezt?
Azért nem semmi...Valakit meg fognak most dicsérni...
A kényszer leszálló sáv a 31R mellett az irányított becsapódásoknak lett kitalálva?<#ijedt>#ijedt>
Volt már használatban?
még nem próbáltam, de gondolom a splasht csinálja
Egy kisebb problémával fordulok hozzátok. Egy jó ideje nem használtam az fs-t, legutóbb mikor elindítottam, nem jelent meg a splash screen. Valakinek volt már hasonló? Több gond nincs az fs-sel, csak kissé zavaró, hogy indítás után nem tudom, hogy elindult vagy nem.
Hogyan lehetne megoldani, hogy ismételten látszódjon a splash screen induláskor?
Elõre is köszönöm a segítséget!
Igazi remek mû!
Mostantól fogva biztos sokat járok LHDC!
Nagyon tetszik!
Második körben pedig a gépet megkéne venni és rátelepíteni az sp2-t, mert a törés miatt csinál furcsaságokat 😊
http://goo.gl/gd6Zi5
Aki ért az iFly 737 NG-hez, attól kérdezném, hogy vajon miért nem mûködik felszállás után az AP? Minden be van állítva, útvonal, SID, tömeg, hõmérséklet, szóval minden adat és hiába nyomkodom a panelen meg a z-vel, nem mûködik. Miért? V1.01 van de a V1.02 Patch 2 nevûvel sem mûködik. Mondjuk a Patch 2-vel csinált fura dolgokat, ezért azt nem is erõltetem. Pl. föld közelben lenyomta minden ok nélkül a gép orrát, pedig semmit nem csináltam, csak leszálltam volna. De persze akkor se volt AP.
És friss telepítéssel is próbáltam, úgyse mûködik.
Valaki esetleg tud rá magyarázatot adni? Elõre is köszönöm!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
Coolermaster RC-922M-KKN1-GP HAF,CORSAIR CX600W , GIGABYTE GA-P55A-UD3, INTEL Core i7-870(OC), Cooler Master Hyper 212 Plus, KINGSTON HyperX CL9 blue 1600Mhz 4x2Gb (OC), GIGABYTE GTX460SE 1GB
http://goo.gl/gd6Zi5
Nagyon szép lett az LHDC. Ha van még józan reptárs és hajlandó az ünnepekrevaló tekintettel segíteni, akkor most szintén szökség lenne rá. Végre a segítségettekkel Win7/64-en 25fsp-vel tudok menni.Korábban 13-22 volt. Ezeket a gyönyörû Magyar reptereket látva továbra is szeretnék itt repkedni. korábban valamit elronthattam, mert a táj nem volt olyan mint közöltétek és némely reptern a kifutón fák jelentek meg. Most a teljesen új telepítést nem szeretném elrontani és ezért kérnék segítséget abban, hogy mit és milyen sorrendben telepítsek.(csak magyarország) A budapest mega airportot megvettem. Korábban a gyönyörû repterek miatt 4-et használtam rendszeresen: LHPP, LHTA, LHSM, LHBP. Most csatlakozik az LHDC. Köszönöm.
LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations
LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations
Van-e lehetõség az LH Simulations támogatására?
<#taps>#taps> <#worship>#worship>
LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations
CSAK IGY TOVÁBB
Ez a legkevesebb azért a rengeteg segítségért, amit a kezdeti idõkben tõle kaptunk.
LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations
Nekem is az jutott eszembe, hogy profi munka jó lenne ha az új ferihegy is ilyen részletesen lenne megcsinálva. Tényleg élmény most már lhdc-re repülni.
köszi
Üdv,
Balázs
Intel Core 2Duo E5800 3.20GHz 4GB DDR2 RAM NVIDIA GeForce GTS450 2048MB