MS Flight Simulator 2004
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
hasznal egy kulon dll cumot a bloomhoz hdr hez plusz fdepth of field.
VISZONT repulni azt nem tud😊)) Se prop hasznalat, raadasul ilyen idoben ki9 az a hulye aki felszall😊)
De szep eye catching dolog. Amugy ez az uj ORBX scenery meglepo modon semmilyen fps zuhanast nem okoz, nekem van par toluk es nagyon szepen fut, nem veletlenul majd hogy nem csak orbx cuccok vannak nekem fsx alatt es vfr.
tessek upgradelni i7 2600K egy jo vga 8 giga ram es SSD es akkor szep lesz😊)
Intel Core 2Duo E5800 3.20GHz 4GB DDR2 RAM NVIDIA GeForce GTS450 2048MB
Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...
Nem gyütt levél teringettét.. 😞

Csak amit megfestek arról sok kép kell, hogy élethû legyen és én csak valóban létezõ-létezett gépekkel foglalkozom.Sajnos sokról már nem lelhetõ fel anyag, így a végletes és nem csúcstechnikás emlékezetemre vagyok kénytelen hagyatkozni.
Az AVSIM-en gyozo farkas-ra keress.
Na jóccakát mindenkinek !
Gyõzõ.. asszem körül kell néznem avsim-en, mert flightsim-re ezek szerint nem mindent tettél fel, kitudja mik vannak még ott elrejtve. 😄
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
Ehhez a csettegõhöz 4 féle festést találtam, oszt nekem ez tetszett a legjobban.
Lehet, hogy már rég csõdbe ment a cég. Egyébként még akkor festettem Füreden amikor ehhez a géphez még nem volt magyar pingálmány és csak úgy magamnak készült egy-két infúzió között.Aztán egyszer csak feltettem az AVSIM-re erõs felindulásból.
Üdv : Gyõzõ
szal maradt az egér
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations
nekem az fsx sokkal szabadabb, nézelõdhetek minden fele, egyszerûbb a kezelés meg én már azt szoktam meg
de még adok egy kis esélyt a 2004-nek még próbálgatom
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
a nézelõdés meg a numerikus billentyûzettel vagy cap gombbal a joystickodon
space-vel alaphelyzetbe állítod a nézetet
nem tudom hogy kell forgolódni közelíteni meg ilyesmik
fsx-ben csak megnyomtam a görgõt és ennyi
itt hogy kell?
leszedtem az active kamerát de nem tudom hogyan kell használni
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
http://www.flusinews.de/index.php/news/2-szene/126-freeware-wie-aus-dem-bilderbuch
LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations
http://goo.gl/gd6Zi5
az X-nél már készen lesz a HU landmarks pack épületeinek egy része is, így ezen a területen lecserélõdik a default.Aztán ha ez a csomag teljesen elkészül,no meg kiegészülünk lelkes önkéntes autogen pakolgatókkal, mehet a város többi része is.
LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

Bocs rossz helyre raktam be így talán jó