MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hypo
#34779
FSX topicban mar ki lett targyalva😊)

hasznal egy kulon dll cumot a bloomhoz hdr hez plusz fdepth of field.
VISZONT repulni azt nem tud😊)) Se prop hasznalat, raadasul ilyen idoben ki9 az a hulye aki felszall😊)

De szep eye catching dolog. Amugy ez az uj ORBX scenery meglepo modon semmilyen fps zuhanast nem okoz, nekem van par toluk es nagyon szepen fut, nem veletlenul majd hogy nem csak orbx cuccok vannak nekem fsx alatt es vfr.

tessek upgradelni i7 2600K egy jo vga 8 giga ram es SSD es akkor szep lesz😊)

#34778
tudom, hogy fsx optimalizálatlan, nincs gép amin elfut stbstb... de amikor ilyen videót látok, mindig elgondolkozom, hogy lehet le kéne cserélni a 2004-et 😊 ebben a videóban meg nem tudom milyen hardveren tolja a srác, de nem két filléres gépe van az biztos 😊


#34777
off
ahonnan leszipkáztuk a flying wild alaska-t, ott fent van ez 720p-ben hátha valakit érdekel
on
CptSAB
#34776
Nem tudom ma meg tegnap, mit vétettem, de csak a bu*zi Allianztól kaptam e-mailt. ******** a ******* mind a kettõt, az lesz a vége elõbb utóbb.
#34775
Nem. Ha ez annyira fontos, akkor marad az FSX 😊 megjegyzem egérrel, billentyûzettel nem lehet komolyan szimulátorozni...

Intel Core 2Duo E5800 3.20GHz 4GB DDR2 RAM NVIDIA GeForce GTS450 2048MB

gfarkas
#34774
Tomi ! A Citromra próbáltam újra küldeni.
Hali!

gfarkas
#34773
Hali !
Priviben újra küldtem.

Gyõzõ

gfarkas
#34772
GMAIL-on küldtem, most néztem, valami angol hibaüzenet katyvaszt találtam, biztos elcsesztem valamit.Két melléklet volt csatolva.

Clidey
#34771
Odabasz! <#eljen>

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

CptSAB
#34770
Nem hinném, hogy vissza vásárolják. Pedig legalább 1 ott lehetne. A HA-LAR (ex 923)sajnos Romániában katasztrófát szenvedett. A HA-LAS (ex 924) A Farnairtól Horvátországba került, majd visszavásárolták. 2005-tõl az ABC Air Hungary-nál teljesített szolgálatot.
Nem gyütt levél teringettét.. 😞
gfarkas
#34769
VIPMAIL-odat nézd meg légyszi.
A szívem szakad meg, ennek Szolnokon lenne a helye.

CptSAB
#34768
😊 Igen. Ír a könyv Tar Imre alezredesrõl (van fotó is), no meg hogy eredetileg a MÉM RSZ szineiben tündökölt. Ez a gép repülte a legtöbbet a 3 közül. 1607 óra 3200 felszállás alatt. Miután a Légierõ eladta (1996-ban törölték õket a Le. állományból). A Farnair-hoz kerültek a madarak. Így lett a 332-es HA-LAQ. 2006-ban megvette egy angol, de 2007 június 10 óta már nem repül. Lejárt a 10 éves üzemideje. Sibsonban pusztul.

gfarkas
#34767
A L-410-bõl a 332-essel volt szerencsém repkedni néhányszor Tar ales. elvtárs/úr gépparancsnok jóvoltából.Már nem emlékszem melyik évben repülték be a pápai repteret amikor megkapták a 410-eseket.Volt légiindítás, egy hajtómûves repülés, leszállás gyakorlás: örök élmények maradnak.

gfarkas
#34766
Nem sértõdtem meg, félre ne értsd !
Csak amit megfestek arról sok kép kell, hogy élethû legyen és én csak valóban létezõ-létezett gépekkel foglalkozom.Sajnos sokról már nem lelhetõ fel anyag, így a végletes és nem csúcstechnikás emlékezetemre vagyok kénytelen hagyatkozni.
Az AVSIM-en gyozo farkas-ra keress.
Na jóccakát mindenkinek !

CptSAB
#34765
Juppi.. találtam is. Gyõzõ Many THX a Let 410 festésekért. Olvasgatom Kenyeres Dénes könyvét, szegény 410-ek nem voltak sikeresek a Légierõnél. Viszont végre van paint hozzá.
CptSAB
#34764
Gyó van na.. Nincs is avval baj. 😊 Csak azért írtam, mert állandóan Balázs oldalán csüngök.. remélem kb. 1 1/2 hét múlva küldhetek neki pár tucat új képet a sok-sok kis kávédarálóról.
Gyõzõ.. asszem körül kell néznem avsim-en, mert flightsim-re ezek szerint nem mindent tettél fel, kitudja mik vannak még ott elrejtve. 😄
Hypo
#34763
<#eljen> én szeretem😊

#34762
Vegyél Joy-t!!!!!!!!!!!!

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

gfarkas
#34761
Tomi !
Ehhez a csettegõhöz 4 féle festést találtam, oszt nekem ez tetszett a legjobban.
Lehet, hogy már rég csõdbe ment a cég. Egyébként még akkor festettem Füreden amikor ehhez a géphez még nem volt magyar pingálmány és csak úgy magamnak készült egy-két infúzió között.Aztán egyszer csak feltettem az AVSIM-re erõs felindulásból.

Üdv : Gyõzõ

gabesz2222
#34760
köszönöm szóval akkor lehet egérrel manõverezni fs 2004-ben úgy mint fsx-ben vagy nem?

Hypo
#34759
Hát kérem😊) Ez van nekem, meg még három festés. De hát a Maestroktol már akartam is kérni pl a centroplanes 152-t😊

CptSAB
#34758
Pingálni kellene egy új pajintot hozzá, mert ahogy elnézem az SJS azóta ölég kis vijjámos lett 😄
spyy55
#34757
<#idiota> JAJ mik vannak itt???

#34751: ez a kép FENOMENÁLIS!!!

#34756
hát ha fs-sel akarsz játszani akkor vegyél joy-t

gabesz2222
#34755
nincs joystick-om és nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de én egyszerûen képtelen vagyok billentyûzettel manõverezni
szal maradt az egér

L Viper
#34754
Szép <#eljen>
#34753
egérrel? minek az?

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

m814
#34752
<#eljen>

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

Hypo
#34751
Fincsi, lassan forgatás remélem😊

gabesz2222
#34750
mind1 sztem én maradok az fsx-nél nekem ez a 2004 nem annyira jön be még ha addonokkal fel is lenne turbózva
nekem az fsx sokkal szabadabb, nézelõdhetek minden fele, egyszerûbb a kezelés meg én már azt szoktam meg
de még adok egy kis esélyt a 2004-nek még próbálgatom

gabesz2222
#34749
oké köci kérdésem hohy hogy tudom irányítani a gépet egérrel?

#34748
Szia! Ha az aktív kamera fent van ( nem demó ) aktiváld és a görgõvel tudsz zoom in/out és mozogni! Alaphelyzetben a joyal és (ó= zoom in / - = zoom out / Fel SHIFT+Enter // Le SHIFT backspace illetve a numpad

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34747
zoom az az "ó" és a "-"
a nézelõdés meg a numerikus billentyûzettel vagy cap gombbal a joystickodon
space-vel alaphelyzetbe állítod a nézetet

gabesz2222
#34746
sziasztok most szedtem le az fs2004-et (eddig fsx-eztem) de nagy gondom van a mozgással
nem tudom hogy kell forgolódni közelíteni meg ilyesmik
fsx-ben csak megnyomtam a görgõt és ennyi
itt hogy kell?
leszedtem az active kamerát de nem tudom hogyan kell használni

#34745
Szia! Ezért írtam én csak múltidõt 😊 mertén már nem!

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

chicco
#34744
szia
én Ace (még)

#34743
Én a wini -nél dolgoztam celebi 😄

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

chicco
#34742
bazz ezen én is dolgoztam.Persze nem a szárnyon hál istennek.

zsoltfireman
#34741
Egyszóval,gratulálok Debrecen-hez!
Sok fizetõs scenery elbújhatna!!!!

Hypo
#34740
Reklam sose art😊))
http://www.flusinews.de/index.php/news/2-szene/126-freeware-wie-aus-dem-bilderbuch

Hypo
#34739
<#eljen>

m814
#34738
Remélhetõleg nem kell rá sokat várni.Pontos idõpontot nem tudunk mondani.Viszont a nyáron szeretnénk még egy LHPP 1.1-et is 2004-re és végre X-re.

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

[HUN]FaTaL
#34737
Azt hiszem valamikor májusban esedékes, mintha valahol az lhsim fórumban ezt olvastam volna.

http://goo.gl/gd6Zi5

zsoltfireman
#34736
Ahhh...Ez nagyon jó hír!
Szabad érdeklõdni,hogy kb. mikorra tervezitek X-re a kiadást?
Üdv!

Hypo
#34735
andras field f..off😊)))

Gegi86
#34734
Bocs rossz helyre raktam be így talán jó
Gegi86
#34733
Ezt a debreceni reptér szélén találtam, gondolom képnek van üzenet 😊
[HUN]FaTaL
#34732
Köszönöm az infot. 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

m814
#34731
A teljes város egyenlõre az X-ben sem lesz benne.Viszont ha megnézed, egy elég szép nagy terület már megvan,így is. Ez benne lesz az X-ben is.Ez úgy készült hogy könnyedén kiegészíthetõ,kompatibilis a MAS-al és persze a készülõ MAS-X-el is az lesz.Csak ugye "üresen" elég ronda lenne.Remélhetõleg
az X-nél már készen lesz a HU landmarks pack épületeinek egy része is, így ezen a területen lecserélõdik a default.Aztán ha ez a csomag teljesen elkészül,no meg kiegészülünk lelkes önkéntes autogen pakolgatókkal, mehet a város többi része is.

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

[HUN]FaTaL
#34730
Egyébként a város photosceneryvel csak az FSX-es verzióban lesz benne, vagy késõbb megkapjuk FS9re is?😊

http://goo.gl/gd6Zi5