MS Flight Simulator 2004
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ez a valóságban nálam úgy szokott kinézni, hogy amint elszívódik a repcsi a földtõl, máris csukom vissza az ívelõt lassan-finoman, és mire benn van, addigra meg is jött a 140 és lehet felvenni az orrát. Így a küszöb felett már vissza is van minden szabályozva szépen és már legalább 50m-en vagyok. Szokták értékelni a szerelõk, ha nem bõgetjük a motort feleslegesen hosszú ideig. 😊
Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...
Itt mar tobbet kellett tekerni😊 meg hat a trimet is, de szupi tetszett es vegre elfertem😊)))
Most sikerult mennem egy C172Xp vel ott is tekertem huztam mindent😊 de legalabb volt aki mondja mit mikor merre😊
De ha emlkeim nem csalnak akkor nem rogvest lett visszahuzva!
2500 labon voltunk max szoval....de tervben van veve egy kis tipus proba, mar erdeklotem tokolon....akkor tobb infoval szolgalhatok. Clidey Maestro hatha tud tobbet.
a másik: decent-nél (mondjuk 3000-5000lábról) mennyire toltad vissza az rpm-et.. valamint magát az MP-t
tegnap este reppentem egy szürkületi utat a hegyek között ahol már erõsen fagypont alatt volt a hõmérséklet😉 8500lábra akartam felkúszni a felhõlap fölé de köbö 7700-nál összes mûszer befagyott majd elkezdett rángatni a motor (rpm ugrált, MP leesett)-> ergó befagyott a karbicsek.. egy völgybe sikerült carb heat-el besiklani majd újra életrekapott nagyon nehezen.. ettõl kezdve a folyó fölött evickélve sikerült csak eljutni PANT-ig CYXTbõl
nagyon tetszika a "lízinges" Katana-nám😉
Egy airbus vezérsíkja már elveszett egy ilyen falevél effektus keretében, az öreg nagyvas meg bírta becsülettel, az ekvipázsról nem beszélve.
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
apstR
Sziasztok! apstR: Sok minden nem használok FSX-hez mivel nála a VFR repülés van elõtérben! Ami fent van az GE és ultimate terrain X europe! Illetve pár gép és helikopter!
alien1313: Nem tudom honnan lehet leszedni avsim flightsim lehet hogy találsz! Mivel alert írta eme nemes segítséget így nekem ez nincs meg mert amikor én ezt találtam már nem élt a link!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
A forum elején megadott csomagokat honnan lehet letölteni jelenleg, mert a megadott linkek már nem léteznek?
más,
FSPassengert használ valaki folyamatosan FSX alatt is?
W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.
Szerintem nyugodtan rakd fel az fsx -et! Nekem is fent van ( INTEL CORE i3-350M, 15.6" HD LCD, ATI MOBILYTY RADEON HD5470, 320GB HDD, 4GB DDR3 + Philips 220E 22,5" FULL HD Monitor 1920*1080 ) Aerosoft LHBP + ND EC 135 20-25 FPS robog el nekem! Ami számít hogyan is konfigurálod ugye be az X-et! Én ez alapján állítottam be! FSX Fórum Config ALERT
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
feltettem a Rex-et beállítottam a megfelelõ nekem szimpatikus felhõtípusokat telepít fs indít és olyan mintha nem cserélte volna le a default felhõket van erre ötletetek esetleg mit érdemes vele csinálni?
köszönöm
http://goo.gl/gd6Zi5