MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hypo
#34829
<#eljen>

Clidey
#34828
Állítható propos gépeknél általában úgy írja a légiüzem, hogy föld felett gyorsítunk 1m-en amíg el nem érjük az emelkedõ sebit full gázzal kis szögön, aztán feltesszük az orrát a horizontról, majd ívelõlap-szívótér-légcsavar sorrendben beállítjuk az emelkedõ rezsimet.

Ez a valóságban nálam úgy szokott kinézni, hogy amint elszívódik a repcsi a földtõl, máris csukom vissza az ívelõt lassan-finoman, és mire benn van, addigra meg is jött a 140 és lehet felvenni az orrát. Így a küszöb felett már vissza is van minden szabályozva szépen és már legalább 50m-en vagyok. Szokták értékelni a szerelõk, ha nem bõgetjük a motort feleslegesen hosszú ideig. 😊

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

Hypo
#34827
Neeem😊)) annyira nem high tech de van benne ket garmin, csak elsore fura volt c152 utan ott mar megszokta az ember gazt racsuri aztan repul😊) na jo kicsit visszaveszi😊

Itt mar tobbet kellett tekerni😊 meg hat a trimet is, de szupi tetszett es vegre elfertem😊)))

polluxware
#34826
172xp? gamin1000?

polluxware
#34825
+is

polluxware
#34824
ritkán láttam mostanság itt, ezért nem bátorkodtam ezzel zargatni.. de örömmel veszem bárki ezirányú észrevételét

polluxware
#34823
<#eljen>

#34822
Alert repült elég sokat katana-val
Hypo
#34821
Hat egyszer ultem benne es mentuk egy par kort, de oszinten megmondom nem emlekszem annyira a reszletekre, igazabol fent vettem at legtereztunk es leszalltunk de ennyi😞

Most sikerult mennem egy C172Xp vel ott is tekertem huztam mindent😊 de legalabb volt aki mondja mit mikor merre😊

De ha emlkeim nem csalnak akkor nem rogvest lett visszahuzva!

2500 labon voltunk max szoval....de tervben van veve egy kis tipus proba, mar erdeklotem tokolon....akkor tobb infoval szolgalhatok. Clidey Maestro hatha tud tobbet.

polluxware
#34820
bocsánat! rossz helyre írtam<#zavart1>

polluxware
#34819
ha jól tudom te már vezettél rííílbõl katana-t.. az lenne a kérdés hogy felszállás után a full fine prop-ot rögvest visszahúztad 2260-ra, vagy vagy min +500-1000láb talajszint után (5min max take off)

a másik: decent-nél (mondjuk 3000-5000lábról) mennyire toltad vissza az rpm-et.. valamint magát az MP-t


tegnap este reppentem egy szürkületi utat a hegyek között ahol már erõsen fagypont alatt volt a hõmérséklet😉 8500lábra akartam felkúszni a felhõlap fölé de köbö 7700-nál összes mûszer befagyott majd elkezdett rángatni a motor (rpm ugrált, MP leesett)-> ergó befagyott a karbicsek.. egy völgybe sikerült carb heat-el besiklani majd újra életrekapott nagyon nehezen.. ettõl kezdve a folyó fölött evickélve sikerült csak eljutni PANT-ig CYXTbõl

nagyon tetszika a "lízinges" Katana-nám😉

Hypo
#34818
nincs is szebb annal😊 aero elozo szamaban volt egy jo kis cikk francia mountain flyingrol....el kene menni egy ilyen treningre......BC ben meg nem si draga.......hol a bilim....

L Viper
#34817
Amúgy is mániám a havas, hegyes, esetleg fjordos táj. Bár mióta van MAS kevesebbet repülök olyan helyeken, de már érik egy Glacier Bay VFR 😄
Hypo
#34816
ne is mond, az irigyseg fojtogat😊

L Viper
#34815
Mindenesetre elképesztõ jó lehet ott egy iskolakör is 😊
Hypo
#34814
😊)) igy elnek boldogan a szomszedok

[HUN]FaTaL
#34813
Payware az, nem is kicsit 😄

http://goo.gl/gd6Zi5

L Viper
#34812
Uhh de brutális az a Mesh, ráadásul freeware <#whatever><#eljen>
Hypo
#34811
Én ennek is örülnék😊

spmd
#34810
Ha jól tudom, akkor ez volt a második leszállási kisérlet.
#34809
Elég makacs pilóta....nem nagyon gondolkodott hogy gázt adjon és összeszedje aztán go around, leerõszakolta szegényt

gfarkas
#34808
Mindíg mondtam, hogy ne szóljuk le az orosz technikát és személyzetet.
Egy airbus vezérsíkja már elveszett egy ilyen falevél effektus keretében, az öreg nagyvas meg bírta becsülettel, az ekvipázsról nem beszélve.

CptSAB
#34807
Nem semmi..
#34806
paravas 😄 Nem semmi

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

Hont
#34805
Ez a HÚÚÚÚ-Baz kategória...
<#taps>
Hypo
#34804
<#taps>

spmd
#34803
spmd
#34802
Szenzációsan megoldotta a személyzet:
#34801
Hát ami nekem van az canyon kamera és ahogy nézem max 3000 forint lehet.Nemtom ugy kaptam.

#34800
a face track noir-t be lehet állítani egyszerûen és jól, viszont egyáltalán nem mindegy neki milyen webcamerád van, sztem 10 rongyos webcamera a minimum neki, amugy nehezen követi le a pontokat az arcodon tehát késik és rángat.....drága cammal tökéletes

#34799
képet tudsz küldeni privátban?

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34798
köszi 12 perc és tesztelem is 😄

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34797
nálam ugy van,hogy ki van pipálva az EWMA filtering,smoothing 1,jobbra tõle az EWMA min:37,max:77,a curve pedig 87.a görbéket hagytam ugy ahogy van.Elõre hátra picit szaggat de sokkal jobb.a min és max közötti értékekkel lehet finomítani mert ha kihuzom 100-ra mindet, alig mozdul a kamera.Én ezekkel a beállításokkal frankón körbe tudtam nézni.Videot sajna nem tudok csinálni.

#34796
Jöhet az infó 😊

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34795
Hali!Akit esetleg érdekel egész jól be lehet lõni a facetrack noir-t.nem olyan érzékeny és nem rángatja összevissza a kamerát.Amihez nem kell led.Nekem a led sajna nem jött össze.

#34794
Válasz: alien1313
apstR

Sziasztok! apstR: Sok minden nem használok FSX-hez mivel nála a VFR repülés van elõtérben! Ami fent van az GE és ultimate terrain X europe! Illetve pár gép és helikopter!

alien1313: Nem tudom honnan lehet leszedni avsim flightsim lehet hogy találsz! Mivel alert írta eme nemes segítséget így nekem ez nincs meg mert amikor én ezt találtam már nem élt a link!

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34793
Szia!
A forum elején megadott csomagokat honnan lehet letölteni jelenleg, mert a megadott linkek már nem léteznek?

más,
FSPassengert használ valaki folyamatosan FSX alatt is?

W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.

#34792
köszi szépen!! lehet, hogy kipróbálom 😊 esetleg egy privátban elküldenéd, hogy milyen kiegeket használsz még? 😊

Nashgaar
#34791
Köszönöm, remek kis gép

L Viper
#34790
Jó felvételek 😊
L Viper
#34789
#34788
#34781

Szerintem nyugodtan rakd fel az fsx -et! Nekem is fent van ( INTEL CORE i3-350M, 15.6" HD LCD, ATI MOBILYTY RADEON HD5470, 320GB HDD, 4GB DDR3 + Philips 220E 22,5" FULL HD Monitor 1920*1080 ) Aerosoft LHBP + ND EC 135 20-25 FPS robog el nekem! Ami számít hogyan is konfigurálod ugye be az X-et! Én ez alapján állítottam be! FSX Fórum Config ALERT

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

spmd
#34787
LHGY VFR Scenery:
Nashgaar
#34786
Szia!
Milyen géppel repülsz ebben a videóban? Nekem nem ismerõs.

#34785
Sziasztok a következõ lenne a problémám
feltettem a Rex-et beállítottam a megfelelõ nekem szimpatikus felhõtípusokat telepít fs indít és olyan mintha nem cserélte volna le a default felhõket van erre ötletetek esetleg mit érdemes vele csinálni?
köszönöm

spmd
#34784
Valaki tud nekem segíteni abban, hogy mitõl van az, hogy a gyári detail1.bmp-t használva is "ugrál" a talaj? Ha egyhelyben állok, akkor néha megáll, de egy kicsit is gurulva már ugrál. Régebben is volt hasonló problémám, de megoldódott valahogy, de mostanában újra elõjött és nem tudom mihez kötni. A segítséget elõre is köszönöm.
Hypo
#34783
melbourne mas tészta. Szvsz ezek a teruletek, illetve a kis repterek már hihetetlen minõség annyira ahngulatos. A nagy repterek más tészta. Nem is használok egyet se😊

[HUN]FaTaL
#34782
Ha nagyrepteret nézel (pl. Melbourne) ugyanúgy zabálja az FPS-t az orbx cucc is. Persze ettõl még gyönyörûek a sceneryjeik 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

#34781
azt a topicot nem nagyon olvasom 😊 én a phenom x4 + 4giga 1600-as ram + 5850radeon mellé nem merem felrakni az fsx-et 😊 megõrülnék ha elkezdene akadni egy lhbp landingnél :S pedig szép nah...

Hypo
#34780
merre is?😊 de ez uj, mert volt mar valami hasonlo