MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#34879
Állati!!! ilyet kérek ide a szobámba XXXD

spmd
#34878
Ez nagyon aranyos.
Hypo
#34877

Hypo
#34876
😊 jo csak a repszimbuzi - ala klaviaturat csattogtato AIRAC-ot pukizo FPS maki.

#34875
Ezt muszáj volt átlinkelni.
Ha valaki nem olvasna IL-2 topikot.
Repülõbuzi-tipológia <#hehe>
Érdemes a kommentekbe is beleolvasni.
© Kurfürst engedelmével.

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem iszom még egyet.

spyy55
#34874
<#guluszem1> egy ilyet a padlásomra... MOST!!!

#34873

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34872
Sziasztok!



Szeretettel várunk mindenkit illetve olyanokat is akik akár kisgéppel érkeznének! Bõvebb információ telefonon!

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34871
#34870
fs9,patch,egy rakat kieg (REX,FSGlobal,meg egy halom aerosoftos reptér) beállítások nem hiszem h közrejátszanak most mióta feltettem az onlinesimhez való kellékeket és felmentem onlinesimre nem volt baj másnap játszanék erre minden tó kocka lett meg a nagyobb vízpartok is kockás szélûekké váltak hát mondom wtf....<#fejvakaras> mondták h kell a patch de hát azt alapból rögtön felszoktam rakni...
Hypo
#34869
szoval FS2004 plusz a patch, kiegeszito, textura van fent? vagy csak default fs9? Beallitasok fs en belul?

#34868
jó mind1 lényeg h kockákból állnak a vízpartok...és egyes kis tavak is csak egy kockadarabkák <#rinya><#zavart2>
#34867
hopsz mellényúltam...

#34866
sziasztok...muszáj ide jönnöm mert nemtom hol tosztam el....fentvan a patch fs-hez de a vízpartok elég érdekesek...kockák<#wilting>

Hypo
#34865
a hobby az hobby😊

#34864
tegnap esti fókusz a 10. perctõl érdekes számunkra 😊😊

Clidey
#34863
<#hawaii><#eljen>

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

Hypo
#34862
mind mind lhsimulations erdeme, manualbol van kiveve!!! minden dicseret az ovek! en csak mint egy jo kurva meglovagolom😊))

L Viper
#34861
Az ismertetõ szövegért különdíj <#eljen>
L Viper
#34860
Nájsz 😊
Hypo
#34859
<#bohoc> majd anagyobb meg jobb lesz😊

#34858
a zene beszarás hozzá, nagyon hangulatos, szép munka<#eljen>
Hypo
#34857
egy kis teaser a nagyobb elott kedvcsinalobol

#34856
Köszönöm.
#34855
SV Ground Texture +

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34854
brazil text pack de nem rossz

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

CptSAB
#34853
Pavel Mester kiadta az 526M Zlint. Összedobtam neki egy e-mailt (kellemes délutáni rejtvény), mert annyira áhitozom már egy szép Fox UL-re hátha.. pedig van már, mert egy cseh emberke mind a farok, mind az orrkerekes talicskát elkészítette, csak éppen link sehol.. nekem viszont megvan a 160 oldalas PH.. és nagyon jó lenne végre hussanni egy ilyen kis ketyerével..
L Viper
#34852
Ground Texture Plus.
Info itt.
#34851
köszi, de a talajtextúrákra értettem a kérdést...
gfarkas
#34850
A gép letölthetõ innen., a festésrõl Clideytõl kaphatsz korrekt választ.

gfarkas
#34849
Zlin-142-30 -as gép és festés.

#34848
Szia,
ez melyik pakk?
Hypo
#34847
<#eljen> es a repcsi se kutya😊

#34846
Zsír! Köszi! mondjuk nálam Hungary LHKK fele repültem 😊

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34845
ha szép tájon akarsz repülni töltsd le ezt:
http://www.leteckemotory.cz/fs/jes/screens.php

#34844
Letöltöttem ma egy textúra pakkot! Kellemes vele repülni és szerintem szép is!


PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

gfarkas
#34843
Próbáld meg a REVO UNINSTALLER-t, az elvileg mindent kitakarít.

#34842
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni abban, hogy az Fspassangert teljesen hogy tudom eltávolítani a rendszerbõl? Sajnos a saját uninstalja csak a mappából veszi ki. De valahol még valamilyen reg fájl bent maradhat. Win7/64 a rendszer. A vezérlõpult programok telepítése/törlése nem is mutatja.
Elõre is köszönöm.
#34841
lol
#34840
XD

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

Hypo
#34839
Jujj igazi szlav feju buta picsa kar hogy kitakarja a repcsit.

#34838
#34811


Na ez bejön



PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34837
Nem rossz 😄

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

CptSAB
#34836
Jó is lenne egy igazi szép 601-650 sorozat FS-re. (azért valljuk be a Zenith oldalán lévõ modellek elég vérszegények..)
#34835
Ha valaki netán ezzel repülne:
http://downloads.102vo.hu/Negh/Rep%FCl%E9si%20szakk%F6nyvek/Repulesi_es_karbantartasi_utasitas_Bf_109G-2.pdf

W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.

#34834
Ez sem rossz!
http://www.gillesvidal.com/blogpano/cockpit1.htm

W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.

#34833
Na ezt másoljátok!
http://forum.rcmodell.hu/index.php?action=printpage;topic=11728.0

W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.

#34832
Ezt találtam:
Diamond DA 40 D eredeti üzemeltetési utasítás
http://www.aeroglobe.hu/index2.php?option=com_docman&task=doc_view&gid=1&Itemid=102

W7Prof x64 | ASUS P5B 4GB | Core 2Duo E8200 2,66GHz | 9500GT 500MB driver:8.17.12.8026 | DirectX 10 | Philips 15\" 1024x768 75Hz | SAITEK Yoke+1Quadrant és pedál.

Hypo
#34831
😊)

L Viper
#34830
Ha már ott vagy biztos "ócsó", de el is kell oda jutni <#eljen> Marad az FS 😄