MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hont
#34929
Nálam 20.2 áll!
Meg kell venni az eredetit...:S
jaszy76
#34928
Nem jutok elõbbre az alapgázon történõ gurulás ügyében. (iFly)
Azt meg tudjátok mondani, hogy alapgázon mennyi az N1?
Nálam 20.6-ra felkúszik, aztán elkezd gurulni. És folyamatosan gyorsul.
Fsuipc-ben kalibráltam a joy-t, de ugyanaz. Mintha iFly gond lenne. De csak nálam?

CptSAB
#34927
Fantasztikusak lettek a videók amik Kaposújlakon készültek a hétvégén.. 😊 Amint lesz idõm, csinálok 1-2 klippet. 13 gép indult, igaz ebbõl én 12-vel találkoztam. Kuriózum volt az egyetlen magyar lajstromozású Savannah (leszámítva a borzalmasan nyikorgó fékeket). A mezõny többi gépe 1 Z142 Szolnokról, 1 Diamond DA-40 osztrák páros, a többi 150/152/172-es Cessna. Jó volt behuppanni egy 152-es pilótaülésébe.. ismerõs mûszerek. Hjaaj.. sajgott is a szívem. Na de hogy törpe méretre szabták.. vagy én nõttem túl nagyra? 😄
A célraszállás tanulságos volt. Ugyanis a szélirány megfordúlt. 😄 Hátszélben kellett teljesíteni a gépeknek a feladatot. Volt aki elrepült jó messzire. A fantasztikus napos idõnek köszönhetõen egész nap zajlott az élet. Az ejtõernyõsök ugrottak a Letbõl, egy szlovák UL CTLS keringett állandóan a repülõtér felett. A HB Braditschka és a HA-CTR (F150) egész délután sétarepült. Jó volt látni a Bulgáriából "zsákmányolt" Gawront (HA-SBU). Akkora élet folyt a repülõtéren, hogy gyakran nehéz volt eldönteni, mit videózzunk, mit fotózzunk. Az sem utolsó szempont, hogy nagy változáson esett át a repülõtér. Minden gazt lenyírtak, a sok szemét zömmel eltünt.. nekem ez a legszebb repülõtér! Mindenhol, minden porcikájában megfiatalodott, megszépült. Az ejtõernyõsök új épülete elkészült, a Cirrus Hungary is szépen gyarapítja objektumait. Boldog 6 órát töltöttünk a repülõtéren. No és a lényeg.. akiknek mi személyesen is szurkoltunk, jó helyezést értek el, szép leszállást produkálva.
Papirzacsi
#34926
A helyi légnyomásra állít=nulláz.

Csak a Puffin ad nekem er?t és mindent lebíró akaratot. :-)

m814
#34925
A reptéren magasságmérõ helyi légnyomásra állít majd nulláz ez a QFE.
Pl. Mûrepülõk használják.Útvonal repüléshez nem javallott, hacsak nem akar az ember emlékmûvet állítani valamelyik hegyoldalba.

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

#34924
Azért köszi

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34923
Mindegy nem fontos csak kiváncsi voltam v.mire

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

[HUN]FaTaL
#34922
Ezt még mindig nem igazán értem. Dehát nem a 0 magasságról indulsz a reptérrõl...

#34919: Hungary 2009 West scenery - Ennek nincs értelme mert ez a MAS béta verziója.

http://goo.gl/gd6Zi5

gfarkas
#34921
Nem csak az FS-ben, de a valóságban sincs ilyen ill. a rádiómagasságmérõ "lett kitalálva" erre a célra.Mármint a pillanatnyi "földhöz" mért magassághoz.
Asztrahanyban pl. negatív magasságról indultunk mivel ott a reptér a tengerszint alatt van.

Papirzacsi
#34920
Pl. úgy, hogy mindig átállítod 0-ra. 😊

Csak a Puffin ad nekem er?t és mindent lebíró akaratot. :-)

#34919
Sziasztok.
Még egy kérdés ha lehet. Ezek vannak fent a kis repterek alatt:
Hu Landmarks
Hungary 2004
Hungary Base Scenery
Hungary mesh

A kérdésem a következõ fel szabad-e telepíteni és nem okoz-e problémát a Hungary 2009 West scenery? Vagy valamelyik helyett kell?
#34918
Mármint úgy értettem hogy mindig mondjuk 0ról induljon! Van ilyen az fsben?

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

[HUN]FaTaL
#34917
Mégis mihez kéne mérnie?

http://goo.gl/gd6Zi5

#34916
Estét mindenkinek! fs-ben azt belehet állítani hogy ne a tengerszinthez mérje a magasságom?

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

m814
#34915
"A reptér kiválasztásakor hiába kattintok az aktív runvayre a kép megjelenésekor csak a kigurulóra teszi."
Na ez viszont szándékosan van így,az online harcosok védelmében.

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

#34914
tudom hogy 2 perc csakhogy akkor ezért volt nekem olyan hogy a balatonon egy út ment keresztül 😄 rossz helyre volt téve

[HUN]FaTaL
#34913
Igen. És? 2 perc az egész. Megnyomod a move down-t, aztán rátenyerelsz az enterre.

http://goo.gl/gd6Zi5

#34912
na várjatok akkor ha most felrakom a Hungarian base scenery-t akkor még a könyvtárban az összes magyar reptér alá kell csúsztatnom?

#34911
Sziasztok!
Nagyon köszönöm. A megoldás az, hogy nem csak a Hungary 2004-be hanem az alap addon scenery mappába is beleírta az LHPP.bgl-eket is. Ezek törlése után megoldódott.
[HUN]FaTaL
#34910
"A Magyarország alap scenery nem tartalmaz domborzatot, ha jól tudom - víz,utak, települések."

Valóban, de szerintem a többség valamelyik FSGlobalt használja erre a célra.

http://goo.gl/gd6Zi5

gfarkas
#34909
Mivel én pontosan ugyanígy jártam és ez hozta a megoldást, gondoltam hátha sgít másnak is.Egy próbát megér.
A Magyarország alap scenery nem tartalmaz domborzatot, ha jól tudom - víz,utak, települések.

L Viper
#34908
Hát ha VFR-ezel sokfelé bele lehet botlani párba. A CaptSaab VFR kisrepteres csomagja is fent van, de még így is 😛
[HUN]FaTaL
#34907
Repül valaki default reptereken?😄

http://goo.gl/gd6Zi5

Hypo
#34906
autogent lehet joystick nelkul jatszani?P😊

L Viper
#34905
Például egy rakás default reptéren autogen van a gurulókon, meg a kifutókon. Ezért jó a Hungary 2004 a MAS felé.
[HUN]FaTaL
#34904
Na ez a legnagyobb hülyeség, a mesheknek, vízrajznak és egyebeknek a repterek alatt kell lennie.

Egyáltalán minek hungary2004 a mas mellé?

http://goo.gl/gd6Zi5

gfarkas
#34903
Próbáld meg ilyen sorrendbe rakni a Settings => Sceneryben :

hungary2004
LHPP
magyarország alap scenery

#34902
töröld ki az összes fájlt amit mondtak és az lhsimulations lhpp-t is szedd le és rakd újra...

[HUN]FaTaL
#34901
Használd a magyarország alap sceneryt a hungary2004 helyett.

http://goo.gl/gd6Zi5

#34900
Sajnos nem jött be a gyomlálás. 5db lhpp.bgl volt bent, ezt kivettem. Ugyan az a jelenség gurulásnál a kifutópályát elérve hatalmasat ugrik a gép, majd fejre áll. Ezután az egész Hungary 2004-et kivettem a libribõl de ugyan az a jelenség. A reptér kiválasztásakor hiába kattintok az aktív runvayre a kép megjelenésekor csak a kigurulóra teszi. Más reptereken engedi ott nincs is gond. Tudtok segíteni?
#34899
Pech, ott lakom a reptértõl 50 méterre de csak este érek haza Gyõrbõl.... :S

Gondolom délután véget ér a progi

exTrem
#34898
Fene vinné el a vizsgaidõszakot, de megpróbálok ott lenni ! 😊

#34897
ott leszek😉
Hypo
#34896
<#wave><#taps><#eljen>

#34895
Köszönöm!
Igen fent van a Hungary 2004-es. A többinél nem okozott eddig Gondot. Kigyomlálom.
m814
#34894
Vélhetõen telepítetted a Hungary 2004 scenery pakkot ez szintén tartalmaz egy LHPP-t.Ha igen akkor keresd meg, és töröld valamennyi fájlt amiben szerepel lhpp.Ugyan ez érvényes LHSM, és LHDC esetében is.

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

#34893
Sziasztok!

Lehet, hogy nem ide kellett volna jönni segítségért, de talán tudtok segíteni, mert szerintem mindenki használja a gyönyörûen kivitelezett Magyar reptereket. Nekem egy olyan gondom adódott, hogy az LHPP instalálása után megjelenik a reptér teljes valóságában, de ha a kifutóra akarok gurulni, akkor a gép egy hatalmasat ugrik és crash lesz, majd rögtön újra indul a parkingtól. Olyan, mintha mindig egy falba ütköznék. Az a furcsa, hogy eddig nem volt ez és tökéletesen tudtam használni. Újra kellett telepítenem az egészet, mert WIN7/64-re álltam át. Csak a kifutóval van gond, de látszani semmi sem látszik rajta. Remélem tudtok segíteni, mert ez az egyik legtöbbet használt repterem. Elõre is köszi.
Clidey
#34892
"Legendák a levegõben címmel 2011. május 21-én 10 órától a magyar repülés évszázados történetének tiszteletére, s a repülés mai rajongóinak kedvéért repülõnap lesz Dunakeszin.
Az ország egyik legszebb fekvésû repülõterén Kvasz András-hajdani gépének másolata és Besenyei Péter tavaly elkészült Corvus Racer gépe jelenti majd a történelmi „légihíd” két pillérét, s e pillérek között látványos, bemutatókkal teli, szórakoztató és egyben a hazai repülés értékeit felmutató programra várják az érdeklõdõket.
Felszállnak a mai kiválóságok: mûrepülõk, vitorlázók és sárkányrepülõk. Bemutatót tart a Honvédelmi Minisztérium, látható lesz a hazai polgári légiközlekedés elsõ, legendás LI-2-es géptípusa, illetve a rendõrség helikoptere is tiszteletét teszi a rendezvényen.
A Repülõnap illusztris vendégei lesznek Asztalos István, a Világjátékok ejtõernyõs bajnoka, Gulyás György vitorlázó világbajnok, Szilágyi János és Tóth Ferenc vitorlázó mûrepülõ világbajnokok, Révy László az 1910-es Kvasz András gépének másolatát is megépítõ oldtimer szakértõ és pilóta, Veres Zoltán mûrepülõ Európa bajnok és Guiness rekorder, Mészárovics György a legtöbb ugrást végrehajtó magyar ejtõernyõs.
A légtérbe az éppen aznap úton levõ Besenyei Péter mûrepülõ világbajnok is beköszön a maga módján, néhány kecses gyakorlattal is megörvendeztetve a dunakeszieket. A „légiászok” mellett a földön hasonlóan jeles vendégekre lehet számítani. A rendezvény fõ támogatója a Mitsubishi pedig egy, a repülõtér területén kialakított off-road pályával készül, ahol a kalandvágyók kipróbálhatják a legújabb terepjárókat.
Az egész napos programhoz sétarepülést is ajánlanak a szervezõk. A két évvel ezelõtti „világbajnoki repülõnap” után most második alkalommal ad helyet Dunakeszi a rendezvénynek, amelyre legutóbb közel hatezer érdeklõdõ érkezett.
A BELÉPÉS DÍJTALAN!

További infó: [email protected]
tel: 06-70-394-6400"

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

jaszy76
#34891
Sziasztok!
Az miért lehet, hogy az iFly737 alap gázon is elindul? Szépen lassan elkezd gurulni. Ha több az üzemanyag, akkor már nem indul meg. Most telepítettem újra mindent, a legfrissebb van fent. Semelyik másik gépnél nem tapasztaltam ilyet.

#34890

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

polluxware
#34889
bocsánat, csak most látom😉

ájjjjjjjj, tetszik ez a gép..😊 tavaly nyáron volt egy szögedében.. asszem az szlovák gép lehetett

m814
#34888
Szuper!<#mf2>

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

[HUN]FaTaL
#34887
Aham persze és rögtön egy flasht linkelsz be 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

L Viper
#34886
CptSAB
#34885
Pollux mester mit fotóztam ma..

polluxware
#34884
sajnos nem.. pedig jó lenne😉

#34883
sziasztok!

Alert járt mostanában erre felé?, nem találok hozzászólást Tõle
köszi
#34882
hogy száll fel?

polluxware
#34881
bakker most akartam linkelni😉

spyy55
#34880
EZT NEM HISZEM EL!!!!!!!! ...ügyes 😊