MS Flight Simulator 2004
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Azt meg tudjátok mondani, hogy alapgázon mennyi az N1?
Nálam 20.6-ra felkúszik, aztán elkezd gurulni. És folyamatosan gyorsul.
Fsuipc-ben kalibráltam a joy-t, de ugyanaz. Mintha iFly gond lenne. De csak nálam?
A célraszállás tanulságos volt. Ugyanis a szélirány megfordúlt. 😄 Hátszélben kellett teljesíteni a gépeknek a feladatot. Volt aki elrepült jó messzire. A fantasztikus napos idõnek köszönhetõen egész nap zajlott az élet. Az ejtõernyõsök ugrottak a Letbõl, egy szlovák UL CTLS keringett állandóan a repülõtér felett. A HB Braditschka és a HA-CTR (F150) egész délután sétarepült. Jó volt látni a Bulgáriából "zsákmányolt" Gawront (HA-SBU). Akkora élet folyt a repülõtéren, hogy gyakran nehéz volt eldönteni, mit videózzunk, mit fotózzunk. Az sem utolsó szempont, hogy nagy változáson esett át a repülõtér. Minden gazt lenyírtak, a sok szemét zömmel eltünt.. nekem ez a legszebb repülõtér! Mindenhol, minden porcikájában megfiatalodott, megszépült. Az ejtõernyõsök új épülete elkészült, a Cirrus Hungary is szépen gyarapítja objektumait. Boldog 6 órát töltöttünk a repülõtéren. No és a lényeg.. akiknek mi személyesen is szurkoltunk, jó helyezést értek el, szép leszállást produkálva.
Pl. Mûrepülõk használják.Útvonal repüléshez nem javallott, hacsak nem akar az ember emlékmûvet állítani valamelyik hegyoldalba.
LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
#34919: Hungary 2009 West scenery - Ennek nincs értelme mert ez a MAS béta verziója.
http://goo.gl/gd6Zi5
Asztrahanyban pl. negatív magasságról indultunk mivel ott a reptér a tengerszint alatt van.
Csak a Puffin ad nekem er?t és mindent lebíró akaratot. :-)
Még egy kérdés ha lehet. Ezek vannak fent a kis repterek alatt:
Hu Landmarks
Hungary 2004
Hungary Base Scenery
Hungary mesh
A kérdésem a következõ fel szabad-e telepíteni és nem okoz-e problémát a Hungary 2009 West scenery? Vagy valamelyik helyett kell?
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
Na ez viszont szándékosan van így,az online harcosok védelmében.
LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations
http://goo.gl/gd6Zi5
Nagyon köszönöm. A megoldás az, hogy nem csak a Hungary 2004-be hanem az alap addon scenery mappába is beleírta az LHPP.bgl-eket is. Ezek törlése után megoldódott.
Valóban, de szerintem a többség valamelyik FSGlobalt használja erre a célra.
http://goo.gl/gd6Zi5
A Magyarország alap scenery nem tartalmaz domborzatot, ha jól tudom - víz,utak, települések.
Egyáltalán minek hungary2004 a mas mellé?
http://goo.gl/gd6Zi5
hungary2004
LHPP
magyarország alap scenery
Gondolom délután véget ér a progi
Igen fent van a Hungary 2004-es. A többinél nem okozott eddig Gondot. Kigyomlálom.
LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations
Lehet, hogy nem ide kellett volna jönni segítségért, de talán tudtok segíteni, mert szerintem mindenki használja a gyönyörûen kivitelezett Magyar reptereket. Nekem egy olyan gondom adódott, hogy az LHPP instalálása után megjelenik a reptér teljes valóságában, de ha a kifutóra akarok gurulni, akkor a gép egy hatalmasat ugrik és crash lesz, majd rögtön újra indul a parkingtól. Olyan, mintha mindig egy falba ütköznék. Az a furcsa, hogy eddig nem volt ez és tökéletesen tudtam használni. Újra kellett telepítenem az egészet, mert WIN7/64-re álltam át. Csak a kifutóval van gond, de látszani semmi sem látszik rajta. Remélem tudtok segíteni, mert ez az egyik legtöbbet használt repterem. Elõre is köszi.
Az ország egyik legszebb fekvésû repülõterén Kvasz András-hajdani gépének másolata és Besenyei Péter tavaly elkészült Corvus Racer gépe jelenti majd a történelmi „légihíd” két pillérét, s e pillérek között látványos, bemutatókkal teli, szórakoztató és egyben a hazai repülés értékeit felmutató programra várják az érdeklõdõket.
Felszállnak a mai kiválóságok: mûrepülõk, vitorlázók és sárkányrepülõk. Bemutatót tart a Honvédelmi Minisztérium, látható lesz a hazai polgári légiközlekedés elsõ, legendás LI-2-es géptípusa, illetve a rendõrség helikoptere is tiszteletét teszi a rendezvényen.
A Repülõnap illusztris vendégei lesznek Asztalos István, a Világjátékok ejtõernyõs bajnoka, Gulyás György vitorlázó világbajnok, Szilágyi János és Tóth Ferenc vitorlázó mûrepülõ világbajnokok, Révy László az 1910-es Kvasz András gépének másolatát is megépítõ oldtimer szakértõ és pilóta, Veres Zoltán mûrepülõ Európa bajnok és Guiness rekorder, Mészárovics György a legtöbb ugrást végrehajtó magyar ejtõernyõs.
A légtérbe az éppen aznap úton levõ Besenyei Péter mûrepülõ világbajnok is beköszön a maga módján, néhány kecses gyakorlattal is megörvendeztetve a dunakeszieket. A „légiászok” mellett a földön hasonlóan jeles vendégekre lehet számítani. A rendezvény fõ támogatója a Mitsubishi pedig egy, a repülõtér területén kialakított off-road pályával készül, ahol a kalandvágyók kipróbálhatják a legújabb terepjárókat.
Az egész napos programhoz sétarepülést is ajánlanak a szervezõk. A két évvel ezelõtti „világbajnoki repülõnap” után most második alkalommal ad helyet Dunakeszi a rendezvénynek, amelyre legutóbb közel hatezer érdeklõdõ érkezett.
A BELÉPÉS DÍJTALAN!
További infó: [email protected]
tel: 06-70-394-6400"
Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...
Az miért lehet, hogy az iFly737 alap gázon is elindul? Szépen lassan elkezd gurulni. Ha több az üzemanyag, akkor már nem indul meg. Most telepítettem újra mindent, a legfrissebb van fent. Semelyik másik gépnél nem tapasztaltam ilyet.
PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!
ájjjjjjjj, tetszik ez a gép..😊 tavaly nyáron volt egy szögedében.. asszem az szlovák gép lehetett
LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations
Alert járt mostanában erre felé?, nem találok hozzászólást Tõle
köszi