MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

[HUN]FaTaL
#34979
Kicsit nagyobb reptérre gondoltam, van választék azért. 😊 Vagy akkor válasszanak olyat, ami ezer éves, pl. Róma. De nincsen normális athéni reptér sem stb.

http://goo.gl/gd6Zi5

Hypo
#34978
😊)) papuszta meg nincs kesz😊))))

[HUN]FaTaL
#34977
De miért olyan reptereket csinálnak, ami már van? Van millió, ami nincsen... Nem értem, na mindegy.

#34974: Larnaca már rég kint van.

http://goo.gl/gd6Zi5

polluxware
#34976
fsdreamteam...

Gegi86
#34975
Zürich airport ez meg ki is felejtettem a sorból ez is meg lesz fs2004-ben.
Gegi86
#34974
Na végre rájött aerosoft, hogy még sokan használják az fs2004 ezért kiadják Nice airportot amit csak fsx-re gondoltak kiadni ugyanígy Larnaca-t is, nálam most egy jó pontot szereztek, már csak egy picit lenne olcsóbb.
Info
Clidey
#34973
Lesz még idén egyáltalán? Durván ráfizetés sajna kezdetektõl fogva. Tavaly amikor lenn voltam, még egy kiadós jégesõ is rátett egy lapáttal...

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

#34972
Isten király vagy! Köszi!

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

JoeDestroy
#34971
T. fórumozók!

Tud valaki idõpontot az idei kalocsai EuropAirVenture rendezvényre?
Jelenleg vegyes a kép. Van infóm hogy nem lesz, a neten fellelhetõ források szerint 2011.05.28-30, de ezt csak a szállásprotálok írják, ami azért gyanús mert szombat, vasárnap és hétfõ, és a tavalyi dátum nagyon hasonlatos: 2010.05. 28-30 (p, szo, va).

\"Nem biztos hogy a pozitív hozzáállás segít megoldani a problémát, de elég sok embert bosszant ahhoz, hogy érdemes legyen megpróbálni.\"

gfarkas
#34970
Szia !

Nézd meg azAvsim.su-n, jó fa és runway textúrákra találsz egy kis kereséssel az fs2004 effektüj-ben.

#34969
Sziasztok!

Végre a segítségetekkel elkészültem a telepítésekel és vigan repkedhetek az országban. Minden nagyon szép és jó, mégis abban kérném a segítségeteket, hogy tudtok-e ajánlani valamilyen növényzet javító kiegészítõt, mert nagyon kiábrándító az alap négyzetalakú fák. Mivel win7/64 van fent így az ajánlott Samoshin nem mûködik mert a dotnetfrimwork 2.0-át keresi és ez nem mûködik a 64bittel. Köszönöm.
#34968
Hát ez nem éppen egy mai darab, de ebben van csõrlés meg vontatás is.

LAGO - EMMA FIELD 2004

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem iszom még egyet.

#34967
Megvolt a próba alert féle konfiggal de nem élveztem nagyon úgy

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

#34966
thx

gfarkas
#34965
Hajrá Tomi !
Várjuk az upgradeokat.

polluxware
#34964
értelmes beállításokkal sztem szépen futna a laptopod kijelzõjén.. 1366x768

Nashgaar
#34963
Köszi! Hát, akkor kitartás, nagyon tetszenek a munkáid.

Hypo
#34962
leveld?

A Recirc fan nak van kerrego hangja.
http://www.b737.org.uk/airconditioning.htm#Recirculation_Fan_%283-900%29

#34961
sziasztok! 767 esben tapasztalok egy folyamatosan kerregõ hangot, azt milyen mûszer vagy funkció okozza?

#34960
Igen azt tudom meg is van! Csak valahogy még az FsX ( PC Config ) nem az én világom 😄

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

polluxware
#34959
fsx-re van nagyon komoly freeware cucc.. as discus glider mellé adják..

fs9?<#nemtudom>

Hypo
#34958
Kiru😊)

#34957
Jó reggelt! Nem tudjátok amúgy FS2004-hez létezik olyan féle dolog hogy csörlõ vagy valami ami pl felhúzza a vitorlázót?

PC: Intel Celeron G530 2x2.40GHZ / RAM: 4GB 1333mhz DDR3 / VGA: Nvidia 440GT 1GB DDR3 / 22.5\' FULL HD LED Monitor!

jaszy76
#34956
Na, megoldódott. Az FS-ben nincs engedélyezve a joy, fsuipc-ben meg szépen beállítgattam mindent.
Most alap gázon nem akar gyorsulni, 20.1 az N1.
Még kísérletezgetek a beállításokkal, mert a yoke egyik billenõkapcsolójára beállított elevator trim up/down mintha picit lassabban reagálna. Lomhább lett a trim.

CptSAB
#34955
Az már elég régi verzió. Igazából most fejeztem be a repülõtér fényképezését. Sok minden változott. Pl. kikerült pár GP réteg, igaz elég sok új modell is bekerült. Pl. direkt ki lettek szerkesztve javítás alatti An-2-ek. Hála avsimen lévõ forrásfájloknak. Igaz, ha jól emlékszem a GP verzió nem is volt publikálva. Nagyon szép, meg minden de.. Engem idegesített, hogy elég nagy részen törölte az autogent. Egy nyamvadt 1m/pixeles texturáért én nem fogok egyenként pár ezer fát és épületet lerakosgatni, méretezgetni. Szóval be kell fejeznem a beton és aszfalt felületek GP rétegeit, valamint a fotótextúra lesz kiretusálva alatta, letextúrázni pár épületet, no meg a két újat is elkészíteni. És jöhetnek az apróságok. Kerítések, virágok, játszótér, szabdtéri bográcsos, kistraktor, üzemanyag feltöltõ kút, sorompók, szerelõ állványok meg egy rakat ez.. és az.. az apróságok. Nagy öröm volt, hogy végre nem mindent a gaz és a szemét nõtt be. Hétvégén jól felszívtam magamat energiával, friss elképzelésekkel. Maga a Kapos VFR is szépen gyarapodott, ugyanis Dombóvár és környéke is bekerült. Így lényegében már a scenery bõven 1000 km2 feletti területet fed le. Most elõszõr Szabó Péternek tett ígéretem szerint befejezem a Gyöngyös - Pipishegy VFR utómunkáit. Ezek vízrajzi korrekciók.
Taszáron is lényegében az épületeket kell textúrázni. Már így is impozáns végigdöngetni a repülõtér felett. 😊
Nashgaar
#34954
CptSAB!
Szia!
A Kapos VFR 1.0.1B-nél csináltál már újabb verziót? Vagy lemaradtam kissé?

gfarkas
#34953
Néhány VFR Scenery CaptSaab olvtársunktól:
magyar VFR sceneryk
A Kapost elküldhetem, ha adsz egy GMail v.más címet amin el lehet küldeni 140MB-ot

w77d
#34952
jah, biztos így van XXD

Hypo
#34951
😊

jaszy76
#34950
Hasznos cucc. Már olvasom... 😄
Köszi!

Hypo
#34949
az jo😊

jaszy76
#34948
Nem él a link.
Ezt találtam:
http://fsuipc.simflight.com/beta/SIMSAMURAI+FSUIPC+TUTORIAL.pdf

jaszy76
#34946
Akkor az lenne a legtisztább, hogy mindent ott csinálok.
Majd jövök segítségért. 😛

Hypo
#34945
Ha a joy gombokat is fsuipc vel akarod akkor siman fs alatt disable joystick.

es mindent fsuipc vel csinalni ez a legjobb.

jaszy76
#34944
Megcsinálnám, de elsõre macerásnak tûnik.
Szóval, ha jól értelek: FS-ben minden beállítást törölni kell, aztán fsuipc-ben megcsinálni mindent. Ha nem jutok elõbbre, akkor ez lesz.

Hypo
#34943
nalam pont forditva fs ben nincs joy mindent fsuipc-vel az a nyero:😊)

jaszy76
#34942
Ja, csak iFly-nál van. Az FSUIPC-ben én nem akartam b*sztatni a joy beállításokat, csak a throttle axis kalibrációjával kísérletezgettem.
Szerintem elsõ körben az fsuipc-ben lévõ dolgokat vágom ki, aztán az FS-ben állítgatom a deadzone értékét. Hátha. Most hirtelen nem is tudom, hogy most hol áll. Aztán, ha ez nem segít, akkor esek neki az fsuipc beállításoknak. Eddig nem is mélyedtem nagyon bele, elsõre bonyolultnak tûnt. 😊

Hypo
#34941
hmmm es gondolom csak iflynal jelentkezik a gond😞 meg egy dolog bar fejbol nem emlekszem pontossan de ha fsuipc vel kalibralod akkor fs ben torolj minden axist es fsuipc vel allisd be es mensd el az adott gephez levo konfigot. na most fsuipc ben van egy tab ahol be lehet allitani egy keycombot es akkor az osszes kart t,p,m, egyenlo ertekre raja.

jaszy76
#34940
Köszi, délután próba. Remélem, hogy tudok vele vmi kezdeni. Gurulásnál nagyon idegesítõ, hogy nem tudok konstans sebességet belõni. Folyamatosan fékezek. Szerintem ha hagynám a pályán gurulni, a pálya végére meglenne alap gázon a Vr. 😄

Hypo
#34939
akkor probald ki hogy kiveszed fsuipc bol, es csak alap fs9 settingset hagyod meg de hagyj egy kis deadzonet a throttle-n

jaszy76
#34938
Opsz, azt elfelejtettem, nálam sebességfüggõ, hogy alap gázon mennyi az N1. Ha felgyorsulok, és akkor húzom alapra, akkor nem esik vissza 20.3 - 20.6 ra, hanem 21 felett lesz, és gyorsul tovább. Alig lehet vele megállni. 😊

#34937
Sziasztok!
Lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, de nem találom sehol azt az általatok korábban javasolt Kaposvár és környéke vfr-t. Az LHSimulations oldalon is csak jelezve van de nem tölthetõ. A google is csak jelzi hogy létezik de semmi konkrét. Ha fizetõs hol lehet megvenni? tudtok ebben segíteni? Köszönöm.
polluxware
#34936
nálunk csúszosabb a talaj<#hawaii>

jaszy76
#34935
Igen, akkor lemegy 20.3-ra. Aztán kicsi gáz joy-jal, majd vissza alapra, de akkor csak 20.6-ra esik vissza, azzal meg vígan gurul és gyorsul.
Alap gázon 25 csomóra simán felgyorsul.
Ötlet: újratelepítettem mindent a törlésem miatt. Minden a régi, de egy vmi változott: regisztrált fsuipc-et használok. Megvettem! 😄
Nem lehet, hogy ott lehet vmi gebasz? A joy beállításait az FS-ben végeztem, de a throttle axis kalibrációt elvégeztem az fsuipc-be. Semmi változás.

@hont: Semmi gond! 😊 Ha warez lenne, akkor legalább tudnám, hogy miért van.

Hont
#34934
Elnézést a feltételezésért...<#fogmosas>
Hypo
#34933
ha nyomsz egy F1 et akkor lejebb megy?

w77d
#34932
fura dolog de én is észrevettem ilyet pár repzi esetében de nem minden reptéren!! Ferihegyen rendszeresen gurul alapjáraton még bekapcsolt parking brake-el is araszol elõre, de pl Arlanda-n nem. Fura....

jaszy76
#34931
Az az igazság, hogy ha warez lenne, pofám sem lenne feltenni a kérdést. 😊

jaszy76
#34930
És mibõl gondolod, hogy ez nem az?