MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

jaszy76
#35329
+1

Hypo
#35328
es attol mert magyar attol jobb lesz? csak naivan kerdezem, mert amihez mi hozza nyulunk az max par embernek milliardokat hoz de ugy a tobbseg csak szop.

spyy55
#35327
EZ KOMOLY???!<#taps>

polluxware
#35326
végre egy jó hír<#eljen>

polluxware
#35325
megvesszük Ferihegyet! a milyénk lesz!!

újra

gurrááá, gurrrááá<#eljen>

Hypo
#35324
FSBUILD 2.4 ifly supportal http://secure.simmarket.com/ernie-alston-fsbuild-2.phtml

Hypo
#35323
😊)) ertelek, en is hasonlo cipoben meg nyustolom a jo oreg 8800gt-t

polluxware
#35322
õszinte legyek, én már túúl spurovezsec vagyok nagyban költeni a gépemre.. arra hogy neteljek, vidijót nézzek, meg fs9ben repkedjek a megszokott helyeken.. bûûven jó

fsxben is csak maga a repülõgépek amik érdekelnek, vagyis a scenery meg a többi az totál mellékes

gt240et is csak azért vettem meg most mert 2éve kint van már és relatíve bagóért kaptam egy x1950gt-tõl sokkal gyorsabb karit..

stalker call of pripjóósát nyomtam vele 2napig.. aztán rá is untam😊)) fs9/x en kívül már nagyon nem izgat semmi

sh5 is úgy gagyi ahogy van.. dcs a10c majd 2év múlva futtatható lesz az akkori filléres hardvereken😊


polluxware
#35321
majd ha a "internacional of hypo bank " beszáll egy 30éves lejáratú...

😊

Hypo
#35320
gtx5xxx biztato

polluxware
#35319
lehet mégis csak megszokom a nivííídiát.. x1950GT-nél 10.2 volt az utolsó driver, azóta nem is frissítették

g0a
#35318
nemtudom akkor mi lehet de új driverekkel nalam nincs AA fs9 alatt 😊
a kartyat teszteltem xp, vista alatt is jelenleg w7 alatt megy 2 hete.
ha nem huzom akkor tokeletesen megy dual monitoron 😊
nemtudom neked milyen a kartyad nekem asus van ismerosomnek gigabyte es nala is ezek a bajok 😊

[HUN]FaTaL
#35317
Nálam is 4850 van, és 10.11 óta újra van AA az fsben. 😊 Jelen pillanatban a legújabb drivert használom.

DUAL monitor kezeléssel sem volt gondom még sosem. Ha 10fps növekedést 10-20% tuninggal akkor ott komoly gond van szoftveresen oldalon a gépeddel.

http://goo.gl/gd6Zi5

g0a
#35316
en azert ezt nem mondanam hogy semmi gond a driverekkel 😊
de ahogy irtam is 4850-em van 4 eve ezzel megy az fs.
oke hogy catalyst 8.6-8.9 kornyeken megallt azt elsimitas fs ben.

nekem a dual monitor kezelessel is van bajom ami szinten driver gond (4850-es tulajdonosok foglalkoznak forumokon ezzel)
ha 1mhz-et emelek ram vagy a gpu orajelen akkor osszeomlik a rendszer (csak dual monitoron). ezek tenyek. most oke hogy "nemkell huzni a kartyat" de fsx ben 10 fps novekedest jelent, ami 1 monitoron tokeletesen mukodik.
tehat nalam a konkluzio: 4850 em alap orajelen 2 monitoron 8.9 es driverrel mukodik elsimitassal.

Hypo
#35315
ja 1gb az kell texturak se kicsik😊 csak nem mindegy milyen sebin nyomjak a vga ramok

polluxware
#35314
van 2db😉

azért ezt még megrágom sztem... annyi viszont legalább így is lejött, hogy 256mb vidram fs9hez bõven elég (kivéve extrém addon repterek)

és biza fsxhez ha addon scenery is kell akkor minimum 1gb vidram.. 512mb már nem elég tongass x-hez😞

[HUN]FaTaL
#35313
"csak azt akarom kizárni, hogy dvi kimenet nehogy ne menjen átalakítóval......"

Ezt nyugodtan kizárhatod. Ha nem adnak átalakítót, akkor veszel egyet.

http://goo.gl/gd6Zi5

polluxware
#35312
ehhez nem adnak... legalábbis egy review szerint

csak azt akarom kizárni, hogy dvi kimenet nehogy ne menjen átalakítóval......

mondjuk az x1950gt-en sincsen d-sub csak 2db dvi egy egy svideo kimenet

CptSAB
#35311
Sapphire ad átalakítót. 😊
Hont
#35310

A karin 2x DVI, 1x HDMI, 1x DisplaPort van.
2db LG32"450 LCD-t használok monitornak...
polluxware
#35309
ebben reménykedek én is😉 meglássuk

[HUN]FaTaL
#35308
Van DVI-DSUB átalakító és adnak is hozzá, legalábbis Sapphirék biztosan. Használtam a 3870et DSUBon (akkro még olyan volt a monitorom) és azon is csak dvi volt, tökéletesen mûködött.

http://goo.gl/gd6Zi5

polluxware
#35307
d-sub os monitorod van, van a kártyán d-sub?

polluxware
#35306
dvi dolog csak azért érdekelne, mert a moncsim d-subos, és az új kártyán nincsen d-sub (valmi olyat olvastam így ábszolte nincs analog jel kifelé)

tehát a dvi/dsub átalakító mindenképp megoldaná a dolgot ? (x1950es átalakítójával használnám)

nagy cumi lenne ha nem adna képet még átalakítóval sem:/

Hont
#35305
Nekem Sapphire HD5750 van.
Teljesen hibátlan!Nagyon tetszik...
A driverek is jók.
polluxware
#35304
elvileg ugyanaz... nekem x1950GTvel soha nem volt semmilyen bajom..

stalker, dcs bs, fs9/x..

[HUN]FaTaL
#35303
Ez így hülyeség. Az, hogy az FS szarul kezeli a radeonokat, az egy dolog, ezenkívül semmi gond a driverekkel.

http://goo.gl/gd6Zi5

g0a
#35302
az en 4850-es atimon is mar csak dvi van nincs azzal gond.
ati-val egy baj van vasat tudnak csinalni de a driverek borzalmasak 😊
5-os serianak a driverei jok?

Hypo
#35301
i see. El hozni nem lehet kiprobalni?>😉

[HUN]FaTaL
#35300
FSX alatt nekem nem volt gondom, csak fs9ben.

http://goo.gl/gd6Zi5

Hypo
#35299
bar ez regebbi vga de a driverben sose volt eros😊 http://forum.avsim.net/topic/335463-radeon-4800series-shimmering-treesfences-in-fsx/

the fullterrain.com forumaban van meg par topic a temaban bar ott sokan segitettek egymasnak szoval biztos meg lehet oldani

polluxware
#35298
5550el konkrétan?

polluxware
#35297
na ezt kérdezem! textúra villogás és egyebek

tudol ilyen panaszkodó totyikot linkelni?

nem akarok már duplán cummantani...

Hypo
#35296
nem kell azt buyeralni tobbet mint hogy egyszer beallitod es kesz😊 ati drivert is egyszer be kell allitani.....

szep a 2d kepuk teny sot neha 3d ben de fs alatt az ujabbak nal is textura villogas es ilyenek. de lehet szerencsed lesz.

[HUN]FaTaL
#35295
Radeonnak szebb a képe, de az új radeonok nem igazán kezelik jól az élsimítást az fsben, meg a mipmappal szokott probléma lenni, ezért néha vibrálnak a textúrák a gyári értéken is.

http://goo.gl/gd6Zi5

polluxware
#35294
tudom az nvidia gyorsabb... de a képe annyira más fs9 alatt... meg ez az inspector buzerálás😉

polluxware
#35293
+?

polluxware
#35292
mégvalami! a kiszemelt sapphire 5550 ddr5ön csak hdmi, display port, valmint dvi van

nekem meg d-subom van...(monitor)

ilyen kártyával mûkszik az x1950GT hdmi-dsub átalakító (GT240el most megy)

tudom elvileg kéne... ,de a sapphireon ábszolúte nincs analóg kimenet

polluxware
#35291
core2 2,4

alapvetõen a sebesség nem szempont.. túl sokkal nem lesz lassab sztem, nekem a képminõség a lényeg

win asztalnál a betûk picit olyan fókusztalanok.. valmint a fû fs9 alatt sokkal szemcsésebb szebb volt x1950el

Hypo
#35290
hmm

polluxware
#35289
GT240et vettem..😞

[HUN]FaTaL
#35288
Persze hogy buherálja a rexet hiszen kicseréli a felhõket meg az eget. 😄

Active Skyt nem basztatja.

Én égbõl már a HDESUN-t használom (ivao fórumon volt), a nappal együtt. Óceánra REXet, folyóra meg a Sandon Lyon féle RealH2O-t. Érdekes volt összehozni de ez adja a legszebb kombinációt szerintem.

http://goo.gl/gd6Zi5

spyy55
#35287
Valaki prószálta már a Pablo Diaz clouds (HDEv2) féle cuccot? Véleményekre vagyok kíváncsi, feleslegesen nem rakom fel... (pl. buherálja REX-et vagy ActiveSky-t?)

[HUN]FaTaL
#35286
"Sapphire esetén általában annyi, hogy jobban jársz, ha mindig a Sapphire-os ATi Catalystot teszed alája. "

Ez maximum az AGP-s kártyák esetében igaz. Pláne, hogy a PCIe driver ugyanaz, mint az amd honlapján csak késõbb kerül fel. 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

CptSAB
#35285
Sapphire esetén általában annyi, hogy jobban jársz, ha mindig a Sapphire-os ATi Catalystot teszed alája. Milyen géped van Pollux?
Hypo
#35284
ha 80% ban fs akkor en biztos nvidiat vennek.

CptSAB
#35283
Pollux testvár múltkor nem vettél már egy Sapphire 5550-et? 😄
[HUN]FaTaL
#35282
FShez nv-t vegyél szvsz.

http://goo.gl/gd6Zi5

polluxware
#35281
ati 5550-5570-5670 chipes kártyákról kérnék véleményt! fsx/fs9 témakörben

bármi gond.. tapasznyalat jöhet képminõséggel kapcsolatban -> legyen az játék vagy simán a win asztalon

fõként Sapphire márka érdekelne😉

eyecandy
#35280
Valóban a joyt kellett állítani! Köszönöm a segítséget mégegyszer