MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#35379
sziasztok.
aircraft.cfgben benne van a fogyasztása a gépeknek? taxi és cruise consumption?

CptSAB
#35378
Tölthetõ az 1.1-es verzió.
CptSAB
#35377
Jó hír, Szolnokhoz elkészültek az új textúrák. 😊 Semmi lila, meg mittudomén milyen fura bíbor színek.. 😄
Kalocsa-Foktõ esetében a helyzet az, hogy Tibi fantasztikus texteket gyárt hozzá. Ennek ellenére lehet hogy publik lesz ez az 1.1-es verzió, és ha elkészül a mester a maga kis grafixával, akkor lesz 1.2-es. 😊
L Viper
#35376
<#eljen>

A Kalocsa-Foktõ is szuper lesz. Remélem nemsoká az is elérhetõ.
CptSAB
#35375
Készül a patch is. Korábban a flatten a scenery.cfg bejegyzésével volt megoldva Szandaszõllõs esetében is, ez kimaradt az elsõ flatten bgl-bõl. Ez javítva van.Némi textúra retusálásra is szükség van a délnyugati sarokban. Az eredeti fotó a resample után fura árnyalatot vett fel.
CptSAB
#35374
Nincs mit.. annyit hozzá, hogy folyamatosan próbálom néhány objektummal kiegészíteni magát a sceneryt. Az Alamand dülõi tartályok stb..
#35373
<#eljen><#eljen>

Köszönjük!! 😊

Intel Core 2Duo E5800 3.20GHz 4GB DDR2 RAM NVIDIA GeForce GTS450 2048MB

CptSAB
#35372
Szolnok LHSN - Szandaszõllõs LHSS VFR Scenery 1.0 tölthetõ.
Link az oldalon, holnaptól már flightsimen is tölthetõ lesz reményeim szerint. 😊





spyy55
#35371

Hypo
#35370
tessék rágyurni, tudom könnyen adok tanácsot, de hidd el mint minden itt is a gyakorlás a lényeg. Manual angolul és szótár és szépen nyomatni, minél több ilyen és már a szókincs bõvül. persze vannak dolgok amiket egyedül elég nehéz de ha nincs kedved tanárhoz van sok software.

polluxware
#35369
angolra érdemes ráfeküdni.. ki tudja mit hoz a jövõ😉

spyy55
#35368
Nem, de legközelebb jobban felkészülök, csak már "éhes" voltam... 😊
(nyomtatás: a fordítóba copyzni könnyebb, mint bepötyögni a temérdek oldalt, mert sajna sovány az angol tudásom...)

Hypo
#35367
es nyomtatas mi?😊))
de fs2crew oldalon belepsz le tudod tolteni nem?

spyy55
#35366
Ja; felkészületlenül jöttem pénteken dolgozni 😊

polluxware
#35365
felkészületlenül megyünk el nyaralni?<#ejnye1>

spyy55
#35364
Megvan, csak ahol épp tartózkodom, ott nincs 😊

Hypo
#35363
hogy hogy neked nincs meg?

spyy55
#35362
Valaki plíííz küldje el PÜbe az FS2Crew 1.4 iFly Button Control manualját! Köszi.

spyy55
#35361
Na jowwan, repüljünk...

kép01
kép02
kép03

polluxware
#35360
francnak kellett átnevezni akkor?

én ezeket a dolgokat már nem értem

polluxware
#35359
"versenyeztetés mellõzésével történõ értékesítéshez"

Gegi86
#35358
Szerintem Budapest Airport ügy végére pontot lehet tenni, nem költik a mi pénzünket. infó
polluxware
#35357
mosméé?? államosítottam, megvédem azt az egy digitális példányt hogy valki elherdálja..

meg lehet köszönni

[HUN]FaTaL
#35356
Közben már "megvette" 😄

http://goo.gl/gd6Zi5

polluxware
#35355
"megtaláltam"

jó gyorsan feltékelték..

CptSAB
#35354
Figyu letöttömm.. kiírom dividire, oszt felajánlom neked eladásra 500 pénzért.. akkor már érdemes letöccsizni?
polluxware
#35353
visszavonom! <#vigyor>got it

polluxware
#35352
azért milyen érdekes, hogy a 2vh két legismertebb vadászgépe mennyire más "szülõktõl" származik

bf 109 egy akkor nagyon modern civil touring gépbõl, míg a spitfire egy sebességre tervezett versenygépbõl lett tovább foltozgatva..

na jó mondjuk a taifun jobban hasonlít a messer-re, mint a spit a S5, S6E-re😉

polluxware
#35351
sztem Hypo ezt imádná.... áhhhh nem is tudok olyat indokot mondani amiért erre õ nem csapna rá

kíízárt<#idiota>

polluxware
#35350
az nem ugyanaz.. megaztán hol hfrilllll abban ha ingyé leszedem?<#nyes>

CptSAB
#35349
Ne aggódj.. akkor keresztet vetettem rá, amikor visszaküldtem MnyP-nak a papírt.. Méghogy kulák. 😄 Proli vagyok bme.. munkás embör. 😄 Pollux valahol nyeten van egy free Taifun azt nézed mán?
polluxware
#35348
jössz itt mán ilyen kulák hozzászólásokkal.. felecsd már el azt pízt<#rolleyes>

Papirzacsi
#35347
Urak!
Kinek van bárminemû tapasztalta a Project Magenta 737-es Glass Cockpit, MCP és CDU programjával? Hosszabb idejû demója esetleg?

Csak a Puffin ad nekem er?t és mindent lebíró akaratot. :-)

[HUN]FaTaL
#35346
Azt elvileg megkapja mindenki, nem?

Persze az eddig befizetett lóvét azt mind lenyúlják... Hiába foltozni kell a szar állami nyugdíjrendszert, ami sajnos pár éven belül össze fog dõlni, mint egy kártyavár, de ne legyen igazam.

http://goo.gl/gd6Zi5

CptSAB
#35345
Ebbe is a mi adóforintunk gurul bele.. Kellenek a zsíros állások a derék pártkatonáknak. Bezzeg arról nem szól a fáma mi lesz a MNy Reálhozamunkkal.
[HUN]FaTaL
#35344
Videó?😊)) (Negyedik dimenzió az idõ 😄)

http://goo.gl/gd6Zi5

polluxware
#35343
csak ez..

spyy55
#35342
<#wow1> ...nagyobb kép van? (not found gugli)

[HUN]FaTaL
#35341
😊)))

http://goo.gl/gd6Zi5

Hypo
#35340
nekem van 4d-s kepem is😊))

polluxware
#35339
ide csúszott.. sorry

[HUN]FaTaL
#35338
Ezt miért ide postolod? Továbbra sem értem 😄 Nem lesz fs9re ngx.

#35334: Ez a birka ország megválasztja õket mégegyszer, majd csak figyeld.

#35335: Nem baj most megadóztatják a sót, cukrot, üdítõket. Abból lesz majd lé mégtöbb nefélj, abból majd átnevezhetik a városokat, de még Orbán Viktort is. 😄

http://goo.gl/gd6Zi5

polluxware
#35337
pmdg 2d panels

<#taps><#puszis><#taps><#puszis><#taps><#puszis><#taps><#puszis><#taps>

polluxware
#35336
foglalkoznak is azzal.. amíg píízzel megyünk oda

Hypo
#35335
😊))) csorok vagyunk mindenki sporoljun.....de megvesszuk 500 milliardert a mol 26% at a riszkiktol cserebe nem haragszanak meg a moszkva ter atnevezese miatt...LOL

polluxware
#35334
kíváncsi leszek a 2014es grafikonokra.. verik e majd a mellüket még egyesek<#rolleyes>

[HUN]FaTaL
#35333
Állami kézbe került, veszteséges lesz, majd újra eladják. Ez megy mindennel.. Mondjuk inkább erre költsenek, mint kib*ott átnevezésekre...

http://goo.gl/gd6Zi5

polluxware
#35332
ne gondolkodjá! éljenezzé!

úristenedet mááán

Hypo
#35331
De adjuk oda a zene akademianak ha mar Liszt😊)

spyy55
#35330
Nem is tudom, hogyan tapsoljak 😊