MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hypo
#37132
nem is kell, azok olyan mese szeru kepi világgal rendelkeznek.

#37131
Pedig az FSRecorder is fent van, és be is van állítva. 😄 Valamiért most ehhez volt kedvem, de nem is lett olyan jó. 😞 Mindegy, most már ezzel csinálom. 😊

Amúgy én ilyen "effekt" szegény videókat fogok csinálni, én nem látom annak értelmét hogy agyon effekteljem (HDR,Blur és társai) mert szerintem hülyeség. Egyszer csináltam, és nagyon nem jött be.

///M I Love BMW. :)

Hypo
#37130
na volt egy ilyen gyanúm😊) Ja ahogy MAestro mondja hasznalj FSRECORDERT, egszeru nagyszeru.

varjuk a kovetkezo mûvet.

CptSAB
#37129
Nálam 100-on van, de most gyorsan megnéztem, és sorry, valóban még úgy is olyan lapos az egész. Biztos a tegnap délutáni-esti Mecsek-rally ártott meg nekem. 😄 Ott is dombot sejtek, ahol nincs is.. 😛
#37128
Jah, legközelebb már azt használok. 😊

A Mesh Complexity 91 azt hiszem, szerintem a fényviszonyok miatt láttad pizzának. 😄

///M I Love BMW. :)

CptSAB
#37127
FS-ben a replay funkció elég hiányos, elég sok framet el is dob, és akkor ezek még csak a legkisebb dolgok, ai traficot úgy kihagyja, mint tudathasadásos az esti gyógyszert. Állóhelyre ha beállsz, minden cucc off, akkor visszajátszásnál nincs hang meg más egyebek. De a legjobb, amikor szimplán csak megszakítja a visszajátszást. Mesh complexity mennyire van felhúzva? Valahogy nekem nagyon laposnak tûnt a táj. Mint egy nagy pizza 😄
Clidey
#37126
Használj FSrecordert. Zongorázni lehet a különbséget.

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

#37125
Nem veszem rossz néven, de amiket felsoroltál, az mint az FS replay hibája, a kameraállást kivéve. 😄D Ugyanis, az autobrake is be volt állítva, valamint a 30-as fékszárny is késõbb lett kipakolva. 😄D Valamiért összezavarodik az FS ha replayt csinálok, nem tudom miért.

Amúgy, köszönöm a pozitív hozzászólást. 😄DD

///M I Love BMW. :)

Hypo
#37124
<#taps><#taps><#eljen>

3 apró megjegyzés, de remélem nem veszed rossz néven.
1. én jobban örültem volna ha a captain helyerol mutattad volna mert hát ebbena nezetben nem tudom ki latja a cockpitben max a blowjobos stuvi😊
2. autobrake lemaradt
3. mintha kicsit elobb lenne 30 flaps mint kene

de szupi és végre NEM TECHNO van alatta meg a TOP GUN zeneje

cool csak igy tovabb

#37123
Link


Egy teljesen egyszerû, cockpitos felvétel, egy iskolakör megtétele után, landolás Ferihegyen. Semmi effekt, semmi extra. Letöltéshez katt a linkre, majd középen erre a szövegre: "Click here to start download from sendspace"

///M I Love BMW. :)

#37122
Most neztem meg de ablak modban sincs valtozas ugyan olyan pocsek, amugy ez a reality xp teljesen konvertalhato akar az ifly muszerei helyere?! Vagy meg van szabva milyen gep?!

Hypo
#37121
😊))))) 2d😊

#37120
este megpróbálom csak még nem jutottam el odáig.

2D panel meg olyan illúzió romboló "bár az egész fs az néha"

polluxware
#37119
fs9ben én eddig a relity xp gauk-nál láttam csak olyat hogy VC-ben is 25fps a frissítés..

minden más repülõ esetén max 15fps

😊

2D panel

Hypo
#37118
probald mar ki hogy ha ablakban futtatod akkor is akadnak a gaugek?

#37117
Koszonom meglesem hatha megoldhato

Hypo
#37116
#37115
Inkabb csak az ifly masinaval (nem viragbolti) meg vegulis mondhatom h a jobb texturaval biro gepek

Hypo
#37114
minden gépen?

#37113
Nem tudtok arra megoldast, hogy VC-ban miert lehet az, mikor elkezdek gyorsulni vagy a sebesseg mero muszer meg ugy amblokk az osszes akadozva megy felfele mintha keves lenne az fps pedig az stagnal 25on

#37112
Igazság szerint, nagyon régen használtam utoljára ezt a scenery-t. Így nem tudok biztosat mondani hogy olyan -e, avagy hiba. Viper kolléga, vagy valaki aki most is használja, okosabbat tud mondani. 😊

///M I Love BMW. :)

#37111
Kösz a segítséget, minden rendben mûködik.
A Bp 2004 scenery is fent van és ahol véget ér a szentendrei szigetnél csúnyán el van csúszva a Duna vonala.
Ez valami hiba vagy így kell lennie?
CptSAB
#37110
A MAS tartalmaz egy elég ronda poligon hibát a Becsei és Károly-kúti erdõk területén. Ez javítva lett. A fix bgl állományt a Pápa VFR scenery mappájába kell bemásolni.

MAS Pápa hibajavítás
Hypo
#37109
Leszallasokban gazdag uj èvet!!!!!!

#37108
Igen ez a prioritási sorrendet jelenti.

///M I Love BMW. :)

#37107
Ez a scenery library ban a prioritási sorrendet jelenti?
Vagyis ha van 5 másik Magyar cucc akkor a 6. nak kell lennie?
Mivel társalgásunk jövõre fog folytatódni,
Boldog új évet kívánok, köszönettel, z
#37106
Tessék! Jennifer Lopez - Precision Approach Path Indicator (PAPI) számával kívánok Boldog Új Évet mindenkinek!

LINK

///M I Love BMW. :)

Clidey
#37105
Nem tudom mondták-e már, de a HunBase Scenerynek mindíg legalul kell lennie a scenery listában, az összes többi magyar scenerynek az felett kell lennie, így a Ajerosoft Feri Hegynek és az összes LHSim-es cuccnak is!

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

#37104
Én a magyar manual szerint kitörölni ajánlott fájlokat kiszedtem ementettem, ezért is tudtam visszatenni.
A leírásban nincs szó a 2004Bp scenery esetén mit kell tenni így ehhez nem nyúltam.
Ezek szerint meg próbálhatom, majd beszámolok mi lett.
#37103
Elvileg ha az eredeti fájlokat nem törlöd ki, csak átnevezed akkor igen. Akkor csak elég a scenery library-ból kitörölni a cuccot ha mégsem jó, meg az eredeti fájlokat visszaállítani és kész. 😊

///M I Love BMW. :)

#37102
Köszi, értem, csak nem jövök rá mit nem csináltam jól.
Szerinted ha megint megpróbálom, és nem sikerül le tudom úgy szedni egyszerûen?
#37101
Az se baj ha hideg pezsgõt is készítenek a fa alá
#37100
Elvileg annak is hibátlannak kellene lennie amit én töltöttem fel, mert a flightsim.com -fórumán találtam, és ott nem panaszkodott rá senki. 😊

///M I Love BMW. :)

#37099
Igen de úgy hogy most minden rendben menjen
#37098
Mármint még egyszer le akarod tölteni a HUN scenery-t?

///M I Love BMW. :)

#37097
Bocs már nyílik mekem van szilvszteri hangulatom.
Szóval csak mgpróbálom mégegyszer szerinted honnan próbáljam meg a letöltést?
#37096
Vagy lehet hogy a Sármelléki reptér dolgozóinak van szilveszteri hangulata, és megtréfáltak néhány fával a kifutón. <#ravasz1>

///M I Love BMW. :)

#37095
Lehet de ez nem nyílik, lehet szilveszteri hangulata van!
L Viper
#37094
L Viper
#37092
Nálam is hibátlan. El sem tudnám képzelni hazánkat nélküle.
#37091
Koszi szepen meglesem de most megveszem azt amit korabban irtam AirTrack nevut kivancsi vagyok milyen lesz, eleg jokat irnak rola!

#37090
Most levettem, az alábbiak voltak fent mikor megpróbáltam:
A Bp scenery 2003 és Pécs Sármellék debrecen Szolnok õcsény ezek az lhsimulations oldalról.
Újratelepítettem mindent, most teszem vissza ezeket és nem tudom meg merjem e újra próbáln Laci bácsi félét
m814
#37089
A scenery libraryban a többi cucc alatt van? Mert valóban komoly a cucc, és jó néhányan, köztük én is minden gond nélkül használjuk, Balatonnal Dunával és minden más kiegészítõvel egyetemben.

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

#37088
Csábító egy ílyen alap scenery, láttam róla videót nagyon komoly, sajnálom hogy nem lehet használni.
#37086
Valóban, gyorsan én is kipróbáltam a scenery-t de nálam is hasonló a helyzet: KÉP

Még jó hogy megvannak az original fájlok.

///M I Love BMW. :)

Hypo
#37085
azok ameyekkel lehet fmc-t azok altalaban az addontol is fuggnek, amit en probaltam eddig az a vasfmc-t tamogatta. Amugy moving maphez es chartokhoz perfect a kicsike.

#37084
Koszi szepen, de sajnos nem kelenik meg a video.
Most ezt az AirTrack pad nevezetu progin gondolkodom, csak ebben nem lattam olyan funkciot amivel az fmc-t lehetne allitani!

#37083
Igaz nem én kértem, de én is letöltöttem a Varju László féle scenery t de nekem fák nõttek a sármelléki kifutóra és eltünt a Balaton meg a Duna.
A letöltési útmutató szerint csináltam.
Ha valaki tud ebben segíteni elõre is köszönöm!
Még egy kérdés, ha ez a scenery fent van lehet rá telepíteni reptér scenery ket?
Boldog új évet!