MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Gegi86
#37433
Egy szerûen csodálatosak lettek. Pécsi reptér a nyitható hangár kapu és a növényzet nekem nagyon bejön.<#eljen>
+ nagyon szép gesztus, hogy Fercsi László emlékére egy táblát tettetek a hangár falára.
#37432
<#eljen><#papakacsint>
m814
#37431
LHDC csak upgrade, LHPP viszont teljesen új. Teljesen átalakítottuk a készítés szisztémáját, ezért most elsõre talán picit bonyolultnak tûnhet a telepítés.Részletes leírás található az oldalunkon hogy mit és hogy.Kérünk mindenkit olvassátok el figyelmesen.

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

#37430
bocs hamarabb kérdeztem, mint informálódtam
#37429
aig várom, hogy hazaérjek, sajna csak este lesz a próba😞
btw, ez upgrade vagy totál új?
gfarkas
#37428
Hát fiúk ismét nagyot alkottatok!
Mindannyiónk nevében is köszönöm a munkátokat!

<#eljen> <#worship>

L Viper
#37427
<#wow1><#eljen> <#worship>
Willenbrock
#37426
Ok,köszönöm.

m814
#37425
Na még egyszer....

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

m814
#37424
http://www.lhsimulations.hu/image/Released/pp20rel.bmp

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

Hypo
#37423
<#vigyor2>

#37422
Na ami abba van az se ér l***szt sem 😊
#37421
Koszonom, hat meglatjuk mi lesz belole😊 ilyenre azert gondolatnank, hogy olyasmi legyen mint az x ben!

#37420
Hypo
#37419
Én ilyenrõl nem tudok ami nem jelenti hogy ne lenne de nem vennek ra merget

#37418
Igen azt tudom de nekem 9 hez kene ami pro tupival vagy ifly 737 mukodik

Hypo
#37417
FSX ben van erre lehetoseg pl ha a Lotus Sim fele repcsid van

#37416
Tudtok vmi megoldast arra, hogy lehetne megosztani a kabint ill. a feladatokat?!
Van ez az fs net de sok jot nem irnak rola meg elegge haldoklo az oldaluk is

#37415
Ennél a Google Earth -es cuccnál meg lehet oldani hogy más is tudja követni a repülést, ha fent van neki a gógle örsz? Mert ugyebár a 127 -es localhost címet hiába adom oda bárkinek nem jön be rajta semmi. Nálam mûködik minden tökéletesen, ezért is kérdezem hogy megoldható -e hogy más is lássa?

///M I Love BMW. :)

gfarkas
#37414
A Google Föld-höz tedd fel az FS9_Airports.kml nevü fájlt, az kijelzi a reptereket és megnézheted õket.Elküldöm a Freemailodra.

gfarkas
#37413
Gond egy szál se, belefért az idõmbe, a lényeg, hogy neked elinduljon a ketyere.

Willenbrock
#37412
Ok köszi!Nem gondoltam hogy ez is olyan dolog ami a FAQ-ban lehet 😊

gfarkas
#37411
Szükséged van az FSSOUND.DLL fájlra, aminek benne kell lennie a modules mappában. Ha mindent jól csináltál, akkor elvileg ezt egy kiegészítõ már biztosan feltelepítette. Ha nem, keress rá és ingyenesen letöltheted. Az FS9.CFG-ben pedig szerepelnie kell a következõ bejegyzésnek:


FSSound.dll=1

Ha nincs benne, akkor írd bele.

Hol találom a konfigurációs fájlt?

Windows Xp esetén a C:\ Documents and Setting\ <felhasználóneved> \Application Data \ Microsoft \ FS9 \ mappában van FS9.CFG néven. Jegyzettömbbel megnyitható. Ha nem látod az Application Data mappát, akkor az eszközök>mappa beállításaiban a nézet fülön kapcsold be a rejtett fájlok megjelenítését. Windows 9x esetén a C:\ WindowsAppliactionData \ Microsoft \ FS9 mappában van.

lsd. : FAQ <#hamm>

Willenbrock
#37410
Feltelepítettem a Rikooo oldalról való Airbis A380 France,a Tu-144 est és a Super Constellation-t.Mind az fs9-hez való változat,mégis sound dll hibát jelez az FS.Lehet hogy sérült valamelyik telepítõ?-Pedig úgy írta ki hogy sikeresen települtek.

Willenbrock
#37409
Valami + nyilván van azért benne.
Kérdés:Hogy lehet megnézni hogy egy adott országban hol van füves reptér?Tehát hogy lehet füves reptérrõl kezdeni?

Willenbrock
#37408
A GE Pro is arra épül azt hiszem kb ugyanabban az évben jelent meg és hasonlóan néz ki.

spyy55
#37407
Valaki próbálta már a Ground Environment 2006-ot?

Willenbrock
#37406
Szerintem ilyesmi a textúra nálam is,most úgy látom hogy települt.

L Viper
#37405
Bár túl alacsonyan vannak, meg zoomolva is készítetted a képeket, ezért nehéz megállapítani, hogy jó -e a telepítés.

Itt találsz egy FS_2004:pics.rar-t, abban van sok kép, hasonlítsd össze a te tájaiddal, városaiddal.
GE PRO-val vannak a képek természetesen, kivéve az összehasonlító mappákat, de szerintem egyértelmû.

Amit rögtön észre kell venni az alap FS-hez képest, a városok szerkezete, meg a fák elhelyezkedése a mezõk szélén. Sajnos ennek is van hátránya, néhol túl "angolos" a táj. (Bár ezen is lehet segítene pár trükkel.)
Willenbrock
#37404
Ezek a képek a GEpro telepítése után készültek.Szerintetek rendesen települt,ezek már annak a textúrái vagy ez az alap?Én már nem tudom eldönteni.A GEpro-ban a global coverage day-night és az égtextúrákat adtam hozzá mást nem.(az UT dolgokat nem adtam hozzá)
Az FS9-en belül már nem kell hozzáadni a scenery libraryben semmit igaz?

#37403
Értem, köszönöm a válaszokat. A GEPRO -t felraktam. 😊

///M I Love BMW. :)

L Viper
#37402
A GE Pro szerintem alap. El sem tudnám képzelni nélküle. Felrakod, felpeccseled.
Úthálózat mókákat nem használok, nekem is rossz tapasztalatom vannak, de valaki tolja.

Mesh-nek az FS Genesist használom.
#37401
Nekem FSGlobal és GEPro van, nincs vele baj. Ha mesh-ed nincs, akkor a Gepro magában az vsz. nem fog semmi rosszat csinálni az FS-eddel.

Intel Core 2Duo E5800 3.20GHz 4GB DDR2 RAM NVIDIA GeForce GTS450 2048MB

#37400
Ui.: Mert újra kell tennem a programot és akkor úgy csinálnám ahogy jó, mivel az ut és a gepro miatt meghalt pár scenery és kapok az arcomba egy CTD hibát általában pár reptérnél.

///M I Love BMW. :)

#37399
Ha nem javasolja senki, sem a GEPRO -t, sem az UT-t akkor mivel lehet szebbé tenni a "tájat"? Mert ezek nélkül (szerintem) igen rusnya a cucc. Azért csak szerintem, mert ezek nélkül még nem próbáltam, viszont elegem van hogy UT és GEPRO terrain hibák miatt állandóan megpusztul a program, ma is egy 1,5-2órás repülõutam veszett kárba leszállás elõtt 10percel. De ha csak a GEPRO -t rakom fel? Vagy ezeket egyáltalán nem éri meg feltenni? Ekkor viszont vissza térünk az elsõ kérdésemhez, hogy akkor mi az alternatíva? 😊

///M I Love BMW. :)

Willenbrock
#37398
Remélem egyszer Re-2000-est is csinálnak.

Willenbrock
#37397
Már kész a C.202 Folgore is és letölthetõ,Manuelle Villa a szokásos kiváló minõséget produkálta:

cessna172
#37396
Idõközben rájöttem az Aerosoft DHC-2 Beaver ajtajának titkára. A pilóta felõli utasajtót csak álló motornál nyitja(Shift+E+2). Nyilván a készítõk gondoltak arra, hogy járó motornál az utasok ne nagyon szaladgáljanak ki az utastérbõl, mert még beleszaladnak a légcsavarba(lásd az amerikai fotómodell esetét). A jobb oldalon található ajtókat, valamint a csomagtér ajtaját külön kell definiálni, a leírás ad útmutatót. Már ha valakit érdekel ez egyáltalán. <#nevetes1>

eyecandy
#37395
Urak, segítséget keresek. Valakit, aki bevizsgálná a gépemet és kiderítené mitõl instabil. Valószínûleg hardware probléma, de nem nagyon jutok elõrébb a megoldással, nézte már szakértõ, de nem találta meg az okot. Szóval Budapesten keresek egy pcgurut. Kösz

#37394
cant wait
m814
#37393

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

#37392
sziasztok az r66 ggm max nevü progit elküldenétek elõre iköszi
Gegi86
#37391
Ezenaz oldalon sok jó helikoptert találsz és ráadásul van hozzá telepítõ is. Ajánlom neked Bell 412 az egy jól összerakott helikopter.
spyy55
#37390
Vannak ezek az oldalak... Általában a telepítés a readmeben le van írva.

#37389
sziasztok én is szeretek játszani aflight simulatoral és meg is van ajáték
aszt szeretném meg kérdezni hogy ehez vannak letölthetõ helikopterek ha vannak elküldenétek az oldalt elõre is kösz ja és mejk mapába kel betenni ahelikoptert ajátékhoz
cessna172
#37388
Repült itt mostanában valaki az Aerosoft Beaver-jével? Nem boldogulok az ajtónyitással. A leírásban a szokásos Shift+E szerepel és utána a megfelelõ szám. De nekem mindig csak a pilóta ajtaját nyitja, akármit is nyomkodok utána. Apróság, de bosszantó. 😄

Hypo
#37387
a beallito resz eleg egyszeru mivel FSUIPC is angolul van csak megkeresed a tab ot amit emlit es beallitod szolj ha elakadtal

spyy55
#37386
Tudom, ezt átnyálaztam, csak az a qrwa angol... (fordító is butuska) De azért KÖSZÖNÖM a linket!!!

Hypo
#37385
Ennel jobb nincs ez kiter a lepesrol lepesre joy beallitas es kalibralas IS
TESSÉK

spyy55
#37384
Nem rendez valaki egy FSUIPC-ról való tanórát oktatás céljából? 😄