MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#37883
Valószinû azért mert nem eredeti.
leonforce
#37882
szevasztok..!
egy kis segitsegre lenne szuksegem a pilotatarsaktol..
ujra raktam az XP-t a C-n es mikor a PMDG(737,747)vel jatszanek a display-ek kikapcsolnak..fel percig mukodnek csak, aztan elsotetednek a kepernyok..mas rendszerek ugy nez ki mukodnek..
mindent ugy csinalok mint regen..
ha valaki tudna esetleg segiteni megkoszonnem..

Seven-Four-Seven--Heavy

#37881
Sziasztok!
Gépfrissítés után próbálkoztam fsx-re átállni, de sajnos még mindig nem generálódik másodpercenként megfelelõ mennyiségû képkocka. Szóval maradok fs9-nél.
Ezzel kapcsolatba kérnék tanácsot; milyen talajtextúra, domborzatjavító addonokat érdemes felpakolni, ami széppé varázsolja a látványt. Jelenleg ami van; REX, Real H2O, Aerosoft Bp. 1.5, LHSimulation repterek.
Mit lenne érdemes általános terepcsomagként felpakolni még? GE Pro, FSGenesis, UT Europe, ...?
Hont
#37880
Egyébként én sem tartanám rossz ötletnek egy kizárólag szakmai tagokból álló társaság alapítását! Ami a gond, hogy ez olyan, mint a kommunizmus! Nagyon fasza dolog elméleti síkon, csak az a gond vele, hogy megvalósíthatatlan! Ahogy "jól" mûködni kezdene a politika azonnal rá tenné a kezét!Mindenki harapni akarna belõle és a végén a kártalanításnál a végrehajtó zsebébe menne 8.5milliárd forint! Az egy fél LÓBÉLA!
A pénz és hatalomvágy felfalja a világot!
polluxware
#37879
ezt kifejtenéd? ("pure"pusztán kíváncsiságból kérdem..)

#37878
Hát igen
gfarkas
#37877
Hali!

Elõször menj el ide, nézd át és ha még nem ment el a kedved akkor még gyere vissza és kérdezz és csinálni, csinálni ... ;-)

#37876
Üdv!
Az lenne a kérésem hogy, hogy lehet az FS-be a gépeket festeni?
Elõre is köszi a segitséget 😊
Hypo
#37875
nekem a parasztoktól olyanok akik ilyenekkel jarkalnak de hát mit csinaljunk ezekbõl még importálni is tudnánk😊

De köszi az elnézést😊))))

#37874
De okádhatnékom van már a hámmer'tõl. 😄D De neked elnézem. 😄DDDDDDDDDDDDDDDD

///M I Love BMW. :)

Hypo
#37873
CSAK NE HUMMER-el😊))))

#37872
Ice runway in New Hampshire: Kép

Nem gyenge. 😊 Kipróbálnám. 😄

///M I Love BMW. :)

Hypo
#37871
az optimalizalt felhokkel jobb eredmenyt lehet elerni

Hont
#37870
REX-ben az Options menüben van a "Pitch Black" nevû tulajdonság!
Ez mit takar? Defaultban ez nincs be x-elve. Nem veszek észre semmi változást.
Ugyan ez a kérdésem a "DXT3 optimized Clouds" kapcsolatban is!
A manualja nem foglakozik vele, vagy legalább is én nem találtam ezekre utaló részt!
Hypo
#37869
<#vigyor5><#wave>
örülök, hogy segithettem, jó leszállást!

spyy55
#37868
Érdemes volt <#eljen> !

[HUN]FaTaL
#37867
Pl. nav2-be tekered a következõt és csak váltani kell, aztán nav1-be tekersz, megint váltasz stb. Bár nem repültem VOR-VOR, de én így csinálnám 😄

http://goo.gl/gd6Zi5

Clidey
#37866
Jajj ez a Misike már megint kavar... 😄

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

Papirzacsi
#37865
Változó melyik milyen távolságra hat(fsben csak az adótól, és a domborzattól függ).

Csak a Puffin ad nekem er?t és mindent lebíró akaratot. :-)

Willenbrock
#37864
Az lenne a kérdésem hogy a VOR vevõ a gépen kb.80 kilóméterrõl tudja venni a jelet aztán elveszti.Ez nem nagy távolság,ha VOR alapján repülök egy hosszabb útvonalat akkor egy csomó adó esik útba,ezeket mindíg be kell állítgatni a NAV1 csatornába?Mert így mindíg az újabb frekvenciák beállításával menne az idõ.Vagy más módszerrel kell csinálni?

spyy55
#37863
Köszi, kipróbálom.

Hont
#37862
Hypo
#37861
VISIBILITY es CLOUDS
en kiprobalnam ezzel a beallitassal
MAX_UNLIMITED_VIS=36210
CLOUD_DRAW_DISTANCE=6
3D_CLOUD_PERCENT=60
DETAILED_CLOUDS=1
CLOUD_COVERAGE_DENSITY=7
CloudsImpostorRingRadius=57600.000000

a 3d clouds 100 on persze szep de vesz is fps-t

Itt is at lehetne irni par dolgot ez a tied most:

UPPER_FRAMERATE_LIMIT=40 --- 30/27
TEXTURE_BANDWIDTH_MULT=60 --- mehet feljebb

TERRAIN_ERROR_FACTOR=100.000000
TERRAIN_MIN_DEM_AREA=10.000000
TERRAIN_MAX_DEM_AREA=100.000000
TERRAIN_MAX_VERTEX_LEVEL=21
TERRAIN_TEXTURE_SIZE_EXP=8
TERRAIN_AUTOGEN_DENSITY=5
TERRAIN_USE_GRADIENT_MAP=1
TERRAIN_EXTENDED_TEXTURES=1
TERRAIN_DEFAULT_RADIUS=0.000000 --- EZ igy nem biztos hogy jo mind a harom ertek nullan
TERRAIN_EXTENDED_RADIUS=0.000000
TERRAIN_EXTENDED_LEVELS=0

ESETLEG:

TERRAIN_ERROR_FACTOR=90.000000
TERRAIN_MIN_DEM_AREA=10.000000
TERRAIN_MAX_DEM_AREA=100.000000
TERRAIN_MAX_VERTEX_LEVEL=20
TERRAIN_TEXTURE_SIZE_EXP=8
TERRAIN_AUTOGEN_DENSITY=4
TERRAIN_USE_GRADIENT_MAP=1
TERRAIN_EXTENDED_TEXTURES=1
TERRAIN_DEFAULT_RADIUS=9.500000
TERRAIN_EXTENDED_RADIUS=4.500000
TERRAIN_EXTENDED_LEVELS=3

ESTELEG masik verzio2:


TERRAIN_ERROR_FACTOR=90.000000
TERRAIN_MIN_DEM_AREA=10.000000
TERRAIN_MAX_DEM_AREA=100.000000
TERRAIN_MAX_VERTEX_LEVEL=19
TERRAIN_TEXTURE_SIZE_EXP=8
TERRAIN_AUTOGEN_DENSITY=5
TERRAIN_USE_GRADIENT_MAP=1
TERRAIN_EXTENDED_TEXTURES=1
TERRAIN_DEFAULT_RADIUS=4.500000 //was 3.500000 //9.900000
TERRAIN_EXTENDED_RADIUS=9.00000 //was 4.00000 //3.500000 //4.900000
TERRAIN_EXTENDED_LEVELS=232 //was 3.5

spyy55
#37860
Nos, itt van a nyers: FS9.CFG Kíváncsi vagyok, mikkel lehetne feljebb húzni FS-t... ötletek?

Hypo
#37859
passz nem tudom ivao mit kavarhatott be CTD rol hallottam mar.

#37858
Újrarakom. Az a legegyszerûbb. 😊
Nem tudom mit írhatott felül az ivao online programcsomagja, így nem kotorászok a fájlok között.
Az AISmooth program ötletet pedig köszöntem. <#zavart1>

///M I Love BMW. :)

Hypo
#37857
az a gond hogy ha altalanos lenne amit irsz megertenem de nem mindenkinel vannak ekkora galibak szoval...😊

#37856
Ui.: Mert igaz nem nagy kunszt újratenni az iFly -t, de már unom hogy mindent újra kell rakni valamit ha FS-rõl van szó, könnyebb irányból sosem lehet megközelíteni. 😄

Bár lehet hogy az lesz, mert szerintem ez beleégetett valamit. de nagyon.

///M I Love BMW. :)

Hypo
#37855
aismooth segithet az elso probleman

#37854
Imádom az olyan FS anomáliákat, amikor képes egyszerre és egy irányba reptetni kb. 30 AI gépet. Hát, inkább nem számolnék be az FS értékrõl, amikor ez bekövetkezik. 😄 A traffic csak 60%-on van, de ebbõl tanulva leveszem 40% -ra, a GA -t pedig kilövöm csak az Airline -t hagyom meg.

Más téma..
Végre tökéletesen mûködik a VNAV. Viszont most már a transzponderem sz*rt be, és vele együtt a tíkesz. Állandóan TCAS Fail -t dobál, a kijelzõn is, és hangüzenetben is. A transponder -t valamiért alapból 2000 -re tekeri, eddig alapból mindig 1200 volt. Ez azóta van amióta felraktam az IVAO online cuccokat, de utána letöröltem. Azóta kaki a TCAS meg a transzponder. Jó, mert annyira nem életbevágó de jó lenne azért ha nem virítana sárgán a sarokban a TCAS FAIL! -jelzés. Meg úgy általában. iFly reinstall nélkül megoldható lenne?

///M I Love BMW. :)

#37853
Hali!!!Nem tudja valaki honnan tudnám ezt letölteni?
Flight Simulator Scenery Pack - Europe
Elõre is köszi!!!
Hypo
#37852
fs9.cfg a lenyeges reszeket esetleg becopyzhatnad hogy lassuk a bibi okat, visibility?

spyy55
#37851
Talán az FS9 enginéje miatt, de nem töltõdnek be a távolabbi objektumok és a rácsozás is tompább. A terrain és scenery objects menüben minden fullon... (tudom, hogy lerágott csont, de MIÉRT?)

Hypo
#37850
egy jobb felho porra alazza a nehez munkaval megszerzett FPS-t

Hypo
#37849
mar nagyon varjuk mert ugy lesz teljes az élvezet

m814
#37848
A library pakk a scenerykhez kell.Az új Landmarks csomag amiben a tornyok is benne lesznek már, még az utolsó simításokon esik át éppen, de rövidesen elérhetõ lesz.

LHSimulations web http://www.lhsimulations.com LHSimulations Facebook:https://www.facebook.com/LHSimulations

Hont
#37847
Próbáltatok már idõjárási anomáliát szerkeszteni?😄
Csináltam olyat...!
Kilinccsel elõre repült az iFLY!😊
Azért azt elárulom, hogy sikerült olyan felhõzetet produkálnom, hogy 18-19 ig leesett az FPS sima FranciaVFR felett! Baromi szép felhõrétegeket lehet felépíteni!
Volt ám nyélgáz, meg padló fék!😄 A kormányról ne is beszéljünk...
Fedon
#37846
Én azt olvastam a fórumukon, hogy a következõ packban lesz benne.

Stauff
#37845
Hozzátenném se FSX-ben, sem FS9-ben nincs.

Stauff
#37844
Ez engem is érdekelne, mert múltkor én is kerestem a TV tornyot, de nem volt ott. Még valódi térképeket is elõvettem, hátha kicsit elnéztem az irányt de nem. Nálam is fent van a Library Base Pack és a Hungarian Landmarks pack is. De TV torony sehol.

spyy55
#37843
Eljött az idõ, hogy gyönyörködjek LHPP-n. Minden gyönyörû és le a kalappal!!! <#eljen> Egy repülés során a Mecsek tetején viszont nincs meg a TV torony. A Library Base Pack 0212 fent van. Mi lehet a bibi?

Hypo
#37842
iGmap,Pilotplan, checklist lite, AirnavPro

#37841
Fs el kapcsolatban!

Hypo
#37840
általában vagy fs el kapcsolatban?

#37839
Egyebkent ha egy normal monitort kotok a gepre es arra szeretnem atrakni a front panelt akkor siman fs en belul kell ezt megoldani vagy joo egy kuldo programmal?! Mert igy eleg sok fps-t vesztek

#37838
Koszonom ezt is neztem csak ezzel meg sokakanka gondja van es ez is tu macs😊
Ha meg okoskodni szeretned vele jailbreakelni kene ezt az ordogi masinat amihez nincs tul sok kedvem!

Hypo te egyebkent miket hasznalsz rajta azokon kivul amit mar irtal?

Hypo
#37837
😊 csak akkor meg torheti fel...

na huzok is ra most egy par chartot

#37836
Keresni kell .. 😊
Hypo
#37835
de ez se ingyenes ez volt a kollega gondja

#37834