MS Flight Simulator 2004
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#37933
Heatrow
Akkor az addon reptér manualjában le van írva, hogy mit kell csinálni, már ha egyáltalán van benne ilyen feature.
Csak a Puffin ad nekem er?t és mindent lebíró akaratot. :-)
#37929
Nekem vannak addon repterek!!!
#37927
Hali!!Nem tudná nekem valaki megmondani hogyan tudom a géphez hívni azt a folyasót amin az utasok szállnak fel a gépre!!!
#37926
Ui.: Angol nyelvû természetesen.
///M I Love BMW. :)
#37925
Akinek kell esetleg egy nagyon jó, részletes és korrekt 737 FMC guide az írjon privátban! Mivel khm... Szóval, írjon privátot. 😄
341oldal! (PDF formátum) Szóval, A-tól Z-ig minden benne van!
341oldal! (PDF formátum) Szóval, A-tól Z-ig minden benne van!
///M I Love BMW. :)
#37924
Sziasztok!
Ha valaki használ "fûben talált" FSD Pilatus PC6-ot Win7 alatt akkor keressen meg privátban legyen szives. Kérdezni szeretnék.
Elõre is köszi
Ha valaki használ "fûben talált" FSD Pilatus PC6-ot Win7 alatt akkor keressen meg privátban legyen szives. Kérdezni szeretnék.
Elõre is köszi
azert is irtam en nem barmolnam az fs2crewt egyszerubb ha mx letoltod amit kuldtem abba a wav okat le tudod cserelni.
en csak a safety message-t hasznalom malev az meg gomb ra muxik. a tobbit hagytam fs2crew nal,
en csak a safety message-t hasznalom malev az meg gomb ra muxik. a tobbit hagytam fs2crew nal,
Olyannyira ne akarom (tudom) hackelni, hogy a hangokkal sem boldogulok. A fórumon mintha azt olvastam volna, hogy nem lehet a crew hangját változtatni. Szerinted?
😊 de nem kell feltetlenul mindent lecserelni max kiegesziteni meg van ott par gomb amit legtobb esetben nem is hasznalsz fs2crew paneljen oda bel lehet rakni.
Ja, azt is használom! 😊
Szerk.: Látod, milyen hülye vagyok? Eszembe sem jutott, hogy az fs2crew hangjait lecseréljem. Asszem FSP kuka
Szerk.: Látod, milyen hülye vagyok? Eszembe sem jutott, hogy az fs2crew hangjait lecseréljem. Asszem FSP kuka
ja ez jarhato ezt probaltam mondani lejebb is, de ha a karrier modot nem hasznalod csak az utas hangokat meg stuvikat akkor felesleges, ifly hoz javaslom fs2crew button version-t nagyon jo kapsz magad melle egy masodpilotat aki megcsinalja a maga reszet kasz stuvikat is es a malev hangokat meg be lehet rakni szoval nem gond😊
Az is járható út szvsz, hogy FSP-vel feltöltöm a gépet utasokkal. Annyit ad, amennyit. Ezeket bepakolom, üzemanyagot meg nem. Aztán vissza Topcatbe, ott beállítom az FSP utasszámot, a szükséges üzemanyagot, aztán feltolom a gépre. Akkor elvileg stimmel az utasszám az FSP-vel.
Tényleg az a kérdés, hogy pusztán az utasok/utaskísérõk miatt megéri-e ez a nyûg. Másra nem használom az FSP-t. 😊
Szerk: És természetesen nagyon köszi a segítséget, a tippeket! <#worship>#worship>
Tényleg az a kérdés, hogy pusztán az utasok/utaskísérõk miatt megéri-e ez a nyûg. Másra nem használom az FSP-t. 😊
Szerk: És természetesen nagyon köszi a segítséget, a tippeket! <#worship>#worship>
Szerintem probald ki ugy de este megnezem en is, hogy topcatel kiszamolsz mindent legeneralod a papirokat de benyat nem toltesz be ( mondjuk a kerdes hogy hany utassal szamolsz - szoval lehet mikor ramesz fspassengerre es mielott inditod es fejon agate kepernyo akkor alt tab es topcatban hasznalod az utasletszamot amit fps adott neked legeneralod ami kell, majd vissza fps es ott a kapott ertekek szerint feltoltod, aztan gep fmc jeben leellenorzod az ertekeket hogy stimmelnek e, talan ez a legjarhatobb vagy a lentebb emlitett disable.
En ezert es meg par apro dolog miatt nem hasznalom mar fps.t van annal jobb cucc is kerdes mire akarod hasznalni? karrier vagy utaskiserok es utasok miatt?
En ezert es meg par apro dolog miatt nem hasznalom mar fps.t van annal jobb cucc is kerdes mire akarod hasznalni? karrier vagy utaskiserok es utasok miatt?
bocsánat jogos ez az opcio fsx verzioban van benne,
fs9 esben cfg t kell editalni, mondjuk amit erdemes lehet csinalni az az hogy letolteni egy ifly hoz tartozo payload modelt zt berakni fspassengersbe annak a tools folderben van payload editorja ott az ertekeket beallitani es akkor a topcatel kapott ertekekekkel ossze lehet egyeztetni es ugy megtomni a get, de mondom eleve sajnos gond van a ket dolog kozott szoval nincs tokeletes megoldas
\Flight Simulator 9\FsPassengers\config - itt van egy more_option.cfg file
ezt editald DisablePayloadDialogWeightModif = 1;
fs9 esben cfg t kell editalni, mondjuk amit erdemes lehet csinalni az az hogy letolteni egy ifly hoz tartozo payload modelt zt berakni fspassengersbe annak a tools folderben van payload editorja ott az ertekeket beallitani es akkor a topcatel kapott ertekekekkel ossze lehet egyeztetni es ugy megtomni a get, de mondom eleve sajnos gond van a ket dolog kozott szoval nincs tokeletes megoldas
\Flight Simulator 9\FsPassengers\config - itt van egy more_option.cfg file
ezt editald DisablePayloadDialogWeightModif = 1;
#37911
Mivel szerkezeti különbségek is vannak, muszáj lesz újat csinálni 767-esre is. 😊
///M I Love BMW. :)
Köszönöm szépen, de már lövésem sincs melyiket adtam meg itt, ha megkérhetlek elpörkölnéd erre a címre: xshortstopx-kukac-yahoo-pont-com
Elõre is köszönöm!
Elõre is köszönöm!
A taxi light (zöld) sceneryket esetleg lehet valamilyen módon "másolni"? Arra gondolok, hogy a LOWW taxi fényeket szeretném LHBP-re tenni, mert sokkal szebb. Nem REX taxi lightok!!! Létezik ilyesmi módszer, vagy ez scenery függõ?
Topcatet favorizálom, de egyszerûen nem találom a FSP-ben, hogy hol a túróban kell kilõni a payloadot!?
fspassengers menujeben letiltottad a payload ot? ha igen utana nem kell csinalni semmit a gond ezzel az hogy minden mas liverynel modellnel ezt meg kell tenned ennyi.
A gond különben ha egyszerre használod a kettõt, hogy nem igazán egymásnak lettek teremtve. Ugye FSP-ben akkor tudod meg mennyi utas lesz amikor már elindítottad a Flight-ot. viszont utána már nehéz a tankolás, TOPCATBAN eleve számolsz egy utas mennyiséggel. De ha mindent megszeretnél tartani valami kompromisszum kell😊 Vagy topcatel kiszámolod FPS el betöltöd.
A gond különben ha egyszerre használod a kettõt, hogy nem igazán egymásnak lettek teremtve. Ugye FSP-ben akkor tudod meg mennyi utas lesz amikor már elindítottad a Flight-ot. viszont utána már nehéz a tankolás, TOPCATBAN eleve számolsz egy utas mennyiséggel. De ha mindent megszeretnél tartani valami kompromisszum kell😊 Vagy topcatel kiszámolod FPS el betöltöd.
Ok, Topcat-tel gép bepakolva. Fspassenger indít, egyszerre a loading oldalt hozza. Üzemanyagot annyit jelez,amennyit Topcat-tel beállítottam. De a payload csúszkákkal mit csináljak? A settingsben nem találtam erre vonatkozó beállítást. Béna vagyok, na! 😊
#37902
config manager parancsikon jobb egér ->kompatibilitás -> rendszergazdaként-> OK
és mûködik
és mûködik
#37901
Nemtudjatok, hogy az Ifly config manager ben miert nem tudom hozzaadni a festeseket?
Vegigmegy a "telepito" utana meg nem adja hozza pedig be is masolotam!
Vegigmegy a "telepito" utana meg nem adja hozza pedig be is masolotam!
ifly sajat, ha nem topcatet hasznalsz fspassengerst erre nem kell hasznalni settingsnel be lehet allitani
Ifly és Fspassenger együttes használatánál mivel érdemes "bepakolni" a gépet? Az Ifly saját load managerével, vagy fspass-t kell használni?
Sziasztok!
Felraktam újra a játékot, nem pakoltam rá semmi kiegészítõket, indítanám el de mielõtt beadná az indítóképernyõt kidob az asztalra hibaüzenettel amiben a mfc70.dll-re hivatkozik.
Keresgéltem már a google-ben de nem tiszta ott nekem pár dolog, ezért gondoltam elõbb megkérdezlek Titeket, hátha találkozott már valamelyikõtök ilyennel.
Felraktam újra a játékot, nem pakoltam rá semmi kiegészítõket, indítanám el de mielõtt beadná az indítóképernyõt kidob az asztalra hibaüzenettel amiben a mfc70.dll-re hivatkozik.
Keresgéltem már a google-ben de nem tiszta ott nekem pár dolog, ezért gondoltam elõbb megkérdezlek Titeket, hátha találkozott már valamelyikõtök ilyennel.
Mikor betöltöm a Just Flight Concorde-ját elkezd csengetni és blokkolja a kormányokat is.Ez így normális? (Még nem merültem nagyon bele a cold and dark indításba csak elsõre ez tûnt fel-nem tudom nem valami hibás mûködést jelent-e ez.)
#37893
És hogy tudom átrakni a festést egy másik gépre? Mondjuk megfestek egy 737-est, és ezt a festést át akarom rakni pl. egy 767-esre, ezt hogy lehet?
Vagy arra is uj festést kel csinálni?
Vagy arra is uj festést kel csinálni?
#37892
Természetesen lehet, Navigraph AIRAC-ban a GEN jó hozzá. Pillanatnyilag a legújabb a 1202-es AIRAC, ebben GEN_1202 néven van.
Intel Core 2Duo E5800 3.20GHz 4GB DDR2 RAM NVIDIA GeForce GTS450 2048MB
#37890
Hali!Nem tudna nekem segíteni valaki hogyan kell telepíteni a scenary europa pack-ot az fs 2004 ekõre is köszi!!!!
#37888
Hali!
Digital Aviation Fokker70/100 Airac adatbázisát lehet valahogy frissíteni?
Digital Aviation Fokker70/100 Airac adatbázisát lehet valahogy frissíteni?
rendszer újratelepítés után egyenként vissza kell telepíteni minden kieget, mert a registry-bõl törlõdnek a bejegyzések....
Így igaz. Lásd elõzõ hozzászólásom... 😞
Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...
Misike mindig is ilyen kis kavarógép volt, olyan minden lében kanál típus... 😊)) Nagyon aranyos a kezdeményezése, de nem hiszem hogy bármit is el fog tudni érni vele sajnos. A mai világban a mai politikai körülmények között sajnos lehetetlen létrehozni egy olyan magát nemzetinek nevezõ légitársaságot, amely teljesen független a politikától. Ha el is tud indítani egy ekkora vállalkozást, elõbb-utóbb be fog szivárogni a sok dunamenti féreg ha akarja ha nem, és próbálják majd kiszakítani a maguk kis szeletét a bizniszbõl...és lassan azon kaják majd magukat hogy ugyanott tartanak mint a Malév.
Nagyon dícséretes hogy ennyire szívén viseli a most munkanélkülivé vált szakember sorsát - és a saját beígért jobb egyét is szeretné visszaszerezni 😊 -, csak nem tudok benne hinni sajnos hogy ez egy reális cél lehet ma magyarországon. 😞
Nagyon dícséretes hogy ennyire szívén viseli a most munkanélkülivé vált szakember sorsát - és a saját beígért jobb egyét is szeretné visszaszerezni 😊 -, csak nem tudok benne hinni sajnos hogy ez egy reális cél lehet ma magyarországon. 😞
Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...
