MS Flight Simulator 2004

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

jaszy76
#37983
Arra gondoltam, hogy a tiszteletetekre leaszfaltozom. 😊

#37982
Fûnyírózzál le egy leszállóhelyet aztán elugrok érted. 😄DD

Mellesleg, mikor lenne konkrétabban ez a találkozó? and where?

///M I Love BMW. :)

jaszy76
#37981
Arra bizony! 😊
A fórumos találkában benne lennék, habár kicsit autózni is kellene.
Vagy elreppenhetnétek értem! 😄

polluxware
#37980
bizonyos szitukban, nekem még mindig kontrasztosabbnak és szebbnek tûnik az fs9 az X-nél..

néha vissza-vissza térek egy kis ifr kedvéért, és rendszerint szürkületnél mindig leesik az állam😉

<#eljen>

Hypo
#37979
igen jól érted😊 kellene valami reptéren össze jövös live tali.

"..Apám, mit nem adnék, ha egyszer egy ilyen élményben lehetne részem! 😊"
már ami a kisgépes repülést illeti? hat erre is jo lenne egy ilyen tali😊

jaszy76
#37978
Kissé irigykedve olvaslak. 😊
Apám, mit nem adnék, ha egyszer egy ilyen élményben lehetne részem! 😊
Jól értem, ötlet szinten tervezve van egy fórum találkozó?

Akeritius
#37977
Köszi!! Akkor confirmed.

L Viper
#37976
Van még egy:

kép
L Viper
#37975
Hirtelen ezt találtam nálam a képeim közt:



Akeritius
#37974
és ez így ok? <#vigyor>

#37973
Hosszúra nyúltak az árnyékok 😊
Akeritius
#37972
mûködõ képlink
Bocsi, az elõzõ hozzászólásomnál le lett tiltva a link, ennél látszik, milyen hosszú az árnyék...

Akeritius
#37971
Szaisztok!
Szeretnék rákérdezni, hogy az alábbi kép megszokott látvány naplementekor?
Az árnyékok, különösen kis síkterületi falvaknál a házak, objektumok árnyéka sok kis vonallá tömörülnek.
Arnyekhiba?
Köszönöm!

Hypo
#37970
😊 Hát szuper a kis cucc, mindent mutatott ahogy kell utvonalat sikerult par kattintassal letrehozni, egyezett a mar elore letervezet kezzel szamolt értékekkel. Log book része is jól müködött automatikus logbook rész is bevált, gép elindult block idot jegyezte take off time ott jegyezte landing time ot is szóval jó a kicsike. Képernyõ is olvasható pedig volt napfény szépen. Persze egy ipaden még jobb bár ahhoz már kell szerkeszteni egy jó térdblokkot. ( következõ azzal lesz, ha 3gs ipadet hasznal az ember akkor kapja rögtön a metart is )

Szezon elkezdödött voltak páran kint, sajnos volt pár szomorú beszólás is rádión pl: nagyobb a forgalom a taxi utakon mint ferihegyen

de jó kis szezonnyitó repülés volt sajnos Maestro felé most nem jutottam el ( masik iranyba ment a proba utvonal) de soon.

tényleg most már igazán kezdõdhet a FÓUM LIVE találkozó

jaszy76
#37969
Kérjük ám a beszámolót! 😉

Hont
#37968

Kezdek olyan lenni mint a nagymamám!
Folyton hajtogatok valamit...
Shortstop
#37967
Hali!
PSS777-tel akartam landolni Budapesten, és futómû nem nyílt ki. Próbálgattam más gombokkal nyitogatni hogy hátha de semmi sem történt, kerestem a neten is hogy ilyenkor mit kell csinálni még landolás elõtt de nem találtam semmit. Majd hason landoltam elég finoman de az FSPassengers szerint majdnem mindenki meghalt.
Mit lehet ilyenkor tenni egyébként?

gfarkas
#37966
Ott csak traficinfo meg traffic.dll van + iFly737ng.dll + a fene tudja akkor mi kéne..

Hont
#37965
Sajnos nem jött össze.
Volt összesen 2 báyt különbség...
Aztán közbe rájöttem arra, hogy nekem a Modulesbõl hiányzik mint Pollux is írta!
gfarkas
#37964
Szívesen, ment a z .ini is.

Hont
#37963
Köszi Át is jött!
Már másolom is, remélem jó lesz!
gfarkas
#37962
Elment. Simán az fs gyökérbe, nálam van hozzá egy .ini is, ha kell azt is küldöm.

Hont
#37961
Köszönöm szépen!
Remélem össze jön!
gfarkas
#37960
Persze, csak adj egy címet ahova küldhetem.

Hypo
#37959
😊 Meglássuk mi jön össze😊

#37958
Happy Flying😉
Clidey
#37957
Leszek kinn a reptéren de nem tudom hogy fogok-e repülni is...majd az adott pillanatban elválik... ;-)
De ha felénk vetõdsz, igazán leszállhatnál picit!

Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...

Hont
#37956
De legalább gondolj rák néha közben!!!!<#wave>
Hypo
#37955
jóvan na csak happy vagyok meg excited aztán gondoltam megosztom...<#ijedt><#phone><#guluszem1>

Hont
#37954
Hupsza!
Akkor ott a hiba! Nekem olyanon nincsen...
Tud valaki kölcsön adni egyet???<#nyes>
polluxware
#37953
különcködjéémááán..

polluxware
#37952
\modules

Hypo
#37951
Na holnap reggel teszt, VFR PLanner + AirNav PRo meg egy Iphone, meglássuk, hogy muxik a valóságban, és van hozzá free magyar térkép Hála a lelkes magyar segítõknek.

Maestro levegõbe leszel?

Hont
#37950
Az ami az FS fõkönyvtárában van?
TCAS2v7.dll 160KB ???
polluxware
#37949
meglehet.. annó rengeteget coptam ezzel a fájlal.. emlékeim szerint alapból nem is telepíti az fs9

nekem kellett külön felrakni hogy fusson a DA cheyenne

Gegi86
#37948
Lehet hogy tcas.dll fáj rossz.
Hont
#37947
Én még nem raktam fel semmit az IVAO-s cuccok közül...
Valamelyik aircraft írta szerintem valamelyik alkatrészét felül...<#wow3>
#37946
Ugyanez van nálam is. Nekem azóta csinálja amióta az IVAO online cuccokat felraktam, aztán letöröltem. Szerintem nincs rá megoldás, csak ha újra telepíted. (SZERINTEM!)

///M I Love BMW. :)

Hont
#37945
Esetleg nincs valakinek valami ötlete TCAS hibával kapcsolatban?
(iFLY737)
Willenbrock
#37944
Köszi! Visszaírtam.

CptSAB
#37943
Sajnos a fejlesztõ oldala elég gyakran nem jó. Küldök privátot.
Willenbrock
#37942
Vagy ez a Ivan J. féle F-13-as lenne?

Willenbrock
#37941
Találtam Itt az avsimrus-on egy Mig-21 PF-et de nem mûködik a link,más oldalakon meg nem találtam eddig ezt a gépet-tudja valaki honnan tölthetõ?

Mustangwings
#37940
sziasztok. nincs meg vkinek véletlenül ennek a hangfelvétele? =/
nagyon megköszönném <#szomoru1>

http://www.youtube.com/watch?v=mzwPhkjf804

Hypo
#37939
FSX forumban megy a tema de nyugodtan kerdezz😊

#37938
Üdv!

Tegnap olvastam, hogy ingyenes lesz a Microsoft Flight játék. Kérdésem az lenne, hogy azzal kapcsban, lehet itt kérdezni? Mert megmondom õszintén küldön flight-os fórumot nem láttam.

#37937
Hát azért köszi!!!
Hont
#37936
Nem tudom elképzelni, hogy abba lenne ilyen opció...
#37935
Passz!!!Én egy eurpoa scanery packot töltöttem le!!!
Hont
#37934
Melyik verziót használod?