MS Flight Simulator 2004
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#37982
Fûnyírózzál le egy leszállóhelyet aztán elugrok érted. 😄DD
Mellesleg, mikor lenne konkrétabban ez a találkozó? and where?
Mellesleg, mikor lenne konkrétabban ez a találkozó? and where?
///M I Love BMW. :)
Arra bizony! 😊
A fórumos találkában benne lennék, habár kicsit autózni is kellene.
Vagy elreppenhetnétek értem! 😄
A fórumos találkában benne lennék, habár kicsit autózni is kellene.
Vagy elreppenhetnétek értem! 😄
bizonyos szitukban, nekem még mindig kontrasztosabbnak és szebbnek tûnik az fs9 az X-nél..
néha vissza-vissza térek egy kis ifr kedvéért, és rendszerint szürkületnél mindig leesik az állam😉
<#eljen>#eljen>
néha vissza-vissza térek egy kis ifr kedvéért, és rendszerint szürkületnél mindig leesik az állam😉
<#eljen>#eljen>
igen jól érted😊 kellene valami reptéren össze jövös live tali.
"..Apám, mit nem adnék, ha egyszer egy ilyen élményben lehetne részem! 😊"
már ami a kisgépes repülést illeti? hat erre is jo lenne egy ilyen tali😊
"..Apám, mit nem adnék, ha egyszer egy ilyen élményben lehetne részem! 😊"
már ami a kisgépes repülést illeti? hat erre is jo lenne egy ilyen tali😊
Kissé irigykedve olvaslak. 😊
Apám, mit nem adnék, ha egyszer egy ilyen élményben lehetne részem! 😊
Jól értem, ötlet szinten tervezve van egy fórum találkozó?
Apám, mit nem adnék, ha egyszer egy ilyen élményben lehetne részem! 😊
Jól értem, ötlet szinten tervezve van egy fórum találkozó?
#37973
Hosszúra nyúltak az árnyékok 😊
mûködõ képlink
Bocsi, az elõzõ hozzászólásomnál le lett tiltva a link, ennél látszik, milyen hosszú az árnyék...
Bocsi, az elõzõ hozzászólásomnál le lett tiltva a link, ennél látszik, milyen hosszú az árnyék...
Szaisztok!
Szeretnék rákérdezni, hogy az alábbi kép megszokott látvány naplementekor?
Az árnyékok, különösen kis síkterületi falvaknál a házak, objektumok árnyéka sok kis vonallá tömörülnek.
Arnyekhiba?
Köszönöm!
Szeretnék rákérdezni, hogy az alábbi kép megszokott látvány naplementekor?
Az árnyékok, különösen kis síkterületi falvaknál a házak, objektumok árnyéka sok kis vonallá tömörülnek.
Arnyekhiba?
Köszönöm!
😊 Hát szuper a kis cucc, mindent mutatott ahogy kell utvonalat sikerult par kattintassal letrehozni, egyezett a mar elore letervezet kezzel szamolt értékekkel. Log book része is jól müködött automatikus logbook rész is bevált, gép elindult block idot jegyezte take off time ott jegyezte landing time ot is szóval jó a kicsike. Képernyõ is olvasható pedig volt napfény szépen. Persze egy ipaden még jobb bár ahhoz már kell szerkeszteni egy jó térdblokkot. ( következõ azzal lesz, ha 3gs ipadet hasznal az ember akkor kapja rögtön a metart is )
Szezon elkezdödött voltak páran kint, sajnos volt pár szomorú beszólás is rádión pl: nagyobb a forgalom a taxi utakon mint ferihegyen
de jó kis szezonnyitó repülés volt sajnos Maestro felé most nem jutottam el ( masik iranyba ment a proba utvonal) de soon.
tényleg most már igazán kezdõdhet a FÓUM LIVE találkozó
Szezon elkezdödött voltak páran kint, sajnos volt pár szomorú beszólás is rádión pl: nagyobb a forgalom a taxi utakon mint ferihegyen
de jó kis szezonnyitó repülés volt sajnos Maestro felé most nem jutottam el ( masik iranyba ment a proba utvonal) de soon.
tényleg most már igazán kezdõdhet a FÓUM LIVE találkozó
Hali!
PSS777-tel akartam landolni Budapesten, és futómû nem nyílt ki. Próbálgattam más gombokkal nyitogatni hogy hátha de semmi sem történt, kerestem a neten is hogy ilyenkor mit kell csinálni még landolás elõtt de nem találtam semmit. Majd hason landoltam elég finoman de az FSPassengers szerint majdnem mindenki meghalt.
Mit lehet ilyenkor tenni egyébként?
PSS777-tel akartam landolni Budapesten, és futómû nem nyílt ki. Próbálgattam más gombokkal nyitogatni hogy hátha de semmi sem történt, kerestem a neten is hogy ilyenkor mit kell csinálni még landolás elõtt de nem találtam semmit. Majd hason landoltam elég finoman de az FSPassengers szerint majdnem mindenki meghalt.
Mit lehet ilyenkor tenni egyébként?
Sajnos nem jött össze.
Volt összesen 2 báyt különbség...
Aztán közbe rájöttem arra, hogy nekem a Modulesbõl hiányzik mint Pollux is írta!
Volt összesen 2 báyt különbség...
Aztán közbe rájöttem arra, hogy nekem a Modulesbõl hiányzik mint Pollux is írta!
#37958
Happy Flying😉
Leszek kinn a reptéren de nem tudom hogy fogok-e repülni is...majd az adott pillanatban elválik... ;-)
De ha felénk vetõdsz, igazán leszállhatnál picit!
De ha felénk vetõdsz, igazán leszállhatnál picit!
Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...
jóvan na csak happy vagyok meg excited aztán gondoltam megosztom...<#ijedt>#ijedt><#phone>#phone><#guluszem1>#guluszem1>
Hupsza!
Akkor ott a hiba! Nekem olyanon nincsen...
Tud valaki kölcsön adni egyet???<#nyes>#nyes>
Akkor ott a hiba! Nekem olyanon nincsen...
Tud valaki kölcsön adni egyet???<#nyes>#nyes>
Na holnap reggel teszt, VFR PLanner + AirNav PRo meg egy Iphone, meglássuk, hogy muxik a valóságban, és van hozzá free magyar térkép Hála a lelkes magyar segítõknek.
Maestro levegõbe leszel?
Maestro levegõbe leszel?
meglehet.. annó rengeteget coptam ezzel a fájlal.. emlékeim szerint alapból nem is telepíti az fs9
nekem kellett külön felrakni hogy fusson a DA cheyenne
nekem kellett külön felrakni hogy fusson a DA cheyenne
Én még nem raktam fel semmit az IVAO-s cuccok közül...
Valamelyik aircraft írta szerintem valamelyik alkatrészét felül...<#wow3>#wow3>
Valamelyik aircraft írta szerintem valamelyik alkatrészét felül...<#wow3>#wow3>
#37946
Ugyanez van nálam is. Nekem azóta csinálja amióta az IVAO online cuccokat felraktam, aztán letöröltem. Szerintem nincs rá megoldás, csak ha újra telepíted. (SZERINTEM!)
///M I Love BMW. :)
Találtam Itt az avsimrus-on egy Mig-21 PF-et de nem mûködik a link,más oldalakon meg nem találtam eddig ezt a gépet-tudja valaki honnan tölthetõ?
sziasztok. nincs meg vkinek véletlenül ennek a hangfelvétele? =/
nagyon megköszönném <#szomoru1>#szomoru1>
http://www.youtube.com/watch?v=mzwPhkjf804
nagyon megköszönném <#szomoru1>#szomoru1>
http://www.youtube.com/watch?v=mzwPhkjf804
#37938
Üdv!
Tegnap olvastam, hogy ingyenes lesz a Microsoft Flight játék. Kérdésem az lenne, hogy azzal kapcsban, lehet itt kérdezni? Mert megmondom õszintén küldön flight-os fórumot nem láttam.
Tegnap olvastam, hogy ingyenes lesz a Microsoft Flight játék. Kérdésem az lenne, hogy azzal kapcsban, lehet itt kérdezni? Mert megmondom õszintén küldön flight-os fórumot nem láttam.
#37937
Hát azért köszi!!!
#37935
Passz!!!Én egy eurpoa scanery packot töltöttem le!!!
