MS Flight Simulator 2004
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nekem olyan a víz hogy közelrõl jó de messzebb már rondán néz ki a textúrája.A GE és a Zinertek víz van feltelepítve,nem tudom mitõl lehet ez?Már többféle grafikai beállítással próbálkoztam de mindíg ugyanolyan maradt.
Újra felteszem a kérdést, de képpel hátha csábítóbb.. 😊 Akinek van a tulajdonában friss fotó-sorozat 2011 év vége - 2012 mai napig Gyúróról, és szívesen megosztaná, az írjon, kifejezetten saját fotókra gondolok, nem azokra, amik a neten is vannak, azok megvannak mind. Ha nem írtok, akkor várnom kell az áprilisi Rally futamig, akkor azonban résztvevõtõl kapok fotókat. 😛


#38320
Az XP csak egy otlet volt, mert más nem jutott eszembe...most azt lesz a terv, hogy új windows, másféle driverek, és eljátszadozom az FPS csúszkával... meglátjuk mi lesz az eredmény...
#38319
Nehogy azt hidd hogy az XP 64 tökéletes. 😊) Mellesleg ez nem Winfos hiba, egyszerûen megmagyarázva mind az FS9 mind pedig az FSX engine egy szar. De az FSX az katasztrofálisan. Az FS9 motornak is vannak hiányosságai, de "elnézhetõ". Mire FSX -ben belövöm a cfg -t, addig FS9-ben 50órát lerepülök. 😄D
///M I Love BMW. :)
#38318
Amugy igen ez nekem is nagyon sokat szamit!
Volt mar amugy olyan amit meg megprobalhatsz, hogy az autogen csuszkakkal jatszol allithatod feljebb is mert volt mikor pont akkor volt jobb nalam
Volt mar amugy olyan amit meg megprobalhatsz, hogy az autogen csuszkakkal jatszol allithatod feljebb is mert volt mikor pont akkor volt jobb nalam
#38316
Kulon hasznalod az fps limiter programot vagy ami az fsen belul van?
Eleg elkeserito h ket MS termek nem tud megfeleloen mukodni egymas mellett
Eleg elkeserito h ket MS termek nem tud megfeleloen mukodni egymas mellett
#38315
Már gondoltam arra is, hogy a win7-et kib·szom a francba, és felteszem az XP x64-et...Az volt az elso gondolatom, hogy a windows a hibás... Microsoft gyártmány, nem is próbáltam megmagyarázni magamnak... :-(
Nem gondoltam volna, hogy ilyen érzékeny erre az FPS limitre.
Szerintem ez minden gépnél teljesen más...
Azt tutira mondom, hogy nekem se 25, se 27 nem olyan jó, mint a 26!
Nem értem, hogy miért, de ez van...
Meg ezek a VGA driverek is... Nem értem, hogy az egyik mitõl jobb mint a másik, de ezek tények!
Legalább is nálam.
Szerintem ez minden gépnél teljesen más...
Azt tutira mondom, hogy nekem se 25, se 27 nem olyan jó, mint a 26!
Nem értem, hogy miért, de ez van...
Meg ezek a VGA driverek is... Nem értem, hogy az egyik mitõl jobb mint a másik, de ezek tények!
Legalább is nálam.
#38313
Szia Hont!
elsosorban koszonom szépen a válaszodat...Mindenképpen valami frissítési cuccra gyanakszom, mert mondom, telepítés után az alábbi beállításokkal gyonyoruen megy minden...Aztán frissítget ez az amaz, aztán bevadul... De úgy tudom a catalistem magától nem frissul...Mindenképpen ki fogom próbálni a 26 FPS beállítást...
elsosorban koszonom szépen a válaszodat...Mindenképpen valami frissítési cuccra gyanakszom, mert mondom, telepítés után az alábbi beállításokkal gyonyoruen megy minden...Aztán frissítget ez az amaz, aztán bevadul... De úgy tudom a catalistem magától nem frissul...Mindenképpen ki fogom próbálni a 26 FPS beállítást...
Szia! Nekem volt hasonló hibám...!
Sokat kínlódtam, de végül össze állt!
Nálam az FPS limitert 26 ra kellett belõni!
Se alatta, se felette nem volt jó! Most csak nagyon sûrû durva 3D felhõkbe esik le 22-24 ig!
Ja!
Nem azóta kínlódsz, mióta frissített a Catalist???
Pár hete jött ki a legújabb 12.2?
Én se hagytam, hogy lecserélje!
Sokat kínlódtam, de végül össze állt!
Nálam az FPS limitert 26 ra kellett belõni!
Se alatta, se felette nem volt jó! Most csak nagyon sûrû durva 3D felhõkbe esik le 22-24 ig!
Ja!
Nem azóta kínlódsz, mióta frissített a Catalist???
Pár hete jött ki a legújabb 12.2?
Én se hagytam, hogy lecserélje!
#38311
Szervusztok repcsizõk! :-)
Hosszú idõ után ismét hozzátok fordulok egy kialakult helyzettel...A szituáció a következõ: Windows telepítés után (szennyezetlen windows minden pornóoldalas vírustól 😄 ), beállítások után, élsímítás után, repcsizéskor bizonyos kamera pozícióban, akár álló helyzetben is, az FPS értelmetlen okok miatt lecsökken 12-15 kozé.
A configom:
- CPU AMD X2 260 3,2 Ghz
- 4 GB RAM - 1333 Mhz
- graf. Asus Ati HD 6670 1GB DDR5
Azt hiszem más nem fontos... Annyit tudni kell még, hogy az IVAO-s szakik közül próbáltak már segíteni, sajnos nem találtunk megoldást. Laggoláskor a CPU használat 40 százalék, a memória használat 1,6 giga a 4bol... szóval ezért nem ad értelmet a cucc.
Amik fent vannak a gépen:
- Windows 7 ENG x64
- ESET vírusirtó
- Ground Environment Pro 2.21
- Real Environment Xtreme
- Aerosoft Budapest - talán még ez megy a legszebben - itt "csak" 20ra csokken a FPS
- LHSimulations repterek
- A FPS 30ra van blokkolva - hiába teszem akármerre, nem segít semmit...
Arra gyanítok, hogy valamelyik Windows frissítés tesz keresztbe...Ugyanis az elsõ pár indításkor csodásan megy minden, aztán egyszer csak kattyan neki egyet, és bedilizik. Tiszta tanácstalan vagyok... Már próbáltuk a cfg módosítását, a graf kártyán állítani, az FSben állítani...pár helyen írnak ilyen hibáról fórumokon, de senki meg sem próbált válaszolni a posztokra...
Köszönöm szépen válaszaitokat!
G.
Hosszú idõ után ismét hozzátok fordulok egy kialakult helyzettel...A szituáció a következõ: Windows telepítés után (szennyezetlen windows minden pornóoldalas vírustól 😄 ), beállítások után, élsímítás után, repcsizéskor bizonyos kamera pozícióban, akár álló helyzetben is, az FPS értelmetlen okok miatt lecsökken 12-15 kozé.
A configom:
- CPU AMD X2 260 3,2 Ghz
- 4 GB RAM - 1333 Mhz
- graf. Asus Ati HD 6670 1GB DDR5
Azt hiszem más nem fontos... Annyit tudni kell még, hogy az IVAO-s szakik közül próbáltak már segíteni, sajnos nem találtunk megoldást. Laggoláskor a CPU használat 40 százalék, a memória használat 1,6 giga a 4bol... szóval ezért nem ad értelmet a cucc.
Amik fent vannak a gépen:
- Windows 7 ENG x64
- ESET vírusirtó
- Ground Environment Pro 2.21
- Real Environment Xtreme
- Aerosoft Budapest - talán még ez megy a legszebben - itt "csak" 20ra csokken a FPS
- LHSimulations repterek
- A FPS 30ra van blokkolva - hiába teszem akármerre, nem segít semmit...
Arra gyanítok, hogy valamelyik Windows frissítés tesz keresztbe...Ugyanis az elsõ pár indításkor csodásan megy minden, aztán egyszer csak kattyan neki egyet, és bedilizik. Tiszta tanácstalan vagyok... Már próbáltuk a cfg módosítását, a graf kártyán állítani, az FSben állítani...pár helyen írnak ilyen hibáról fórumokon, de senki meg sem próbált válaszolni a posztokra...
Köszönöm szépen válaszaitokat!
G.
Sehogy, el kell merülni az AI forgalom készítésében, csak úgy megy.
Csak a Puffin ad nekem er?t és mindent lebíró akaratot. :-)
Pontatlanul írtam mert tényleg statikusra gondoltam.mûködõ gépbõl szeretnék statikus sort kialakítani egy adott reptéren.Csak álljanak ott díszletnek.Ezt hogy lehet megcsinálni és hogy kell úgy feltelepíteni hogy alapértelmezésként mindíg ott legyen a statikus gép a kiválasztott reptéren?
szerintem egyszerre ne tudsz ket dologgal azmegoldhato hogy kocsival kimesz de nem tudsz atullnicsak ha betoltod ujra.
Ai ra gondolsz vagy static aircraftra? Ai ra persze megoldhato csak egy sima modell sokkal komplexebb mint egy ai ergo lassitja a rendszert
Ai ra gondolsz vagy static aircraftra? Ai ra persze megoldhato csak egy sima modell sokkal komplexebb mint egy ai ergo lassitja a rendszert
Letöltöttem pár autót is a programhoz,az a kérdésem hogy meg lehet-e oldani valahogyan hogy autóval menjek ki a reptérre ahol ugyanakkor a repülõ is ott áll.Mert egyszerre csak egy mûködõ modellt tud betölteni a program így vagy a kocsi vagy a repülõ választható ki,de ez érdekel hogy lehet-e valahogy a kettõt együtt és lehet-e váltogatni a kettõ közt.
Másik kérdésem az lenne hogy mûködõ repülõbõl lehet-e AI-t csinálni és hogy lehet betenni azt egy reptérre úgy hogy alapértelmezetten ott maradjon?
Másik kérdésem az lenne hogy mûködõ repülõbõl lehet-e AI-t csinálni és hogy lehet betenni azt egy reptérre úgy hogy alapértelmezetten ott maradjon?
ne érts félre, de korodból kiindulva <#worship>#worship>, Hofi kabaré jutott eszembe amikor az egészségügyi kalandjait mesélte...
pedig az mikor volt, és hogy akkor még legalább volt valmi (maradék)
legkedvesebb élményem az amikor 5milis vesekõvel feszengtem a váróban, a külföldi orvostanhallgatók meg azon viccelõdtek nevetgéltek, hogy ez is itt fog elhullani mielõtt rámnézhetnének.. (mindezt abban a hitben kuncogták, hogy úgyse értem a nyelvüket)
az olyan finom volt😊
pedig az mikor volt, és hogy akkor még legalább volt valmi (maradék)
legkedvesebb élményem az amikor 5milis vesekõvel feszengtem a váróban, a külföldi orvostanhallgatók meg azon viccelõdtek nevetgéltek, hogy ez is itt fog elhullani mielõtt rámnézhetnének.. (mindezt abban a hitben kuncogták, hogy úgyse értem a nyelvüket)
az olyan finom volt😊
Férfi a fedélzeten a légikisasszonynak:
- Hölgyem, fel vagyok háborodva! Nem tudok kimenni wc-re, soha nem látom a filmet, és mindig ablak mellé ültetnek!
- Ne mókázzon kapitány, hanem kezdje meg a felszállást!
- Hölgyem, fel vagyok háborodva! Nem tudok kimenni wc-re, soha nem látom a filmet, és mindig ablak mellé ültetnek!
- Ne mókázzon kapitány, hanem kezdje meg a felszállást!
Remélem nem ismeritek meg az egészségügy jelenlegi mûködését. :-(
Hagyjuk, maradjunk a rekedésnél...
Hagyjuk, maradjunk a rekedésnél...
Ilyet ne is mondj!! A nyavalya essen abba a ketyerébe.. ebben az országban minden egy nagy rakás kaki. Pécs nem jöhet szóba, mindenképpen Füred?
Ekkora kis képben csak ilyen szörnyszülötteket tudtam gyártani, pláne kapásból pár perc alatt.
Füreden lerohadt a szívszurkáló gépezet úgyhogy csak 04.12-én kell mennem, ha megérem. ;-))
Füreden lerohadt a szívszurkáló gépezet úgyhogy csak 04.12-én kell mennem, ha megérem. ;-))
Egyik a múlt, másik a jelen...
Ha már meg volt nyitva a Photoshop, gondoltam megnézem milyen lenne. Lehet meghagyom, nem is tûnik olyan rossznak.
Ha már meg volt nyitva a Photoshop, gondoltam megnézem milyen lenne. Lehet meghagyom, nem is tûnik olyan rossznak.
Sárkányosak az úk avatarok.. 😄 Még valamikor volt Szu-22 az enyim is.. de szegény nagyon bénán festett ilyen piciben. 😄
Texturák is mentek a citromra.Öreg és beteg vagyok, de bácsi nem !
Virtuális légjáró és légjárómasina buzerátorok tegezõdnek! <#wave>#wave>
Virtuális légjáró és légjárómasina buzerátorok tegezõdnek! <#wave>#wave>
Ugyanaz a csapda, nincs részletes fotóm a géprõl, nem is lett igazán szép. Különben is, életem második használható repaintje, az elsõ a HA-UTI volt. Igen gyengén muzsikálok ám.
Viszont Clidey mesterhez lenne egy kérésem. Kunyerálhatnék tõled egy Malévos Z-142 festést? SGI, vagy ilyesmi. Lehet, hogy csak én voltam balfisz, de nem tanáttam sehol.
Viszont Clidey mesterhez lenne egy kérésem. Kunyerálhatnék tõled egy Malévos Z-142 festést? SGI, vagy ilyesmi. Lehet, hogy csak én voltam balfisz, de nem tanáttam sehol.
Nincs mit. Igen.. picit furi jópár helyen, de pillanatnyilag ez az egyetlen létezõ "üres" paintkit hozzá.
Köszi Én is az infót! Már nem tudom miért raktam bele a mipmappokat.. lehet ez még valahonnét az elsõ Mig-21 AI pingálás korszakából ragadt rám, hogy mindenhol ott a mipmap.
Helyes.. helyes, jöhetnek a képek a HA-DOB-ról!!! Akkoriban, amikor készítettem nem nagyon volt fotóm a géprõl még. Csak egy sima minta festés, mindenféle extra koszolódás meg ilyesmik nélkül. Most ius ott volt a repülõtéren, de le volt ponyvázva, így nem készítettem róla képeket. De tervben van egy új kör Újlakra. 😊 Akarok egy 8 gigás kártyát a kis masinába.
Vedd le a mipmappot a textúrákról.
Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...
Köszi Tomibá!
Letöltötem, megsasoltam...egyelõre még vajúdok rajta picit hogy ezt használjam-e vagy gyártsak magamnak egy újat... Vannak ebbe is jó részletek, de sajnos sok helyen igencsak bután néz ki a csomó stampe effekt...
Letöltötem, megsasoltam...egyelõre még vajúdok rajta picit hogy ezt használjam-e vagy gyártsak magamnak egy újat... Vannak ebbe is jó részletek, de sajnos sok helyen igencsak bután néz ki a csomó stampe effekt...
Életem a tuning: monitor 24''@26,5''; vinyó 7200rpm@9546rpm; ház: 6 hely@7,4 hely; bill 101@142 gomb, egérr?l meg a többir?l már nem is beszélek...
Tomi! A HA-SVE festés a tied volt, ha jól emlékszem? Nálam mindig elhomályosodik, minden nézetben. Nem lehet ezzel valamit csinálni? De most látom a #38253-ben nálad is látszik.(HA-DOB-ot én is megcsináltam pár napja<#vigyor0>#vigyor0>)
#38275